Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní soutěž 1.třídy
102. 10. 2020 18:00Sport team Brozany nad OhříT.J. Sokol Terezín B5:13
103. 10. 2020 16:00TTC Roudnice CTTC Roudnice D13:5
130. 09. 2020 18:00SK Štětí ESK Štětí D4:14
101. 10. 2020 18:00TJ Sokol Mnetěš ATTC Litoměřice E
Odloženo
130. 09. 2020 18:30KST Kalich Litoměřice BKST Kalich Litoměřice C9:9
101. 10. 2020 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BTTC Bohušovice14:4
207. 10. 2020 18:00T.J. Sokol Terezín BTTC Bohušovice8:10
206. 10. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice CStolní tenis Baroni Třebívlice B10:8
207. 10. 2020 18:00TTC Litoměřice EKST Kalich Litoměřice B
Odloženo
209. 10. 2020 18:00SK Štětí DTJ Sokol Mnetěš A
Odloženo
207. 10. 2020 18:00TTC Roudnice DSK Štětí E11:7
209. 10. 2020 18:00Sport team Brozany nad OhříTTC Roudnice C4:14
317. 10. 2020 16:00TTC Roudnice CT.J. Sokol Terezín B
NVČR Odl.
314. 10. 2020 18:00SK Štětí ESport team Brozany nad Ohří
NVČR Odl.
315. 10. 2020 18:00TJ Sokol Mnetěš ATTC Roudnice D
NVČR Odl.
314. 10. 2020 18:30KST Kalich Litoměřice BSK Štětí D
NVČR Odl.
315. 10. 2020 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BTTC Litoměřice E
NVČR Odl.
316. 10. 2020 18:00TTC BohušoviceKST Kalich Litoměřice C
NVČR Odl.
421. 10. 2020 18:00T.J. Sokol Terezín BKST Kalich Litoměřice C
NVČR Odl.
421. 10. 2020 18:00TTC Litoměřice ETTC Bohušovice
NVČR Odl.
423. 10. 2020 18:00SK Štětí DStolní tenis Baroni Třebívlice B
NVČR Odl.
423. 10. 2020 18:00TTC Roudnice DKST Kalich Litoměřice B
NVČR Odl.
423. 10. 2020 18:00Sport team Brozany nad OhříTJ Sokol Mnetěš A
NVČR Odl.
424. 10. 2020 16:00TTC Roudnice CSK Štětí E
NVČR Odl.
528. 10. 2020 18:00SK Štětí ET.J. Sokol Terezín B
NVČR Odl.
529. 10. 2020 18:00TJ Sokol Mnetěš ATTC Roudnice C
NVČR Odl.
528. 10. 2020 18:30KST Kalich Litoměřice BSport team Brozany nad Ohří
NVČR Odl.
529. 10. 2020 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BTTC Roudnice D
NVČR Odl.
530. 10. 2020 18:00TTC BohušoviceSK Štětí D
NVČR Odl.
527. 10. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice CTTC Litoměřice E
NVČR Odl.
604. 11. 2020 18:00T.J. Sokol Terezín BTTC Litoměřice E
NVČR Odl.
606. 11. 2020 18:00SK Štětí DKST Kalich Litoměřice C
NVČR Odl.
606. 11. 2020 18:00TTC Roudnice DTTC Bohušovice
NVČR Odl.
606. 11. 2020 18:00Sport team Brozany nad OhříStolní tenis Baroni Třebívlice B
NVČR Odl.
607. 11. 2020 16:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice B
NVČR Odl.
604. 11. 2020 18:00SK Štětí ETJ Sokol Mnetěš A
NVČR Odl.
712. 11. 2020 18:00TJ Sokol Mnetěš AT.J. Sokol Terezín B
NVČR Odl.
711. 11. 2020 18:30KST Kalich Litoměřice BSK Štětí E
NVČR Odl.
712. 11. 2020 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BTTC Roudnice C
NVČR Odl.
713. 11. 2020 18:00TTC BohušoviceSport team Brozany nad Ohří
NVČR Odl.
710. 11. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice CTTC Roudnice D
NVČR Odl.
711. 11. 2020 18:00TTC Litoměřice ESK Štětí D
NVČR Odl.
818. 11. 2020 18:00T.J. Sokol Terezín BSK Štětí D
NVČR Odl.
820. 11. 2020 18:00TTC Roudnice DTTC Litoměřice E
NVČR Odl.
820. 11. 2020 18:00Sport team Brozany nad OhříKST Kalich Litoměřice C
NVČR Odl.
821. 11. 2020 16:00TTC Roudnice CTTC Bohušovice
NVČR Odl.
818. 11. 2020 18:00SK Štětí EStolní tenis Baroni Třebívlice B
NVČR Odl.
819. 11. 2020 18:00TJ Sokol Mnetěš AKST Kalich Litoměřice B
NVČR Odl.
925. 11. 2020 18:30KST Kalich Litoměřice BT.J. Sokol Terezín B
NVČR Odl.
926. 11. 2020 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BTJ Sokol Mnetěš A
NVČR Odl.
927. 11. 2020 18:00TTC BohušoviceSK Štětí E
NVČR Odl.
924. 11. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice CTTC Roudnice C
NVČR Odl.
925. 11. 2020 18:00TTC Litoměřice ESport team Brozany nad Ohří
NVČR Odl.
927. 11. 2020 18:00SK Štětí DTTC Roudnice D
NVČR Odl.
1002. 12. 2020 18:00T.J. Sokol Terezín BTTC Roudnice D
NVČR Odl.
1004. 12. 2020 18:00Sport team Brozany nad OhříSK Štětí D
NVČR Odl.
1005. 12. 2020 16:00TTC Roudnice CTTC Litoměřice E
NVČR Odl.
1002. 12. 2020 18:00SK Štětí EKST Kalich Litoměřice C
NVČR Odl.
1003. 12. 2020 18:00TJ Sokol Mnetěš ATTC Bohušovice
NVČR Odl.
1002. 12. 2020 18:30KST Kalich Litoměřice BStolní tenis Baroni Třebívlice B
NVČR Odl.
1110. 12. 2020 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BT.J. Sokol Terezín B
NVČR Odl.
1111. 12. 2020 18:00TTC BohušoviceKST Kalich Litoměřice B
NVČR Odl.
1108. 12. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice CTJ Sokol Mnetěš A
NVČR Odl.
1109. 12. 2020 18:00TTC Litoměřice ESK Štětí E
NVČR Odl.
1111. 12. 2020 18:00SK Štětí DTTC Roudnice C
NVČR Odl.
1111. 12. 2020 18:00TTC Roudnice DSport team Brozany nad Ohří
NVČR Odl.
1213. 01. 2021 18:00T.J. Sokol Terezín BSport team Brozany nad Ohří
1215. 01. 2021 18:00TTC Roudnice DTTC Roudnice C
1215. 01. 2021 18:00SK Štětí DSK Štětí E
1213. 01. 2021 18:00TTC Litoměřice ETJ Sokol Mnetěš A
1212. 01. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice CKST Kalich Litoměřice B
1215. 01. 2021 18:00TTC BohušoviceStolní tenis Baroni Třebívlice B
1322. 01. 2021 18:00TTC BohušoviceT.J. Sokol Terezín B
1321. 01. 2021 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BKST Kalich Litoměřice C
1320. 01. 2021 18:30KST Kalich Litoměřice BTTC Litoměřice E
1321. 01. 2021 18:00TJ Sokol Mnetěš ASK Štětí D
1320. 01. 2021 18:00SK Štětí ETTC Roudnice D
1323. 01. 2021 16:00TTC Roudnice CSport team Brozany nad Ohří
1427. 01. 2021 18:00T.J. Sokol Terezín BTTC Roudnice C
1429. 01. 2021 18:00Sport team Brozany nad OhříSK Štětí E
1429. 01. 2021 18:00TTC Roudnice DTJ Sokol Mnetěš A
1429. 01. 2021 18:00SK Štětí DKST Kalich Litoměřice B
1427. 01. 2021 18:00TTC Litoměřice EStolní tenis Baroni Třebívlice B
1426. 01. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice CTTC Bohušovice
1502. 02. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice CT.J. Sokol Terezín B
1505. 02. 2021 18:00TTC BohušoviceTTC Litoměřice E
1504. 02. 2021 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BSK Štětí D
1503. 02. 2021 18:30KST Kalich Litoměřice BTTC Roudnice D
1504. 02. 2021 18:00TJ Sokol Mnetěš ASport team Brozany nad Ohří
1503. 02. 2021 18:00SK Štětí ETTC Roudnice C
1610. 02. 2021 18:00T.J. Sokol Terezín BSK Štětí E
1613. 02. 2021 16:00TTC Roudnice CTJ Sokol Mnetěš A
1612. 02. 2021 18:00Sport team Brozany nad OhříKST Kalich Litoměřice B
1612. 02. 2021 18:00TTC Roudnice DStolní tenis Baroni Třebívlice B
1612. 02. 2021 18:00SK Štětí DTTC Bohušovice
1610. 02. 2021 18:00TTC Litoměřice EKST Kalich Litoměřice C
1717. 02. 2021 18:00TTC Litoměřice ET.J. Sokol Terezín B
1716. 02. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice CSK Štětí D
1719. 02. 2021 18:00TTC BohušoviceTTC Roudnice D
1718. 02. 2021 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BSport team Brozany nad Ohří
1717. 02. 2021 18:30KST Kalich Litoměřice BTTC Roudnice C
1718. 02. 2021 18:00TJ Sokol Mnetěš ASK Štětí E
1824. 02. 2021 18:00T.J. Sokol Terezín BTJ Sokol Mnetěš A
1824. 02. 2021 18:00SK Štětí EKST Kalich Litoměřice B
1827. 02. 2021 16:00TTC Roudnice CStolní tenis Baroni Třebívlice B
1826. 02. 2021 18:00Sport team Brozany nad OhříTTC Bohušovice
1826. 02. 2021 18:00TTC Roudnice DKST Kalich Litoměřice C
1826. 02. 2021 18:00SK Štětí DTTC Litoměřice E
1905. 03. 2021 18:00SK Štětí DT.J. Sokol Terezín B
1903. 03. 2021 18:00TTC Litoměřice ETTC Roudnice D
1902. 03. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice CSport team Brozany nad Ohří
1905. 03. 2021 18:00TTC BohušoviceTTC Roudnice C
1904. 03. 2021 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BSK Štětí E
1903. 03. 2021 18:30KST Kalich Litoměřice BTJ Sokol Mnetěš A
2010. 03. 2021 18:00T.J. Sokol Terezín BKST Kalich Litoměřice B
2011. 03. 2021 18:00TJ Sokol Mnetěš AStolní tenis Baroni Třebívlice B
2010. 03. 2021 18:00SK Štětí ETTC Bohušovice
2013. 03. 2021 16:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice C
2012. 03. 2021 18:00Sport team Brozany nad OhříTTC Litoměřice E
2012. 03. 2021 18:00TTC Roudnice DSK Štětí D
2119. 03. 2021 18:00TTC Roudnice DT.J. Sokol Terezín B
2119. 03. 2021 18:00SK Štětí DSport team Brozany nad Ohří
2117. 03. 2021 18:00TTC Litoměřice ETTC Roudnice C
2116. 03. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice CSK Štětí E
2119. 03. 2021 18:00TTC BohušoviceTJ Sokol Mnetěš A
2118. 03. 2021 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice BKST Kalich Litoměřice B
2224. 03. 2021 18:00T.J. Sokol Terezín BStolní tenis Baroni Třebívlice B
2224. 03. 2021 18:30KST Kalich Litoměřice BTTC Bohušovice
2225. 03. 2021 18:00TJ Sokol Mnetěš AKST Kalich Litoměřice C
2224. 03. 2021 18:00SK Štětí ETTC Litoměřice E
2227. 03. 2021 16:00TTC Roudnice CSK Štětí D
2226. 03. 2021 18:00Sport team Brozany nad OhříTTC Roudnice D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy