Výsledky
2. třída B muži
124. 09. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Běchovice II B9:9
121. 09. 2020 19:15TTC Klánovice BSK Dolní Měcholupy A10:4
124. 09. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha D6:10
121. 09. 2020 19:15TJ Střížkov BSF SKK El Niňo Praha H4:10
121. 09. 2020 19:15SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice E10:0wo
230. 09. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CSlovan KST Bohnice E10:8
229. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha HSK OAZA Praha B10:4
229. 09. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Střížkov B9:9
230. 09. 2020 19:30SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác B10:3
230. 09. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Klánovice B0:10
308. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Stodůlky C1:10
308. 10. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Běchovice II B7:10
305. 10. 2020 19:15TJ Střížkov BSK Dolní Měcholupy A10:3
308. 10. 2020 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Nusle Praha D10:7
308. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ESF SKK El Niňo Praha H
Odloženo
414. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CSF SKK El Niňo Praha H
NVČR Odl.
412. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice E
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha B
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Střížkov B
NVČR Odl.
415. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice B
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Stodůlky C
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Běchovice II B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ESK Dolní Měcholupy A
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha D
NVČR Odl.
604. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha D
NVČR Odl.
602. 11. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK El Niňo Praha H
NVČR Odl.
604. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BSlovan KST Bohnice E
NVČR Odl.
605. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Střížkov B
NVČR Odl.
602. 11. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Pankrác B
NVČR Odl.
712. 11. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Stodůlky C
NVČR Odl.
709. 11. 2020 19:15TJ Střížkov BTTC Klánovice B
NVČR Odl.
709. 11. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B
NVČR Odl.
709. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Běchovice II B
NVČR Odl.
709. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Dolní Měcholupy A
NVČR Odl.
818. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CSK Dolní Měcholupy A
NVČR Odl.
818. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Nusle Praha D
NVČR Odl.
819. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice E
NVČR Odl.
816. 11. 2020 19:15TTC Klánovice BSK OAZA Praha B
NVČR Odl.
819. 11. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Střížkov B
NVČR Odl.
923. 11. 2020 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Stodůlky C
NVČR Odl.
923. 11. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác B
NVČR Odl.
926. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Klánovice B
NVČR Odl.
923. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Žižkov B
NVČR Odl.
923. 11. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Běchovice II B
NVČR Odl.
1002. 12. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II B
NVČR Odl.
1003. 12. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nusle Praha D
NVČR Odl.
1030. 11. 2020 19:15TTC Klánovice BSF SKK El Niňo Praha H
NVČR Odl.
1003. 12. 2020 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice E
NVČR Odl.
1030. 11. 2020 19:15TJ Střížkov BSK OAZA Praha B
NVČR Odl.
1107. 12. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Stodůlky C 
1110. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Střížkov B 
1107. 12. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Pankrác B 
1107. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice B 
1107. 12. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Žižkov B 
1213. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov B 
1211. 01. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Klánovice B 
1211. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác B 
1211. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Střížkov B 
1214. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ESK OAZA Praha B 
1321. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Stodůlky C 
1318. 01. 2021 00:00SK OAZA Praha BSF SKK El Niňo Praha H 
1318. 01. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha D 
1321. 01. 2021 19:15TJ Pankrác BSK Dolní Měcholupy A 
1318. 01. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II B 
1427. 01. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Žižkov B 
1427. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Pankrác B 
1425. 01. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Střížkov B 
1425. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK OAZA Praha B 
1425. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HSlovan KST Bohnice E 
1501. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Stodůlky C 
1504. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha D 
1501. 02. 2021 00:00SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A 
1501. 02. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Běchovice II B 
1501. 02. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Žižkov B 
1610. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Klánovice B 
1611. 02. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Pankrác B 
1610. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK OAZA Praha B 
1608. 02. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice E 
1608. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSF SKK El Niňo Praha H 
1715. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Stodůlky C 
1715. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HSK Dolní Měcholupy A 
1718. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Běchovice II B 
1715. 02. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Žižkov B 
1718. 02. 2021 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice B 
1810. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Pankrác B 
1808. 03. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Střížkov B 
1811. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B 
1810. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSF SKK El Niňo Praha H 
1808. 03. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha D 
1915. 03. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Stodůlky C 
1915. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Běchovice II B 
1918. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov B 
1915. 03. 2021 00:00SK OAZA Praha BTTC Klánovice B 
1915. 03. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác B 
2024. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Střížkov B 
2025. 03. 2021 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha B 
2022. 03. 2021 19:15TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice E 
2025. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSF SKK El Niňo Praha H 
2024. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Dolní Měcholupy A 
2131. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Stodůlky C 
2129. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Žižkov B 
2129. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HTTC Klánovice B 
2101. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B 
2129. 03. 2021 00:00SK OAZA Praha BTJ Střížkov B 
2207. 04. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CSK OAZA Praha B 
2205. 04. 2021 19:15TJ Střížkov BSlovan KST Bohnice E 
2208. 04. 2021 19:15TJ Pankrác BSF SKK El Niňo Praha H 
2205. 04. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha D 
2208. 04. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy A 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy