Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní základ sk. B
104. 10. 2020 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASK Baník Ratíškovice E18:0
104. 10. 2020 08:30
Orlovna Syrovín, Náves
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DOrel Syrovín B12:6
104. 10. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DSK Čejč z.s. C15:3
102. 10. 2020 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATJ Jiskra Strážnice z.s. F6:12
211. 10. 2020 10:00SK Čejč z.s. CTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
211. 10. 2020 08:30Orel Syrovín BTJ Sokol Vracov z.s. D2:16
210. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ETělocvičná jednota Sokol Kyjov D11:7
211. 10. 2020 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Kovoděl Moravský Písek A4:14
318. 10. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTJ Sokol Veselí nad Moravou C
318. 10. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DSK Baník Ratíškovice E
316. 10. 2020 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice AOrel Syrovín B
316. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FSK Čejč z.s. C
401. 11. 2020 08:30Orel Syrovín BTJ Jiskra Strážnice z.s. F
431. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ETělovýchovná jednota Sokol Těmice A
401. 11. 2020 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Vracov z.s. D
401. 11. 2020 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATělocvičná jednota Sokol Kyjov D
515. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTJ Kovoděl Moravský Písek A
513. 11. 2020 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATJ Sokol Veselí nad Moravou C
513. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FSK Baník Ratíškovice E
515. 11. 2020 10:00SK Čejč z.s. COrel Syrovín B
621. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ESK Čejč z.s. C
622. 11. 2020 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Jiskra Strážnice z.s. F
622. 11. 2020 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATělovýchovná jednota Sokol Těmice A
622. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTJ Sokol Vracov z.s. D
727. 11. 2020 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATělocvičná jednota Sokol Kyjov D
727. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTJ Kovoděl Moravský Písek A
729. 11. 2020 10:00SK Čejč z.s. CTJ Sokol Veselí nad Moravou C
729. 11. 2020 08:30Orel Syrovín BSK Baník Ratíškovice E
806. 12. 2020 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou COrel Syrovín B
806. 12. 2020 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASK Čejč z.s. C
806. 12. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTJ Jiskra Strážnice z.s. F
806. 12. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
911. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTJ Sokol Vracov z.s. D
913. 12. 2020 10:00SK Čejč z.s. CTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
913. 12. 2020 08:30Orel Syrovín BTJ Kovoděl Moravský Písek A
912. 12. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ETJ Sokol Veselí nad Moravou C
1009. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ETJ Kovoděl Moravský Písek A
1010. 01. 2021 08:30Orel Syrovín BTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
1010. 01. 2021 10:00SK Čejč z.s. CTJ Sokol Vracov z.s. D
1008. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
1115. 01. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ASK Čejč z.s. C
1117. 01. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DOrel Syrovín B
1117. 01. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DSK Baník Ratíškovice E
1117. 01. 2021 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Veselí nad Moravou C
1224. 01. 2021 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
1223. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ETJ Sokol Vracov z.s. D
1224. 01. 2021 08:30Orel Syrovín BTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
1224. 01. 2021 10:00SK Čejč z.s. CTJ Jiskra Strážnice z.s. F
1305. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FOrel Syrovín B
1305. 02. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ASK Baník Ratíškovice E
1307. 02. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTJ Sokol Veselí nad Moravou C
1307. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTJ Kovoděl Moravský Písek A
1414. 02. 2021 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Vracov z.s. D
1414. 02. 2021 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
1413. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ETJ Jiskra Strážnice z.s. F
1414. 02. 2021 08:30Orel Syrovín BSK Čejč z.s. C
1521. 02. 2021 10:00SK Čejč z.s. CSK Baník Ratíškovice E
1519. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTJ Sokol Veselí nad Moravou C
1519. 02. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATJ Kovoděl Moravský Písek A
1521. 02. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
1628. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
1628. 02. 2021 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Jiskra Strážnice z.s. F
1628. 02. 2021 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSK Čejč z.s. C
1627. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice EOrel Syrovín B
1714. 03. 2021 08:30Orel Syrovín BTJ Sokol Veselí nad Moravou C
1714. 03. 2021 10:00SK Čejč z.s. CTJ Kovoděl Moravský Písek A
1712. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
1712. 03. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATJ Sokol Vracov z.s. D
1828. 03. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTJ Jiskra Strážnice z.s. F
1828. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DSK Čejč z.s. C
1828. 03. 2021 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek AOrel Syrovín B
1828. 03. 2021 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSK Baník Ratíškovice E

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy