Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor
103. 10. 2020 17:00TTC Siko Orlová EKLUBsten Karviná B14:4
108. 10. 2020 18:00SKST Baník Havířov FTJ Slavoj Český Těšín C13:5
103. 10. 2020 17:00
Odloženo, náhradní termín bude určen dodatečně.
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BTJ Sokol Rychvald A
odloženo
103. 10. 2020 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověSK Slavia Orlová C10:8
229. 09. 2020 17:00TTC Siko Orlová ETJ Slavoj Český Těšín C10:8
230. 09. 2020 18:30SKST Baník Havířov FKLUBsten Karviná B15:3
207. 10. 2020 17:30
v Dětmarovicích
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BSK Slavia Orlová C5:13
204. 10. 2020 10:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Sokol Rychvald A12:6
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol Bohumín ATTC Siko Orlová E
zrušeno
313. 10. 2020 17:00TJ Sokol Chotěbuz ASKST Baník Havířov F
zrušeno
317. 10. 2020 17:00KLUBsten Karviná BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
317. 10. 2020 17:00TJ Slavoj Český Těšín CCSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
418. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bohumín ASKST Baník Havířov F
zrušeno
414. 10. 2020 17:00TJ Sokol Chotěbuz ATTC Siko Orlová E
zrušeno
416. 10. 2020 17:00KLUBsten Karviná BCSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
418. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Český Těšín CTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
531. 10. 2020 17:00TTC Siko Orlová ETJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
526. 10. 2020 17:00SKST Baník Havířov FCSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
531. 10. 2020 17:00TJ Sokol Bohumín ATJ Sokol Rychvald A
zrušeno
527. 10. 2020 17:00TJ Sokol Chotěbuz ASK Slavia Orlová C
zrušeno
601. 11. 2020 14:00TTC Siko Orlová ECSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
628. 10. 2020 18:30SKST Baník Havířov FTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
601. 11. 2020 10:00TJ Sokol Bohumín ASK Slavia Orlová C
zrušeno
628. 10. 2020 17:00TJ Sokol Chotěbuz ATJ Sokol Rychvald A
zrušeno
711. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rychvald ATTC Siko Orlová E
zrušeno
711. 11. 2020 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CSKST Baník Havířov F
zrušeno
714. 11. 2020 17:00KLUBsten Karviná BTJ Sokol Bohumín A
zrušeno
714. 11. 2020 17:00TJ Slavoj Český Těšín CTJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
813. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rychvald ASKST Baník Havířov F
zrušeno
813. 11. 2020 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CTTC Siko Orlová E
zrušeno
813. 11. 2020 17:00KLUBsten Karviná BTJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
815. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Český Těšín CTJ Sokol Bohumín A
zrušeno
928. 11. 2020 17:00TJ Sokol Bohumín ATJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
924. 11. 2020 17:00TJ Sokol Chotěbuz ACSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
925. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rychvald AKLUBsten Karviná B
zrušeno
925. 11. 2020 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CTJ Slavoj Český Těšín C
zrušeno
1029. 11. 2020 10:00TJ Sokol Bohumín ACSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
1025. 11. 2020 17:00TJ Sokol Chotěbuz ATJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
1027. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rychvald ATJ Slavoj Český Těšín C
zrušeno
1027. 11. 2020 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CKLUBsten Karviná B
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00TJ Sokol Bohumín ATJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
1109. 12. 2020 17:30TJ Sokol Rychvald ASK Slavia Orlová C
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00KLUBsten Karviná BTJ Slavoj Český Těšín C
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BCSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00TTC Siko Orlová ESKST Baník Havířov F
zrušeno
1219. 01. 2021 17:00TJ Sokol Chotěbuz ATJ Sokol Bohumín A
zrušeno
1220. 01. 2021 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CTJ Sokol Rychvald A
zrušeno
1223. 01. 2021 17:00TJ Slavoj Český Těšín CKLUBsten Karviná B
zrušeno
1223. 01. 2021 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
1218. 01. 2021 17:00SKST Baník Havířov FTTC Siko Orlová E
zrušeno
1306. 02. 2021 17:00KLUBsten Karviná BTTC Siko Orlová E
zrušeno
1306. 02. 2021 17:00TJ Slavoj Český Těšín CSKST Baník Havířov F
zrušeno
1303. 02. 2021 17:30TJ Sokol Rychvald ATJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
1303. 02. 2021 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CCSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
1407. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Český Těšín CTTC Siko Orlová E
zrušeno
1405. 02. 2021 17:00KLUBsten Karviná BSKST Baník Havířov F
zrušeno
1405. 02. 2021 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B
zrušeno
1405. 02. 2021 17:30TJ Sokol Rychvald ACSVČ sv. Jana Boska v Havířově
zrušeno
1527. 02. 2021 17:00TTC Siko Orlová ETJ Sokol Bohumín A
zrušeno
1522. 02. 2021 17:00SKST Baník Havířov FTJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
1527. 02. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BKLUBsten Karviná B
zrušeno
1527. 02. 2021 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Slavoj Český Těšín C
zrušeno
1624. 02. 2021 18:30SKST Baník Havířov FTJ Sokol Bohumín A
zrušeno
1628. 02. 2021 14:00TTC Siko Orlová ETJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
1628. 02. 2021 10:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověKLUBsten Karviná B
zrušeno
1628. 02. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BTJ Slavoj Český Těšín C
zrušeno
1713. 03. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BTTC Siko Orlová E
zrušeno
1713. 03. 2021 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověSKST Baník Havířov F
zrušeno
1710. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rychvald ATJ Sokol Bohumín A
zrušeno
1710. 03. 2021 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CTJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
1814. 03. 2021 10:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTTC Siko Orlová E
zrušeno
1814. 03. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BSKST Baník Havířov F
zrušeno
1812. 03. 2021 17:30
Sokolovna Dětmarovice
SK Slavia Orlová CTJ Sokol Bohumín A
zrušeno
1812. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rychvald ATJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
1927. 03. 2021 17:00TTC Siko Orlová ETJ Sokol Rychvald A
zrušeno
1922. 03. 2021 17:00SKST Baník Havířov FSK Slavia Orlová C
zrušeno
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol Bohumín AKLUBsten Karviná B
zrušeno
1923. 03. 2021 17:00TJ Sokol Chotěbuz ATJ Slavoj Český Těšín C
zrušeno
2024. 03. 2021 18:30SKST Baník Havířov FTJ Sokol Rychvald A
zrušeno
2028. 03. 2021 14:00TTC Siko Orlová ESK Slavia Orlová C
zrušeno
2024. 03. 2021 17:00TJ Sokol Chotěbuz AKLUBsten Karviná B
zrušeno
2028. 03. 2021 10:00TJ Sokol Bohumín ATJ Slavoj Český Těšín C
zrušeno
2110. 04. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BTJ Sokol Bohumín A
zrušeno
2110. 04. 2021 17:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
2110. 04. 2021 17:00KLUBsten Karviná BTJ Sokol Rychvald A
zrušeno
2110. 04. 2021 17:00TJ Slavoj Český Těšín CSK Slavia Orlová C
zrušeno
2211. 04. 2021 10:00CSVČ sv. Jana Boska v HavířověTJ Sokol Bohumín A
zrušeno
2211. 04. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BTJ Sokol Chotěbuz A
zrušeno
2211. 04. 2021 10:00TJ Slavoj Český Těšín CTJ Sokol Rychvald A
zrušeno
2209. 04. 2021 17:00KLUBsten Karviná BSK Slavia Orlová C
zrušeno

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy