Výsledky
Regionální přebor IV. třídy
124. 09. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BSKIPINEX Dolní Radechová A5:13
ne Reg
125. 09. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Jasenná C8:10
125. 09. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol České Meziříčí C7:11
121. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Česká Skalice D6:12
122. 09. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G7:11
123. 09. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Zbečník B8:10
124. 09. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ START Náchod A10:8
ne Reg
202. 10. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ START Náchod A
odloženo
228. 09. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Nahořany A9:9
online ne
228. 09. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Česká Skalice E6:12
228. 09. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Horní Kostelec C16:2
230. 09. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Jiskra Jaroměř G18:0
201. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Horní Radechová A15:3
201. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Libchyně B7:11
309. 10. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BSKIPINEX Dolní Radechová A3:15
309. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Velká Jesenice B
odloženo c
305. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Jasenná C9:9
nepotvrzen
306. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol České Meziříčí C5:13
online ne
316. 09. 2020 17:30
předehrání
TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Česká Skalice D11:7
308. 10. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G11:7
305. 10. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Zbečník B4:14
416. 10. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Zbečník B
covid
412. 10. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ START Náchod A
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Nahořany A
covid
414. 10. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Česká Skalice E
covid
415. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Horní Kostelec C
covid
415. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Jiskra Jaroměř G
covid
416. 10. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Horní Radechová A
covid
523. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ASKIPINEX Dolní Radechová A
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Libchyně B
covid
520. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Velká Jesenice B
covid
521. 10. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Jasenná C
covid
522. 10. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol České Meziříčí C
covid
519. 10. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Česká Skalice D
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G
covid
630. 10. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
626. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Zbečník B 
628. 10. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ START Náchod A 
629. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Nahořany A 
629. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Česká Skalice E 
630. 10. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Horní Kostelec C 
630. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Jiskra Jaroměř G 
702. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GSKIPINEX Dolní Radechová A 
703. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Horní Radechová A 
704. 11. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Libchyně B 
705. 11. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Velká Jesenice B 
702. 11. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Jasenná C 
702. 11. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol České Meziříčí C 
702. 11. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Česká Skalice D 
813. 11. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice D 
811. 11. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
812. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Zbečník B 
812. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ START Náchod A 
813. 11. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Nahořany A 
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice E 
809. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Horní Kostelec C 
917. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CSKIPINEX Dolní Radechová A 
918. 11. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Jiskra Jaroměř G 
919. 11. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Horní Radechová A 
916. 11. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Libchyně B 
916. 11. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Velká Jesenice B 
916. 11. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Jasenná C 
916. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol České Meziříčí C 
1027. 11. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol České Meziříčí C 
1026. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Česká Skalice D 
1026. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
1027. 11. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Zbečník B 
1027. 11. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ START Náchod A 
1023. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Nahořany A 
1024. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Česká Skalice E 
1102. 12. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ESKIPINEX Dolní Radechová A 
1103. 12. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Horní Kostelec C 
1130. 11. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Jiskra Jaroměř G 
1130. 11. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Horní Radechová A 
1130. 11. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Libchyně B 
1130. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Velká Jesenice B 
1102. 12. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Jasenná C 
1211. 12. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Jasenná C 
1210. 12. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol České Meziříčí C 
1211. 12. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Česká Skalice D 
1211. 12. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
1207. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Zbečník B 
1208. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ START Náchod A 
1209. 12. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Nahořany A 
1317. 12. 2020 18:00TJ Nahořany ASKIPINEX Dolní Radechová A 
1314. 12. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Česká Skalice E 
1314. 12. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Horní Kostelec C 
1314. 12. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Jiskra Jaroměř G 
1314. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Horní Radechová A 
1316. 12. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Libchyně B 
1317. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Velká Jesenice B 
1408. 01. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Velká Jesenice B 
1407. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Libchyně B 
1406. 01. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Horní Radechová A 
1404. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Jiskra Jaroměř G 
1404. 01. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Horní Kostelec C 
1404. 01. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Česká Skalice E 
1404. 01. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Nahořany A 
1511. 01. 2021 17:30TJ START Náchod ASKIPINEX Dolní Radechová A 
1514. 01. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Zbečník B 
1513. 01. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
1512. 01. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Česká Skalice D 
1511. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol České Meziříčí C 
1515. 01. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Jasenná C 
1515. 01. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Velká Jesenice B 
1622. 01. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Libchyně B 
1621. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Horní Radechová A 
1621. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Jiskra Jaroměř G 
1620. 01. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Horní Kostelec C 
1614. 09. 2020 17:30
předehrání
TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Česká Skalice E5:13
1618. 01. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Nahořany A 
1618. 01. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ START Náchod A 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BSKIPINEX Dolní Radechová A 
1725. 01. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
1728. 01. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Česká Skalice D 
1727. 01. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol České Meziříčí C 
1726. 01. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Jasenná C 
1725. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Velká Jesenice B 
1729. 01. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Libchyně B 
1805. 02. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Horní Radechová A 
1805. 02. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Jiskra Jaroměř G 
1804. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Horní Kostelec C 
1804. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Česká Skalice E 
1803. 02. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Nahořany A 
1801. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ START Náchod A 
1801. 02. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Zbečník B 
1908. 02. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GSKIPINEX Dolní Radechová A 
1908. 02. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Česká Skalice D 
1908. 02. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol České Meziříčí C 
1911. 02. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Jasenná C 
1910. 02. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Velká Jesenice B 
1909. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Libchyně B 
1908. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Horní Radechová A 
2019. 02. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Jiskra Jaroměř G 
2019. 02. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Horní Kostelec C 
2019. 02. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Česká Skalice E 
2018. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Nahořany A 
2018. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ START Náchod A 
2017. 02. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Zbečník B 
2015. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
2122. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DSKIPINEX Dolní Radechová A 
2122. 02. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol České Meziříčí C 
2122. 02. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Jasenná C 
2122. 02. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Velká Jesenice B 
2125. 02. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Libchyně B 
2124. 02. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Horní Radechová A 
2123. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Jiskra Jaroměř G 
2205. 03. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Horní Kostelec C 
2201. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Česká Skalice E 
2205. 03. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Nahořany A 
2205. 03. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ START Náchod A 
2204. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Zbečník B 
2204. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
2203. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Česká Skalice D 
2310. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CSKIPINEX Dolní Radechová A 
2308. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jasenná C 
2308. 03. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Velká Jesenice B 
2308. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Libchyně B 
2308. 03. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Horní Radechová A 
2311. 03. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Jiskra Jaroměř G 
2310. 03. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Horní Kostelec C 
2419. 03. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice E 
2416. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Nahořany A 
2415. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ START Náchod A 
2419. 03. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Zbečník B 
2419. 03. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
2418. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Česká Skalice D 
2418. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol České Meziříčí C 
2525. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CSKIPINEX Dolní Radechová A 
2524. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Velká Jesenice B 
2522. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Libchyně B 
2522. 03. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Horní Radechová A 
2522. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Jiskra Jaroměř G 
2522. 03. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Horní Kostelec C 
2525. 03. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Česká Skalice E 
2602. 04. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Nahořany A 
2631. 03. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ START Náchod A 
2630. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Zbečník B 
2629. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
2602. 04. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice D 
2602. 04. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol České Meziříčí C 
2601. 04. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jasenná C 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy