Výsledky
Divize mužů
126. 09. 2020 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B1:10
DV
V: Fencl Radek
124. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Baník Březenecká AKST Jirkov A - TECHNOLINE
DV
V:
121. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín B
DV
V:
110. 10. 2020 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most C10:6
DV
V: Freimann Karel
107. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A
DV
V:
105. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Apollo Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C
DV
V:
226. 09. 2020 16:00Baník Březenecká AKST Apollo Ústí nad Labem A10:6 V: Sojka Theodor
226. 09. 2020 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINETTC Litoměřice C10:2 V: Obracaník Štefan
226. 09. 2020 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A10:7 V: Pavlík Petr
226. 09. 2020 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A10:3 V: Dyškant Zdeněk
226. 09. 2020 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C9:9 V: Skála Jiří
327. 09. 2020 10:00Baník Březenecká ATTC Litoměřice C10:3 V: Sojka Theodor
327. 09. 2020 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINEKST Apollo Ústí nad Labem A9:9 V: Obracaník Štefan
327. 09. 2020 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A10:4 V: Pavlík Petr
327. 09. 2020 10:00SKST Děčín BTJ Sever Žatec A10:2 V: Dyškant Zdeněk
327. 09. 2020 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A7:10 V: Skála Jiří
410. 10. 2020 16:00
odloženo
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATJ Sokol Filipov A  V: Cibulka Vladimír
N: zajišťuje domácí klub
410. 10. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem A10:7 V: Kmoníček Martin
410. 10. 2020 16:00TTC Litoměřice CSKST Děčín B4:10 V: Zajíček Vladimír
410. 10. 2020 16:00TTC Litvínov ABaník Březenecká A5:10 V: Čejka Vratislav
410. 10. 2020 14:00SKST Baník Most BKST Jirkov A - TECHNOLINE10:3 V: Šťovíček Zdeněk
511. 10. 2020 10:00
odloženo
TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A  V:
N: zajišťuje domácí klub
511. 10. 2020 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Děčín B10:8 V: Kmoníček Martin
511. 10. 2020 10:00TTC Litoměřice CSKP Sever Ústí nad Labem A5:10 V: Jonáš Stanislav
511. 10. 2020 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov A - TECHNOLINE10:5 V: Čejka Vratislav
511. 10. 2020 10:00SKST Baník Most BBaník Březenecká A4:10 V: Šťovíček Zdeněk
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A  V:
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín BSKST Baník Most B  V:
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice C  V:
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice ATJ Sever Žatec A  V:
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín BTTC Litvínov A  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Filipov AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A  V:
807. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Teplice A  V:
807. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice CSKST Baník Most C  V:
807. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A  V:
807. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Baník Březenecká ASKP Sever Ústí nad Labem A  V:
807. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Děčín B  V:
908. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Baník Most C  V:
908. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice CSKST Teplice A  V:
908. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A  V:
908. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Baník Březenecká ASKST Děčín B  V:
908. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov A - TECHNOLINESKP Sever Ústí nad Labem A  V:
1021. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
1021. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice ATTC Litvínov A  V:
1024. 09. 2020 17:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B10:2 V: Šťovíček Zdeněk
1021. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sever Žatec AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
1021. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATTC Litoměřice C  V:
1122. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Filipov ABaník Březenecká A  V:
1122. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice ASKST Baník Most B  V:
1122. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most CTTC Litvínov A  V:
1122. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice C  V:
1122. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
1205. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A  V:
1205. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
1205. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Baník Březenecká ASKST Teplice A  V:
1205. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Baník Most C  V:
1205. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín BTJ Sokol Filipov A  V:
1306. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
1306. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A  V:
1306. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Baník Březenecká ASKST Baník Most C  V:
1306. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Teplice A  V:
1306. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A  V:
1419. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A  V:
1419. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most CSKST Děčín B  V:
1419. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sever Žatec ABaník Březenecká A  V:
1419. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
1419. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Apollo Ústí nad Labem ATTC Litvínov A  V:
1419. 12. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice CSKST Baník Most B  V:
1520. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice ASKST Děčín B  V:
1520. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A  V:
1520. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sever Žatec AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
1520. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ABaník Březenecká A  V:
1520. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Baník Most B  V:
1520. 12. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice CTTC Litvínov A  V:
2524. 09. 2020 19:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:2 V: Šťovíček Zdeněk

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy