Výsledky
Krajská soutěž I. třídy B
119. 09. 2020 18:00TJ Sokol Lanžhot BTTC MS Brno D5:10
125. 09. 2020 18:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST DRAGON Vyškov A6:10
119. 09. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ASK Baník Ratíškovice A10:0
119. 09. 2020 17:00SKST Hodonín DTJ Sokol Kobylí A10:4
119. 09. 2020 18:00SK Slatina BTJ Sokol Klobouky u Brna A6:10
119. 09. 2020 17:00KST Oltec Brno ATJ Brno-Bystrc B7:10
218. 09. 2020 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jevišovka-Drnholec A4:10
218. 09. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATTC MS Brno D10:4
219. 09. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Kobylí A10:4
220. 09. 2020 10:00SKST Hodonín DSK Baník Ratíškovice A8:10
219. 09. 2020 10:00SK Slatina BTJ Brno-Bystrc B10:2
220. 09. 2020 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Klobouky u Brna A6:10
303. 10. 2020 17:00TTC MS Brno DTJ Sokol Klobouky u Brna A1:10
303. 10. 2020 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Brno-Bystrc B7:10
303. 10. 2020 17:00SK Baník Ratíškovice ASK Slatina B7:10
303. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno A10:8
303. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice A7:10
330. 09. 2020 19:00SKST Hodonín DKST DRAGON Vyškov A10:7
404. 10. 2020 10:30TTC MS Brno DTJ Brno-Bystrc B1:10
402. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Klobouky u Brna A6:10
404. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice AKST Oltec Brno A10:6
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina B10:8
402. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín D10:7
402. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice AKST DRAGON Vyškov A10:4
517. 10. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ATTC MS Brno D
517. 10. 2020 17:00SKST Hodonín DTJ Jevišovka-Drnholec A
517. 10. 2020 18:00SK Slatina BTJ Sokol Lanžhot B
517. 10. 2020 17:00KST Oltec Brno AKST DRAGON Vyškov A
517. 10. 2020 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Baník Ratíškovice A
517. 10. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Kobylí A
617. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Jevišovka-Drnholec A
618. 10. 2020 10:00SKST Hodonín DTTC MS Brno D
617. 10. 2020 10:00SK Slatina BKST DRAGON Vyškov A
618. 10. 2020 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Lanžhot B
617. 10. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí A
618. 10. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc BSK Baník Ratíškovice A
731. 10. 2020 17:00TTC MS Brno DSK Baník Ratíškovice A
731. 10. 2020 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Kobylí A
731. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Klobouky u Brna A
731. 10. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Brno-Bystrc B
731. 10. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ASK Slatina B
731. 10. 2020 17:00SKST Hodonín DKST Oltec Brno A
801. 11. 2020 10:30TTC MS Brno DTJ Sokol Kobylí A
830. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASK Baník Ratíškovice A
830. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Brno-Bystrc B
830. 10. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Klobouky u Brna A
831. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice AKST Oltec Brno A
801. 11. 2020 10:00SKST Hodonín DSK Slatina B
914. 11. 2020 18:00SK Slatina BTTC MS Brno D
914. 11. 2020 17:00KST Oltec Brno ATJ Jevišovka-Drnholec A
914. 11. 2020 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jiskra Strážnice A
914. 11. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc BSKST Hodonín D
914. 11. 2020 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Lanžhot B
914. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí AKST DRAGON Vyškov A
1014. 11. 2020 10:00SK Slatina BTJ Jevišovka-Drnholec A
1015. 11. 2020 10:30KST Oltec Brno ATTC MS Brno D
1014. 11. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Hodonín D
1015. 11. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Jiskra Strážnice A
1015. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice AKST DRAGON Vyškov A
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B
1128. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lanžhot BKST DRAGON Vyškov A
1128. 11. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ASKST Hodonín D
1128. 11. 2020 18:00SK Slatina BKST Oltec Brno A
1128. 11. 2020 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Brno-Bystrc B
1128. 11. 2020 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí A
1128. 11. 2020 17:00TTC MS Brno DTJ Jevišovka-Drnholec A
1223. 01. 2021 17:00TTC MS Brno DTJ Sokol Lanžhot B
1223. 01. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Jevišovka-Drnholec A
1223. 01. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice A
1223. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín D
1223. 01. 2021 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Slatina B
1223. 01. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BKST Oltec Brno A
1322. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Lanžhot B
1324. 01. 2021 10:30TTC MS Brno DKST DRAGON Vyškov A
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice A
1324. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín D
1324. 01. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BSK Slatina B
1323. 01. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST Oltec Brno A
1406. 02. 2021 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATTC MS Brno D
1406. 02. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BTJ Jevišovka-Drnholec A
1406. 02. 2021 18:00SK Slatina BSK Baník Ratíškovice A
1406. 02. 2021 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Kobylí A
1406. 02. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Lanžhot B
1406. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASKST Hodonín D
1507. 02. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTTC MS Brno D
1506. 02. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka-Drnholec A
1507. 02. 2021 10:30KST Oltec Brno ASK Baník Ratíškovice A
1506. 02. 2021 10:00SK Slatina BTJ Sokol Kobylí A
1507. 02. 2021 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Lanžhot B
1505. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Jiskra Strážnice A
1627. 02. 2021 17:00TTC MS Brno DTJ Jiskra Strážnice A
1627. 02. 2021 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ASKST Hodonín D
1627. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina B
1627. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AKST Oltec Brno A
1627. 02. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A
1627. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Brno-Bystrc B
1726. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Jiskra Strážnice A
1728. 02. 2021 10:30TTC MS Brno DSKST Hodonín D
1726. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASK Slatina B
1726. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BKST Oltec Brno A
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Klobouky u Brna A
1728. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Brno-Bystrc B
1813. 03. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATTC MS Brno D
1813. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec A
1813. 03. 2021 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Lanžhot B
1813. 03. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BKST DRAGON Vyškov A
1813. 03. 2021 18:00SK Slatina BTJ Jiskra Strážnice A
1813. 03. 2021 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín D
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC MS Brno D
1914. 03. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec A
1914. 03. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Lanžhot B
1913. 03. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST DRAGON Vyškov A
1914. 03. 2021 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A
1913. 03. 2021 10:00SK Slatina BSKST Hodonín D
2027. 03. 2021 17:00TTC MS Brno DSK Slatina B
2027. 03. 2021 17:00TJ Jevišovka-Drnholec AKST Oltec Brno A
2027. 03. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Klobouky u Brna A
2027. 03. 2021 17:00SKST Hodonín DTJ Brno-Bystrc B
2027. 03. 2021 18:00TJ Sokol Lanžhot BSK Baník Ratíškovice A
2027. 03. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Kobylí A
2126. 03. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASK Slatina B
2128. 03. 2021 10:30TTC MS Brno DKST Oltec Brno A
2128. 03. 2021 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Klobouky u Brna A
2127. 03. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Brno-Bystrc B
2126. 03. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASK Baník Ratíškovice A
2126. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A
2210. 04. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Lanžhot B
2210. 04. 2021 17:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice A
2210. 04. 2021 17:00KST Oltec Brno ASK Slatina B
2210. 04. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Klobouky u Brna A
2210. 04. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ASK Baník Ratíškovice A
2210. 04. 2021 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATTC MS Brno D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy