Výsledky
1. třída A muži
117. 09. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Stodůlky B8:10
116. 09. 2020 19:00TTC Elizza Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:1
116. 09. 2020 19:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Běchovice II A10:7
116. 09. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha C10:7
117. 09. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Lokomotiva Vršovice C10:6
114. 09. 2020 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha F10:1
114. 09. 2020 19:00SK Start Praha ASlovan KST Bohnice D4:10
224. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DSK OAZA Praha A10:4
221. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha FSK Start Praha A10:0wo
221. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Střížkov A6:10
221. 09. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác A5:10
223. 09. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha B9:9
221. 09. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Michle C5:10
223. 09. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha G4:10
301. 10. 2020 19:15SK OAZA Praha ATTC Elizza Praha G5:10
301. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Stodůlky B10:6
330. 09. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:1
301. 10. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Běchovice II A10:2
328. 09. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha C10:4
328. 09. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C10:2
301. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha F10:1
405. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha FSK OAZA Praha A8:10
405. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D
Odloženo
426. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSK Start Praha A
Odloženo
407. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Střížkov A5:10
405. 10. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Pankrác A1:10
407. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Slavoj Praha B10:8
407. 10. 2020 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle C10:4
515. 10. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle C
NVČR Odl.
514. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha G
NVČR Odl.
515. 10. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Stodůlky B
NVČR Odl.
512. 10. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
NVČR Odl.
512. 10. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Běchovice II A
NVČR Odl.
515. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha C
NVČR Odl.
512. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Lokomotiva Vršovice C
NVČR Odl.
619. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK OAZA Praha A
NVČR Odl.
619. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha F
NVČR Odl.
621. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice D
NVČR Odl.
619. 10. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASK Start Praha A
NVČR Odl.
621. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Střížkov A
NVČR Odl.
621. 10. 2020 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác A
NVČR Odl.
619. 10. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Slavoj Praha B
NVČR Odl.
705. 11. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Slavoj Praha B
NVČR Odl.
705. 11. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle C
NVČR Odl.
702. 11. 2020 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha G
NVČR Odl.
702. 11. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Stodůlky B
NVČR Odl.
705. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
NVČR Odl.
702. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Běchovice II A
NVČR Odl.
702. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha C
NVČR Odl.
809. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSK OAZA Praha A
NVČR Odl.
811. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice C
NVČR Odl.
809. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha F
NVČR Odl.
811. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BSlovan KST Bohnice D
NVČR Odl.
811. 11. 2020 19:00TTC Elizza Praha GSK Start Praha A
NVČR Odl.
809. 11. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Střížkov A
NVČR Odl.
811. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác A
NVČR Odl.
919. 11. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Pankrác A
NVČR Odl.
916. 11. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Slavoj Praha B
NVČR Odl.
916. 11. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle C
NVČR Odl.
919. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha G
NVČR Odl.
916. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Stodůlky B
NVČR Odl.
916. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
NVČR Odl.
916. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Běchovice II A
NVČR Odl.
1025. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK OAZA Praha A
NVČR Odl.
1023. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha C
NVČR Odl.
1025. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice C
NVČR Odl.
1025. 11. 2020 19:00TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha F
NVČR Odl.
1023. 11. 2020 00:00TJ Sokol Michle CSlovan KST Bohnice D
NVČR Odl.
1025. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BSK Start Praha A
NVČR Odl.
1026. 11. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov A
NVČR Odl.
1103. 12. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Střížkov A
NVČR Odl.
1130. 11. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Pankrác A
NVČR Odl.
1103. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Slavoj Praha B
NVČR Odl.
1130. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle C
NVČR Odl.
1130. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha G
NVČR Odl.
1130. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Stodůlky B
NVČR Odl.
1102. 12. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
NVČR Odl.
1207. 12. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASK OAZA Praha A 
1209. 12. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Běchovice II A 
1209. 12. 2020 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nusle Praha C 
1207. 12. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Lokomotiva Vršovice C 
1209. 12. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha F 
1210. 12. 2020 19:15TJ Pankrác ASlovan KST Bohnice D 
1207. 12. 2020 19:15TJ Střížkov ASK Start Praha A 
1314. 12. 2020 19:00SK Start Praha ASK OAZA Praha A 
1317. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Střížkov A 
1314. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Pankrác A 
1314. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha B 
1314. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle C 
1316. 12. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Elizza Praha G 
1314. 12. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Stodůlky B 
1406. 01. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BSK OAZA Praha A 
1404. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Elizza Praha G 
1406. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle C 
1404. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slavoj Praha B 
1404. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác A 
1404. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Střížkov A 
1407. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DSK Start Praha A 
1514. 01. 2021 19:15SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice D 
1511. 01. 2021 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha F 
1511. 01. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Lokomotiva Vršovice C 
1514. 01. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C 
1513. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Běchovice II A 
1511. 01. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1513. 01. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Stodůlky B 
1620. 01. 2021 19:00TTC Elizza Praha GSK OAZA Praha A 
1620. 01. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Michle C 
1618. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Slavoj Praha B 
1620. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác A 
1618. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Střížkov A 
1618. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Start Praha A 
1618. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha FSlovan KST Bohnice D 
1728. 01. 2021 19:15SK OAZA Praha AAC Sparta Praha F 
1728. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1725. 01. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha C 
1725. 01. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Běchovice II A 
1728. 01. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1727. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Stodůlky B 
1725. 01. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTTC Elizza Praha G 
1801. 02. 2021 00:00TJ Sokol Michle CSK OAZA Praha A 
1803. 02. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha B 
1803. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Pankrác A 
1801. 02. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Střížkov A 
1803. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK Start Praha A 
1801. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSlovan KST Bohnice D 
1801. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha F 
1911. 02. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C 
1908. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha C 
1911. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Běchovice II A 
1908. 02. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1908. 02. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Stodůlky B 
1911. 02. 2021 19:15TJ Pankrác ATTC Elizza Praha G 
1910. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle C 
2017. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A 
2015. 02. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTJ Pankrác A 
2017. 02. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Střížkov A 
2017. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BSK Start Praha A 
2015. 02. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASlovan KST Bohnice D 
2017. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha F 
2015. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice C 
2111. 03. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Nusle Praha C 
2108. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Běchovice II A 
2108. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2111. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Stodůlky B 
2108. 03. 2021 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha G 
2108. 03. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Michle C 
2111. 03. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Slavoj Praha B 
2218. 03. 2021 19:15TJ Pankrác ASK OAZA Praha A 
2217. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Střížkov A 
2215. 03. 2021 00:00TJ Sokol Michle CSK Start Praha A 
2217. 03. 2021 19:00TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice D 
2217. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BAC Sparta Praha F 
2215. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Lokomotiva Vršovice C 
2217. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha C 
2325. 03. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Běchovice II A 
2322. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2322. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Stodůlky B 
2322. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha G 
2325. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle C 
2322. 03. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha B 
2322. 03. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Pankrác A 
2429. 03. 2021 19:15TJ Střížkov ASK OAZA Praha A 
2401. 04. 2021 19:15TJ Pankrác ASK Start Praha A 
2431. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BSlovan KST Bohnice D 
2429. 03. 2021 00:00TJ Sokol Michle CAC Sparta Praha F 
2431. 03. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C 
2431. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha C 
2429. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Běchovice II A 
2508. 04. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2507. 04. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Stodůlky B 
2505. 04. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha G 
2505. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle C 
2505. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Slavoj Praha B 
2508. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác A 
2505. 04. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Střížkov A 
2615. 04. 2021 19:15SK OAZA Praha ASK Start Praha A 
2612. 04. 2021 19:15TJ Střížkov ASlovan KST Bohnice D 
2615. 04. 2021 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha F 
2614. 04. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C 
2612. 04. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Nusle Praha C 
2614. 04. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Běchovice II A 
2614. 04. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy