Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajský přebor 2.tř.sk.A
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Pocinovice B10:6
118. 09. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Blížejov A0:10
118. 09. 2021 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Kdyně B10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně C10:0
118. 09. 2021 09:00KOC Sušice CTJ Dynamo Horšovský Týn A3:10
118. 09. 2021 09:00KST Klatovy CSK Poběžovice A10:2
106. 09. 2021 18:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Horažďovice B3:10
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Blížejov A9:9
218. 09. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice B0:10
218. 09. 2021 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Kdyně C10:0
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně B0:10
218. 09. 2021 14:00KOC Sušice CSK Poběžovice A9:9
218. 09. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:4
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASK Poběžovice A10:2
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice C10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CKST Klatovy C0:10
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Dobřany C9:9
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Staňkov A10:5
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Slavoj Stod C10:1
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Horažďovice BSK Poběžovice A10:2
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:5
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BKST Klatovy C6:10
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CKOC Sušice C2:10
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Staňkov A10:5
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Dobřany C8:10
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Horažďovice B5:10
523. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Spálené Poříčí A3:10
522. 10. 2021 18:00KOC Sušice CTJ Sokol Pocinovice B9:9
523. 10. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Blížejov A10:4
523. 10. 2021 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně B4:10
523. 10. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Kdyně C10:0
521. 10. 2021 18:00TJ Dobřany CTJ Sokol Staňkov A10:4
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Spálené Poříčí A10:4
623. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horažďovice B0:10
623. 10. 2021 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Blížejov A4:10
623. 10. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Pocinovice B10:3
623. 10. 2021 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně C10:0
623. 10. 2021 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Kdyně B3:10
730. 10. 2021 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně B10:5
730. 10. 2021 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Kdyně C10:0
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Dynamo Horšovský Týn A2:10
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Blížejov ASK Poběžovice A9:9
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Dobřany C9:9
730. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Staňkov A1:10
730. 10. 2021 09:00KST Klatovy CKOC Sušice C10:3
830. 10. 2021 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně C10:0
830. 10. 2021 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Kdyně B2:10
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Pocinovice BSK Poběžovice A10:6
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Dynamo Horšovský Týn A7:10
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Staňkov A10:5
830. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany C0:10
913. 11. 2021 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Horažďovice B1:10
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Spálené Poříčí A4:10
913. 11. 2021 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Domažlice B8:10
913. 11. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Slavoj Stod C10:0
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice B9:9
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Blížejov A0:10
913. 11. 2021 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASK Poběžovice A10:3
1013. 11. 2021 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Spálené Poříčí A10:7
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Horažďovice B2:10
1013. 11. 2021 14:00KOC Sušice CTJ Slavoj Stod C10:1
1013. 11. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Domažlice B10:0
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Blížejov A9:9
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Pocinovice B0:10
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice B10:3
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Blížejov A5:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
1127. 11. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CSK Poběžovice A3:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Dobřany CKOC Sušice C10:3
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Staňkov AKST Klatovy C4:10
1114. 09. 2021 19:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Kdyně B0:10
1227. 11. 2021 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Blížejov A10:3
1227. 11. 2021 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Pocinovice B5:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice BSK Poběžovice A10:7
1227. 11. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Dynamo Horšovský Týn A4:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Dobřany CKST Klatovy C9:9
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Staňkov AKOC Sušice C7:10
1310. 12. 2021 18:30KOC Sušice CTJ Sokol Horažďovice B2:10
1311. 12. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Spálené Poříčí A10:0
1311. 12. 2021 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Dobřany C7:10
1311. 12. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Staňkov A10:4
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Domažlice B10:3
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Slavoj Stod C0:10
1311. 12. 2021 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Blížejov A9:9
1411. 12. 2021 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Spálené Poříčí A10:7
1411. 12. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Horažďovice B5:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Staňkov A10:1
1411. 12. 2021 14:00SK Poběžovice ATJ Dobřany C3:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C10:2
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Domažlice B0:10
1509. 04. 2022 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Domažlice B10:0wo
1509. 04. 2022 10:00TJ Sokol Blížejov ATJ Slavoj Stod C10:0
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dobřany C10:6
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Staňkov A10:4
1509. 04. 2022 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKOC Sušice C10:3
1509. 04. 2022 09:00SK Poběžovice AKST Klatovy C1:10
1508. 04. 2022 18:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Spálené Poříčí A10:2
1609. 04. 2022 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Domažlice B10:0
1609. 04. 2022 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Slavoj Stod C10:2
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Dobřany C1:10
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Staňkov A10:0
1609. 04. 2022 14:00SK Poběžovice AKOC Sušice C10:5
1609. 04. 2022 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKST Klatovy C10:5
1715. 01. 2022 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Horažďovice B10:8
1715. 01. 2022 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Spálené Poříčí A6:10
1715. 01. 2022 10:30KOC Sušice CTJ Sokol Kdyně B10:4
1715. 01. 2022 10:30KST Klatovy CTJ Sokol Kdyně C10:0
1715. 01. 2022 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Pocinovice B10:1
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Blížejov A5:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Domažlice B1:10
1815. 01. 2022 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Horažďovice B2:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Spálené Poříčí A10:5
1815. 01. 2022 15:30KST Klatovy CTJ Sokol Kdyně B10:4
1815. 01. 2022 15:30KOC Sušice CTJ Sokol Kdyně C10:0
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Pocinovice B8:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Blížejov A10:0
1929. 01. 2022 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Domažlice B10:1
1929. 01. 2022 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Slavoj Stod C10:4
1929. 01. 2022 10:00TJ Sokol Pocinovice BKOC Sušice C10:5
1923. 02. 2022 18:00TJ Sokol Blížejov AKST Klatovy C5:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dynamo Horšovský Týn A1:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně CSK Poběžovice A5:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Dobřany C2:10
2029. 01. 2022 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Domažlice B5:10
2029. 01. 2022 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod C10:4
2029. 01. 2022 15:00TJ Sokol Blížejov AKOC Sušice C10:4
2008. 02. 2022 18:30TJ Sokol Pocinovice BKST Klatovy C7:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Dynamo Horšovský Týn A0:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně BSK Poběžovice A9:9
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Horažďovice B5:10
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Spálené Poříčí A4:10
2112. 02. 2022 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice B10:7
2112. 02. 2022 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Blížejov A10:8
2112. 02. 2022 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Domažlice B10:0
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Stod C10:5
2111. 02. 2022 18:00KOC Sušice CKST Klatovy C2:10
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Horažďovice B0:10
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Spálené Poříčí A10:5
2212. 02. 2022 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Pocinovice B10:8
2212. 02. 2022 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Blížejov A10:2
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice B10:4
2212. 02. 2022 14:00TJ Dobřany CTJ Slavoj Stod C10:0
2326. 02. 2022 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Dobřany C10:1
2326. 02. 2022 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Staňkov A10:0
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Domažlice BKOC Sušice C10:4
2326. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy C3:10
2326. 02. 2022 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně B3:10
2326. 02. 2022 10:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Kdyně C10:2
2326. 02. 2022 09:00SK Poběžovice ATJ Dynamo Horšovský Týn A0:10
2426. 02. 2022 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Dobřany C10:3
2426. 02. 2022 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Staňkov A10:0wo
2426. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Stod CKOC Sušice C9:9
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Domažlice BKST Klatovy C10:8
2426. 02. 2022 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Kdyně B1:10
2426. 02. 2022 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně C10:5
2512. 03. 2022 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Horažďovice B3:10
2512. 03. 2022 10:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Spálené Poříčí A7:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Domažlice B10:3
2512. 03. 2022 09:00SK Poběžovice ATJ Slavoj Stod C10:8
2512. 03. 2022 09:00KOC Sušice CTJ Dobřany C10:7
2512. 03. 2022 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Staňkov A10:0
2516. 09. 2021 19:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Kdyně C10:6
2612. 03. 2022 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Horažďovice B3:10
2612. 03. 2022 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Spálené Poříčí A10:5
2612. 03. 2022 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Domažlice B10:4
2612. 03. 2022 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Slavoj Stod C10:2
2612. 03. 2022 14:00KST Klatovy CTJ Dobřany C10:4
2611. 03. 2022 19:00KOC Sušice CTJ Sokol Staňkov A10:0
2731. 03. 2022 18:30TJ Sokol Horažďovice BKOC Sušice C10:8
2702. 04. 2022 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí AKST Klatovy C7:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Dobřany CTJ Dynamo Horšovský Týn A2:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Poběžovice A8:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Kdyně B9:9
2702. 04. 2022 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně C10:7
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Pocinovice B3:10
2802. 04. 2022 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí AKOC Sušice C10:4
2802. 04. 2022 13:00TJ Sokol Horažďovice BKST Klatovy C9:9
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Dynamo Horšovský Týn A3:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Dobřany CSK Poběžovice A7:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B7:10
2802. 04. 2022 12:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Kdyně C10:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy