Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RSST Přerov 2. třídy
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek ASDH Lhota A10:8
102. 10. 2020 18:30SK Přerov DTJ Sokol Čekyně A14:4
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BStolní tenis klub Komárno11:7
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sigma Cidemat Hranice C9:9
102. 10. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Kojetín C10:8
130. 09. 2020 18:00SDH Špičky AST Rajnochovice A5:13
208. 10. 2020 18:30SDH Lhota AST Rajnochovice A7:11
206. 10. 2020 18:00TJ Sokol Kojetín CSDH Špičky A10:8
209. 10. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Dolní Újezd B6:12
211. 10. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Jezernice C14:4
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Opatovice B8:10
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek ASK Přerov D7:11
316. 10. 2020 18:30SK Přerov DSDH Lhota A
316. 10. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Osek A
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Čekyně A
316. 10. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BStolní tenis klub Komárno
316. 10. 2020 18:00SDH Špičky ATJ Sigma Cidemat Hranice C
315. 10. 2020 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Kojetín C
422. 10. 2020 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Kojetín C
423. 10. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CST Rajnochovice A
425. 10. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoSDH Špičky A
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Dolní Újezd B
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Jezernice C
423. 10. 2020 18:30SK Přerov DTJ Sokol Opatovice B
530. 10. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BSDH Lhota A
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CSK Přerov D
530. 10. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Osek A
530. 10. 2020 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Čekyně A
529. 10. 2020 18:30ST Rajnochovice AStolní tenis klub Komárno
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sigma Cidemat Hranice C
605. 11. 2020 18:30SDH Lhota ATJ Sigma Cidemat Hranice C
608. 11. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Kojetín C
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně AST Rajnochovice A
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Osek ASDH Špičky A
606. 11. 2020 18:30SK Přerov DTJ Sokol Dolní Újezd B
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Jezernice C
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CSDH Lhota A
713. 11. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Opatovice B
713. 11. 2020 18:00SDH Špičky ASK Přerov D
712. 11. 2020 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Osek A
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Čekyně A
713. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CStolní tenis klub Komárno
819. 11. 2020 18:30SDH Lhota AStolní tenis klub Komárno
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sigma Cidemat Hranice C
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Kojetín C
820. 11. 2020 18:30SK Přerov DST Rajnochovice A
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BSDH Špičky A
820. 11. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Dolní Újezd B
927. 11. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BSDH Lhota A
927. 11. 2020 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Jezernice C
926. 11. 2020 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Opatovice B
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín CSK Přerov D
927. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Osek A
929. 11. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Čekyně A
1003. 12. 2020 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Čekyně A
1004. 12. 2020 18:00TJ Sokol Osek AStolní tenis klub Komárno
1004. 12. 2020 18:30SK Přerov DTJ Sigma Cidemat Hranice C
1004. 12. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Kojetín C
1004. 12. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CST Rajnochovice A
1004. 12. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BSDH Špičky A
1111. 12. 2020 18:00SDH Špičky ASDH Lhota A
1110. 12. 2020 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Dolní Újezd B
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Jezernice C
1111. 12. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Opatovice B
1113. 12. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoSK Přerov D
1111. 12. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Osek A
1207. 01. 2021 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Osek A
1208. 01. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ASK Přerov D
1210. 01. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Opatovice B
1208. 01. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Jezernice C
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Dolní Újezd B
1207. 01. 2021 18:30ST Rajnochovice ASDH Špičky A
1314. 01. 2021 18:30ST Rajnochovice ASDH Lhota A
1315. 01. 2021 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Kojetín C
1315. 01. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sigma Cidemat Hranice C
1315. 01. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CStolní tenis klub Komárno
1315. 01. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Čekyně A
1315. 01. 2021 18:30SK Přerov DTJ Sokol Osek A
1421. 01. 2021 18:30SDH Lhota ASK Přerov D
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Opatovice B
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Jezernice C
1424. 01. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Dolní Újezd B
1422. 01. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CSDH Špičky A
1422. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CST Rajnochovice A
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CSDH Lhota A
1528. 01. 2021 18:30ST Rajnochovice ATJ Sigma Cidemat Hranice C
1529. 01. 2021 18:00SDH Špičky AStolní tenis klub Komárno
1529. 01. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Čekyně A
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Osek A
1529. 01. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BSK Přerov D
1604. 02. 2021 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Opatovice B
1605. 02. 2021 18:30SK Přerov DTJ Sokol Jezernice C
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Dolní Újezd B
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ASDH Špičky A
1607. 02. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoST Rajnochovice A
1605. 02. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Kojetín C
1712. 02. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CSDH Lhota A
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CStolní tenis klub Komárno
1711. 02. 2021 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Čekyně A
1712. 02. 2021 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Osek A
1712. 02. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BSK Přerov D
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Opatovice B
1818. 02. 2021 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Jezernice C
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Dolní Újezd B
1819. 02. 2021 18:30SK Přerov DSDH Špičky A
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek AST Rajnochovice A
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Kojetín C
1821. 02. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sigma Cidemat Hranice C
1928. 02. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoSDH Lhota A
1926. 02. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Čekyně A
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Osek A
1925. 02. 2021 18:30ST Rajnochovice ASK Přerov D
1926. 02. 2021 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Opatovice B
1926. 02. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Jezernice C
2004. 03. 2021 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Dolní Újezd B
2005. 03. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CSDH Špičky A
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BST Rajnochovice A
2005. 03. 2021 18:30SK Přerov DTJ Sokol Kojetín C
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sigma Cidemat Hranice C
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně AStolní tenis klub Komárno
2112. 03. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ASDH Lhota A
2114. 03. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Osek A
2112. 03. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CSK Přerov D
2112. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Opatovice B
2111. 03. 2021 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Jezernice C
2112. 03. 2021 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Dolní Újezd B
2218. 03. 2021 18:30SDH Lhota ASDH Špičky A
2219. 03. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BST Rajnochovice A
2219. 03. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Kojetín C
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sigma Cidemat Hranice C
2219. 03. 2021 18:30SK Přerov DStolní tenis klub Komárno
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Čekyně A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy