Výsledky
Divize muži
119. 09. 2020 16:30TJ Sokol Brno I BSPIN Lednice A7:10
119. 09. 2020 18:00Orel jednota Silůvky ASTP Mikulov A10:8
116. 09. 2020 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Holásky B10:8
119. 09. 2020 14:00TJ Sokol Vracov ASKST Stavoimpex Hodonín C9:9
119. 09. 2020 17:30STK Zbraslavec AKST Blansko B10:5
118. 09. 2020 19:00TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Ivančice A10:5
119. 09. 2020 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I A10:6
220. 09. 2020 10:30TJ Sokol Brno I BSTP Mikulov A3:10
220. 09. 2020 10:00Orel jednota Silůvky ASPIN Lednice A10:6
218. 09. 2020 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Rebešovice A0:10
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol Vracov AKST Blansko B5:10
220. 09. 2020 10:00STK Zbraslavec ASKST Stavoimpex Hodonín C10:2
219. 09. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Brno I A9:9
219. 09. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Brno-Bystrc A7:10
303. 10. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Brno-Bystrc A8:10
303. 10. 2020 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Brno I A6:10
303. 10. 2020 17:00SKST Stavoimpex Hodonín COrel jednota Ivančice A10:2
303. 10. 2020 16:00KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
ODLOŽENO
303. 10. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Vracov A10:5
303. 10. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A5:10
303. 10. 2020 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Holásky B10:5
402. 10. 2020 19:00SPIN Lednice ATJ Sokol Brno I A3:10
402. 10. 2020 18:30STP Mikulov ATJ Brno-Bystrc A10:4
404. 10. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:2
404. 10. 2020 10:00KST Blansko BOrel jednota Ivančice A
ODLOŽENO
403. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice ASTK Zbraslavec A10:4
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Vracov A6:10
404. 10. 2020 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Holásky B9:9
517. 10. 2020 10:00TJ Holásky BSTP Mikulov A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I B
ZRUŠENO
517. 10. 2020 17:30STK Zbraslavec AOrel jednota Silůvky A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Rebešovice A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Hlubočany A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc ASKST Stavoimpex Hodonín C
ZRUŠENO
517. 10. 2020 16:30TJ Sokol Brno I AKST Blansko B
ZRUŠENO
616. 10. 2020 18:30TJ Holásky BSPIN Lednice A
ZRUŠENO
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol Vracov AOrel jednota Silůvky A
ZRUŠENO
618. 10. 2020 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I B
ZRUŠENO
617. 10. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A
ZRUŠENO
617. 10. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Rebešovice A
ZRUŠENO
618. 10. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Blansko B
ZRUŠENO
618. 10. 2020 10:30TJ Sokol Brno I ASKST Stavoimpex Hodonín C
ZRUŠENO
731. 10. 2020 18:30SPIN Lednice ASKST Stavoimpex Hodonín C
ZRUŠENO
731. 10. 2020 18:00STP Mikulov AKST Blansko B
ZRUŠENO
731. 10. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Brno-Bystrc A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 16:30TJ Sokol Brno I BOrel jednota Ivančice A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 18:00Orel jednota Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
ZRUŠENO
731. 10. 2020 10:00TJ Holásky BSTK Zbraslavec A
ZRUŠENO
830. 10. 2020 19:00SPIN Lednice AKST Blansko B
ZRUŠENO
830. 10. 2020 18:30STP Mikulov ASKST Stavoimpex Hodonín C
ZRUŠENO
831. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I A
ZRUŠENO
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Brno-Bystrc A
ZRUŠENO
801. 11. 2020 10:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
ZRUŠENO
801. 11. 2020 10:00Orel jednota Silůvky AOrel jednota Ivančice A
ZRUŠENO
830. 10. 2020 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Vracov A
ZRUŠENO
914. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov ASPIN Lednice A
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:30STK Zbraslavec ASTP Mikulov A
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Holásky B
ZRUŠENO
914. 11. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I B
ZRUŠENO
914. 11. 2020 16:30TJ Sokol Brno I AOrel jednota Silůvky A
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Rebešovice A
ZRUŠENO
914. 11. 2020 16:00KST Blansko BTJ Sokol Hlubočany A
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol Vracov ASTP Mikulov A
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00STK Zbraslavec ASPIN Lednice A
ZRUŠENO
1014. 11. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Holásky B
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Silůvky A
ZRUŠENO
1008. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Brno I B10:1
1015. 11. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Hlubočany A
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00KST Blansko BTJ Sokol Rebešovice A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Rebešovice A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Hlubočany A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 16:30TJ Sokol Brno I BSKST Stavoimpex Hodonín C
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 18:00Orel jednota Silůvky AKST Blansko B
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 10:00TJ Holásky BTJ Sokol Brno I A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov AOrel jednota Ivančice A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 17:30STK Zbraslavec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
ZRUŠENO
1227. 11. 2020 19:00SPIN Lednice ATJ Sokol Hlubočany A
ZRUŠENO
1227. 11. 2020 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Rebešovice A
ZRUŠENO
1229. 11. 2020 10:30TJ Sokol Brno I BKST Blansko B
ZRUŠENO
1229. 11. 2020 10:00Orel jednota Silůvky ASKST Stavoimpex Hodonín C
ZRUŠENO
1227. 11. 2020 18:30TJ Holásky BTJ Brno-Bystrc A
ZRUŠENO
1229. 11. 2020 10:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
ZRUŠENO
1229. 11. 2020 10:00STK Zbraslavec AOrel jednota Ivančice A
ZRUŠENO
1312. 12. 2020 17:00Orel jednota Ivančice ASPIN Lednice A
ZRUŠENO
1312. 12. 2020 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSTP Mikulov A
ZRUŠENO
1312. 12. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vracov A
ZRUŠENO
1312. 12. 2020 16:30TJ Sokol Brno I ASTK Zbraslavec A
ZRUŠENO
1312. 12. 2020 16:00KST Blansko BTJ Holásky B
ZRUŠENO
1312. 12. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I B
ZRUŠENO
1312. 12. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Silůvky A
ZRUŠENO
1412. 12. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ASTP Mikulov A
ZRUŠENO
1412. 12. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSPIN Lednice A
ZRUŠENO
1413. 12. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A
ZRUŠENO
1413. 12. 2020 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Vracov A
ZRUŠENO
1413. 12. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Holásky B
ZRUŠENO
1412. 12. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Silůvky A
ZRUŠENO
1413. 12. 2020 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I B
ZRUŠENO
1502. 01. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BOrel jednota Silůvky A
ZRUŠENO
1502. 01. 2021 14:00TJ Sokol Vracov ASTK Zbraslavec A
ZRUŠENO
1502. 01. 2021 17:00Orel jednota Ivančice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1502. 01. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I A
1502. 01. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CKST Blansko B
1502. 01. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Hlubočany A
1502. 01. 2021 18:30SPIN Lednice ASTP Mikulov A
1623. 01. 2021 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Brno I B
1623. 01. 2021 18:00STP Mikulov AOrel jednota Silůvky A
1623. 01. 2021 17:00TJ Holásky BTJ Sokol Hlubočany A
1623. 01. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Vracov A
1623. 01. 2021 16:00KST Blansko BSTK Zbraslavec A
1623. 01. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Brno-Bystrc A
1623. 01. 2021 16:30TJ Sokol Brno I AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1722. 01. 2021 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Brno I B
1722. 01. 2021 19:00SPIN Lednice AOrel jednota Silůvky A
1723. 01. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky B
1724. 01. 2021 10:00KST Blansko BTJ Sokol Vracov A
1724. 01. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CSTK Zbraslavec A
1724. 01. 2021 10:30TJ Sokol Brno I AOrel jednota Ivančice A
1724. 01. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1806. 02. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ASPIN Lednice A
1806. 02. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ASTP Mikulov A
1806. 02. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ASKST Stavoimpex Hodonín C
1806. 02. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Blansko B
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Rebešovice A
1806. 02. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A
1806. 02. 2021 10:00TJ Holásky BOrel jednota Silůvky A
1907. 02. 2021 10:30TJ Sokol Brno I ASPIN Lednice A
1907. 02. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ASTP Mikulov A
1906. 02. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Stavoimpex Hodonín C
1906. 02. 2021 10:00Orel jednota Ivančice AKST Blansko B
1907. 02. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Rebešovice A
1907. 02. 2021 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Hlubočany A
1905. 02. 2021 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Brno I B
2027. 02. 2021 18:00STP Mikulov ATJ Holásky B
2027. 02. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Vracov A
2027. 02. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ASTK Zbraslavec A
2027. 02. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Ivančice A
2027. 02. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2027. 02. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Brno-Bystrc A
2027. 02. 2021 16:00KST Blansko BTJ Sokol Brno I A
2126. 02. 2021 19:00SPIN Lednice ATJ Holásky B
2128. 02. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Vracov A
2128. 02. 2021 10:30TJ Sokol Brno I BSTK Zbraslavec A
2128. 02. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Ivančice A
2127. 02. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2128. 02. 2021 10:00KST Blansko BTJ Brno-Bystrc A
2128. 02. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Brno I A
2213. 03. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CSPIN Lednice A
2213. 03. 2021 16:00KST Blansko BSTP Mikulov A
2213. 03. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Rebešovice A
2213. 03. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Hlubočany A
2213. 03. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Brno I B
2213. 03. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel jednota Silůvky A
2213. 03. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Holásky B
2314. 03. 2021 10:00KST Blansko BSPIN Lednice A
2314. 03. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CSTP Mikulov A
2314. 03. 2021 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A
2314. 03. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Hlubočany A
2313. 03. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I B
2313. 03. 2021 10:00Orel jednota Ivančice AOrel jednota Silůvky A
2314. 03. 2021 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Holásky B
2427. 03. 2021 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Vracov A
2427. 03. 2021 18:00STP Mikulov ASTK Zbraslavec A
2427. 03. 2021 10:00TJ Holásky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2427. 03. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc A
2427. 03. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Brno I A
2427. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ASKST Stavoimpex Hodonín C
2427. 03. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko B
2526. 03. 2021 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Vracov A
2526. 03. 2021 19:00SPIN Lednice ASTK Zbraslavec A
2526. 03. 2021 18:30TJ Holásky BOrel jednota Ivančice A
2528. 03. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Brno-Bystrc A
2528. 03. 2021 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Brno I A
ZRUŠENO
2528. 03. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany ASKST Stavoimpex Hodonín C
2527. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice AKST Blansko B
2610. 04. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ASPIN Lednice A
2610. 04. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany ASTP Mikulov A
2610. 04. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Brno I B
2610. 04. 2021 16:00KST Blansko BOrel jednota Silůvky A
2610. 04. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ATJ Holásky B
2610. 04. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Vracov A
2610. 04. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSTK Zbraslavec A
2711. 04. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany ASPIN Lednice A
2710. 04. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ASTP Mikulov A
2711. 04. 2021 10:00KST Blansko BTJ Sokol Brno I B
2711. 04. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín COrel jednota Silůvky A
2711. 04. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Holásky B
2710. 04. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Vracov A
2710. 04. 2021 10:00Orel jednota Ivančice ASTK Zbraslavec A
2824. 04. 2021 18:30SPIN Lednice AOrel jednota Ivančice A
2824. 04. 2021 18:00STP Mikulov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Brno-Bystrc A
2824. 04. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I A
2824. 04. 2021 10:00TJ Holásky BKST Blansko B
2824. 04. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Rebešovice A
2824. 04. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Hlubočany A
2923. 04. 2021 18:30STP Mikulov AOrel jednota Ivančice A
2923. 04. 2021 19:00SPIN Lednice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2925. 04. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A
2925. 04. 2021 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I A
2923. 04. 2021 18:30TJ Holásky BSKST Stavoimpex Hodonín C
2925. 04. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Rebešovice A
2925. 04. 2021 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany A
3008. 05. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Brno I B
3008. 05. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Vracov A
3008. 05. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel jednota Ivančice A
3008. 05. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ATJ Brno-Bystrc A
3008. 05. 2021 16:00KST Blansko BSKST Stavoimpex Hodonín C
3008. 05. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Rebešovice A
3008. 05. 2021 18:00STP Mikulov ASPIN Lednice A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy