Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 2.třídy
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ SLAVOJ Obecnice "D"13:5
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ Spartak Čenkov B7:11
126. 09. 2020 09:00SK Chraštice BSK Klučenice B6:12
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTTC Příbram "C"2:16
126. 09. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTělocvičná jednota Sokol Příbram D14:4
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbram C
210. 10. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"Tělocvičná jednota Sokol Příbram D18:0
210. 10. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTTC Příbram "C"8:10
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"SK Chraštice B15:3
210. 10. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BSK Klučenice B9:9
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbram D
310. 10. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"Tělocvičná jednota Sokol Příbram C18:0
310. 10. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C12:6
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"SK Klučenice B15:3
310. 10. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov BSK Chraštice B12:6
424. 10. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CSK Chraštice B
424. 10. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DSK Klučenice B
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
424. 10. 2020 09:00TTC Příbram "C"TJ Spartak Čenkov B
424. 10. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
524. 10. 2020 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CSK Klučenice B
524. 10. 2020 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DSK Chraštice B
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ Spartak Čenkov B
524. 10. 2020 13:00TTC Příbram "C"TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
607. 11. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTělocvičná jednota Sokol Příbram D
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ Sokol Drahlín "B"
607. 11. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ SLAVOJ Obecnice "D"
607. 11. 2020 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
607. 11. 2020 09:00SK Klučenice BTTC Příbram "C"
707. 11. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTělocvičná jednota Sokol Příbram C
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ SLAVOJ Obecnice "D"
707. 11. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Drahlín "B"
707. 11. 2020 13:00SK Chraštice BTTC Příbram "C"
707. 11. 2020 13:00SK Klučenice BTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
821. 11. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
821. 11. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTTC Příbram "C"
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín "B"SK Chraštice B
821. 11. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"SK Klučenice B
821. 11. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ Spartak Čenkov B
921. 11. 2020 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTTC Příbram "C"
921. 11. 2020 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín "B"SK Klučenice B
921. 11. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"SK Chraštice B
921. 11. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbram C
1005. 12. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BTělocvičná jednota Sokol Příbram D
1005. 12. 2020 09:00SK Klučenice BTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ Sokol Drahlín "B"
1005. 12. 2020 09:00TTC Příbram "C"TJ SLAVOJ Obecnice "D"
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbram D
1105. 12. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov BTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1105. 12. 2020 13:00SK Chraštice BTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1105. 12. 2020 13:00TTC Příbram "C"TJ Sokol Drahlín "B"
1209. 01. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Sokol Drahlín "B"
1209. 01. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1209. 01. 2021 09:00SK Klučenice BSK Chraštice B
1209. 01. 2021 09:00TTC Příbram "C"TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
1209. 01. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1323. 01. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Sokol Drahlín "B"
1323. 01. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1323. 01. 2021 09:00TTC Příbram "C"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1323. 01. 2021 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1323. 01. 2021 09:00SK Klučenice BTJ Spartak Čenkov B
1423. 01. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Sokol Drahlín "B"
1423. 01. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1423. 01. 2021 13:00SK Klučenice BTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1423. 01. 2021 13:00SK Chraštice BTJ Spartak Čenkov B
1506. 02. 2021 09:00SK Chraštice BTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1506. 02. 2021 09:00SK Klučenice BTělocvičná jednota Sokol Příbram D
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
1506. 02. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov BTTC Příbram "C"
1506. 02. 2021 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1606. 02. 2021 13:00SK Klučenice BTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1606. 02. 2021 13:00SK Chraštice BTělocvičná jednota Sokol Příbram D
1606. 02. 2021 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TTC Příbram "C"
1606. 02. 2021 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ Sokol Drahlín "B"
1720. 02. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1720. 02. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Spartak Čenkov B
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CSK Chraštice B
1720. 02. 2021 09:00TTC Příbram "C"SK Klučenice B
1820. 02. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1820. 02. 2021 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ Spartak Čenkov B
1820. 02. 2021 13:00TTC Příbram "C"SK Chraštice B
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CSK Klučenice B
1906. 03. 2021 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1906. 03. 2021 09:00TTC Příbram "C"Tělocvičná jednota Sokol Příbram D
1906. 03. 2021 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Drahlín "B"
1906. 03. 2021 09:00SK Klučenice BTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1906. 03. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
2006. 03. 2021 13:00TTC Příbram "C"Tělocvičná jednota Sokol Příbram C
2006. 03. 2021 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTělocvičná jednota Sokol Příbram D
2006. 03. 2021 13:00SK Klučenice BTJ Sokol Drahlín "B"
2006. 03. 2021 13:00SK Chraštice BTJ SLAVOJ Obecnice "D"
2006. 03. 2021 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
2120. 03. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
2120. 03. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Spartak Čenkov B
2120. 03. 2021 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekSK Klučenice B
2120. 03. 2021 09:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
2120. 03. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TTC Příbram "C"
2220. 03. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
2220. 03. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Spartak Čenkov B
2220. 03. 2021 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekSK Chraštice B
2220. 03. 2021 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
2220. 03. 2021 13:00TJ Sokol Drahlín "B"TTC Příbram "C"

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy