Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
102. 10. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Výškov A8:10
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Peruc ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C14:4
101. 10. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Sokol Telce A13:5
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Černčice ATělovýchovná jednota Smolnice B6:12
102. 10. 2020 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. BSportovní klub Cítoliby, z.s. C8:10
102. 10. 2020 18:00OÚ Blažim TygřiTJ Sever Žatec, z.s. C7:11
208. 10. 2020 18:30OÚ Výškov ATJ Sever Žatec, z.s. C8:10
208. 10. 2020 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. COÚ Blažim Tygři4:14
208. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BSportovní klub Cítoliby, z.s. B11:7
207. 10. 2020 18:30TJ Sokol Telce ATJ Sokol Černčice A14:4
210. 10. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CTělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C1:17
209. 10. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Peruc A6:12
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Peruc AOÚ Výškov A 
315. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice COÚ Blšany u Loun A 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Černčice ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Sportovní klub Cítoliby, z.s. BTJ Sokol Telce A 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
OÚ Blažim TygřiTělovýchovná jednota Smolnice B 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sever Žatec, z.s. CSportovní klub Cítoliby, z.s. C 
422. 10. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
OÚ Výškov ASportovní klub Cítoliby, z.s. C 
422. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Tělovýchovná jednota Smolnice BTJ Sever Žatec, z.s. C 
421. 10. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Telce AOÚ Blažim Tygři 
424. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CSportovní klub Cítoliby, z.s. B 
423. 10. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Černčice A 
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Peruc ATělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
529. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice COÚ Výškov A 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Peruc A 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Sportovní klub Cítoliby, z.s. BOÚ Blšany u Loun A 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blažim TygřiTělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sever Žatec, z.s. CTJ Sokol Telce A 
529. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTělovýchovná jednota Smolnice B 
605. 11. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Výškov ATělovýchovná jednota Smolnice B 
604. 11. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Telce ASportovní klub Cítoliby, z.s. C 
607. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CTJ Sever Žatec, z.s. C 
606. 11. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blšany u Loun AOÚ Blažim Tygři 
606. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Peruc ASportovní klub Cítoliby, z.s. B 
605. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Sokol Černčice A 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Černčice AOÚ Výškov A 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Sportovní klub Cítoliby, z.s. BTělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blažim TygřiTJ Sokol Peruc A 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sever Žatec, z.s. COÚ Blšany u Loun A 
712. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
712. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Smolnice BTJ Sokol Telce A 
819. 11. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Výškov ATJ Sokol Telce A 
821. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CTělovýchovná jednota Smolnice B 
820. 11. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blšany u Loun ASportovní klub Cítoliby, z.s. C 
820. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Peruc ATJ Sever Žatec, z.s. C 
819. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice COÚ Blažim Tygři 
820. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Černčice ASportovní klub Cítoliby, z.s. B 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Sportovní klub Cítoliby, z.s. BOÚ Výškov A 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blažim TygřiTJ Sokol Černčice A 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sever Žatec, z.s. CTělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
926. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTJ Sokol Peruc A 
926. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Smolnice BOÚ Blšany u Loun A 
925. 11. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Telce ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Výškov ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
1004. 12. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Telce A 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Peruc ATělovýchovná jednota Smolnice B 
1003. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CSportovní klub Cítoliby, z.s. C 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Černčice ATJ Sever Žatec, z.s. C 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Sportovní klub Cítoliby, z.s. BOÚ Blažim Tygři 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo
OÚ Blažim TygřiOÚ Výškov A 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sever Žatec, z.s. CSportovní klub Cítoliby, z.s. B 
1110. 12. 2020 18:00
odloženo
Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTJ Sokol Černčice A 
1110. 12. 2020 18:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Smolnice BTělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1109. 12. 2020 18:30
odloženo
TJ Sokol Telce ATJ Sokol Peruc A 
1112. 12. 2020 10:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.COÚ Blšany u Loun A 
1214. 01. 2021 18:30OÚ Výškov AOÚ Blšany u Loun A 
1216. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CTJ Sokol Peruc A 
1213. 01. 2021 18:30TJ Sokol Telce ATělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1214. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTJ Sokol Černčice A 
1214. 01. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. CSportovní klub Cítoliby, z.s. B 
1215. 01. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. COÚ Blažim Tygři 
1322. 01. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. COÚ Výškov A 
1322. 01. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiSportovní klub Cítoliby, z.s. C 
1322. 01. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. BTělovýchovná jednota Smolnice B 
1322. 01. 2021 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Telce A 
1321. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CTělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
1322. 01. 2021 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blšany u Loun A 
1428. 01. 2021 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Peruc A 
1429. 01. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ATělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1430. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CTJ Sokol Černčice A 
1427. 01. 2021 18:30TJ Sokol Telce ASportovní klub Cítoliby, z.s. B 
1428. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BOÚ Blažim Tygři 
1428. 01. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTJ Sever Žatec, z.s. C 
1504. 02. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. COÚ Výškov A 
1505. 02. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTělovýchovná jednota Smolnice B 
1505. 02. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiTJ Sokol Telce A 
1505. 02. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. BTělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
1505. 02. 2021 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blšany u Loun A 
1504. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Sokol Peruc A 
1611. 02. 2021 18:30OÚ Výškov ATělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1612. 02. 2021 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Černčice A 
1612. 02. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ASportovní klub Cítoliby, z.s. B 
1613. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.COÚ Blažim Tygři 
1610. 02. 2021 18:30TJ Sokol Telce ATJ Sever Žatec, z.s. C 
1611. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BSportovní klub Cítoliby, z.s. C 
1718. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BOÚ Výškov A 
1718. 02. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTJ Sokol Telce A 
1719. 02. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
1719. 02. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiOÚ Blšany u Loun A 
1719. 02. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. BTJ Sokol Peruc A 
1719. 02. 2021 18:00TJ Sokol Černčice ATělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1825. 02. 2021 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Černčice A 
1825. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CSportovní klub Cítoliby, z.s. B 
1826. 02. 2021 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blažim Tygři 
1826. 02. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sever Žatec, z.s. C 
1827. 02. 2021 13:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CSportovní klub Cítoliby, z.s. C 
1824. 02. 2021 18:30TJ Sokol Telce ATělovýchovná jednota Smolnice B 
1903. 03. 2021 18:30TJ Sokol Telce AOÚ Výškov A 
1904. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 
1904. 03. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. COÚ Blšany u Loun A 
1905. 03. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTJ Sokol Peruc A 
1905. 03. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiTělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1905. 03. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. BTJ Sokol Černčice A 
2011. 03. 2021 18:30OÚ Výškov ASportovní klub Cítoliby, z.s. B 
2012. 03. 2021 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blažim Tygři 
2011. 03. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Sever Žatec, z.s. C 
2012. 03. 2021 18:00TJ Sokol Peruc ASportovní klub Cítoliby, z.s. C 
2012. 03. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ATělovýchovná jednota Smolnice B 
2013. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.CTJ Sokol Telce A 
2120. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.COÚ Výškov A 
2117. 03. 2021 18:30TJ Sokol Telce AOÚ Blšany u Loun A 
2118. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTJ Sokol Peruc A 
2118. 03. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
2119. 03. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTJ Sokol Černčice A 
2119. 03. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiSportovní klub Cítoliby, z.s. B 
2225. 03. 2021 18:30OÚ Výškov AOÚ Blažim Tygři 
2226. 03. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. BTJ Sever Žatec, z.s. C 
2226. 03. 2021 18:00TJ Sokol Černčice ASportovní klub Cítoliby, z.s. C 
2225. 03. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice CTělovýchovná jednota Smolnice B 
2226. 03. 2021 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Telce A 
2226. 03. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy