Výsledky
Regionální přebor 3. třídy
101. 10. 2020 19:00TTC Žehuň CSK Sokol Opočnice B7:11
114. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
102. 10. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Hořátev6:12
129. 09. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Poříčany B7:11
128. 09. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Spartak Pečky B9:9
101. 10. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Dvory B7:11
207. 10. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Dvory B10:8
219. 10. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Dvory C 
207. 10. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk F7:11
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sadská F10:8
208. 10. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTTC Poděbrady B8:10
208. 10. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Sokol Lysá nad Labem C6:10
315. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CSK Sokol Opočnice B 
316. 10. 2020 19:00TTC Poděbrady BTTC Žehuň C 
313. 10. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
312. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Hořátev 
316. 10. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Poříčany B 
314. 10. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Spartak Pečky B 
421. 10. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Spartak Pečky B 
421. 10. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory B 
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Dvory C 
422. 10. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Lokomotiva Nymburk F 
422. 10. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Sadská F 
422. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Poděbrady B 
506. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady BSK Sokol Opočnice B 
503. 11. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Lysá nad Labem C 
502. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Žehuň C 
506. 11. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
504. 11. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Hořátev 
505. 11. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poříčany B 
611. 11. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Poříčany B 
613. 11. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Spartak Pečky B 
612. 11. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Dvory B 
612. 11. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Dvory C 
612. 11. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Lokomotiva Nymburk F 
613. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Sadská F 
717. 11. 2020 18:30TJ Sadská FSK Sokol Opočnice B 
716. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Poděbrady B 
720. 11. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Lysá nad Labem C 
718. 11. 2020 18:00TJ Dvory BTTC Žehuň C 
719. 11. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
718. 11. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Hořátev 
825. 11. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Hořátev 
826. 11. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Sokol Poříčany B 
826. 11. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Spartak Pečky B 
826. 11. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Dvory B 
827. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Dvory C 
824. 11. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Lokomotiva Nymburk F 
930. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FSK Sokol Opočnice B 
904. 12. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sadská F 
902. 12. 2020 18:00TJ Dvory BTTC Poděbrady B 
903. 12. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
902. 12. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň C 
904. 12. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1009. 12. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1010. 12. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Sokol Hořátev 
1010. 12. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Poříčany B 
1011. 12. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Spartak Pečky B 
1008. 12. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Dvory B 
1007. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Dvory C 
1118. 12. 2020 18:00TJ Dvory CSK Sokol Opočnice B 
1116. 12. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk F 
1117. 12. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sadská F 
1116. 12. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Poděbrady B 
1118. 12. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1117. 12. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTTC Žehuň C 
1206. 01. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTTC Žehuň C 
1207. 01. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1208. 01. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTTC Poděbrady B 
1206. 01. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sadská F 
1207. 01. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk F 
1228. 09. 2020 17:00TJ Dvory BTJ Dvory C10:8
1313. 01. 2021 18:00TJ Dvory BSK Sokol Opočnice B 
1315. 01. 2021 18:00TJ Dvory CTJ Spartak Pečky B 
1311. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Poříčany B 
1312. 01. 2021 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Hořátev 
1315. 01. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1314. 01. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Žehuň C 
1420. 01. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1421. 01. 2021 19:00TTC Žehuň CTTC Poděbrady B 
1421. 01. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Sadská F 
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk F 
1420. 01. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory C 
1421. 01. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Dvory B 
1528. 01. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BSK Sokol Opočnice B 
1527. 01. 2021 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poříčany B 
1529. 01. 2021 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Hořátev 
1525. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1526. 01. 2021 18:30TJ Sadská FTTC Žehuň C 
1529. 01. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1603. 02. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTTC Poděbrady B 
1604. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sadská F 
1604. 02. 2021 19:00TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk F 
1604. 02. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Dvory C 
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTJ Dvory B 
1603. 02. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Spartak Pečky B 
1710. 02. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BSK Sokol Opočnice B 
1711. 02. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Hořátev 
1710. 02. 2021 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1712. 02. 2021 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň C 
1708. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1709. 02. 2021 18:30TJ Sadská FTTC Poděbrady B 
1817. 02. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sadská F 
1819. 02. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk F 
1818. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Dvory C 
1818. 02. 2021 19:00TTC Žehuň CTJ Dvory B 
1818. 02. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Spartak Pečky B 
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poříčany B 
1926. 02. 2021 18:00TJ Sokol HořátevSK Sokol Opočnice B 
1924. 02. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1925. 02. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň C 
1924. 02. 2021 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1926. 02. 2021 18:00TJ Dvory CTTC Poděbrady B 
1922. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sadská F 
2010. 03. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk F 
2009. 03. 2021 18:30TJ Sadská FTJ Dvory C 
2012. 03. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Dvory B 
2011. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Spartak Pečky B 
2011. 03. 2021 19:00TTC Žehuň CTJ Sokol Poříčany B 
2011. 03. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Sokol Hořátev 
2118. 03. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemSK Sokol Opočnice B 
2119. 03. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTTC Žehuň C 
2117. 03. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
2118. 03. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Poděbrady B 
2117. 03. 2021 18:00TJ Dvory BTJ Sadská F 
2119. 03. 2021 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk F 
2224. 03. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Dvory C 
2222. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Dvory B 
2223. 03. 2021 18:30TJ Sadská FTJ Spartak Pečky B 
2226. 03. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Poříčany B 
2225. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Hořátev 
2225. 03. 2021 19:00TTC Žehuň CTJ Sokol Kostomlaty / Labem 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy