Výsledky
Okresní přebor IV. třídy
101. 10. 2020 18:00So. Křivoklát CSo. Janov C2:16
102. 10. 2020 18:00So. Nesuchyně CTJ Sokol Hředle E4:14
104. 10. 2020 18:30So. Rakovník DB. TTC Rynholec10:8
104. 10. 2020 17:00B. SKST RynholecST Nouzov B9:9
104. 10. 2020 10:00SK Pavlíkov BSo. Nové Strašecí D12:6
102. 10. 2020 18:30So. Kroučová BSK Skryje B1:17
209. 10. 2020 18:00So. Janov CSo. Kroučová B18:0
215. 10. 2020 19:00So. Nové Strašecí DSK Skryje B
209. 10. 2020 18:30ST Nouzov BSK Pavlíkov B13:5
211. 10. 2020 17:00B. TTC RynholecB. SKST Rynholec
211. 10. 2020 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Rakovník D13:5
208. 10. 2020 18:00So. Křivoklát CSo. Nesuchyně C
316. 10. 2020 18:00So. Nesuchyně CSo. Janov C
318. 10. 2020 18:30So. Rakovník DSo. Křivoklát C
318. 10. 2020 17:00B. SKST RynholecTJ Sokol Hředle E
318. 10. 2020 10:00SK Pavlíkov BB. TTC Rynholec
313. 10. 2020 18:30SK Skryje BST Nouzov B
318. 10. 2020 14:00So. Kroučová BSo. Nové Strašecí D
423. 10. 2020 18:00So. Janov CSo. Nové Strašecí D
423. 10. 2020 18:30ST Nouzov BSo. Kroučová B
425. 10. 2020 17:00B. TTC RynholecSK Skryje B
425. 10. 2020 17:00TJ Sokol Hředle ESK Pavlíkov B
422. 10. 2020 18:00So. Křivoklát CB. SKST Rynholec
423. 10. 2020 18:00So. Nesuchyně CSo. Rakovník D
501. 11. 2020 18:30So. Rakovník DSo. Janov C
501. 11. 2020 17:00B. SKST RynholecSo. Nesuchyně C
501. 11. 2020 10:00SK Pavlíkov BSo. Křivoklát C
527. 10. 2020 18:30SK Skryje BTJ Sokol Hředle E
501. 11. 2020 14:00So. Kroučová BB. TTC Rynholec
529. 10. 2020 19:00So. Nové Strašecí DST Nouzov B
606. 11. 2020 18:00So. Janov CST Nouzov B
608. 11. 2020 17:00B. TTC RynholecSo. Nové Strašecí D
608. 11. 2020 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Kroučová B
605. 11. 2020 18:00So. Křivoklát CSK Skryje B
606. 11. 2020 18:00So. Nesuchyně CSK Pavlíkov B
608. 11. 2020 18:30So. Rakovník DB. SKST Rynholec
715. 11. 2020 17:00B. SKST RynholecSo. Janov C
715. 11. 2020 10:00SK Pavlíkov BSo. Rakovník D
710. 11. 2020 18:30SK Skryje BSo. Nesuchyně C
715. 11. 2020 14:00So. Kroučová BSo. Křivoklát C
712. 11. 2020 19:00So. Nové Strašecí DTJ Sokol Hředle E
713. 11. 2020 18:30ST Nouzov BB. TTC Rynholec
820. 11. 2020 18:00So. Janov CB. TTC Rynholec
822. 11. 2020 17:00TJ Sokol Hředle EST Nouzov B
819. 11. 2020 18:00So. Křivoklát CSo. Nové Strašecí D
820. 11. 2020 18:00So. Nesuchyně CSo. Kroučová B
822. 11. 2020 18:30So. Rakovník DSK Skryje B
822. 11. 2020 17:00B. SKST RynholecSK Pavlíkov B
929. 11. 2020 10:00SK Pavlíkov BSo. Janov C
924. 11. 2020 18:30SK Skryje BB. SKST Rynholec
929. 11. 2020 14:00So. Kroučová BSo. Rakovník D
926. 11. 2020 19:00So. Nové Strašecí DSo. Nesuchyně C
927. 11. 2020 18:30ST Nouzov BSo. Křivoklát C
929. 11. 2020 17:00B. TTC RynholecTJ Sokol Hředle E
1004. 12. 2020 18:00So. Janov CTJ Sokol Hředle E
1003. 12. 2020 18:00So. Křivoklát CB. TTC Rynholec
1004. 12. 2020 18:00So. Nesuchyně CST Nouzov B
1006. 12. 2020 18:30So. Rakovník DSo. Nové Strašecí D
1006. 12. 2020 17:00B. SKST RynholecSo. Kroučová B
1006. 12. 2020 10:00SK Pavlíkov BSK Skryje B
1108. 12. 2020 18:30SK Skryje BSo. Janov C
1113. 12. 2020 14:00So. Kroučová BSK Pavlíkov B
1110. 12. 2020 19:00So. Nové Strašecí DB. SKST Rynholec
1111. 12. 2020 18:30ST Nouzov BSo. Rakovník D
1113. 12. 2020 17:00B. TTC RynholecSo. Nesuchyně C
1113. 12. 2020 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Křivoklát C
1208. 01. 2021 18:00So. Janov CSo. Křivoklát C
1210. 01. 2021 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Nesuchyně C
1210. 01. 2021 17:00B. TTC RynholecSo. Rakovník D
1208. 01. 2021 18:30ST Nouzov BB. SKST Rynholec
1207. 01. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSK Pavlíkov B
1205. 01. 2021 18:00SK Skryje BSo. Kroučová B
1317. 01. 2021 14:00So. Kroučová BSo. Janov C
1312. 01. 2021 18:30SK Skryje BSo. Nové Strašecí D
1317. 01. 2021 10:00SK Pavlíkov BST Nouzov B
1317. 01. 2021 17:00B. SKST RynholecB. TTC Rynholec
1317. 01. 2021 18:30So. Rakovník DTJ Sokol Hředle E
1315. 01. 2021 18:00So. Nesuchyně CSo. Křivoklát C
1422. 01. 2021 18:00So. Janov CSo. Nesuchyně C
1421. 01. 2021 18:00So. Křivoklát CSo. Rakovník D
1424. 01. 2021 17:00TJ Sokol Hředle EB. SKST Rynholec
1424. 01. 2021 17:00B. TTC RynholecSK Pavlíkov B
1422. 01. 2021 18:30ST Nouzov BSK Skryje B
1421. 01. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSo. Kroučová B
1528. 01. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSo. Janov C
1531. 01. 2021 14:00So. Kroučová BST Nouzov B
1526. 01. 2021 18:30SK Skryje BB. TTC Rynholec
1531. 01. 2021 10:00SK Pavlíkov BTJ Sokol Hředle E
1531. 01. 2021 17:00B. SKST RynholecSo. Křivoklát C
1531. 01. 2021 18:30So. Rakovník DSo. Nesuchyně C
1605. 02. 2021 18:00So. Janov CSo. Rakovník D
1605. 02. 2021 18:00So. Nesuchyně CB. SKST Rynholec
1604. 02. 2021 18:00So. Křivoklát CSK Pavlíkov B
1607. 02. 2021 17:00TJ Sokol Hředle ESK Skryje B
1607. 02. 2021 17:00B. TTC RynholecSo. Kroučová B
1605. 02. 2021 18:30ST Nouzov BSo. Nové Strašecí D
1712. 02. 2021 18:30ST Nouzov BSo. Janov C
1711. 02. 2021 19:00So. Nové Strašecí DB. TTC Rynholec
1714. 02. 2021 14:00So. Kroučová BTJ Sokol Hředle E
1709. 02. 2021 18:30SK Skryje BSo. Křivoklát C
1714. 02. 2021 10:00SK Pavlíkov BSo. Nesuchyně C
1714. 02. 2021 17:00B. SKST RynholecSo. Rakovník D
1819. 02. 2021 18:00So. Janov CB. SKST Rynholec
1821. 02. 2021 18:30So. Rakovník DSK Pavlíkov B
1819. 02. 2021 18:00So. Nesuchyně CSK Skryje B
1818. 02. 2021 18:00So. Křivoklát CSo. Kroučová B
1821. 02. 2021 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Nové Strašecí D
1821. 02. 2021 17:00B. TTC RynholecST Nouzov B
1928. 02. 2021 17:00B. TTC RynholecSo. Janov C
1926. 02. 2021 18:30ST Nouzov BTJ Sokol Hředle E
1925. 02. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSo. Křivoklát C
1928. 02. 2021 14:00So. Kroučová BSo. Nesuchyně C
1923. 02. 2021 18:30SK Skryje BSo. Rakovník D
1928. 02. 2021 10:00SK Pavlíkov BB. SKST Rynholec
2005. 03. 2021 18:00So. Janov CSK Pavlíkov B
2007. 03. 2021 17:00B. SKST RynholecSK Skryje B
2007. 03. 2021 18:30So. Rakovník DSo. Kroučová B
2005. 03. 2021 18:00So. Nesuchyně CSo. Nové Strašecí D
2004. 03. 2021 18:00So. Křivoklát CST Nouzov B
2007. 03. 2021 17:00TJ Sokol Hředle EB. TTC Rynholec
2114. 03. 2021 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Janov C
2114. 03. 2021 17:00B. TTC RynholecSo. Křivoklát C
2112. 03. 2021 18:30ST Nouzov BSo. Nesuchyně C
2111. 03. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSo. Rakovník D
2114. 03. 2021 14:00So. Kroučová BB. SKST Rynholec
2109. 03. 2021 18:30SK Skryje BSK Pavlíkov B
2219. 03. 2021 18:00So. Janov CSK Skryje B
2221. 03. 2021 10:00SK Pavlíkov BSo. Kroučová B
2221. 03. 2021 17:00B. SKST RynholecSo. Nové Strašecí D
2221. 03. 2021 18:30So. Rakovník DST Nouzov B
2219. 03. 2021 18:00So. Nesuchyně CB. TTC Rynholec
2218. 03. 2021 18:00So. Křivoklát CTJ Sokol Hředle E

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy