Výsledky
Regionální přebor III. třídy
121. 09. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Knauf Lipí B7:11
123. 09. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Jiskra Jaroměř F10:8
121. 09. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Horní Kostelec B14:4
101. 10. 2020 18:00
na žádost V. Dřevíče
TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F3:15
odloženo
121. 09. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Stěžery D8:10
202. 10. 2020 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Lokomotiva Meziměstí C12:6
202. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Vysoká Srbská A8:10
229. 09. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Velký Dřevíč A12:6
čas, ne
230. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Náchod D9:9
228. 09. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BOrel jednota Bohuslavice C13:5
307. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Knauf Lipí B9:9
305. 10. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Jasenná B14:4
308. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Jiskra Jaroměř F11:7
nepotvrzen
305. 10. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F4:14
nepotvrzen
306. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Česká Skalice C4:14
413. 10. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Stěžery D
covid
416. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Lokomotiva Meziměstí C
covid
413. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Vysoká Srbská A
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Velký Dřevíč A
covid
414. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Náchod D
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Knauf Lipí B
covid
522. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč AOrel jednota Bohuslavice C
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Jiskra Jaroměř F
covid
520. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Horní Kostelec B
covid
519. 10. 2020 18:00
herna Č. Skalice, domácí Stěžery
TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Česká Skalice C
covid
627. 10. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Česká Skalice C 
630. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Stěžery D 
628. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Lokomotiva Meziměstí C 
626. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Vysoká Srbská A 
626. 10. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Velký Dřevíč A 
705. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Knauf Lipí B 
702. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská AOrel jednota Bohuslavice C 
703. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Jasenná B 
706. 11. 2020 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Horní Kostelec B 
706. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
810. 11. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
810. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Česká Skalice C 
811. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Stěžery D 
811. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Lokomotiva Meziměstí C 
809. 11. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Vysoká Srbská A 
916. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Velký Dřevíč A 
917. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Náchod D 
920. 11. 2020 17:30
herna Jasenná, domácí Stěžery.
TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Jasenná B 
920. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Jiskra Jaroměř F 
920. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Horní Kostelec B 
1024. 11. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Horní Kostelec B 
1025. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
1023. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Česká Skalice C 
1025. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Stěžery D 
1026. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Lokomotiva Meziměstí C 
1130. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Knauf Lipí B 
1104. 12. 2020 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Náchod D 
1104. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice COrel jednota Bohuslavice C 
1104. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Jasenná B 
1101. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Jiskra Jaroměř F 
1208. 12. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Jiskra Jaroměř F 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Horní Kostelec B 
1209. 12. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
1207. 12. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Česká Skalice C 
1210. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Stěžery D 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Lokomotiva Meziměstí C 
1315. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Knauf Lipí B 
1318. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Velký Dřevíč A 
1318. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Náchod D 
1315. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BOrel jednota Bohuslavice C 
1316. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Jasenná B 
1405. 01. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Jasenná B 
1406. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FOrel jednota Bohuslavice C 
1405. 01. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Náchod D 
1408. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Velký Dřevíč A 
1408. 01. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Vysoká Srbská A 
1512. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Stěžery D 
1511. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Česká Skalice C 
1514. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Horní Kostelec B 
1511. 01. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Jiskra Jaroměř F 
1513. 01. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Jasenná B 
1619. 01. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BOrel jednota Bohuslavice C 
1618. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Náchod D 
1620. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Velký Dřevíč A 
1622. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Vysoká Srbská A 
1622. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Lokomotiva Meziměstí C 
1729. 01. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Knauf Lipí B 
1726. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Horní Kostelec B 
1728. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Jasenná B 
1725. 01. 2021 18:00TJ Náchod DOrel jednota Bohuslavice C 
1802. 02. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Náchod D 
1803. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Velký Dřevíč A 
1803. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Vysoká Srbská A 
1802. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Lokomotiva Meziměstí C 
1805. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Stěžery D 
1912. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Knauf Lipí B 
1912. 02. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
1909. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Jiskra Jaroměř F 
1908. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Jasenná B 
1911. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Náchod D 
2016. 02. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Velký Dřevíč A 
2017. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Vysoká Srbská A 
2015. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Lokomotiva Meziměstí C 
2016. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Stěžery D 
2019. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Česká Skalice C 
2126. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Knauf Lipí B 
2126. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Horní Kostelec B 
2126. 02. 2021 18:00
herna Jaroměř, domácí Stěžery
TJ Sokol Stěžery DTJ Jiskra Jaroměř F 
2123. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí COrel jednota Bohuslavice C 
2122. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Náchod D 
2204. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Vysoká Srbská A 
2201. 03. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Lokomotiva Meziměstí C 
2201. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Stěžery D 
2203. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Česká Skalice C 
2202. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
2309. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Knauf Lipí B 
2312. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Jiskra Jaroměř F 
2312. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Jasenná B 
2312. 03. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DOrel jednota Bohuslavice C 
2309. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Velký Dřevíč A 
2416. 03. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Vysoká Srbská A 
2415. 03. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Stěžery D 
2417. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Česká Skalice C 
2415. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
2417. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Horní Kostelec B 
2524. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Knauf Lipí B 
2523. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Jasenná B 
2526. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FOrel jednota Bohuslavice C 
2526. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Náchod D 
2526. 03. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Velký Dřevíč A 
2523. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Vysoká Srbská A 
2630. 03. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Lokomotiva Meziměstí C 
2601. 04. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Česká Skalice C 
2629. 03. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
2631. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Horní Kostelec B 
2629. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Jiskra Jaroměř F 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy