Výsledky
Regionální přebor I třídy.
126. 09. 2020 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Palonín A11:7
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Bludov BST Šumvald-Břevenec A14:4
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Štíty C10:8
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Jestřebí B17:1
126. 09. 2020 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Bludov C8:10
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Vel. Losiny A5:13
210. 10. 2020 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Nový Malín B13:5
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Vel. Losiny A6:12
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Bludov BTJ Postřelmov B5:13
210. 10. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Bludov C10:8
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Dol. Studénky A8:10
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Jestřebí B4:14
310. 10. 2020 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Vel. Losiny A2:16
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Nový Malín B10:8
314. 09. 2020 18:30TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Bludov C16:2
310. 10. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Postřelmov B
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Jestřebí B9:9
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Dol. Studénky A3:15
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Dol. Studénky A
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Jestřebí B
424. 10. 2020 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Jedlí B
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Štíty C
424. 10. 2020 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Bludov B
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Palonín AST Šumvald-Břevenec A
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Jestřebí B
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Dol. Studénky A
524. 10. 2020 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Štíty C
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Jedlí B
524. 10. 2020 13:00TTC Mohelnice CST Šumvald-Břevenec A
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Bludov B
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Nový Malín B
607. 11. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Vel. Losiny A
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí BTTC Mohelnice C
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Palonín A
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Postřelmov B
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Bludov C
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Vel. Losiny A
707. 11. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Nový Malín B
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Palonín A
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Štíty CTTC Mohelnice C
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Bludov C
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Postřelmov B
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Postřelmov B
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Bludov C
821. 11. 2020 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Dol. Studénky A
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Jestřebí B
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Jedlí B
821. 11. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Štíty C
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Bludov C
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Postřelmov B
921. 11. 2020 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Jestřebí B
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Dol. Studénky A
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Štíty C
921. 11. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Jedlí B
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Nový Malín B
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Vel. Losiny A
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Bludov B
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Jestřebí BST Šumvald-Břevenec A
1005. 12. 2020 09:00TJ Postřelmov BTTC Mohelnice C
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Palonín A
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Vel. Losiny A
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Nový Malín B
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Dol. Studénky AST Šumvald-Břevenec A
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Bludov B
1105. 12. 2020 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Palonín A
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Bludov CTTC Mohelnice C
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Palonín ATTC Mohelnice C
1216. 01. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Bludov B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Jedlí B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Dol. Studénky A
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Postřelmov B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Nový Malín B
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín BTTC Mohelnice C
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Palonín A
1330. 01. 2021 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Bludov B
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CST Šumvald-Břevenec A
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Jedlí B
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Štíty C
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATTC Mohelnice C
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Palonín A
1418. 09. 2020 18:30TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Bludov B11:7
1430. 01. 2021 13:00TJ Postřelmov BST Šumvald-Břevenec A
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Jedlí B
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Štíty C
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Nový Malín B
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Vel. Losiny A
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Postřelmov B
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Bludov C
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Bludov BTTC Mohelnice C
1513. 02. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Palonín A
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Nový Malín B
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Vel. Losiny A
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Postřelmov B
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Bludov C
1613. 02. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec ATTC Mohelnice C
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Palonín A
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Bludov B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny AST Šumvald-Břevenec A
1706. 03. 2021 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Jedlí B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Štíty C
1706. 03. 2021 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Dol. Studénky A
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Jestřebí B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Bludov B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín BST Šumvald-Břevenec A
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Jedlí B
1806. 03. 2021 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Štíty C
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Dol. Studénky A
1806. 03. 2021 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Jestřebí B
1920. 03. 2021 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Nový Malín B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Vel. Losiny A
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATTC Mohelnice C
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Palonín A
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Bludov B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Štíty CST Šumvald-Břevenec A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Nový Malín B
2020. 03. 2021 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Vel. Losiny A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Jestřebí BTTC Mohelnice C
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Palonín A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Bludov B
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí BST Šumvald-Břevenec A
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Jedlí B
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Štíty C
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Dol. Studénky A
2103. 04. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Jestřebí B
2103. 04. 2021 09:00TTC Mohelnice CTJ Postřelmov B
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Bludov C
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Jedlí B
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Štíty C
2203. 04. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Dol. Studénky A
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Jestřebí B
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Postřelmov B
2203. 04. 2021 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Bludov C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy