Výsledky
Krajská soutěž I. třídy A
119. 09. 2020 10:30TJ Sokol Brno I CTTC MS Brno E4:10
116. 09. 2020 18:30KST Kunštát ATJ Sokol Hlubočany B9:9
119. 09. 2020 10:00KST Blansko CSK Kuřim A10:4
116. 09. 2020 18:30TJ Mokrá-Horákov ATJ Šošůvka A10:5
119. 09. 2020 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:4
119. 09. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AOrel jednota Silůvky B6:10
218. 09. 2020 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Hlubočany B7:10
220. 09. 2020 10:00KST Kunštát ATTC MS Brno E3:10
218. 09. 2020 18:30KST Blansko CTJ Šošůvka A10:4
220. 09. 2020 10:00TJ Mokrá-Horákov ASK Kuřim A6:10
218. 09. 2020 18:00MK Řeznovice BOrel jednota Silůvky B10:6
218. 09. 2020 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:6
303. 10. 2020 17:00TTC MS Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:3
303. 10. 2020 11:00TJ Sokol Hlubočany BOrel jednota Silůvky B3:10
303. 10. 2020 17:30SK Kuřim AMK Řeznovice B10:8
303. 10. 2020 11:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Brno-Židenice A9:9
303. 10. 2020 10:30TJ Sokol Brno I CKST Blansko C1:10
303. 10. 2020 17:30KST Kunštát ATJ Mokrá-Horákov A10:6
404. 10. 2020 10:30TTC MS Brno EOrel jednota Silůvky B10:6
402. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C1:10
404. 10. 2020 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Brno-Židenice A10:4
404. 10. 2020 10:00TJ Šošůvka AMK Řeznovice B5:10
402. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Mokrá-Horákov A5:10
404. 10. 2020 10:00KST Kunštát AKST Blansko C6:10
517. 10. 2020 10:00KST Blansko CTTC MS Brno E
ZRUŠENO
517. 10. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Hlubočany B
ZRUŠENO
517. 10. 2020 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I C
ZRUŠENO
517. 10. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Kunštát A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Kuřim A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 11:00Orel jednota Silůvky BTJ Šošůvka A
ZRUŠENO
616. 10. 2020 18:30KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany B
ZRUŠENO
618. 10. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov ATTC MS Brno E
ZRUŠENO
616. 10. 2020 18:00MK Řeznovice BKST Kunštát A
ZRUŠENO
616. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Brno I C
ZRUŠENO
616. 10. 2020 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Šošůvka A
ZRUŠENO
617. 10. 2020 17:00Orel jednota Silůvky BSK Kuřim A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 17:00TTC MS Brno ESK Kuřim A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Šošůvka A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 10:30TJ Sokol Brno I CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
ZRUŠENO
731. 10. 2020 17:30KST Kunštát AOrel jednota Silůvky B
ZRUŠENO
731. 10. 2020 10:00KST Blansko CMK Řeznovice B
ZRUŠENO
731. 10. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Brno-Židenice A
ZRUŠENO
801. 11. 2020 10:30TTC MS Brno ETJ Šošůvka A
ZRUŠENO
830. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hlubočany BSK Kuřim A
ZRUŠENO
830. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brno I COrel jednota Silůvky B
ZRUŠENO
801. 11. 2020 10:00KST Kunštát AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
ZRUŠENO
830. 10. 2020 18:30KST Blansko CTJ Sokol Brno-Židenice A
ZRUŠENO
801. 11. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov AMK Řeznovice B
ZRUŠENO
914. 11. 2020 18:00MK Řeznovice BTTC MS Brno E
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Hlubočany B
ZRUŠENO
914. 11. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Blansko C
ZRUŠENO
914. 11. 2020 11:00Orel jednota Silůvky BTJ Mokrá-Horákov A
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Brno I C
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:30TJ Šošůvka AKST Kunštát A
ZRUŠENO
1013. 11. 2020 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Hlubočany B
ZRUŠENO
1013. 11. 2020 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATTC MS Brno E
ZRUŠENO
1013. 11. 2020 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Mokrá-Horákov A
ZRUŠENO
1014. 11. 2020 17:00Orel jednota Silůvky BKST Blansko C
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00SK Kuřim AKST Kunštát A
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Brno I C
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 10:30TJ Sokol Brno I CKST Kunštát A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 10:00KST Blansko CTJ Mokrá-Horákov A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno-Židenice A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel jednota Silůvky B
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 17:30SK Kuřim ATJ Šošůvka A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 17:00TTC MS Brno ETJ Sokol Hlubočany B
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 17:00TTC MS Brno ETJ Sokol Brno I C
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BKST Kunštát A
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 17:30SK Kuřim AKST Blansko C
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 17:30TJ Šošůvka ATJ Mokrá-Horákov A
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CMK Řeznovice B
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 11:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Brno-Židenice A
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Brno I C
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:30TTC MS Brno EKST Kunštát A
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:00TJ Šošůvka AKST Blansko C
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:00SK Kuřim ATJ Mokrá-Horákov A
ZRUŠENO
1323. 01. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BMK Řeznovice B
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno-Židenice A
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTTC MS Brno E
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 11:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Hlubočany B
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 18:00MK Řeznovice BSK Kuřim A
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Šošůvka A
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 10:00KST Blansko CTJ Sokol Brno I C
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AKST Kunštát A
ZRUŠENO
1506. 02. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTTC MS Brno E
ZRUŠENO
1505. 02. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Hlubočany B
ZRUŠENO
1505. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ASK Kuřim A
ZRUŠENO
1505. 02. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Šošůvka A
ZRUŠENO
1507. 02. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Brno I C
ZRUŠENO
1505. 02. 2021 18:30KST Blansko CKST Kunštát A
ZRUŠENO
1627. 02. 2021 17:00TTC MS Brno EKST Blansko C
1627. 02. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Mokrá-Horákov A
1627. 02. 2021 10:30TJ Sokol Brno I CMK Řeznovice B
1627. 02. 2021 17:30KST Kunštát ATJ Sokol Brno-Židenice A
1627. 02. 2021 17:30SK Kuřim AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1627. 02. 2021 17:30TJ Šošůvka AOrel jednota Silůvky B
1726. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C
1728. 02. 2021 10:30TTC MS Brno ETJ Mokrá-Horákov A
1728. 02. 2021 10:00KST Kunštát AMK Řeznovice B
1726. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Brno-Židenice A
1728. 02. 2021 10:00TJ Šošůvka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1728. 02. 2021 10:00SK Kuřim AOrel jednota Silůvky B
1813. 03. 2021 17:30SK Kuřim ATTC MS Brno E
1813. 03. 2021 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany B
1813. 03. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno I C
1813. 03. 2021 11:00Orel jednota Silůvky BKST Kunštát A
1813. 03. 2021 18:00MK Řeznovice BKST Blansko C
1813. 03. 2021 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Mokrá-Horákov A
1914. 03. 2021 10:00TJ Šošůvka ATTC MS Brno E
1914. 03. 2021 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany B
1913. 03. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Brno I C
1912. 03. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Kunštát A
1912. 03. 2021 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Blansko C
1912. 03. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Mokrá-Horákov A
2027. 03. 2021 17:00TTC MS Brno EMK Řeznovice B
2027. 03. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Brno-Židenice A
2027. 03. 2021 10:00KST Blansko CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2027. 03. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AOrel jednota Silůvky B
2027. 03. 2021 10:30TJ Sokol Brno I CSK Kuřim A
2027. 03. 2021 17:30KST Kunštát ATJ Šošůvka A
2126. 03. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BMK Řeznovice B
2128. 03. 2021 10:30TTC MS Brno ETJ Sokol Brno-Židenice A
2128. 03. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2126. 03. 2021 18:30KST Blansko COrel jednota Silůvky B
2128. 03. 2021 10:00KST Kunštát ASK Kuřim A
2126. 03. 2021 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Šošůvka A
2210. 04. 2021 17:30KST Kunštát ATJ Sokol Brno I C
2210. 04. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AKST Blansko C
2210. 04. 2021 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AMK Řeznovice B
2210. 04. 2021 16:00Orel jednota Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2210. 04. 2021 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A
2210. 04. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BTTC MS Brno E

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy