Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajský přebor 1.tř.sk.B
118. 09. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Kralovice A4:10
118. 09. 2021 09:00TJ Hrádek ATJ Město Zbiroh A10:5
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Slavoj Stod AST DDM Stříbro A10:6
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Klabava A10:3
218. 09. 2021 14:00SK Nevid ATJ Město Zbiroh A10:3
218. 09. 2021 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Kralovice A9:9
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. CST DDM Stříbro A9:9
218. 09. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Slavoj Chodová Planá A10:3
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Skomelno A8:10
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A10:3
302. 10. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. C3:10
302. 10. 2021 09:00TJ Hrádek ATJ Slavoj Stod A10:5
302. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro A2:10
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Těně A9:9
401. 10. 2021 19:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Skomelno A6:10
402. 10. 2021 14:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod A4:10
402. 10. 2021 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Plzeň V. C10:7
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kralovice A9:9
523. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Město Zbiroh A10:6
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Těně AST DDM Stříbro A3:10
523. 10. 2021 09:00TJ Hrádek ASK Nevid A10:3
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Město Zbiroh A9:9
623. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kralovice A10:7
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno AST DDM Stříbro A3:10
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
704. 11. 2021 18:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Klabava A4:10
730. 10. 2021 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Nezvěstice A6:10
730. 10. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Skomelno A9:9
730. 10. 2021 09:00
herna TJ Sokol Dobřív
TJ Hrádek ATJ Sokol Těně A10:8
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod A6:10
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Nezvěstice A5:10
830. 10. 2021 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava A6:10
830. 10. 2021 14:00SK Nevid ATJ Sokol Těně A10:4
830. 10. 2021 14:00
herna TJ Sokol Dobřív
TJ Hrádek ATJ Sokol Skomelno A10:6
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Plzeň V. C10:4
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Stod A10:2
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice AST DDM Stříbro A10:8
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Město Zbiroh A7:10
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Slavoj Stod A10:5
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A9:9
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:1
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:0
1127. 11. 2021 09:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro A10:7
1127. 11. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A8:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Nezvěstice A8:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Těně A10:3
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice AST DDM Stříbro A5:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Chodová Planá A10:4
1227. 11. 2021 14:00SK Nevid ATJ Sokol Nezvěstice A5:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Klabava A9:9
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Kralovice A9:9
1308. 01. 2022 11:00TJ Sokol Těně ATJ Město Zbiroh A9:9
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Stod A10:2
1311. 12. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Nevid A3:10
1311. 12. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Hrádek A10:4
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Město Zbiroh A10:3
1408. 01. 2022 17:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Kralovice A10:2
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod A10:0
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
1411. 12. 2021 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Hrádek A2:10
1411. 12. 2021 14:00ST DDM Stříbro ASK Nevid A10:2
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kralovice ASK Nevid A0:10
1509. 04. 2022 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Hrádek A8:10
1509. 04. 2022 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Plzeň V. C3:10
1509. 04. 2022 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod A10:7
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
1609. 04. 2022 14:00TJ Město Zbiroh ASK Nevid A10:3
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Hrádek A1:10
1609. 04. 2022 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
1609. 04. 2022 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod A3:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava A9:9
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A10:6
1715. 01. 2022 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Hrádek A9:9
1715. 01. 2022 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Klabava A9:9
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Nezvěstice A8:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Slavoj Stod ASK Nevid A8:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Hrádek A9:9
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Plzeň V. C6:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod A6:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Skomelno A1:10
1929. 01. 2022 09:00
ZŠ Heřmanova Huť,Mírové náměstí 72
ST DDM Stříbro ATJ Sokol Těně A10:5
1927. 01. 2022 18:00SK Nevid ATJ Hrádek A7:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. C10:8
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Stod A5:10
2029. 01. 2022 14:00
ZŠ Heřmanova Huť,Mírové náměstí 72
ST DDM Stříbro ATJ Sokol Skomelno A10:8
2029. 01. 2022 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Těně A1:10
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Kralovice A10:7
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Město Zbiroh A10:3
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Skomelno ASK Nevid A10:3
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Těně ATJ Hrádek A10:3
2112. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Kralovice A10:0
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Město Zbiroh A10:6
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Těně ASK Nevid A10:8
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Hrádek A10:6
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Skomelno A9:9
2326. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Těně A10:7
2326. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Klabava A3:10
2326. 02. 2022 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Nezvěstice A7:10
2326. 02. 2022 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kralovice A10:3
2426. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Skomelno A5:10
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Těně A10:7
2426. 02. 2022 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A10:5
2426. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kralovice A5:10
2512. 03. 2022 09:00
ZŠ Heřmanova Huť,Mírové nám. 72
ST DDM Stříbro ATJ Město Zbiroh A10:5
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A10:7
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Hrádek A10:4
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Skomelno A9:9
2612. 03. 2022 14:00
ZŠ Heřmanova Huť,Mírové nám. 72
ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kralovice A10:1
2612. 03. 2022 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Město Zbiroh A4:10
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Nevid A10:2
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Hrádek A8:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Skomelno A2:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Těně A5:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A10:6
2702. 04. 2022 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Nezvěstice A6:10
2702. 04. 2022 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
2702. 04. 2022 09:00TJ Hrádek AST DDM Stříbro A8:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Skomelno A9:9
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Těně A8:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Klabava A9:9
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Nezvěstice A10:2
2802. 04. 2022 14:00TJ Hrádek ATJ Slavoj Chodová Planá A10:1
2802. 04. 2022 14:00SK Nevid AST DDM Stříbro A10:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy