Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 2. třídy
101. 10. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun BOÚ Výškov B8:10
102. 10. 2020 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Telce B16:2
101. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice CTJ Sokol Černčice B14:4
103. 10. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.SK Havran Kryry B10:8
102. 10. 2020 18:00TK ChraberceTJ Sokol Peruc B9:9
101. 10. 2020 18:00OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Koštice, z.s.7:11
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Koštice, z.s.OÚ Výškov B18:0
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Blažim Kačeři9:9
209. 10. 2020 18:00TK ChraberceSK Havran Kryry B10:8
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Černčice BTělovýchovná jednota Žatec, z.s.8:10
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Telce BTělovýchovná jednota Smolnice C6:12
208. 10. 2020 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Líšťany5:13
316. 10. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol LíšťanyOÚ Výškov B 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Tělovýchovná jednota Smolnice COÚ Blšany u Loun B 
317. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Telce B 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TK ChraberceTJ Sokol Černčice B 
315. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
OÚ Blažim KačeřiSK Havran Kryry B 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Koštice, z.s.TJ Sokol Peruc B 
423. 10. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
OÚ Výškov BTJ Sokol Peruc B 
419. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Havran Kryry BTJ Sokol Koštice, z.s. 
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Černčice BOÚ Blažim Kačeři 
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Telce BTK Chraberce 
422. 10. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
OÚ Blšany u Loun BTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
423. 10. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol LíšťanyTělovýchovná jednota Smolnice C 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Smolnice COÚ Výškov B 
531. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Líšťany 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TK ChraberceOÚ Blšany u Loun B 
529. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Telce B 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Koštice, z.s.TJ Sokol Černčice B 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Peruc BSK Havran Kryry B 
606. 11. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Výškov BSK Havran Kryry B 
606. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Peruc B 
606. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Koštice, z.s.TJ Sokol Telce B 
605. 11. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blšany u Loun BOÚ Blažim Kačeři 
606. 11. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol LíšťanyTK Chraberce 
606. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Smolnice CTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
714. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OÚ Výškov B 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TK ChraberceTělovýchovná jednota Smolnice C 
712. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Líšťany 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Koštice, z.s.OÚ Blšany u Loun B 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Telce B 
709. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
SK Havran Kryry BTJ Sokol Černčice B 
820. 11. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Výškov BTJ Sokol Černčice B 
820. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Telce BSK Havran Kryry B 
819. 11. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Peruc B 
820. 11. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Koštice, z.s. 
820. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Smolnice COÚ Blažim Kačeři 
821. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TK Chraberce 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TK ChraberceOÚ Výškov B 
926. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blažim KačeřiTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Koštice, z.s.Tělovýchovná jednota Smolnice C 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Líšťany 
923. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
SK Havran Kryry BOÚ Blšany u Loun B 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Telce B 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Výškov BTJ Sokol Telce B 
1003. 12. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Černčice B 
1004. 12. 2020 19:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TJ Sokol LíšťanySK Havran Kryry B 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Smolnice CTJ Sokol Peruc B 
1005. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Koštice, z.s. 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení vlády ČR
TK ChraberceOÚ Blažim Kačeři 
1110. 12. 2020 18:00
odloženo
OÚ Blažim KačeřiOÚ Výškov B 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Koštice, z.s.TK Chraberce 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Peruc BTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
1107. 12. 2020 18:00
odloženo
SK Havran Kryry BTělovýchovná jednota Smolnice C 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Líšťany 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Telce BOÚ Blšany u Loun B 
1215. 01. 2021 18:30OÚ Výškov BOÚ Blšany u Loun B 
1215. 01. 2021 18:00TJ Sokol Telce BTJ Sokol Líšťany 
1215. 01. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BTělovýchovná jednota Smolnice C 
1211. 01. 2021 18:00SK Havran Kryry BTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
1215. 01. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BTK Chraberce 
1215. 01. 2021 18:00TJ Sokol Koštice, z.s.OÚ Blažim Kačeři 
1322. 01. 2021 18:30OÚ Výškov BTJ Sokol Koštice, z.s. 
1321. 01. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Peruc B 
1322. 01. 2021 18:00TK ChraberceSK Havran Kryry B 
1323. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Černčice B 
1322. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice CTJ Sokol Telce B 
1322. 01. 2021 19:00TJ Sokol LíšťanyOÚ Blšany u Loun B 
1429. 01. 2021 18:30OÚ Výškov BTJ Sokol Líšťany 
1428. 01. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BTělovýchovná jednota Smolnice C 
1429. 01. 2021 18:00TJ Sokol Telce BTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
1429. 01. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BTK Chraberce 
1425. 01. 2021 18:00SK Havran Kryry BOÚ Blažim Kačeři 
1429. 01. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Koštice, z.s. 
1505. 02. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Výškov B 
1505. 02. 2021 18:00TJ Sokol Koštice, z.s.SK Havran Kryry B 
1504. 02. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Černčice B 
1505. 02. 2021 18:00TK ChraberceTJ Sokol Telce B 
1506. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OÚ Blšany u Loun B 
1505. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice CTJ Sokol Líšťany 
1612. 02. 2021 18:30OÚ Výškov BTělovýchovná jednota Smolnice C 
1612. 02. 2021 19:00TJ Sokol LíšťanyTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
1611. 02. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BTK Chraberce 
1612. 02. 2021 18:00TJ Sokol Telce BOÚ Blažim Kačeři 
1612. 02. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Koštice, z.s. 
1608. 02. 2021 18:00SK Havran Kryry BTJ Sokol Peruc B 
1715. 02. 2021 18:00SK Havran Kryry BOÚ Výškov B 
1719. 02. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Černčice B 
1719. 02. 2021 18:00TJ Sokol Telce BTJ Sokol Koštice, z.s. 
1718. 02. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiOÚ Blšany u Loun B 
1719. 02. 2021 18:00TK ChraberceTJ Sokol Líšťany 
1720. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.Tělovýchovná jednota Smolnice C 
1826. 02. 2021 18:30OÚ Výškov BTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
1826. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice CTK Chraberce 
1826. 02. 2021 19:00TJ Sokol LíšťanyOÚ Blažim Kačeři 
1825. 02. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Koštice, z.s. 
1826. 02. 2021 18:00TJ Sokol Telce BTJ Sokol Peruc B 
1826. 02. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BSK Havran Kryry B 
1905. 03. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Výškov B 
1901. 03. 2021 18:00SK Havran Kryry BTJ Sokol Telce B 
1905. 03. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Blšany u Loun B 
1905. 03. 2021 18:00TJ Sokol Koštice, z.s.TJ Sokol Líšťany 
1904. 03. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiTělovýchovná jednota Smolnice C 
1905. 03. 2021 18:00TK ChraberceTělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
2012. 03. 2021 18:30OÚ Výškov BTK Chraberce 
2013. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OÚ Blažim Kačeři 
2012. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice CTJ Sokol Koštice, z.s. 
2012. 03. 2021 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Peruc B 
2011. 03. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BSK Havran Kryry B 
2012. 03. 2021 18:00TJ Sokol Telce BTJ Sokol Černčice B 
2119. 03. 2021 18:00TJ Sokol Telce BOÚ Výškov B 
2119. 03. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Blšany u Loun B 
2115. 03. 2021 18:00SK Havran Kryry BTJ Sokol Líšťany 
2119. 03. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BTělovýchovná jednota Smolnice C 
2119. 03. 2021 18:00TJ Sokol Koštice, z.s.Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. 
2118. 03. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiTK Chraberce 
2226. 03. 2021 18:30OÚ Výškov BOÚ Blažim Kačeři 
2226. 03. 2021 18:00TK ChraberceTJ Sokol Koštice, z.s. 
2227. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Peruc B 
2226. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice CSK Havran Kryry B 
2226. 03. 2021 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Černčice B 
2225. 03. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Telce B 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy