Výsledky
1.liga mužů
118. 09. 2021 14:00TJ Ostrava KST BSF SKK El Niňo Praha B10:4 V: Skulina Bohumil
118. 09. 2021 14:00TJ Ostrava KST CTTC Elizza Praha A6:10 V: Skulina Bohumil
118. 09. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Ostrava 2016 B10:0 V: Rampula Miroslav
118. 09. 2021 15:00TTC MS Brno ASKST Havířov B6:10 V: Dospíšil Jiří
118. 09. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN ATJ Sokol PP Hradec Králové B10:3 V: Kratochvíl Roman
118. 09. 2021 14:00KST ZlínDTJ Hradec Králové A0:10 V: Veselý Jiří
118. 09. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceHB Ostrov H. Brod B5:10 V: Řežáb Miroslav
219. 09. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha A10:8 V: Skulina Bohumil
219. 09. 2021 10:00TJ Ostrava KST CSF SKK El Niňo Praha B0:10 V: Skulina Bohumil
219. 09. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeSKST Havířov B8:10 V: Rampula Miroslav
219. 09. 2021 10:00TTC MS Brno ATTC Ostrava 2016 B10:1 V: Dospíšil Jiří
219. 09. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN ADTJ Hradec Králové A9:9 V: Kratochvíl Roman
219. 09. 2021 10:00KST ZlínTJ Sokol PP Hradec Králové B0:10 V: Veselý Jiří
302. 10. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové B10:1 V: Hrdý Jiří
302. 10. 2021 15:00TTC Elizza Praha ADTJ Hradec Králové A4:10 V: Hanek Stanislav
302. 10. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod BKST NOVÝ JIČÍN A10:0 V: Švec Petr
302. 10. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceKST Zlín10:1 V: Tenglová Jaroslava
302. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče3:10 V: Olbricht Jiří
302. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST CTTC MS Brno A4:10 V: Olbricht Jiří
302. 10. 2021 14:00TTC Ostrava 2016 BSKST Havířov B8:10 V: Jašek Milan
403. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BDTJ Hradec Králové A10:5 V: Hrdý Jiří
403. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha ATJ Sokol PP Hradec Králové B10:2 V: Hanek Stanislav
403. 10. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod BKST Zlín10:1 V: Švec Petr
403. 10. 2021 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceKST NOVÝ JIČÍN A7:10 V: Tenglová Jaroslava
403. 10. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTTC MS Brno A10:8 V: Olbricht Jiří
403. 10. 2021 10:00TJ Ostrava KST CTJ Agrotec Hustopeče2:10 V: Olbricht Jiří
523. 10. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK El Niňo Praha B10:7 V: Šural Václav
523. 10. 2021 15:00TTC MS Brno ATTC Elizza Praha A10:7 V: Pazdera Miroslav
523. 10. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN ATTC Ostrava 2016 B10:1 V: Kratochvíl Roman
523. 10. 2021 14:00KST ZlínSKST Havířov B2:10 V: Pelnář Václav
523. 10. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BHB Ostrov H. Brod B5:10 V: Sedloň Josef
523. 10. 2021 15:00DTJ Hradec Králové ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice5:10 V: Sedláček Petr
515. 09. 2021 18:45TJ Ostrava KST BTJ Ostrava KST C10:0 V: Jašek Milan
624. 10. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha A10:8 V: Šural Václav
624. 10. 2021 10:00TTC MS Brno ASF SKK El Niňo Praha B10:5 V: Pazdera Miroslav
624. 10. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN ASKST Havířov B5:10 V: Kratochvíl Roman
624. 10. 2021 10:00KST ZlínTTC Ostrava 2016 B10:8 V: Pelnář Václav
624. 10. 2021 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:7 V: Sedloň Josef
624. 10. 2021 10:00DTJ Hradec Králové AHB Ostrov H. Brod B4:10 V: Sedláček Petr
730. 10. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha BHB Ostrov H. Brod B6:10 V: Votípka Emanuel
730. 10. 2021 15:00TTC Elizza Praha ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:4 V: Hrdý Jiří
730. 10. 2021 14:00TTC Ostrava 2016 BTJ Sokol PP Hradec Králové B3:10 V: Jašek Milan
730. 10. 2021 17:00SKST Havířov BDTJ Hradec Králové A10:6 V: Manda Zdeněk
730. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST BKST NOVÝ JIČÍN A10:2 V: Olbricht Jiří
730. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST CKST Zlín5:10 V: Olbricht Jiří
730. 10. 2021 15:00TTC MS Brno ATJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Vaculík Ladislav
831. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:7 V: Votípka Emanuel
829. 10. 2021 18:00TTC Elizza Praha AHB Ostrov H. Brod B4:10 V: Rosa Vladimír
831. 10. 2021 09:00TTC Ostrava 2016 BDTJ Hradec Králové A4:10 V: Jašek Milan
831. 10. 2021 10:00SKST Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové B9:9 V: Manda Zdeněk
829. 10. 2021 17:00TJ Ostrava KST BKST Zlín10:0 V: Olbricht Jiří
829. 10. 2021 17:00TJ Ostrava KST CKST NOVÝ JIČÍN A2:10 V: Olbricht Jiří
913. 11. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN ATJ Agrotec Hustopeče10:2 V: Kratochvíl Roman
913. 11. 2021 14:00KST ZlínTTC MS Brno A5:10 V: Pelnář Václav
913. 11. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTJ Ostrava KST B3:10 V: Tomanec Jan
913. 11. 2021 15:00DTJ Hradec Králové ATJ Ostrava KST C10:4 V: Jirásek Zdeněk
928. 11. 2021 15:00HB Ostrov H. Brod BTTC Ostrava 2016 B10:1 V: Švec Petr
913. 11. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceSKST Havířov B10:5 V: Řežáb Miroslav
913. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BTTC Elizza Praha A5:10 V: Kulichová Jana
1014. 11. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN ATTC MS Brno A10:4 V: Kratochvíl Roman
1014. 11. 2021 10:00KST ZlínTJ Agrotec Hustopeče0:10 V: Beneš Jan
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTJ Ostrava KST C10:1 V: Tomanec Jan
1014. 11. 2021 10:00DTJ Hradec Králové ATJ Ostrava KST B0:10 V: Šlechta Roman
1014. 11. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod BSKST Havířov B10:1 V: Vondrová Iva
1002. 12. 2021 16:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTTC Ostrava 2016 B10:0 V: Řežáb Miroslav
1127. 11. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha BTTC Ostrava 2016 B10:1 V: Kulich Vladimír
1127. 11. 2021 16:30TTC Elizza Praha ASKST Havířov B8:10 V: Kotlorz Lukáš
1127. 11. 2021 14:00TJ Ostrava KST BHB Ostrov H. Brod B10:8 V: Svobodová Vlasta
1127. 11. 2021 14:00TJ Ostrava KST CTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice4:10 V: Svobodová Vlasta
1127. 11. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové B10:5 V: Šural Václav
1127. 11. 2021 15:00TTC MS Brno ADTJ Hradec Králové A9:9 V: Dospíšil Jiří
1127. 11. 2021 14:00KST ZlínKST NOVÝ JIČÍN A1:10 V: Pelnář Václav
1228. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BSKST Havířov B10:4 V: Kulich Vladimír
1228. 11. 2021 10:00TTC Elizza Praha ATTC Ostrava 2016 B10:3 V: Kotlorz Lukáš
1228. 11. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:2 V: Svobodová Vlasta
1227. 11. 2021 10:00TJ Ostrava KST CHB Ostrov H. Brod B0:10 V: Svobodová Vlasta
1228. 11. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové A10:6 V: Šural Václav
1228. 11. 2021 10:00TTC MS Brno ATJ Sokol PP Hradec Králové B10:7 V: Dospíšil Jiří
1311. 12. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN ASF SKK El Niňo Praha B10:5 V: Vincek Jindřich
1311. 12. 2021 14:00KST ZlínTTC Elizza Praha A3:10 V: Černohorská Dana
1311. 12. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod BTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Švec Petr
1311. 12. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTTC MS Brno A10:6 V: Tenglová Jaroslava
1311. 12. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTTC Ostrava 2016 B10:1 V: Skulina Bohumil
1311. 12. 2021 17:00SKST Havířov BTJ Ostrava KST C10:0 V: Olbricht Jiří
1311. 12. 2021 15:00DTJ Hradec Králové ATJ Sokol PP Hradec Králové B9:9 V: Jirásek Zdeněk
1412. 12. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN ATTC Elizza Praha A10:5 V: Vincek Jindřich
1412. 12. 2021 10:00KST ZlínSF SKK El Niňo Praha B1:10 V: Černohorská Dana
1412. 12. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod BTTC MS Brno A10:3 V: Švec Petr
1412. 12. 2021 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Tenglová Jaroslava
1410. 12. 2021 18:00TJ Ostrava KST CTTC Ostrava 2016 B6:10 V: Skulina Bohumil
1412. 12. 2021 10:00SKST Havířov BTJ Ostrava KST B4:10 V: Olbricht Jiří
1515. 01. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BSF SKK El Niňo Praha B4:10 V: Tomanec Jan
1515. 01. 2022 15:00DTJ Hradec Králové ATTC Elizza Praha A10:7 V: Šlechta Roman
1515. 01. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN AHB Ostrov H. Brod B3:10 V: Kratochvíl Roman
1515. 01. 2022 14:00KST ZlínTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice1:10 V: Veselý Jiří
1515. 01. 2022 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B3:10 V: Klecker Roman
1515. 01. 2022 15:00TTC MS Brno ATJ Ostrava KST C10:3 V: Dospíšil Jiří
1515. 01. 2022 18:00SKST Havířov BTTC Ostrava 2016 B10:0 V: Skulina Bohumil
1616. 01. 2022 10:00DTJ Hradec Králové ASF SKK El Niňo Praha B1:10 V: Šlechta Roman
1616. 01. 2022 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové BTTC Elizza Praha A10:6 V: Tomanec Jan
1616. 01. 2022 10:00KST ZlínHB Ostrov H. Brod B1:10 V: Veselý Jiří
1616. 01. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:5 V: Kratochvíl Roman
1616. 01. 2022 10:00TTC MS Brno ATJ Ostrava KST B7:10 V: Dospíšil Jiří
1616. 01. 2022 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST C10:0 V: Klecker Roman
1729. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Agrotec Hustopeče10:7 V: Houdková Helena
1729. 01. 2022 15:00TTC Elizza Praha ATTC MS Brno A3:10 V: Haralík Stanislav
1729. 01. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BKST NOVÝ JIČÍN A0:10 V: Olbricht Jiří
1729. 01. 2022 17:00SKST Havířov BKST Zlín10:2 V: Petr Radim
1724. 02. 2022 19:00HB Ostrov H. Brod BTJ Sokol PP Hradec Králové B10:1 V: Štrobl Marek
1729. 01. 2022 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceDTJ Hradec Králové A8:10 V: Řežáb Miroslav
1716. 09. 2021 18:45TJ Ostrava KST CTJ Ostrava KST B0:10 V: Jašek Milan
1830. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha ATJ Agrotec Hustopeče9:9 V: Haralík Stanislav
1830. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha BTTC MS Brno A10:4 V: Houdková Helena
1830. 01. 2022 10:00SKST Havířov BKST NOVÝ JIČÍN A10:4 V: Petr Radim
1830. 01. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BKST Zlín9:9 V: Olbricht Jiří
1803. 03. 2022 17:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Sokol PP Hradec Králové B10:7 V: Řežáb Miroslav
1830. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod BDTJ Hradec Králové A10:1 V: Štrobl Marek
1912. 02. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod BSF SKK El Niňo Praha B10:4 V: Švec Petr
1912. 02. 2022 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTTC Elizza Praha A10:4 V: Tenglová Jaroslava
1912. 02. 2022 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTTC Ostrava 2016 B10:4 V: Šlechta Roman
1912. 02. 2022 15:00DTJ Hradec Králové ASKST Havířov B10:6 V: Tomanec Jan
1909. 02. 2022 17:00KST NOVÝ JIČÍN ATJ Ostrava KST B2:10 V: Vincek Jindřich
1912. 02. 2022 12:00KST ZlínTJ Ostrava KST C10:2 V: Veselý Jiří
1905. 03. 2022 11:00TJ Agrotec HustopečeTTC MS Brno A10:8 V: Páleník Jarmil
2013. 02. 2022 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceSF SKK El Niňo Praha B6:10 V: Tenglová Jaroslava
2013. 02. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod BTTC Elizza Praha A10:2 V: Švec Petr
2013. 02. 2022 10:00DTJ Hradec Králové ATTC Ostrava 2016 B10:2 V: Tomanec Jan
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BSKST Havířov B10:4 V: Šlechta Roman
2011. 02. 2022 17:00KST ZlínTJ Ostrava KST B2:10 V: Veselý Jiří
2010. 02. 2022 18:30KST NOVÝ JIČÍN ATJ Ostrava KST C10:3 V: Vincek Jindřich
2126. 02. 2022 15:00TJ Agrotec HustopečeKST NOVÝ JIČÍN A10:3 V: Rampula Miroslav
2126. 02. 2022 15:00TTC MS Brno AKST Zlín10:2 V: Harna Tomáš
2126. 02. 2022 14:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové B10:0 V: Lesník Vladimír
2126. 02. 2022 14:00TJ Ostrava KST CDTJ Hradec Králové A2:10 V: Lesník Vladimír
2126. 02. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BHB Ostrov H. Brod B1:10 V: Jašek Milan
2126. 02. 2022 17:00SKST Havířov BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:7 V: Olbricht Jiří
2126. 02. 2022 15:00TTC Elizza Praha ASF SKK El Niňo Praha B10:8 V: Hanek Stanislav
2227. 02. 2022 10:00TTC MS Brno AKST NOVÝ JIČÍN A5:10 V: Harna Tomáš
2227. 02. 2022 10:00TJ Agrotec HustopečeKST Zlín10:0 V: Rampula Miroslav
2227. 02. 2022 10:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol PP Hradec Králové B2:10 V: Henžel Michal
2227. 02. 2022 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové A10:3 V: Henžel Michal
2227. 02. 2022 10:00SKST Havířov BHB Ostrov H. Brod B8:10 V: Olbricht Jiří
2227. 02. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice6:10 V: Jašek Milan
2312. 03. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BSF SKK El Niňo Praha B1:10 V: Kindl Tomáš
2312. 03. 2022 17:00SKST Havířov BTTC Elizza Praha A10:7 V: Skulina Bohumil
2312. 03. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod BTJ Ostrava KST B8:10 V: Vondrová Iva
2312. 03. 2022 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Ostrava KST C10:0wo V: Řežáb Miroslav
2312. 03. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTJ Agrotec Hustopeče9:9 V: Tomanec Jan
2312. 03. 2022 15:00DTJ Hradec Králové ATTC MS Brno A10:8 V: Bouček Stanislav
2312. 03. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN AKST Zlín10:1 V: Kratochvíl Roman
2413. 03. 2022 10:00SKST Havířov BSF SKK El Niňo Praha B10:8 V: Skulina Bohumil
2413. 03. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BTTC Elizza Praha A1:10 V: Kindl Tomáš
2413. 03. 2022 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Ostrava KST B1:10 V: Řežáb Miroslav
2413. 03. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod BTJ Ostrava KST C10:0wo V: Štrobl Marek
2411. 03. 2022 16:00DTJ Hradec Králové ATJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Tomancová Markéta
2413. 03. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTTC MS Brno A10:6 V: Tomanec Jan
2502. 04. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha BKST NOVÝ JIČÍN A10:8 V: Kulichová Jana
2502. 04. 2022 15:00TTC Elizza Praha AKST Zlín10:8 V: Fuček Miloslav
2502. 04. 2022 15:00TJ Agrotec HustopečeHB Ostrov H. Brod B5:10 V: Klecker Roman
2502. 04. 2022 15:00TTC MS Brno ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice8:10 V: Vaculík Ladislav
2502. 04. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BTJ Ostrava KST B0:10 V: Skulina Bohumil
2502. 04. 2022 14:00TJ Ostrava KST CSKST Havířov B1:10 V: Olbricht Jiří
2502. 04. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BDTJ Hradec Králové A10:3 V: Šlechta Roman
2603. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha AKST NOVÝ JIČÍN A7:10 V: Fuček Miloslav
2603. 04. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha BKST Zlín10:5 V: Kulich Vladimír
2603. 04. 2022 10:00TTC MS Brno AHB Ostrov H. Brod B8:10 V: Dospíšil Jiří
2603. 04. 2022 10:00TJ Agrotec HustopečeTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:4 V: Klecker Roman
2603. 04. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BTJ Ostrava KST C1:10 V: Turay Tomáš
2603. 04. 2022 10:00TJ Ostrava KST BSKST Havířov B10:5 V: Olbricht Jiří
2709. 04. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST B8:10 V: Votípka Emanuel
2709. 04. 2022 15:00TTC Elizza Praha ATJ Ostrava KST C10:1 V: Blažek Jan
2709. 04. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BTJ Agrotec Hustopeče0:10 V: Kindl Tomáš
2709. 04. 2022 17:00SKST Havířov BTTC MS Brno A10:5 V: Manda Zdeněk
2709. 04. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BKST NOVÝ JIČÍN A5:10 V: Sedloň Josef
2709. 04. 2022 14:30DTJ Hradec Králové AKST Zlín10:4 V: Jirásek Zdeněk
2709. 04. 2022 09:30HB Ostrov H. Brod BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:1 V: Kotil Miloslav
2810. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha ATJ Ostrava KST B5:10 V: Blažek Jan
2810. 04. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST C10:0 V: Votípka Emanuel
2810. 04. 2022 10:00SKST Havířov BTJ Agrotec Hustopeče9:9 V: Manda Zdeněk
2810. 04. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BTTC MS Brno A2:10 V: Kindl Tomáš
2810. 04. 2022 10:00DTJ Hradec Králové AKST NOVÝ JIČÍN A10:4 V: Jirásek Zdeněk
2810. 04. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BKST Zlín10:8 V: Sedloň Josef

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy