Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
KP1 - UKONČENO
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.10:3
119. 09. 2020 09:00TJ Lomnice ATJ Baník Vintířov A7:10
119. 09. 2020 09:00SKST Chodov CTJ Spartak Horní Slavkov A10:0
119. 09. 2020 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Slavoj Kynšperk A8:10
119. 09. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTTC Sokolov B10:8
203. 10. 2020 09:00TJ Lomnice AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B0:10
203. 10. 2020 09:00TJ Baník Vintířov ATTC Sokolov B5:10
203. 10. 2020 09:00SKST Chodov CTJ Baník Bukovany A10:5
203. 10. 2020 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slavoj Kynšperk A10:8
307. 10. 2020 17:30
odklad se souhlasem STK
TJ Lomnice ATTC Sokolov B8:10
303. 10. 2020 14:00TJ Baník Vintířov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B10:4
303. 10. 2020 14:00SKST Chodov CTJ Slavoj Kynšperk A10:6
303. 10. 2020 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Bukovany A9:9
417. 10. 2020 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BSKST Chodov C 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TTC Sokolov BTJ Spartak Horní Slavkov A 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Lomnice A 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Baník Vintířov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Spartak Horní Slavkov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TTC Sokolov BSKST Chodov C 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Vintířov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Lomnice A 
631. 10. 2020 09:00
odloženo
SKST Chodov CTJ Sokol Velká Hleďsebe B
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Spartak Horní Slavkov ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Baník Bukovany AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk ATTC Sokolov B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Chodov CTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Baník Bukovany ATTC Sokolov B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
814. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Bukovany A
814. 11. 2020 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Slavoj Kynšperk A
814. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Lomnice ASKST Chodov C
814. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Baník Vintířov ATJ Spartak Horní Slavkov A
914. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slavoj Kynšperk A
914. 11. 2020 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Baník Bukovany A
914. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Lomnice ATJ Spartak Horní Slavkov A
914. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Baník Vintířov ASKST Chodov C
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Baník Bukovany ATJ Lomnice A
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Vintířov A
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1028. 11. 2020 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TTC Sokolov B
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Baník Bukovany ATJ Baník Vintířov A
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk ATJ Lomnice A
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1128. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BTTC Sokolov B
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Sokol Velká Hleďsebe B
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
TJ Baník Vintířov ATJ Lomnice A
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
TJ Spartak Horní Slavkov ASKST Chodov C
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Bukovany A
1223. 01. 2021 09:00
odloženo
TTC Sokolov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Lomnice A
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
TTC Sokolov BTJ Baník Vintířov A
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Baník Bukovany ASKST Chodov C
1306. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk ATJ Spartak Horní Slavkov A
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
TTC Sokolov BTJ Lomnice A
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Baník Vintířov A
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk ASKST Chodov C
1406. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Baník Bukovany ATJ Spartak Horní Slavkov A
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
SKST Chodov CKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Spartak Horní Slavkov ATTC Sokolov B
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Lomnice ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
1527. 02. 2021 09:00
odloženo
TJ Baník Vintířov ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Spartak Horní Slavkov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
SKST Chodov CTTC Sokolov B
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Baník Vintířov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Lomnice ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BSKST Chodov C
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Spartak Horní Slavkov A
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Baník Bukovany A
1713. 03. 2021 09:00
odloženo
TTC Sokolov BTJ Slavoj Kynšperk A
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.SKST Chodov C
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Spartak Horní Slavkov A
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
TTC Sokolov BTJ Baník Bukovany A
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Slavoj Kynšperk A
1927. 03. 2021 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
1927. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1927. 03. 2021 09:00SKST Chodov CTJ Lomnice A
1927. 03. 2021 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Vintířov A
2027. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
2027. 03. 2021 14:00TJ Baník Bukovany ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
2027. 03. 2021 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Lomnice A
2027. 03. 2021 14:00SKST Chodov CTJ Baník Vintířov A
2110. 04. 2021 09:00TJ Lomnice ATJ Baník Bukovany A
2110. 04. 2021 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Slavoj Kynšperk A
2110. 04. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Sokol Velká Hleďsebe B
2110. 04. 2021 09:00TTC Sokolov BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
2210. 04. 2021 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Bukovany A
2210. 04. 2021 14:00TJ Lomnice ATJ Slavoj Kynšperk A
2210. 04. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
2210. 04. 2021 14:00TTC Sokolov BTJ Sokol Velká Hleďsebe B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy