Výsledky
Regionální přebor muži 5
104. 10. 2020 09:00SK Miletín DTJ Sokol Roškopov B12:6
104. 10. 2020 09:00TJ SOKOL Popovice BTTC Slatiny A8:10
104. 10. 2020 09:00TJ Lázně Bělohrad ETJ Sokol Radim B13:5
104. 10. 2020 09:00PINGO Chyjice CTJ Lázně Bělohrad F11:7
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nemyčeves ETJ Sokol Rovensko D15:3
104. 10. 2020 09:00Stolní tenis Sobotka ATJ TK Žlunice B16:2
221. 02. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTJ TK Žlunice B
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Rovensko DStolní tenis Sobotka A1:17
210. 10. 2020 09:00TJ Lázně Bělohrad FTJ Sokol Nemyčeves E6:12
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Radim BPINGO Chyjice C16:2
210. 10. 2020 09:00TTC Slatiny ATJ Lázně Bělohrad E1:17
221. 02. 2020 09:00SK Miletín DTJ SOKOL Popovice B
328. 02. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ Sokol Roškopov B
328. 02. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad ESK Miletín D
328. 02. 2021 09:00PINGO Chyjice CTTC Slatiny A
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves ETJ Sokol Radim B
328. 02. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka ATJ Lázně Bělohrad F
328. 02. 2021 09:00TJ TK Žlunice BTJ Sokol Rovensko D
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTJ Sokol Rovensko D
407. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad FTJ TK Žlunice B
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Radim BStolní tenis Sobotka A
407. 03. 2021 09:00TTC Slatiny ATJ Sokol Nemyčeves E
407. 03. 2021 09:00SK Miletín DPINGO Chyjice C
407. 03. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ Lázně Bělohrad E
514. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad ETJ Sokol Roškopov B
514. 03. 2021 09:00PINGO Chyjice CTJ SOKOL Popovice B
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves ESK Miletín D
514. 03. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka ATTC Slatiny A
514. 03. 2021 09:00TJ TK Žlunice BTJ Sokol Radim B
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko DTJ Lázně Bělohrad F
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTJ Lázně Bělohrad F
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Radim BTJ Sokol Rovensko D
621. 03. 2021 09:00TTC Slatiny ATJ TK Žlunice B
621. 03. 2021 09:00SK Miletín DStolní tenis Sobotka A
621. 03. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ Sokol Nemyčeves E
621. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad EPINGO Chyjice C
728. 03. 2021 09:00PINGO Chyjice CTJ Sokol Roškopov B
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves ETJ Lázně Bělohrad E
728. 03. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka ATJ SOKOL Popovice B
728. 03. 2021 09:00TJ TK Žlunice BSK Miletín D
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko DTTC Slatiny A
728. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad FTJ Sokol Radim B
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTJ Sokol Radim B
804. 04. 2021 09:00TTC Slatiny ATJ Lázně Bělohrad F
804. 04. 2021 09:00SK Miletín DTJ Sokol Rovensko D
804. 04. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ TK Žlunice B
804. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad EStolní tenis Sobotka A
804. 04. 2021 09:00PINGO Chyjice CTJ Sokol Nemyčeves E
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves ETJ Sokol Roškopov B
911. 04. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka APINGO Chyjice C
911. 04. 2021 09:00TJ TK Žlunice BTJ Lázně Bělohrad E
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko DTJ SOKOL Popovice B
911. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad FSK Miletín D
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Radim BTTC Slatiny A
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTTC Slatiny A
1018. 04. 2021 09:00SK Miletín DTJ Sokol Radim B
1018. 04. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ Lázně Bělohrad F
1018. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad ETJ Sokol Rovensko D
1018. 04. 2021 09:00PINGO Chyjice CTJ TK Žlunice B
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves EStolní tenis Sobotka A
1125. 04. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka ATJ Sokol Roškopov B
1125. 04. 2021 09:00TJ TK Žlunice BTJ Sokol Nemyčeves E
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko DPINGO Chyjice C
1125. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad FTJ Lázně Bělohrad E
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Radim BTJ SOKOL Popovice B
1125. 04. 2021 09:00TTC Slatiny ASK Miletín D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy