Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž 2B
119. 09. 2020 10:00
herna TJ Postřelmov
SK Kolšov ATJ Sokol Nový Malín11:7
119. 09. 2020 10:00
herna TJ Postřelmov
SK Kolšov BSVČ Rýmařov7:11
119. 09. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Vrbno pod Pradědem10:8
119. 09. 2020 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Jedlí12:6
117. 09. 2020 18:00TTC Šumperk CTJ Sokol Štíty B11:7
219. 09. 2020 15:00
herna TJ Postřelmov
SK Kolšov ASVČ Rýmařov10:8
219. 09. 2020 15:00
herna TJ Postřelmov
SK Kolšov BTJ Sokol Nový Malín9:9
219. 09. 2020 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem7:11
219. 09. 2020 14:00KST Jeseník CTJ Sokol Štíty B17:1
219. 09. 2020 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Jedlí13:5
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jestřebí9:9
303. 10. 2020 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Dubicko12:6
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Jeseník C7:11
314. 10. 2020 16:00
herna TJ Postřelmov
SK Kolšov ATJ Olympia Bruntál A 
303. 10. 2020 11:00
herna TJ Postřelmov
SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál B9:9
403. 10. 2020 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Dubicko12:6
403. 10. 2020 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jestřebí12:6
403. 10. 2020 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTTC Šumperk C12:6
403. 10. 2020 15:00
herna TJ Postřelmov
SK Kolšov ATJ Olympia Bruntál B11:7
414. 10. 2020 18:30
herna TJ Postřelmov
SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál A 
517. 10. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Nový Malín
517. 10. 2020 11:00TJ Olympia Bruntál BSVČ Rýmařov
517. 10. 2020 08:00KST Jeseník CSK Kolšov A
517. 10. 2020 08:00TTC Šumperk CSK Kolšov B
517. 10. 2020 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Jedlí
517. 10. 2020 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Štíty B
617. 10. 2020 17:00TJ Olympia Bruntál ASVČ Rýmařov
617. 10. 2020 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Nový Malín
617. 10. 2020 14:00KST Jeseník CSK Kolšov B
617. 10. 2020 14:00TTC Šumperk CSK Kolšov A
617. 10. 2020 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Štíty B
617. 10. 2020 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Jedlí
731. 10. 2020 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jedlí
731. 10. 2020 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty B
731. 10. 2020 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jestřebí
731. 10. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál AKST Jeseník C
731. 10. 2020 11:00TJ Olympia Bruntál BTTC Šumperk C
831. 10. 2020 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty B
831. 10. 2020 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jedlí
831. 10. 2020 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Dubicko
831. 10. 2020 17:00TJ Olympia Bruntál ATTC Šumperk C
831. 10. 2020 14:00TJ Olympia Bruntál BKST Jeseník C
914. 11. 2020 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Nový Malín
914. 11. 2020 08:00TTC Šumperk CSVČ Rýmařov
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol JestřebíSK Kolšov A
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol DubickoSK Kolšov B
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1014. 11. 2020 14:00KST Jeseník CSVČ Rýmařov
1014. 11. 2020 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Nový Malín
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol JestřebíSK Kolšov B
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol DubickoSK Kolšov A
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1128. 11. 2020 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1128. 11. 2020 10:00SK Kolšov ATJ Sokol Jedlí
1128. 11. 2020 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Štíty B
1128. 11. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Jestřebí
1128. 11. 2020 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Dubicko
1228. 11. 2020 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1228. 11. 2020 15:00SK Kolšov ATJ Sokol Štíty B
1228. 11. 2020 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Jedlí
1228. 11. 2020 17:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Dubicko
1228. 11. 2020 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Jestřebí
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol JestřebíKST Jeseník C
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol DubickoTTC Šumperk C
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol JedlíTJ Olympia Bruntál A
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol Štíty BTJ Olympia Bruntál B
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSK Kolšov A
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol JestřebíTTC Šumperk C
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol DubickoKST Jeseník C
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol JedlíTJ Olympia Bruntál B
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Olympia Bruntál A
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSK Kolšov B
1511. 09. 2020 18:00SK Kolšov ASK Kolšov B15:3
1508. 09. 2020 17:30TJ Olympia Bruntál ATJ Olympia Bruntál B4:14
1519. 12. 2020 08:00KST Jeseník CTTC Šumperk C 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Dubicko 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Štíty B 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol Nový MalínSVČ Rýmařov 
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov A
1623. 01. 2021 10:00SVČ RýmařovSK Kolšov B
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Olympia Bruntál A
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol JedlíKST Jeseník C
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BTTC Šumperk C
1723. 01. 2021 15:00SVČ RýmařovSK Kolšov A
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov B
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Olympia Bruntál B
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BKST Jeseník C
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol JedlíTTC Šumperk C
1806. 02. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Nový Malín
1806. 02. 2021 10:00TJ Sokol DubickoSVČ Rýmařov
1806. 02. 2021 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1806. 02. 2021 08:00TJ Olympia Bruntál ASK Kolšov A
1806. 02. 2021 11:00TJ Olympia Bruntál BSK Kolšov B
1906. 02. 2021 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Nový Malín
1906. 02. 2021 15:00TJ Sokol JestřebíSVČ Rýmařov
1906. 02. 2021 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1906. 02. 2021 14:00TJ Olympia Bruntál BSK Kolšov A
1906. 02. 2021 17:00TJ Olympia Bruntál ASK Kolšov B
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál A
2027. 02. 2021 10:00SVČ RýmařovTJ Olympia Bruntál B
2027. 02. 2021 10:00SK Kolšov AKST Jeseník C
2027. 02. 2021 10:00SK Kolšov BTTC Šumperk C
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Jestřebí
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Dubicko
2127. 02. 2021 15:00SVČ RýmařovTJ Olympia Bruntál A
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál B
2127. 02. 2021 15:00SK Kolšov BKST Jeseník C
2127. 02. 2021 15:00SK Kolšov ATTC Šumperk C
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Jestřebí
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Dubicko
2213. 03. 2021 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Nový Malín
2213. 03. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BSVČ Rýmařov
2213. 03. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
2213. 03. 2021 08:00KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál A
2213. 03. 2021 08:00TTC Šumperk CTJ Olympia Bruntál B
2313. 03. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Nový Malín
2313. 03. 2021 15:00TJ Sokol JedlíSVČ Rýmařov
2313. 03. 2021 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
2313. 03. 2021 14:00TTC Šumperk CTJ Olympia Bruntál A
2313. 03. 2021 14:00KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál B
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Nový MalínKST Jeseník C
2427. 03. 2021 10:00SVČ RýmařovTTC Šumperk C
2427. 03. 2021 10:00SK Kolšov ATJ Sokol Jestřebí
2427. 03. 2021 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Dubicko
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jedlí
2527. 03. 2021 15:00SVČ RýmařovKST Jeseník C
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol Nový MalínTTC Šumperk C
2527. 03. 2021 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Jestřebí
2527. 03. 2021 15:00SK Kolšov ATJ Sokol Dubicko
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Štíty B
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Nový Malín
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol JedlíSK Kolšov A
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BSK Kolšov B
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál A
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol DubickoTJ Olympia Bruntál B
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BSK Kolšov A
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol JedlíSK Kolšov B
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol DubickoTJ Olympia Bruntál A
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál B
2824. 04. 2021 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Jestřebí
2824. 04. 2021 08:00TTC Šumperk CTJ Sokol Dubicko
2824. 04. 2021 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Jedlí
2824. 04. 2021 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Štíty B
2824. 04. 2021 10:00SK Kolšov ATJ Sokol Vrbno pod Pradědem
2924. 04. 2021 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Jestřebí
2924. 04. 2021 14:00KST Jeseník CTJ Sokol Dubicko
2924. 04. 2021 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Jedlí
2924. 04. 2021 17:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Štíty B
2924. 04. 2021 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
3016. 09. 2020 18:00SK Kolšov BSK Kolšov A3:15
3013. 09. 2020 10:00TJ Olympia Bruntál BTJ Olympia Bruntál A12:6
3001. 05. 2021 08:00TTC Šumperk CKST Jeseník C
3001. 05. 2021 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Jestřebí
3001. 05. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Jedlí
3001. 05. 2021 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Nový Malín

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy