Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
114. 12. 2020 18:00TJ Dolní Zálezly ASKP Sever Ústí n/L C
130. 09. 2020 18:15TJ Chemička Ústí n/L BTJ Slovan Chabařovice A15:3
102. 10. 2020 18:00SKP Sever Ústí n/L DSK Brná A4:14
105. 10. 2020 18:00SK Brná BTJ Pikron B11:7
130. 09. 2020 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Dolní ZálezlyB12:6
205. 10. 2020 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Dolní ZálezlyB11:7
208. 10. 2020 18:00TJ Pikron BTTC Ústí n/L A13:5
207. 10. 2020 17:00SK Brná ASK Brná B
207. 10. 2020 17:00
Herna SKP Sever ÚL D
TJ Slovan Chabařovice ASKP Sever Ústí n/L D7:11
205. 10. 2020 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Chemička Ústí n/L B16:2
314. 10. 2020 18:15
ODLOŽENO
TJ Chemička Ústí n/L BSKP Sever Ústí n/L C
316. 10. 2020 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Dolní Zálezly A
312. 10. 2020 18:00
ODLOŽENO
SK Brná BTJ Slovan Chabařovice A
312. 10. 2020 18:20
ODLOŽENO
TTC Ústí n/L ASK Brná A
314. 10. 2020 17:30
ODLOŽENO
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Pikron B
422. 10. 2020 18:00
ODLOŽENO
TJ Pikron BTJ Dolní ZálezlyB
405. 10. 2020 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CSK Brná A10:8
421. 10. 2020 17:00
ODLOŽENO
TJ Slovan Chabařovice ATTC Ústí n/L A
419. 10. 2020 18:00
ODLOŽENO
TJ Dolní Zálezly ASK Brná B
421. 10. 2020 18:15
ODLOŽENO
TJ Chemička Ústí n/L BSKP Sever Ústí n/L D
530. 10. 2020 18:00
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí n/L DSKP Sever Ústí n/L C
526. 10. 2020 18:00
ODLOŽENO
SK Brná BTJ Chemička Ústí n/L B
526. 10. 2020 18:20
ODLOŽENO
TTC Ústí n/L ATJ Dolní Zálezly A
516. 12. 2020 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Slovan Chabařovice A
526. 10. 2020 18:00
ODLOŽENO
TJ Dolní ZálezlyBSK Brná A
602. 11. 2020 17:30
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí n/L CTJ Pikron B
604. 11. 2020 17:00
ODLOŽENO
TJ Slovan Chabařovice ATJ Dolní ZálezlyB
602. 11. 2020 18:00
ODLOŽENO
TJ Dolní Zálezly ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
604. 11. 2020 18:15
ODLOŽENO
TJ Chemička Ústí n/L BTTC Ústí n/L A
606. 11. 2020 18:00
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí n/L DSK Brná B
709. 11. 2020 18:00SK Brná BSKP Sever Ústí n/L C
709. 11. 2020 18:20TTC Ústí n/L ASKP Sever Ústí n/L D
711. 11. 2020 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Chemička Ústí n/L B
709. 11. 2020 18:00TJ Dolní ZálezlyBTJ Dolní Zálezly A
712. 11. 2020 18:00TJ Pikron BSK Brná A
816. 11. 2020 17:30SKP Sever Ústí n/L CSK Brná A
818. 11. 2020 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Pikron B
818. 11. 2020 18:15TJ Chemička Ústí n/L BTJ Dolní ZálezlyB
820. 11. 2020 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
816. 11. 2020 18:00SK Brná BTTC Ústí n/L A
923. 11. 2020 18:20TTC Ústí n/L ASKP Sever Ústí n/L C
923. 11. 2020 18:00SK Brná BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
923. 11. 2020 18:00TJ Dolní ZálezlyBSKP Sever Ústí n/L D
926. 11. 2020 18:00TJ Pikron BTJ Dolní Zálezly A
925. 11. 2020 17:00SK Brná ATJ Slovan Chabařovice A
1030. 11. 2020 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Slovan Chabařovice A
1030. 11. 2020 18:00TJ Dolní Zálezly ASK Brná A
1002. 12. 2020 18:15TJ Chemička Ústí n/L BTJ Pikron B
1030. 11. 2020 18:00SK Brná BTJ Dolní ZálezlyB
1030. 11. 2020 18:20TTC Ústí n/L ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
1109. 12. 2020 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CSKP Sever Ústí n/L C
1107. 12. 2020 18:00TJ Dolní ZálezlyBTTC Ústí n/L A
1110. 12. 2020 18:00TJ Pikron BSKP Sever Ústí n/L D
1109. 12. 2020 17:00SK Brná ATJ Chemička Ústí n/L B
1109. 12. 2020 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Dolní Zálezly A
1211. 01. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Dolní Zálezly A
1213. 01. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Chemička Ústí n/L B
1213. 01. 2021 17:00SK Brná ASKP Sever Ústí n/L D
1214. 01. 2021 18:00TJ Pikron BSK Brná B
1211. 01. 2021 18:00TJ Dolní ZálezlyBTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
1318. 01. 2021 18:00TJ Dolní ZálezlyBSKP Sever Ústí n/L C
1318. 01. 2021 18:20TTC Ústí n/L ATJ Pikron B
1318. 01. 2021 18:00SK Brná BSK Brná A
1320. 01. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ASKP Sever Ústí n/L D
1320. 01. 2021 18:15TJ Chemička Ústí n/L BTJ Dolní Zálezly A
1425. 01. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Chemička Ústí n/L B
1425. 01. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ASKP Sever Ústí n/L D
1427. 01. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ASK Brná B
1427. 01. 2021 17:00SK Brná ATTC Ústí n/L A
1428. 01. 2021 18:00TJ Pikron BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
1501. 02. 2021 18:00TJ Dolní ZálezlyBTJ Pikron B
1503. 02. 2021 17:00SK Brná ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
1501. 02. 2021 18:20TTC Ústí n/L ATJ Slovan Chabařovice A
1501. 02. 2021 18:00SK Brná BTJ Dolní Zálezly A
1505. 02. 2021 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Chemička Ústí n/L B
1608. 02. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CSKP Sever Ústí n/L D
1610. 02. 2021 18:15TJ Chemička Ústí n/L BSK Brná B
1608. 02. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ATTC Ústí n/L A
1610. 02. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
1610. 02. 2021 17:00SK Brná ATJ Dolní ZálezlyB
1718. 02. 2021 18:00TJ Pikron BSKP Sever Ústí n/L C
1715. 02. 2021 18:00TJ Dolní ZálezlyBTJ Slovan Chabařovice A
1717. 02. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Dolní Zálezly A
1715. 02. 2021 18:20TTC Ústí n/L ATJ Chemička Ústí n/L B
1715. 02. 2021 18:00SK Brná BSKP Sever Ústí n/L D
1822. 02. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CSK Brná B
1826. 02. 2021 18:00SKP Sever Ústí n/L DTTC Ústí n/L A
1824. 02. 2021 18:15TJ Chemička Ústí n/L BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
1822. 02. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Dolní ZálezlyB
1824. 02. 2021 17:00SK Brná ATJ Pikron B
1903. 03. 2021 17:00SK Brná ASKP Sever Ústí n/L C
1904. 03. 2021 18:00TJ Pikron BTJ Slovan Chabařovice A
1901. 03. 2021 18:00TJ Dolní ZálezlyBTJ Chemička Ústí n/L B
1903. 03. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CSKP Sever Ústí n/L D
1901. 03. 2021 18:20TTC Ústí n/L ASK Brná B
2008. 03. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CTTC Ústí n/L A
2010. 03. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CSK Brná B
2012. 03. 2021 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Dolní ZálezlyB
2008. 03. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Pikron B
2010. 03. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ASK Brná A
2117. 03. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ASKP Sever Ústí n/L C
2117. 03. 2021 17:00SK Brná ATJ Dolní Zálezly A
2118. 03. 2021 18:00TJ Pikron BTJ Chemička Ústí n/L B
2115. 03. 2021 18:00TJ Dolní ZálezlyBSK Brná B
2117. 03. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTTC Ústí n/L A
2222. 03. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C
2222. 03. 2021 18:20TTC Ústí n/L ATJ Dolní ZálezlyB
2226. 03. 2021 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Pikron B
2224. 03. 2021 18:15TJ Chemička Ústí n/L BSK Brná A
2222. 03. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Slovan Chabařovice A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy