Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní soutěž
118. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETělovýchovná jednota Mikulčice D8:10
120. 09. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec AOrel Syrovín A8:10
119. 09. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BSKST Rohatec D11:7
120. 09. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BT.J. Sokol Hodonín B10:8
120. 09. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Veselí nad Moravou B6:12
120. 09. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CSlovan Hodonín C14:4
119. 09. 2020 17:00SKST Dubňany CSKST Hodonín G2:16
226. 09. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Hodonín G9:9
227. 09. 2020 10:00Slovan Hodonín CSKST Dubňany C18:0
227. 09. 2020 10:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTělocvičná jednota Sokol Kyjov C9:9
227. 09. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Josefov A9:9
227. 09. 2020 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Lužice B8:10
227. 09. 2020 11:00Orel Syrovín ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B10:8
225. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETJ Sokol Bzenec A5:13
304. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ATělovýchovná jednota Mikulčice D13:5
303. 10. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Jiskra Strážnice z.s. E10:8
304. 10. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BOrel Syrovín A9:9
304. 10. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ASKST Rohatec D11:7
330. 09. 2020 19:00
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvična
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CT.J. Sokol Hodonín B16:2
303. 10. 2020 17:00SKST Dubňany CTJ Sokol Veselí nad Moravou B1:17
304. 10. 2020 14:00SKST Hodonín GSlovan Hodonín C8:10
410. 10. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DSlovan Hodonín C6:12
411. 10. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSKST Hodonín G15:3
411. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Dubňany C9:9
409. 10. 2020 17:00SKST Rohatec DTělocvičná jednota Sokol Kyjov C8:10
411. 10. 2020 11:00Orel Syrovín ATJ Sokol Josefov A11:7
409. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETJ Sokol Lužice B10:8
411. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B15:3
517. 10. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTělovýchovná jednota Mikulčice D
518. 10. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Bzenec A
518. 10. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Jiskra Strážnice z.s. E
518. 10. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov COrel Syrovín A
517. 10. 2020 17:00SKST Dubňany CSKST Rohatec D
518. 10. 2020 14:00SKST Hodonín GT.J. Sokol Hodonín B
518. 10. 2020 10:00Slovan Hodonín CTJ Sokol Veselí nad Moravou B
624. 10. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Veselí nad Moravou B
625. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BSlovan Hodonín C
625. 10. 2020 10:00SKST Rohatec DSKST Hodonín G
625. 10. 2020 11:00Orel Syrovín ASKST Dubňany C
623. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETělocvičná jednota Sokol Kyjov C
625. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Josefov A
628. 09. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Sokol Lužice B10:8
701. 11. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BTělovýchovná jednota Mikulčice D
701. 11. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
701. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Sokol Bzenec A
731. 10. 2020 17:00SKST Dubňany CTJ Jiskra Strážnice z.s. E
701. 11. 2020 14:00SKST Hodonín GOrel Syrovín A
701. 11. 2020 10:00Slovan Hodonín CSKST Rohatec D
701. 11. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BT.J. Sokol Hodonín B
807. 11. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DT.J. Sokol Hodonín B
808. 11. 2020 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Veselí nad Moravou B
808. 11. 2020 11:00Orel Syrovín ASlovan Hodonín C
806. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ESKST Hodonín G
808. 11. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Dubňany C
807. 11. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
808. 11. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Josefov A
915. 11. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATělovýchovná jednota Mikulčice D
915. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Sokol Lužice B
914. 11. 2020 17:00SKST Dubňany CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
915. 11. 2020 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Bzenec A
915. 11. 2020 10:00Slovan Hodonín CTJ Jiskra Strážnice z.s. E
915. 11. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BOrel Syrovín A
915. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Rohatec D
1021. 11. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Rohatec D
1022. 11. 2020 11:00Orel Syrovín AT.J. Sokol Hodonín B
1020. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETJ Sokol Veselí nad Moravou B
1022. 11. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ASlovan Hodonín C
1021. 11. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BSKST Hodonín G
1022. 11. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Dubňany C
1022. 11. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1129. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTělovýchovná jednota Mikulčice D
1128. 11. 2020 17:00SKST Dubňany CTJ Sokol Josefov A
1129. 11. 2020 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Lužice B
1129. 11. 2020 10:00Slovan Hodonín CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1129. 11. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Bzenec A
1129. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Jiskra Strážnice z.s. E
1129. 11. 2020 10:00SKST Rohatec DOrel Syrovín A
1205. 12. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DOrel Syrovín A
1204. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ESKST Rohatec D
1206. 12. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec AT.J. Sokol Hodonín B
1205. 12. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Sokol Veselí nad Moravou B
1206. 12. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BSlovan Hodonín C
1206. 12. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ASKST Hodonín G
1206. 12. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CSKST Dubňany C
1312. 12. 2020 17:00SKST Dubňany CTělovýchovná jednota Mikulčice D
1313. 12. 2020 14:00SKST Hodonín GTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1313. 12. 2020 10:00Slovan Hodonín CTJ Sokol Josefov A
1313. 12. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Lužice B
1313. 12. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1313. 12. 2020 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Bzenec A
1313. 12. 2020 11:00Orel Syrovín ATJ Jiskra Strážnice z.s. E
1402. 01. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Jiskra Strážnice z.s. E
1403. 01. 2021 11:00Orel Syrovín ATJ Sokol Bzenec A
1403. 01. 2021 10:00SKST Rohatec DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1403. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Lužice B
1403. 01. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Josefov A
1403. 01. 2021 10:00Slovan Hodonín CTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1403. 01. 2021 14:00SKST Hodonín GSKST Dubňany C
1510. 01. 2021 14:00SKST Hodonín GTělovýchovná jednota Mikulčice D
1509. 01. 2021 17:00SKST Dubňany CSlovan Hodonín C
1510. 01. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Sokol Veselí nad Moravou B
1510. 01. 2021 10:00TJ Sokol Josefov AT.J. Sokol Hodonín B
1510. 01. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Rohatec D
1509. 01. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BOrel Syrovín A
1510. 01. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Jiskra Strážnice z.s. E
1616. 01. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Bzenec A
1615. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1617. 01. 2021 11:00Orel Syrovín ATJ Sokol Lužice B
1617. 01. 2021 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Josefov A
1617. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1617. 01. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSKST Dubňany C
1617. 01. 2021 10:00Slovan Hodonín CSKST Hodonín G
1724. 01. 2021 10:00Slovan Hodonín CTělovýchovná jednota Mikulčice D
1724. 01. 2021 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Veselí nad Moravou B
1723. 01. 2021 17:00SKST Dubňany CT.J. Sokol Hodonín B
1724. 01. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CSKST Rohatec D
1724. 01. 2021 10:00TJ Sokol Josefov AOrel Syrovín A
1724. 01. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Jiskra Strážnice z.s. E
1723. 01. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Sokol Bzenec A
1830. 01. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1831. 01. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Lužice B
1829. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETJ Sokol Josefov A
1831. 01. 2021 11:00Orel Syrovín ATělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1831. 01. 2021 10:00SKST Rohatec DSKST Dubňany C
1831. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Hodonín G
1831. 01. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSlovan Hodonín C
1907. 02. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTělovýchovná jednota Mikulčice D
1907. 02. 2021 10:00Slovan Hodonín CT.J. Sokol Hodonín B
1907. 02. 2021 14:00SKST Hodonín GSKST Rohatec D
1906. 02. 2021 17:00SKST Dubňany COrel Syrovín A
1907. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Jiskra Strážnice z.s. E
1907. 02. 2021 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Bzenec A
1907. 02. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
2013. 02. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Lužice B
2013. 02. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Sokol Josefov A
2014. 02. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ATělocvičná jednota Sokol Kyjov C
2012. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ESKST Dubňany C
2014. 02. 2021 11:00Orel Syrovín ASKST Hodonín G
2014. 02. 2021 10:00SKST Rohatec DSlovan Hodonín C
2014. 02. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Veselí nad Moravou B
2121. 02. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTělovýchovná jednota Mikulčice D
2121. 02. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSKST Rohatec D
2121. 02. 2021 10:00Slovan Hodonín COrel Syrovín A
2121. 02. 2021 14:00SKST Hodonín GTJ Jiskra Strážnice z.s. E
2120. 02. 2021 17:00SKST Dubňany CTJ Sokol Bzenec A
2121. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
2121. 02. 2021 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Lužice B
2227. 02. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Josefov A
2228. 02. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
2227. 02. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BSKST Dubňany C
2228. 02. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Hodonín G
2226. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ESlovan Hodonín C
2228. 02. 2021 11:00Orel Syrovín ATJ Sokol Veselí nad Moravou B
2228. 02. 2021 10:00SKST Rohatec DT.J. Sokol Hodonín B
2307. 03. 2021 10:00SKST Rohatec DTělovýchovná jednota Mikulčice D
2307. 03. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BOrel Syrovín A
2307. 03. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Jiskra Strážnice z.s. E
2307. 03. 2021 10:00Slovan Hodonín CTJ Sokol Bzenec A
2307. 03. 2021 14:00SKST Hodonín GTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
2306. 03. 2021 17:00SKST Dubňany CTJ Sokol Lužice B
2307. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Sokol Josefov A
2413. 03. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
2414. 03. 2021 10:00TJ Sokol Josefov ASKST Dubňany C
2414. 03. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Hodonín G
2413. 03. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BSlovan Hodonín C
2414. 03. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Veselí nad Moravou B
2412. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ET.J. Sokol Hodonín B
2414. 03. 2021 11:00Orel Syrovín ASKST Rohatec D
2521. 03. 2021 11:00Orel Syrovín ATělovýchovná jednota Mikulčice D
2521. 03. 2021 10:00SKST Rohatec DTJ Jiskra Strážnice z.s. E
2521. 03. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Bzenec A
2521. 03. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
2521. 03. 2021 10:00Slovan Hodonín CTJ Sokol Lužice B
2521. 03. 2021 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Josefov A
2520. 03. 2021 17:00SKST Dubňany CTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
2627. 03. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Dubňany C
2628. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CSKST Hodonín G
2628. 03. 2021 10:00TJ Sokol Josefov ASlovan Hodonín C
2628. 03. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Veselí nad Moravou B
2627. 03. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BT.J. Sokol Hodonín B
2628. 03. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Rohatec D
2626. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. EOrel Syrovín A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy