Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
104. 10. 2020 17:00TJ Zhoř ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
104. 10. 2020 17:00TJ Věžnice ASK Telč B9:9
104. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASportovní klub Jihlava B12:6
104. 10. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
104. 10. 2020 17:00Slavoj Polná CTJ Sokol Kamenice B2:16
104. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASKST Třešť D5:13
211. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSKST Třešť D4:14
211. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BTělocvičná jednota Sokol Puklice A14:4
211. 10. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASlavoj Polná C
211. 10. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BTJ Sokol Batelov A15:3
211. 10. 2020 17:00SK Telč BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A11:7
211. 10. 2020 17:00TJ Zhoř ATJ Věžnice A
318. 10. 2020 17:00TJ Věžnice ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
318. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATJ Zhoř A
318. 10. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ASK Telč B
318. 10. 2020 17:00Slavoj Polná CSportovní klub Jihlava B
318. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
318. 10. 2020 17:00SKST Třešť DTJ Sokol Kamenice B
425. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Sokol Kamenice B
425. 10. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASKST Třešť D
425. 10. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BTělocvičná jednota Sokol Puklice A
425. 10. 2020 17:00SK Telč BSlavoj Polná C
425. 10. 2020 17:00TJ Zhoř ATJ Sokol Batelov A
425. 10. 2020 17:00TJ Věžnice ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
501. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
501. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Věžnice A
501. 11. 2020 17:00Slavoj Polná CTJ Zhoř A
501. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASK Telč B
501. 11. 2020 17:00SKST Třešť DSportovní klub Jihlava B
501. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
608. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
608. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BTJ Sokol Kamenice B
608. 11. 2020 17:00SK Telč BSKST Třešť D
608. 11. 2020 17:00TJ Zhoř ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
608. 11. 2020 17:00TJ Věžnice ASlavoj Polná C
608. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATJ Sokol Batelov A
715. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
715. 11. 2020 17:00Slavoj Polná CTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
715. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Věžnice A
715. 11. 2020 17:00SKST Třešť DTJ Zhoř A
715. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BSK Telč B
715. 11. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASportovní klub Jihlava B
822. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSportovní klub Jihlava B
822. 11. 2020 17:00SK Telč BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
822. 11. 2020 17:00TJ Zhoř ATJ Sokol Kamenice B
822. 11. 2020 17:00TJ Věžnice ASKST Třešť D
822. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
822. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ASlavoj Polná C
929. 11. 2020 17:00Slavoj Polná CTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
929. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Sokol Batelov A
929. 11. 2020 17:00SKST Třešť DTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
929. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Věžnice A
929. 11. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATJ Zhoř A
929. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BSK Telč B
1006. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSK Telč B
1006. 12. 2020 17:00TJ Zhoř ASportovní klub Jihlava B
1006. 12. 2020 17:00TJ Věžnice ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1006. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATJ Sokol Kamenice B
1006. 12. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ASKST Třešť D
1006. 12. 2020 17:00Slavoj Polná CTělocvičná jednota Sokol Puklice A
1113. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1113. 12. 2020 17:00SKST Třešť DSlavoj Polná C
1113. 12. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Sokol Batelov A
1113. 12. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1113. 12. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BTJ Věžnice A
1113. 12. 2020 17:00SK Telč BTJ Zhoř A
1210. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Zhoř A
1210. 01. 2021 17:00SK Telč BTJ Věžnice A
1210. 01. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1210. 01. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATJ Sokol Batelov A
1210. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BSlavoj Polná C
1210. 01. 2021 17:00SKST Třešť DTělocvičná jednota Sokol Puklice A
1317. 01. 2021 17:00SKST Třešť DTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1317. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Sokol Kamenice B
1317. 01. 2021 17:00Slavoj Polná CSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1317. 01. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ASportovní klub Jihlava B
1317. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASK Telč B
1317. 01. 2021 17:00TJ Věžnice ATJ Zhoř A
1424. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Věžnice A
1424. 01. 2021 17:00TJ Zhoř ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1424. 01. 2021 17:00SK Telč BTJ Sokol Batelov A
1424. 01. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BSlavoj Polná C
1424. 01. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
1424. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BSKST Třešť D
1531. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1531. 01. 2021 17:00SKST Třešť DSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1531. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASportovní klub Jihlava B
1531. 01. 2021 17:00Slavoj Polná CSK Telč B
1531. 01. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Zhoř A
1531. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATJ Věžnice A
1614. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1614. 02. 2021 17:00TJ Věžnice ATJ Sokol Batelov A
1614. 02. 2021 17:00TJ Zhoř ASlavoj Polná C
1614. 02. 2021 17:00SK Telč BTělocvičná jednota Sokol Puklice A
1614. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BSKST Třešť D
1614. 02. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATJ Sokol Kamenice B
1721. 02. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1721. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BSportovní klub Jihlava B
1721. 02. 2021 17:00SKST Třešť DSK Telč B
1721. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Zhoř A
1721. 02. 2021 17:00Slavoj Polná CTJ Věžnice A
1721. 02. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Sokol Batelov A
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASlavoj Polná C
1828. 02. 2021 17:00TJ Věžnice ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
1828. 02. 2021 17:00TJ Zhoř ASKST Třešť D
1828. 02. 2021 17:00SK Telč BTJ Sokol Kamenice B
1828. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1907. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1907. 03. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASK Telč B
1907. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Zhoř A
1907. 03. 2021 17:00SKST Třešť DTJ Věžnice A
1907. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1907. 03. 2021 17:00Slavoj Polná CTJ Sokol Batelov A
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSlavoj Polná C
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASKST Třešť D
2014. 03. 2021 17:00TJ Věžnice ATJ Sokol Kamenice B
2014. 03. 2021 17:00TJ Zhoř ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
2014. 03. 2021 17:00SK Telč BSportovní klub Jihlava B
2121. 03. 2021 17:00SK Telč BTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
2121. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BTJ Zhoř A
2121. 03. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATJ Věžnice A
2121. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
2121. 03. 2021 17:00SKST Třešť DTJ Sokol Batelov A
2121. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASlavoj Polná C
2228. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTělocvičná jednota Sokol Puklice A
2228. 03. 2021 17:00Slavoj Polná CSKST Třešť D
2228. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Sokol Kamenice B
2228. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
2228. 03. 2021 17:00TJ Věžnice ASportovní klub Jihlava B
2228. 03. 2021 17:00TJ Zhoř ASK Telč B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy