Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize - UKONČENO
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim10:7
119. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Březová, z. s.TTC Sokolov A9:9
119. 09. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A7:10
116. 09. 2020 18:30
ve Fr. Lázních
SKST Cheb BSKST Cheb C10:4
107. 09. 2020 18:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:0
119. 09. 2020 14:00SKST Chodov BTJ Loket nad Ohří10:3
203. 10. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Chodov B3:10
203. 10. 2020 09:00SK ToužimTJ Loket nad Ohří10:1
203. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Březová, z. s.TJ Slovan Karlovy Vary A5:10
203. 10. 2020 09:00TTC Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary B10:4
203. 10. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BSKST Cheb B5:10
203. 10. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Cheb C10:0
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket nad Ohří10:2
303. 10. 2020 14:00SK ToužimSKST Chodov B2:10
303. 10. 2020 14:00TJ Jiskra Březová, z. s.TJ Slovan Karlovy Vary B3:10
303. 10. 2020 14:00TTC Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
303. 10. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BSKST Cheb C10:4
303. 10. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Cheb B10:7
417. 10. 2020 09:00
odloženo
SKST Chodov BSKST Cheb B 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Loket nad OhříSKST Cheb C 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová, z. s. 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
SK ToužimTTC Sokolov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Chodov BSKST Cheb C 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Loket nad OhříSKST Cheb B 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ATTC Sokolov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
SK ToužimTJ Jiskra Březová, z. s. 
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Jiskra Březová, z. s.SKST Chodov B
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TTC Sokolov ATJ Loket nad Ohří
631. 10. 2020 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
631. 10. 2020 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASK Toužim
631. 10. 2020 09:00
odloženo
SKST Cheb BTJ Slovan Karlovy Vary A
631. 10. 2020 09:00
odloženo
SKST Cheb CTJ Slovan Karlovy Vary B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Jiskra Březová, z. s.TJ Loket nad Ohří
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TTC Sokolov ASKST Chodov B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BSK Toužim
731. 10. 2020 14:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
731. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Cheb BTJ Slovan Karlovy Vary B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Cheb CTJ Slovan Karlovy Vary A
814. 11. 2020 09:00
odloženo
SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A
814. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Loket nad OhříTJ Slovan Karlovy Vary B
814. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Cheb B
814. 11. 2020 09:00
odloženo
SK ToužimSKST Cheb C
814. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Jiskra Březová, z. s.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
814. 11. 2020 09:00
odloženo
TTC Sokolov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
914. 11. 2020 14:00
odloženo
SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B
914. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Loket nad OhříTJ Slovan Karlovy Vary A
914. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Cheb C
914. 11. 2020 14:00
odloženo
SK ToužimSKST Cheb B
914. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Jiskra Březová, z. s.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
914. 11. 2020 14:00
odloženo
TTC Sokolov ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BSKST Chodov B
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Loket nad Ohří
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
SKST Cheb BTJ Jiskra Březová, z. s.
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
SKST Cheb CTTC Sokolov A
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary B
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Loket nad Ohří
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Chodov B
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
SKST Cheb BTTC Sokolov A
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
SKST Cheb CTJ Jiskra Březová, z. s.
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary A
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary B
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
SK ToužimTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
TTC Sokolov ATJ Jiskra Březová, z. s.
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
SKST Cheb CSKST Cheb B
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
TJ Loket nad OhříSKST Chodov B
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
SKST Chodov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Loket nad OhříSK Toužim
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová, z. s.
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BTTC Sokolov A
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
SKST Cheb BTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
SKST Cheb CKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Loket nad OhříTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
SKST Chodov BSK Toužim
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová, z. s.
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary ATTC Sokolov A
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
SKST Cheb CTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
SKST Cheb BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
SKST Cheb BSKST Chodov B
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
SKST Cheb CTJ Loket nad Ohří
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Slovan Karlovy Vary A
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slovan Karlovy Vary B
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Jiskra Březová, z. s.TJ Sokol Velká Hleďsebe A
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
TTC Sokolov ASK Toužim
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
SKST Cheb CSKST Chodov B
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
SKST Cheb BTJ Loket nad Ohří
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slovan Karlovy Vary A
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Slovan Karlovy Vary B
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
TTC Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Jiskra Březová, z. s.SK Toužim
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
SKST Chodov BTJ Jiskra Březová, z. s.
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
TJ Loket nad OhříTTC Sokolov A
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
SK ToužimKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Cheb B
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Cheb C
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
TJ Loket nad OhříTJ Jiskra Březová, z. s.
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
SKST Chodov BTTC Sokolov A
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
SK ToužimTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Cheb B
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Cheb C
1927. 03. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Chodov B
1927. 03. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří
1927. 03. 2021 09:00SKST Cheb BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1927. 03. 2021 09:00SKST Cheb CSK Toužim
1927. 03. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Jiskra Březová, z. s.
1927. 03. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATTC Sokolov A
2027. 03. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Chodov B
2027. 03. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří
2027. 03. 2021 14:00SKST Cheb CTJ Sokol Velká Hleďsebe A
2027. 03. 2021 14:00SKST Cheb BSK Toužim
2027. 03. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Jiskra Březová, z. s.
2027. 03. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTTC Sokolov A
2110. 04. 2021 09:00SKST Chodov BTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
2110. 04. 2021 09:00TJ Loket nad OhříKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
2110. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Březová, z. s.SKST Cheb B
2110. 04. 2021 09:00TTC Sokolov ASKST Cheb C
2110. 04. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
2110. 04. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim
2210. 04. 2021 14:00TJ Loket nad OhříTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
2210. 04. 2021 14:00SKST Chodov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
2210. 04. 2021 14:00TTC Sokolov ASKST Cheb B
2210. 04. 2021 14:00TJ Jiskra Březová, z. s.SKST Cheb C
2210. 04. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim
2210. 04. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy