Výsledky
Krajská soutěž II. třídy C
119. 09. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Vážany nad Litavou A10:7
119. 09. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BSlovan Hodonín A2:10
119. 09. 2020 17:00SKST Dubňany ASKST Rohatec A10:2
119. 09. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rebešovice B10:4
119. 09. 2020 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Rousínovec A10:4
225. 09. 2020 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Vážany nad Litavou A10:7
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A2:10
219. 09. 2020 10:00SKST Dubňany ASlovan Hodonín A10:1
218. 09. 2020 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rousínovec A10:5
220. 09. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Rebešovice B10:2
303. 10. 2020 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rebešovice B9:9
303. 10. 2020 17:00Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
303. 10. 2020 16:30SKST Rohatec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:6
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí B10:1
303. 10. 2020 10:00TJ Vlast Ježov ASKST Dubňany A3:10
403. 10. 2020 10:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rousínovec A10:6
402. 10. 2020 18:00Slovan Hodonín AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:5
404. 10. 2020 10:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol Lanžhot CSKST Dubňany A2:10
402. 10. 2020 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kobylí B10:2
517. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Vážany nad Litavou A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Lanžhot C
ZRUŠENO
517. 10. 2020 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Vlast Ježov A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice BSlovan Hodonín A
ZRUŠENO
517. 10. 2020 16:30TJ Sokol Rousínovec ASKST Rohatec A
ZRUŠENO
617. 10. 2020 10:00SKST Dubňany ATJ Vážany nad Litavou A
ZRUŠENO
616. 10. 2020 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Vlast Ježov A
ZRUŠENO
618. 10. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Lanžhot C
ZRUŠENO
617. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice BSKST Rohatec A
ZRUŠENO
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rousínovec ASlovan Hodonín A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 17:30TJ Vážany nad Litavou ASlovan Hodonín A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rebešovice B
ZRUŠENO
731. 10. 2020 10:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Rousínovec A
ZRUŠENO
731. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče B
ZRUŠENO
731. 10. 2020 17:00SKST Dubňany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
ZRUŠENO
831. 10. 2020 10:00TJ Vážany nad Litavou ASKST Rohatec A
ZRUŠENO
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rousínovec A
ZRUŠENO
830. 10. 2020 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Rebešovice B
ZRUŠENO
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
ZRUŠENO
831. 10. 2020 10:00SKST Dubňany ATJ Agrotec Hustopeče B
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Vážany nad Litavou A
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Kobylí B
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rousínovec ASKST Dubňany A
ZRUŠENO
914. 11. 2020 17:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot C
ZRUŠENO
914. 11. 2020 16:30SKST Rohatec ATJ Vlast Ježov A
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Vážany nad Litavou A
ZRUŠENO
1014. 11. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice BSKST Dubňany A
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Kobylí B
ZRUŠENO
1013. 11. 2020 18:00Slovan Hodonín ATJ Vlast Ježov A
ZRUŠENO
1015. 11. 2020 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot C
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Vlast Ježov A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Dubňany A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Rousínovec A
ZRUŠENO
1128. 11. 2020 17:00Slovan Hodonín ASKST Rohatec A
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Lanžhot C
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí B
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 16:30SKST Rohatec ASKST Dubňany A
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Agrotec Hustopeče B
ZRUŠENO
1223. 01. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
ZRUŠENO
1323. 01. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Vlast Ježov A
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:00Slovan Hodonín ASKST Dubňany A
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Agrotec Hustopeče B
ZRUŠENO
1323. 01. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Vážany nad Litavou A
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSlovan Hodonín A
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSKST Rohatec A
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot C
ZRUŠENO
1406. 02. 2021 17:00SKST Dubňany ATJ Vlast Ježov A
ZRUŠENO
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Vážany nad Litavou A
ZRUŠENO
1507. 02. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSlovan Hodonín A
ZRUŠENO
1505. 02. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Rohatec A
ZRUŠENO
1506. 02. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot C
ZRUŠENO
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Vlast Ježov A
ZRUŠENO
1627. 02. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Kobylí B
1627. 02. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče B
1627. 02. 2021 10:00TJ Vlast Ježov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1627. 02. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Rebešovice B
1627. 02. 2021 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Rousínovec A
1727. 02. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou ASKST Dubňany A
1726. 02. 2021 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Agrotec Hustopeče B
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1728. 02. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Rebešovice B
1726. 02. 2021 18:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Rousínovec A
1813. 03. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Vážany nad Litavou A
1813. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Lanžhot C
1813. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Vlast Ježov A
1813. 03. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B
1813. 03. 2021 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSKST Dubňany A
1914. 03. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Vážany nad Litavou A
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Lanžhot C
1913. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Vlast Ježov A
1914. 03. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Kobylí B
1912. 03. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Dubňany A
2027. 03. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Agrotec Hustopeče B
2027. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rebešovice B
2027. 03. 2021 17:00SKST Dubňany ATJ Sokol Rousínovec A
2027. 03. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CSlovan Hodonín A
2027. 03. 2021 10:00TJ Vlast Ježov ASKST Rohatec A
2127. 03. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
2127. 03. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Rebešovice B
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rousínovec A
2126. 03. 2021 19:00TJ Vlast Ježov ASlovan Hodonín A
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CSKST Rohatec A
2210. 04. 2021 10:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lanžhot C
2210. 04. 2021 17:00SKST Dubňany ATJ Sokol Kobylí B
2210. 04. 2021 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Agrotec Hustopeče B
2210. 04. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Rebešovice B
2210. 04. 2021 16:30SKST Rohatec ASlovan Hodonín A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy