Výsledky
Krajský přebor 1.tř.sk.A
118. 09. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany AKOC Sušice B10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany BTJ Sokol Horažďovice A10:8
118. 09. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Dobřany B4:10
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Pocinovice A10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Stod B10:3
218. 09. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice A10:5
218. 09. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany BKOC Sušice B10:3
208. 09. 2021 18:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Pocinovice A10:1
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dobřany B10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BUnion Plzeň D10:3
302. 10. 2021 09:00TJ Zdemyslice AKST Klatovy B8:10
302. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany ASK Jiskra Domažlice B10:1
302. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně A5:10
302. 10. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Pocinovice A10:6
402. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BKST Klatovy B4:10
402. 10. 2021 14:00TJ Zdemyslice AUnion Plzeň D10:5
402. 10. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany ATJ Sokol Kdyně A7:10
402. 10. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany BSK Jiskra Domažlice B10:1
523. 10. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice BKOC Sušice B10:4
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A10:6
523. 10. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Dobřany B10:3
523. 10. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Pocinovice A10:4
507. 09. 2021 18:30TJ Dioss Nýřany BTJ Dioss Nýřany A8:10
623. 10. 2021 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice A10:4
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně AKOC Sušice B10:0
623. 10. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Pocinovice A7:10
623. 10. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Dobřany B10:3
730. 10. 2021 10:30
herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
KOC Sušice BTJ Slavoj Stod B10:4
730. 10. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Zdemyslice A8:10
730. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany AUnion Plzeň D5:10
730. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany BKST Klatovy B10:8
726. 10. 2021 19:00TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice B10:6
830. 10. 2021 15:30
herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
KOC Sušice BTJ Zdemyslice A6:10
830. 10. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod B10:2
830. 10. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany AKST Klatovy B10:2
830. 10. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany BUnion Plzeň D9:9
913. 11. 2021 09:00Union Plzeň DSK Jiskra Domažlice B10:0
913. 11. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně A0:10
913. 11. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Dobřany B10:3
913. 11. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Pocinovice A10:8
913. 11. 2021 11:30KOC Sušice BTJ Sokol Horažďovice A1:10
1013. 11. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně A1:10
1013. 11. 2021 14:00KST Klatovy BSK Jiskra Domažlice B10:1
1013. 11. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Pocinovice A10:4
1013. 11. 2021 14:00TJ Zdemyslice ATJ Dobřany B10:2
1127. 11. 2021 10:30KOC Sušice BTJ Dobřany B10:5
1127. 11. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Pocinovice A6:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod B10:1
1127. 11. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany BTJ Zdemyslice A6:10
1127. 11. 2021 09:00Union Plzeň DKST Klatovy B10:3
1227. 11. 2021 15:30KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice A9:9
1227. 11. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany B10:5
1227. 11. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany ATJ Zdemyslice A10:4
1227. 11. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod B5:10
1311. 12. 2021 08:00Union Plzeň DKOC Sušice B10:4
1311. 12. 2021 08:30KST Klatovy BTJ Sokol Horažďovice A10:8
1311. 12. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BSK Jiskra Domažlice B3:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kdyně A8:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Dioss Nýřany A1:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dioss Nýřany B5:10
1411. 12. 2021 13:00Union Plzeň DTJ Sokol Horažďovice A10:4
1411. 12. 2021 14:00KST Klatovy BKOC Sušice B10:8
1411. 12. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně A2:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Zdemyslice ASK Jiskra Domažlice B10:3
1411. 12. 2021 14:00TJ Dobřany BTJ Dioss Nýřany B3:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dioss Nýřany A10:5
1509. 04. 2022 10:30KOC Sušice BTJ Dioss Nýřany A
1509. 04. 2022 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dioss Nýřany B
1509. 04. 2022 09:00TJ Dobřany BSK Jiskra Domažlice B
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně A
1509. 04. 2022 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Zdemyslice A
1609. 04. 2022 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dioss Nýřany A
1609. 04. 2022 15:30KOC Sušice BTJ Dioss Nýřany B
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Pocinovice ASK Jiskra Domažlice B
1609. 04. 2022 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Kdyně A
1715. 01. 2022 08:00Union Plzeň DTJ Slavoj Stod B10:0
1715. 01. 2022 08:00KST Klatovy BTJ Zdemyslice A7:10
1715. 01. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Dioss Nýřany A6:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dioss Nýřany B10:2
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dobřany B10:3
1815. 01. 2022 13:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod B10:0
1815. 01. 2022 13:00Union Plzeň DTJ Zdemyslice A10:7
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dioss Nýřany A9:9
1815. 01. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Dioss Nýřany B9:9
1929. 01. 2022 10:30KOC Sušice BSK Jiskra Domažlice B
1929. 01. 2022 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A
1929. 01. 2022 09:00TJ Dobřany BUnion Plzeň D
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice AKST Klatovy B
1916. 09. 2021 18:30TJ Dioss Nýřany ATJ Dioss Nýřany B8:10
2029. 01. 2022 15:30TJ Sokol Horažďovice ASK Jiskra Domažlice B
2029. 01. 2022 15:30KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně A
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Pocinovice AUnion Plzeň D
2029. 01. 2022 14:00TJ Dobřany BKST Klatovy B
2112. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Stod BKOC Sušice B
2112. 02. 2022 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horažďovice A
2112. 02. 2022 09:00Union Plzeň DTJ Dioss Nýřany A
2112. 02. 2022 09:00KST Klatovy BTJ Dioss Nýřany B
2112. 02. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně A
2212. 02. 2022 14:00TJ Zdemyslice AKOC Sušice B
2212. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice A
2212. 02. 2022 14:00KST Klatovy BTJ Dioss Nýřany A
2212. 02. 2022 14:00Union Plzeň DTJ Dioss Nýřany B
2326. 02. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice BUnion Plzeň D
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně AKST Klatovy B
2326. 02. 2022 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Stod B
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Zdemyslice A
2326. 02. 2022 10:30TJ Sokol Horažďovice AKOC Sušice B
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně AUnion Plzeň D
2426. 02. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice BKST Klatovy B
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod B
2426. 02. 2022 14:00TJ Dobřany BTJ Zdemyslice A
2512. 03. 2022 09:00TJ Dobřany BKOC Sušice B
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Horažďovice A
2512. 03. 2022 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Dioss Nýřany A
2512. 03. 2022 09:00TJ Zdemyslice ATJ Dioss Nýřany B
2512. 03. 2022 09:00KST Klatovy BUnion Plzeň D
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Pocinovice AKOC Sušice B
2612. 03. 2022 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horažďovice A
2612. 03. 2022 14:00TJ Zdemyslice ATJ Dioss Nýřany A
2612. 03. 2022 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Dioss Nýřany B
2702. 04. 2022 10:30KOC Sušice BUnion Plzeň D
2702. 04. 2022 10:30TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy B
2702. 04. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Zdemyslice A
2702. 04. 2022 09:00TJ Dioss Nýřany ATJ Dobřany B
2702. 04. 2022 09:00TJ Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice A
2802. 04. 2022 15:30TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň D
2802. 04. 2022 15:30KOC Sušice BKST Klatovy B
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod B
2802. 04. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Zdemyslice A
2802. 04. 2022 14:00TJ Dioss Nýřany BTJ Dobřany B
2802. 04. 2022 14:00TJ Dioss Nýřany ATJ Sokol Pocinovice A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy