Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
102. 10. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Žďár nad Sázavou A2:10
102. 10. 2021 09:00SK Tenis Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A10:4
102. 10. 2021 12:00SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A3:10
102. 10. 2021 11:30Slavoj Polná ASK Telč A10:2
102. 10. 2021 10:00SKST Třešť AHB Ostrov E10:7
102. 10. 2021 10:00TJ Chmelná ATJ CHS Chotěboř A7:10
202. 10. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
202. 10. 2021 14:00SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou A3:10
202. 10. 2021 16:00SK Jihlava ASK Telč A10:2
202. 10. 2021 17:00Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov A7:10
202. 10. 2021 15:00SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř A8:10
202. 10. 2021 15:00TJ Chmelná AHB Ostrov E10:6
323. 10. 2021 10:00
TJ Sokol Bedřichov, Jihlava,Sokolovská ul. 122c
HB Ostrov ETJ Sokol Jemnice A10:8
323. 10. 2021 12:00TJ CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A10:3
323. 10. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A10:4
323. 10. 2021 10:30SK Telč ATJ Chmelná A1:10
323. 10. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Jihlava A10:3
323. 10. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASlavoj Polná A7:10
423. 10. 2021 17:00
TJ Sokol Bedřichov, Jihlava,Sokolovská ul. 122c
HB Ostrov ESK Tenis Polesí A10:7
423. 10. 2021 16:00TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Jemnice A10:4
423. 10. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná A10:4
423. 10. 2021 14:30SK Telč ASKST Třešť A2:10
423. 10. 2021 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASlavoj Polná A10:3
423. 10. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava A10:4
530. 10. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A8:10
530. 10. 2021 09:00SK Tenis Polesí ASlavoj Polná A10:8
530. 10. 2021 10:00SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou A10:0wo
530. 10. 2021 10:00TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A10:8
530. 10. 2021 10:00HB Ostrov ETJ Spartak Pelhřimov A7:10
530. 10. 2021 12:00TJ CHS Chotěboř ASK Telč A10:0wo
630. 10. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice ASlavoj Polná A6:10
630. 10. 2021 14:00SK Tenis Polesí ASK Jihlava A6:10
630. 10. 2021 15:00SKST Třešť AStolní tenis Velké Meziříčí A10:8
630. 10. 2021 15:00TJ Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou A10:0wo
630. 10. 2021 17:00HB Ostrov ESK Telč A10:0wo
630. 10. 2021 16:00TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
713. 11. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Jemnice A10:5
713. 11. 2021 10:30SK Telč ASK Tenis Polesí A9:9
713. 11. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou AHB Ostrov E10:5
713. 11. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř A4:10
713. 11. 2021 12:00SK Jihlava ASKST Třešť A10:1
713. 11. 2021 11:30Slavoj Polná ATJ Chmelná A10:5
813. 11. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Tenis Polesí A10:5
813. 11. 2021 14:30SK Telč ATJ Sokol Jemnice A6:10
813. 11. 2021 14:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:4
813. 11. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí AHB Ostrov E10:8
813. 11. 2021 16:00SK Jihlava ATJ Chmelná A10:8
813. 11. 2021 17:00Slavoj Polná ASKST Třešť A10:1
927. 11. 2021 10:00SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A10:6
927. 11. 2021 10:00TJ Chmelná ASK Tenis Polesí A10:7
927. 11. 2021 10:00HB Ostrov ESK Jihlava A10:7
927. 11. 2021 12:00TJ CHS Chotěboř ASlavoj Polná A9:9
927. 11. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou A9:9
927. 11. 2021 10:30SK Telč AStolní tenis Velké Meziříčí A8:10
1027. 11. 2021 15:00SKST Třešť ASK Tenis Polesí A10:6
1027. 11. 2021 15:00TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A10:2
1027. 11. 2021 17:00HB Ostrov ESlavoj Polná A10:4
1027. 11. 2021 16:00TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A10:6
1027. 11. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov AStolní tenis Velké Meziříčí A10:3
1027. 11. 2021 14:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou A2:10
1111. 12. 2021 14:00SKST Třešť ATJ Chmelná A9:9
1102. 12. 2021 18:00HB Ostrov ETJ CHS Chotěboř A10:2
1109. 12. 2021 18:30TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A10:2
1111. 12. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou AStolní tenis Velké Meziříčí A10:0
1111. 12. 2021 10:00SK Jihlava ASlavoj Polná A10:3
1111. 12. 2021 10:00TJ Sokol Jemnice ASK Tenis Polesí A4:10
1215. 01. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Sokol Jemnice A10:2
1215. 01. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Tenis Polesí A4:10
1215. 01. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:3
1215. 01. 2022 10:30SK Telč ASlavoj Polná A10:8
1215. 01. 2022 10:00HB Ostrov ESKST Třešť A10:8
1215. 01. 2022 12:00TJ CHS Chotěboř ATJ Chmelná A10:2
1315. 01. 2022 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A2:10
1315. 01. 2022 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Tenis Polesí A10:1
1315. 01. 2022 14:30SK Telč ASK Jihlava A5:10
1315. 01. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASlavoj Polná A10:4
1315. 01. 2022 16:00TJ CHS Chotěboř ASKST Třešť A10:6
1315. 01. 2022 17:00HB Ostrov ETJ Chmelná A10:6
1429. 01. 2022 08:30TJ Sokol Jemnice AHB Ostrov E 
1429. 01. 2022 09:00SK Tenis Polesí ATJ CHS Chotěboř A 
1429. 01. 2022 10:00SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A 
1429. 01. 2022 10:00TJ Chmelná ASK Telč A 
1429. 01. 2022 12:00SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou A 
1429. 01. 2022 11:30Slavoj Polná AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1529. 01. 2022 14:00SK Tenis Polesí AHB Ostrov E 
1529. 01. 2022 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ CHS Chotěboř A 
1529. 01. 2022 15:00TJ Chmelná ATJ Spartak Pelhřimov A 
1529. 01. 2022 15:00SKST Třešť ASK Telč A 
1529. 01. 2022 17:00Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou A 
1529. 01. 2022 16:00SK Jihlava AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1612. 02. 2022 12:00SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A 
1612. 02. 2022 11:30Slavoj Polná ASK Tenis Polesí A 
1612. 02. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ASKST Třešť A 
1612. 02. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A 
1612. 02. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov AHB Ostrov E 
1612. 02. 2022 10:30SK Telč ATJ CHS Chotěboř A 
1712. 02. 2022 17:00Slavoj Polná ATJ Sokol Jemnice A 
1712. 02. 2022 16:00SK Jihlava ASK Tenis Polesí A 
1712. 02. 2022 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASKST Třešť A 
1712. 02. 2022 14:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Chmelná A 
1712. 02. 2022 14:30SK Telč AHB Ostrov E 
1712. 02. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A 
1826. 02. 2022 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Spartak Pelhřimov A 
1826. 02. 2022 09:00SK Tenis Polesí ASK Telč A 
1826. 02. 2022 10:00HB Ostrov ETJ Žďár nad Sázavou A 
1826. 02. 2022 12:00TJ CHS Chotěboř AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1826. 02. 2022 10:00SKST Třešť ASK Jihlava A 
1826. 02. 2022 10:00TJ Chmelná ASlavoj Polná A 
1926. 02. 2022 14:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A 
1926. 02. 2022 14:30TJ Sokol Jemnice ASK Telč A 
1926. 02. 2022 16:00TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou A 
1926. 02. 2022 17:00HB Ostrov EStolní tenis Velké Meziříčí A 
1926. 02. 2022 15:00TJ Chmelná ASK Jihlava A 
1926. 02. 2022 15:00SKST Třešť ASlavoj Polná A 
2005. 03. 2022 10:00TJ Chmelná ASKST Třešť A 
2005. 03. 2022 10:00TJ CHS Chotěboř AHB Ostrov E 
2005. 03. 2022 10:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A 
2005. 03. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou A 
2005. 03. 2022 15:00Slavoj Polná ASK Jihlava A 
2005. 03. 2022 09:00SK Tenis Polesí ATJ Sokol Jemnice A 
2112. 03. 2022 08:30TJ Sokol Jemnice ASKST Třešť A 
2112. 03. 2022 09:00SK Tenis Polesí ATJ Chmelná A 
2112. 03. 2022 12:00SK Jihlava AHB Ostrov E 
2112. 03. 2022 11:30Slavoj Polná ATJ CHS Chotěboř A 
2112. 03. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A 
2112. 03. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Telč A 
2212. 03. 2022 14:00SK Tenis Polesí ASKST Třešť A 
2212. 03. 2022 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A 
2212. 03. 2022 17:00Slavoj Polná AHB Ostrov E 
2212. 03. 2022 16:00SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř A 
2212. 03. 2022 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Spartak Pelhřimov A 
2212. 03. 2022 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Telč A 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy