Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 2.třídy
130. 09. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Přezletice B7:11
129. 09. 2020 19:15SKST Úvaly BASK Stará Boleslav12:6
130. 09. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Líbeznice C12:6
101. 10. 2020 19:45Sokol Líbeznice BJizera Káraný A4:14
101. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice CSKST Úvaly C4:14
101. 10. 2020 19:15Sokol Mratín ATTC Brandýs n.L E12:6
206. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice BTTC Brandýs n.L E10:8
206. 10. 2020 19:15SKST Úvaly CSokol Mratín A6:12
207. 10. 2020 19:30Jizera Káraný ASokol Přezletice C15:3
206. 10. 2020 19:15Sokol Líbeznice CSokol Líbeznice B10:8
209. 10. 2020 18:30ASK Stará BoleslavTTC Říčany E4:14
zápis
207. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSKST Úvaly B11:7
313. 10. 2020 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice B
zrušeno
314. 10. 2020 18:30TTC Říčany ETJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
315. 10. 2020 19:45Sokol Líbeznice BASK Stará Boleslav
zrušeno
315. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice CSokol Líbeznice C
zrušeno
315. 10. 2020 19:15Sokol Mratín AJizera Káraný A
zrušeno
313. 10. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ESKST Úvaly C
zrušeno
420. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice BSKST Úvaly C
zrušeno
421. 10. 2020 19:30Jizera Káraný ATTC Brandýs n.L E
zrušeno
420. 10. 2020 19:15Sokol Líbeznice CSokol Mratín A
zrušeno
423. 10. 2020 18:30ASK Stará BoleslavSokol Přezletice C
zrušeno
421. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Líbeznice B
zrušeno
420. 10. 2020 19:15SKST Úvaly BTTC Říčany E
zrušeno
528. 10. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice B
zrušeno
529. 10. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSKST Úvaly B
zrušeno
529. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice CTJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
529. 10. 2020 19:15Sokol Mratín AASK Stará Boleslav
zrušeno
527. 10. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Líbeznice C
zrušeno
527. 10. 2020 19:15SKST Úvaly CJizera Káraný A
zrušeno
603. 11. 2020 19:00Sokol Přezletice BJizera Káraný A
zrušeno
603. 11. 2020 19:15Sokol Líbeznice CSKST Úvaly C
zrušeno
606. 11. 2020 18:30ASK Stará BoleslavTTC Brandýs n.L E
zrušeno
604. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Mratín A
zrušeno
603. 11. 2020 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice C
zrušeno
604. 11. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Líbeznice B
zrušeno
712. 11. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSokol Přezletice B
zrušeno
712. 11. 2020 19:00Sokol Přezletice CTTC Říčany E
zrušeno
712. 11. 2020 19:15Sokol Mratín ASKST Úvaly B
zrušeno
710. 11. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ETJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
710. 11. 2020 19:15SKST Úvaly CASK Stará Boleslav
zrušeno
711. 11. 2020 19:30Jizera Káraný ASokol Líbeznice C
zrušeno
817. 11. 2020 19:00Sokol Přezletice BSokol Líbeznice C
zrušeno
820. 11. 2020 18:30ASK Stará BoleslavJizera Káraný A
zrušeno
818. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSKST Úvaly C
zrušeno
817. 11. 2020 19:15SKST Úvaly BTTC Brandýs n.L E
zrušeno
818. 11. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Mratín A
zrušeno
819. 11. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSokol Přezletice C
zrušeno
926. 11. 2020 19:00Sokol Přezletice CSokol Přezletice B
zrušeno
926. 11. 2020 19:15Sokol Mratín ASokol Líbeznice B
zrušeno
924. 11. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ETTC Říčany E
zrušeno
902. 10. 2020 18:00SKST Úvaly CSKST Úvaly B4:14
925. 11. 2020 19:30Jizera Káraný ATJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
924. 11. 2020 19:15Sokol Líbeznice CASK Stará Boleslav
zrušeno
1001. 12. 2020 19:00Sokol Přezletice BASK Stará Boleslav
zrušeno
1002. 12. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Líbeznice C
zrušeno
1001. 12. 2020 19:15SKST Úvaly BJizera Káraný A
zrušeno
1002. 12. 2020 18:30TTC Říčany ESKST Úvaly C
zrušeno
1003. 12. 2020 19:45Sokol Líbeznice BTTC Brandýs n.L E
zrušeno
1003. 12. 2020 19:00Sokol Přezletice CSokol Mratín A
zrušeno
1110. 12. 2020 19:15Sokol Mratín ASokol Přezletice B
zrušeno
1108. 12. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Přezletice C
zrušeno
1108. 12. 2020 19:15SKST Úvaly CSokol Líbeznice B
zrušeno
1109. 12. 2020 19:30Jizera Káraný ATTC Říčany E
zrušeno
1108. 12. 2020 19:15Sokol Líbeznice CSKST Úvaly B
zrušeno
1111. 12. 2020 18:30ASK Stará BoleslavTJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
1205. 01. 2021 19:00Sokol Přezletice BTJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
1208. 01. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly B
zrušeno
1205. 01. 2021 19:15Sokol Líbeznice CTTC Říčany E
zrušeno
1206. 01. 2021 19:30Jizera Káraný ASokol Líbeznice B
zrušeno
1205. 01. 2021 19:15SKST Úvaly CSokol Přezletice C
zrušeno
1205. 01. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Mratín A
zrušeno
1312. 01. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Přezletice B
zrušeno
1314. 01. 2021 19:15Sokol Mratín ASKST Úvaly C
zrušeno
1314. 01. 2021 19:00Sokol Přezletice CJizera Káraný A
zrušeno
1322. 10. 2020 19:30Sokol Líbeznice BSokol Líbeznice C
zrušeno
1313. 01. 2021 18:30TTC Říčany EASK Stará Boleslav
zrušeno
1312. 01. 2021 19:15SKST Úvaly BTJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
1419. 01. 2021 19:00Sokol Přezletice BSKST Úvaly B 
1420. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CTTC Říčany E 
1422. 01. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Líbeznice B 
1419. 01. 2021 19:15Sokol Líbeznice CSokol Přezletice C 
1420. 01. 2021 19:30Jizera Káraný ASokol Mratín A 
1419. 01. 2021 19:15SKST Úvaly CTTC Brandýs n.L E 
1526. 01. 2021 19:15SKST Úvaly CSokol Přezletice B 
1526. 01. 2021 18:15TTC Brandýs n.L EJizera Káraný A 
1528. 01. 2021 19:15Sokol Mratín ASokol Líbeznice C 
1528. 01. 2021 19:00Sokol Přezletice CASK Stará Boleslav 
1528. 01. 2021 19:45Sokol Líbeznice BTJ Spartak Čelákovice C 
1527. 01. 2021 18:30TTC Říčany ESKST Úvaly B 
1602. 02. 2021 19:00Sokol Přezletice BTTC Říčany E 
1602. 02. 2021 19:15SKST Úvaly BSokol Líbeznice B 
1603. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Přezletice C 
1605. 02. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Mratín A 
1602. 02. 2021 19:15Sokol Líbeznice CTTC Brandýs n.L E 
1603. 02. 2021 19:30Jizera Káraný ASKST Úvaly C 
1710. 02. 2021 19:30Jizera Káraný ASokol Přezletice B 
1709. 02. 2021 19:15SKST Úvaly CSokol Líbeznice C 
1709. 02. 2021 18:15TTC Brandýs n.L EASK Stará Boleslav 
1711. 02. 2021 19:15Sokol Mratín ATJ Spartak Čelákovice C 
1711. 02. 2021 19:00Sokol Přezletice CSKST Úvaly B 
1711. 02. 2021 19:45Sokol Líbeznice BTTC Říčany E 
1816. 02. 2021 19:00Sokol Přezletice BSokol Líbeznice B 
1817. 02. 2021 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice C 
1816. 02. 2021 19:15SKST Úvaly BSokol Mratín A 
1817. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CTTC Brandýs n.L E 
1819. 02. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly C 
1816. 02. 2021 19:15Sokol Líbeznice CJizera Káraný A 
1923. 02. 2021 19:15Sokol Líbeznice CSokol Přezletice B 
1924. 02. 2021 19:30Jizera Káraný AASK Stará Boleslav 
1923. 02. 2021 19:15SKST Úvaly CTJ Spartak Čelákovice C 
1923. 02. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESKST Úvaly B 
1925. 02. 2021 19:15Sokol Mratín ATTC Říčany E 
1925. 02. 2021 19:00Sokol Přezletice CSokol Líbeznice B 
2009. 03. 2021 19:00Sokol Přezletice BSokol Přezletice C 
2011. 03. 2021 19:45Sokol Líbeznice BSokol Mratín A 
2010. 03. 2021 18:30TTC Říčany ETTC Brandýs n.L E 
2009. 03. 2021 19:15SKST Úvaly BSKST Úvaly C 
2010. 03. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CJizera Káraný A 
2012. 03. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Líbeznice C 
2119. 03. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Přezletice B 
2116. 03. 2021 19:15Sokol Líbeznice CTJ Spartak Čelákovice C 
2117. 03. 2021 19:30Jizera Káraný ASKST Úvaly B 
2116. 03. 2021 19:15SKST Úvaly CTTC Říčany E 
2116. 03. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Líbeznice B 
2118. 03. 2021 19:15Sokol Mratín ASokol Přezletice C 
2223. 03. 2021 19:00Sokol Přezletice BSokol Mratín A 
2225. 03. 2021 19:00Sokol Přezletice CTTC Brandýs n.L E 
2225. 03. 2021 19:45Sokol Líbeznice BSKST Úvaly C 
2224. 03. 2021 18:30TTC Říčany EJizera Káraný A 
2223. 03. 2021 19:15SKST Úvaly BSokol Líbeznice C 
2224. 03. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CASK Stará Boleslav 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy