Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RSST Přerov 3. třídy
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Loučka B7:11
128. 09. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sokol Dolní Újezd C12:6
121. 09. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Osek B7:11
102. 10. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Chropyně "C"15:3
128. 09. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Hustopeče nad Bečvou7:11
102. 10. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Brodek u Přerova11:7
208. 10. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Brodek u Přerova16:2
209. 10. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouStolní tenis Radkovy11:7
211. 10. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Čekyně B3:15
205. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek BKST Hlinsko, z.s. C11:7
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sigma Cidemat Hranice D11:7
209. 10. 2020 18:30TJ Sokol Černotín ASK Přerov E6:12
312. 10. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sokol Loučka B
312. 10. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Černotín A
316. 10. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Dolní Újezd C
312. 10. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Osek B
316. 10. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Chropyně "C"
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Hustopeče nad Bečvou
422. 10. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Hustopeče nad Bečvou
425. 10. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Brodek u Přerova
419. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek BStolní tenis Radkovy
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Čekyně B
423. 10. 2020 18:30TJ Sokol Černotín AKST Hlinsko, z.s. C
419. 10. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sigma Cidemat Hranice D
526. 10. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Loučka B
530. 10. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CSK Přerov E
526. 10. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Černotín A
530. 10. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Dolní Újezd C
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Osek B
530. 10. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Chropyně "C"
605. 11. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Chropyně "C"
602. 11. 2020 18:00TJ Sokol Osek BTJ Hustopeče nad Bečvou
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Brodek u Přerova
606. 11. 2020 18:30TJ Sokol Černotín AStolní tenis Radkovy
602. 11. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sokol Čekyně B
602. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DKST Hlinsko, z.s. C
713. 11. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Loučka B
709. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sigma Cidemat Hranice D
713. 11. 2020 18:00Stolní tenis RadkovySK Přerov E
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Černotín A
713. 11. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Dolní Újezd C
715. 11. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Osek B
819. 11. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Osek B
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Chropyně "C"
820. 11. 2020 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Hustopeče nad Bečvou
816. 11. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sokol Brodek u Přerova
816. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DStolní tenis Radkovy
820. 11. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Čekyně B
923. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Loučka B
927. 11. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyKST Hlinsko, z.s. C
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sigma Cidemat Hranice D
927. 11. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouSK Přerov E
929. 11. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Černotín A
923. 11. 2020 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Dolní Újezd C
1003. 12. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Dolní Újezd C
1004. 12. 2020 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Osek B
1030. 11. 2020 18:30SK Přerov ETJ Chropyně "C"
1030. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Hustopeče nad Bečvou
1004. 12. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Brodek u Přerova
1030. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BStolní tenis Radkovy
1111. 12. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Loučka B
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Čekyně B
1111. 12. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouKST Hlinsko, z.s. C
1113. 12. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sigma Cidemat Hranice D
1107. 12. 2020 18:00TJ Sokol Osek BSK Přerov E
1111. 12. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Černotín A
1207. 01. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Černotín A
1208. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CSK Přerov E
1204. 01. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sigma Cidemat Hranice D
1210. 01. 2021 09:00TJ Chropyně "C"KST Hlinsko, z.s. C
1208. 01. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Čekyně B
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaStolní tenis Radkovy
1315. 01. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Loučka B
1315. 01. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Hustopeče nad Bečvou
1311. 01. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Chropyně "C"
1315. 01. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Osek B
1311. 01. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Dolní Újezd C
1311. 01. 2021 18:30SK Přerov ETJ Sokol Černotín A
1421. 01. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BSK Přerov E
1422. 01. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sigma Cidemat Hranice D
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CKST Hlinsko, z.s. C
1418. 01. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Čekyně B
1424. 01. 2021 09:00TJ Chropyně "C"Stolní tenis Radkovy
1422. 01. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Brodek u Přerova
1529. 01. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Loučka B
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Chropyně "C"
1529. 01. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Osek B
1525. 01. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Dolní Újezd C
1529. 01. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Černotín A
1525. 01. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DSK Přerov E
1604. 02. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sigma Cidemat Hranice D
1601. 02. 2021 18:30SK Přerov EKST Hlinsko, z.s. C
1605. 02. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Čekyně B
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CStolní tenis Radkovy
1601. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Brodek u Přerova
1607. 02. 2021 09:00TJ Chropyně "C"TJ Hustopeče nad Bečvou
1714. 02. 2021 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Loučka B
1712. 02. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Osek B
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Dolní Újezd C
1712. 02. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Černotín A
1708. 02. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BSK Přerov E
1712. 02. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sigma Cidemat Hranice D
1818. 02. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BKST Hlinsko, z.s. C
1815. 02. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Čekyně B
1815. 02. 2021 18:30SK Přerov EStolní tenis Radkovy
1819. 02. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Brodek u Přerova
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Hustopeče nad Bečvou
1815. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Chropyně "C"
1922. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Loučka B
1928. 02. 2021 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Dolní Újezd C
1926. 02. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Černotín A
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaSK Přerov E
1926. 02. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sigma Cidemat Hranice D
1922. 02. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BKST Hlinsko, z.s. C
2004. 03. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Čekyně B
2005. 03. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CStolní tenis Radkovy
2001. 03. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Brodek u Přerova
2001. 03. 2021 18:30SK Přerov ETJ Hustopeče nad Bečvou
2005. 03. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Chropyně "C"
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Osek B
2112. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Loučka B
2108. 03. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Černotín A
2114. 03. 2021 09:00TJ Chropyně "C"SK Přerov E
2112. 03. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sigma Cidemat Hranice D
2112. 03. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaKST Hlinsko, z.s. C
2112. 03. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Čekyně B
2218. 03. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BStolní tenis Radkovy
2215. 03. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Brodek u Přerova
2219. 03. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Hustopeče nad Bečvou
2215. 03. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Chropyně "C"
2215. 03. 2021 18:30SK Přerov ETJ Sokol Osek B
2219. 03. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Dolní Újezd C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy