Výsledky
Regionální přebor II. třídy
125. 09. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Jiskra Veba Machov A10:8
nepotvrzen
121. 09. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol České Meziříčí B4:14
ne online
121. 09. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Horní Kostelec A11:7
124. 09. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Náchod C3:15
125. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Velká Jesenice A11:7
229. 09. 2020 18:00
dohodou
TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Velká Jesenice A16:2
nepotvrzen
201. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Jiskra Jaroměř E12:6
201. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Žďárky B16:2
230. 09. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Česká Skalice B15:3
čas, ne
202. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E7:11
nepotvrzen
305. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Jiskra Veba Machov A10:8
305. 10. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník AOrel jednota Bohuslavice B9:9
nepotvrzen
308. 10. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol České Meziříčí B3:15
309. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Náchod C
odloženo
308. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AOrel jednota Bohuslavice A3:15
412. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Veba Machov AOrel jednota Bohuslavice A
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Velká Jesenice A
covid
415. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Jiskra Jaroměř E
covid
416. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Česká Skalice B
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Zbečník A
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Jiskra Veba Machov A
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E
covid
522. 10. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BOrel jednota Bohuslavice B
covid
523. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol České Meziříčí B
covid
522. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Horní Kostelec A
covid
522. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Náchod C
covid
626. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Náchod C 
629. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec AOrel jednota Bohuslavice A 
628. 10. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Velká Jesenice A 
626. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Žďárky B 
626. 10. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Česká Skalice B 
702. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Veba Machov A 
705. 11. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Zbečník A 
706. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř EOrel jednota Bohuslavice B 
705. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol České Meziříčí B 
702. 11. 2020 18:00TJ Náchod CTJ Horní Kostelec A 
809. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Horní Kostelec A 
811. 11. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Náchod C 
813. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Velká Jesenice A 
809. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Jiskra Jaroměř E 
809. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Žďárky B 
919. 11. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Jiskra Veba Machov A 
920. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Zbečník A 
919. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
918. 09. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice AOrel jednota Bohuslavice B8:10
919. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol České Meziříčí B 
1023. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol České Meziříčí B 
1027. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Náchod C 
1023. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EOrel jednota Bohuslavice A 
1023. 11. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Velká Jesenice A 
1023. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Jaroměř E 
1104. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Žďárky B 
1103. 12. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice B 
1103. 12. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Zbečník A 
1130. 11. 2020 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1103. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec AOrel jednota Bohuslavice B 
1211. 12. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol České Meziříčí B 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Horní Kostelec A 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Náchod C 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BOrel jednota Bohuslavice A 
1210. 12. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Velká Jesenice A 
1318. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Jiskra Veba Machov A 
1317. 12. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Žďárky B 
1314. 12. 2020 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Česká Skalice B 
1317. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Zbečník A 
1316. 12. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1404. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov AOrel jednota Bohuslavice B 
1406. 01. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Zbečník A 
1407. 01. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Česká Skalice B 
1404. 01. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Žďárky B 
1407. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř E 
1514. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Veba Machov A 
1515. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř EOrel jednota Bohuslavice A 
1514. 01. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Horní Kostelec A 
1511. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol České Meziříčí B 
1511. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EOrel jednota Bohuslavice B 
1618. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1622. 01. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Zbečník A 
1620. 01. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Žďárky B 
1618. 01. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Jiskra Jaroměř E 
1621. 01. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Velká Jesenice A 
1728. 01. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Jiskra Veba Machov A 
1728. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Náchod C 
1729. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Horní Kostelec A 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BOrel jednota Bohuslavice B 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1801. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Zbečník A 
1801. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Česká Skalice B 
1805. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Žďárky B 
1803. 02. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Jiskra Jaroměř E 
1804. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Velká Jesenice A 
1801. 02. 2021 18:00TJ Náchod COrel jednota Bohuslavice A 
1908. 02. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Jiskra Veba Machov A 
1911. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Horní Kostelec A 
1911. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol České Meziříčí B 
1911. 02. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1908. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Zbečník A 
2015. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Česká Skalice B 
2015. 02. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Žďárky B 
2019. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Jiskra Jaroměř E 
2017. 02. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BOrel jednota Bohuslavice A 
2018. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Náchod C 
2125. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Jiskra Veba Machov A 
2122. 02. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol České Meziříčí B 
2125. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AOrel jednota Bohuslavice B 
2126. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
2125. 02. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Česká Skalice B 
2201. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Žďárky B 
2201. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Jiskra Jaroměř E 
2201. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Velká Jesenice A 
2221. 09. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BOrel jednota Bohuslavice A5:13
2203. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Horní Kostelec A 
2310. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Jiskra Veba Machov A 
2308. 03. 2021 18:00TJ Náchod COrel jednota Bohuslavice B 
2311. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
2311. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Zbečník A 
2312. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Česká Skalice B 
2418. 03. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Jiskra Jaroměř E 
2415. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Velká Jesenice A 
2415. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník AOrel jednota Bohuslavice A 
2415. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Náchod C 
2419. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Horní Kostelec A 
2524. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BOrel jednota Bohuslavice B 
2525. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
2522. 03. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Zbečník A 
2525. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Česká Skalice B 
2525. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Žďárky B 
2629. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Jiskra Jaroměř E 
2601. 04. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BOrel jednota Bohuslavice A 
2629. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Náchod C 
2629. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Horní Kostelec A 
2629. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol České Meziříčí B 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy