Výsledky
KP1.tř.sk.A - ukončeno
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Město Zbiroh A10:3
103. 10. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Dobřany B10:4
103. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod A10:7
103. 10. 2020 09:00KST Klatovy BUnion Plzeň D10:3
103. 10. 2020 08:00KOC Sušice BTJ Sokol Horažďovice A10:4
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně AST DDM Stříbro A10:5
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Kdyně A
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro A
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Zdemyslice AKOC Sušice B
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horažďovice A
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Stod AUnion Plzeň D
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy B
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice AST DDM Stříbro A
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kdyně A
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horažďovice A
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Dobřany BKOC Sušice B
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Stod AKST Klatovy B
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AUnion Plzeň D
odloženo
431. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně AUnion Plzeň D
odloženo
431. 10. 2020 09:00ST DDM Stříbro AKST Klatovy B
odloženo
431. 10. 2020 08:00KOC Sušice BTJ Slavoj Stod A
odloženo
431. 10. 2020 08:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Chodová Planá A
odloženo
431. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Zdemyslice A
odloženo
431. 10. 2020 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Dobřany B
odloženo
531. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně AKST Klatovy B
odloženo
531. 10. 2020 14:00ST DDM Stříbro AUnion Plzeň D
odloženo
531. 10. 2020 13:00KOC Sušice BTJ Slavoj Chodová Planá A
odloženo
531. 10. 2020 13:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A
odloženo
531. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Dobřany B
odloženo
531. 10. 2020 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Zdemyslice A
odloženo
614. 11. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kdyně A
odloženo
614. 11. 2020 09:00TJ Dobřany BST DDM Stříbro A
odloženo
614. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kralovice A
odloženo
614. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Město Zbiroh A
odloženo
614. 11. 2020 09:00Union Plzeň DKOC Sušice B
odloženo
614. 11. 2020 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Horažďovice A
odloženo
714. 11. 2020 14:00TJ Zdemyslice AST DDM Stříbro A
odloženo
714. 11. 2020 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Kdyně A
odloženo
714. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Město Zbiroh A
odloženo
714. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kralovice A
odloženo
714. 11. 2020 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Horažďovice A
odloženo
714. 11. 2020 14:00KST Klatovy BKOC Sušice B
odloženo
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně AKOC Sušice B
odloženo
828. 11. 2020 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice A
odloženo
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice AUnion Plzeň D
odloženo
828. 11. 2020 09:00TJ Město Zbiroh AKST Klatovy B
odloženo
828. 11. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Stod A
odloženo
828. 11. 2020 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Chodová Planá A
odloženo
928. 11. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A
odloženo
928. 11. 2020 14:00ST DDM Stříbro AKOC Sušice B
odloženo
928. 11. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice AKST Klatovy B
odloženo
928. 11. 2020 14:00TJ Město Zbiroh AUnion Plzeň D
odloženo
928. 11. 2020 14:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Chodová Planá A
odloženo
928. 11. 2020 14:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Stod A
odloženo
1012. 12. 2020 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kdyně A 
1012. 12. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro A 
1012. 12. 2020 09:00Union Plzeň DTJ Zdemyslice A 
1012. 12. 2020 09:00KST Klatovy BTJ Dobřany B 
1012. 12. 2020 08:00KOC Sušice BTJ Sokol Kralovice A 
1012. 12. 2020 08:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Město Zbiroh A 
1112. 12. 2020 14:00TJ Slavoj Stod AST DDM Stříbro A 
1112. 12. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně A 
1112. 12. 2020 14:00Union Plzeň DTJ Dobřany B 
1112. 12. 2020 14:00KST Klatovy BTJ Zdemyslice A 
1112. 12. 2020 13:00KOC Sušice BTJ Město Zbiroh A 
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kralovice A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kralovice A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Zdemyslice A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Slavoj Chodová Planá A 
1206. 02. 2021 09:00Union Plzeň DKST Klatovy B 
1206. 02. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice AKOC Sušice B 
1206. 02. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně A 
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Kralovice A 
1327. 02. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Město Zbiroh A 
1327. 02. 2021 10:30KOC Sušice BTJ Zdemyslice A 
1327. 02. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany B 
1327. 02. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Slavoj Stod A 
1327. 02. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá A 
1427. 02. 2021 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kralovice A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Město Zbiroh A 
1427. 02. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Zdemyslice A 
1427. 02. 2021 15:30KOC Sušice BTJ Dobřany B 
1427. 02. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod A 
1427. 02. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Slavoj Chodová Planá A 
1513. 03. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně A 
1513. 03. 2021 09:00KST Klatovy BST DDM Stříbro A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice B 
1513. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horažďovice A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kralovice A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Město Zbiroh A 
1613. 03. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně A 
1613. 03. 2021 14:00Union Plzeň DST DDM Stříbro A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKOC Sušice B 
1613. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Kralovice A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Zdemyslice ATJ Město Zbiroh A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Zdemyslice A 
1727. 03. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Dobřany B 
1727. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Stod A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Chodová Planá A 
1727. 03. 2021 10:30KOC Sušice BUnion Plzeň D 
1727. 03. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy B 
1827. 03. 2021 14:00ST DDM Stříbro ATJ Zdemyslice A 
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dobřany B 
1827. 03. 2021 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod A 
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Chodová Planá A 
1827. 03. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň D 
1827. 03. 2021 15:30KOC Sušice BKST Klatovy B 
1910. 04. 2021 10:30KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně A 
1910. 04. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice AST DDM Stříbro A 
1910. 04. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Kralovice A 
1910. 04. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Město Zbiroh A 
1910. 04. 2021 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Zdemyslice A 
1910. 04. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dobřany B 
2010. 04. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A 
2010. 04. 2021 15:30KOC Sušice BST DDM Stříbro A 
2010. 04. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Kralovice A 
2010. 04. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Město Zbiroh A 
2010. 04. 2021 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Zdemyslice A 
2010. 04. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Dobřany B 
2124. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod A 
2124. 04. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Chodová Planá A 
2124. 04. 2021 09:00TJ Zdemyslice AUnion Plzeň D 
2124. 04. 2021 09:00TJ Dobřany BKST Klatovy B 
2124. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice AKOC Sušice B 
2124. 04. 2021 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horažďovice A 
2224. 04. 2021 14:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod A 
2224. 04. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Chodová Planá A 
2224. 04. 2021 14:00TJ Dobřany BUnion Plzeň D 
2224. 04. 2021 14:00TJ Zdemyslice AKST Klatovy B 
2224. 04. 2021 14:00TJ Město Zbiroh AKOC Sušice B 
2224. 04. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horažďovice A 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy