Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní základ sk. A
104. 10. 2020 10:00SK Čejč z.s. BSK Baník Ratíškovice D16:2
103. 10. 2020 14:00T.J. Sokol Svatobořice CTělocvičná jednota Sokol Kyjov E14:4
104. 10. 2020 14:00SKST Hodonín HSKST Dubňany D16:2
103. 10. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESlovan Hodonín D7:11
211. 10. 2020 10:00SKST Dubňany DTělovýchovná jednota Mikulčice E
209. 10. 2020 17:30Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESKST Hodonín H0:18
211. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice DT.J. Sokol Svatobořice C7:11
209. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSK Čejč z.s. B1:17
317. 10. 2020 14:00T.J. Sokol Svatobořice CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
318. 10. 2020 14:00SKST Hodonín HSK Baník Ratíškovice D
317. 10. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ETělocvičná jednota Sokol Kyjov E
316. 10. 2020 17:30Slovan Hodonín DSKST Dubňany D
401. 11. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESlovan Hodonín D
401. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice DTělovýchovná jednota Mikulčice E
430. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSKST Hodonín H
401. 11. 2020 10:00SK Čejč z.s. BT.J. Sokol Svatobořice C
515. 11. 2020 14:00SKST Hodonín HSK Čejč z.s. B
514. 11. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ETělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
513. 11. 2020 17:30Slovan Hodonín DSK Baník Ratíškovice D
515. 11. 2020 10:00SKST Dubňany DTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
622. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice DSKST Dubňany D
620. 11. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSlovan Hodonín D
622. 11. 2020 10:00SK Čejč z.s. BTělovýchovná jednota Mikulčice E
621. 11. 2020 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSKST Hodonín H
728. 11. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ET.J. Sokol Svatobořice C
727. 11. 2020 17:30Slovan Hodonín DSK Čejč z.s. B
729. 11. 2020 10:00SKST Dubňany DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
729. 11. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESK Baník Ratíškovice D
804. 12. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
806. 12. 2020 10:00SK Čejč z.s. BSKST Dubňany D
805. 12. 2020 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSlovan Hodonín D
806. 12. 2020 14:00SKST Hodonín HTělovýchovná jednota Mikulčice E
911. 12. 2020 17:30Slovan Hodonín DSKST Hodonín H
913. 12. 2020 10:00SKST Dubňany DT.J. Sokol Svatobořice C
913. 12. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESK Čejč z.s. B
913. 12. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1010. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice DSK Čejč z.s. B
1010. 01. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ET.J. Sokol Svatobořice C
1010. 01. 2021 10:00SKST Dubňany DSKST Hodonín H
1008. 01. 2021 17:30Slovan Hodonín DTělovýchovná jednota Mikulčice E
1116. 01. 2021 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESKST Dubňany D
1117. 01. 2021 14:00SKST Hodonín HTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
1116. 01. 2021 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSK Baník Ratíškovice D
1117. 01. 2021 10:00SK Čejč z.s. BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1222. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CT.J. Sokol Svatobořice C
1224. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice DSKST Hodonín H
1224. 01. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ETělovýchovná jednota Mikulčice E
1224. 01. 2021 10:00SKST Dubňany DSlovan Hodonín D
1305. 02. 2021 17:30Slovan Hodonín DTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
1306. 02. 2021 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESK Baník Ratíškovice D
1307. 02. 2021 14:00SKST Hodonín HTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1306. 02. 2021 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSK Čejč z.s. B
1414. 02. 2021 10:00SK Čejč z.s. BSKST Hodonín H
1412. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CTělovýchovná jednota Mikulčice E
1414. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice DSlovan Hodonín D
1414. 02. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESKST Dubňany D
1521. 02. 2021 10:00SKST Dubňany DSK Baník Ratíškovice D
1519. 02. 2021 17:30Slovan Hodonín DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1520. 02. 2021 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESK Čejč z.s. B
1521. 02. 2021 14:00SKST Hodonín HT.J. Sokol Svatobořice C
1627. 02. 2021 14:00T.J. Sokol Svatobořice CTělovýchovná jednota Mikulčice E
1628. 02. 2021 10:00SK Čejč z.s. BSlovan Hodonín D
1626. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSKST Dubňany D
1628. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice DTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
1714. 03. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ETělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1714. 03. 2021 10:00SKST Dubňany DSK Čejč z.s. B
1712. 03. 2021 17:30Slovan Hodonín DT.J. Sokol Svatobořice C
1713. 03. 2021 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESKST Hodonín H
1828. 03. 2021 14:00SKST Hodonín HSlovan Hodonín D
1827. 03. 2021 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSKST Dubňany D
1828. 03. 2021 10:00SK Čejč z.s. BTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
1826. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSK Baník Ratíškovice D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy