Výsledky
2.liga mužů sk.B
118. 09. 2021 17:00SKST Havířov CSK Přerov A10:6 V: Manda Zdeněk
116. 09. 2021 18:00KST Slezan OpavaKST NOVÝ JIČÍN B4:10 V: Vícha Radomír
118. 09. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Mastný Tomáš
118. 09. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod CTJ Tatran KRPA Hostinné B10:0 V: Švec Petr
118. 09. 2021 14:30SKST PLUS Hodonín BTTC MS Brno B10:5 V: Karasová Lenka
118. 09. 2021 14:00TJ HoláskyKST Blansko6:10 V: Janda Roman
118. 09. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol PP Hradec Králové C10:2 V: Ondrovčák Ladislav
219. 09. 2021 10:00SKST Havířov CKST NOVÝ JIČÍN B10:0 V: Manda Zdeněk
219. 09. 2021 10:00KST Slezan OpavaSK Přerov A9:9 V: Vícha Radomír
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.TJ Tatran KRPA Hostinné B10:2 V: Mastný Tomáš
219. 09. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:3 V: Vondrová Iva
219. 09. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BKST Blansko10:2 V: Mikulecký František
219. 09. 2021 10:00TJ HoláskyTTC MS Brno B1:10 V: Janda Roman
219. 09. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Jiskra Heřmanův Městec10:0 V: Ondrovčák Ladislav
302. 10. 2021 14:00SK Přerov ATJ Sokol PP Hradec Králové C10:8 V: Horák Mojmír
302. 10. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:2 V: Kratochvíl Roman
302. 10. 2021 17:00TTC MS Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A9:9 V: Vaculík Ladislav
302. 10. 2021 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SKST PLUS Hodonín B4:10 V: Vítek Josef
302. 10. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Holásky10:5 V: Drahotský Tomáš
302. 10. 2021 17:00SKST Havířov CTJ Sokol Studená I.10:8 V: Skulina Bohumil
302. 10. 2021 14:00KST Slezan OpavaHB Ostrov H. Brod C4:10 V: Vícha Radomír
403. 10. 2021 10:00SK Přerov ATJ Jiskra Heřmanův Městec10:2 V: Beneš Jan
403. 10. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Sokol PP Hradec Králové C10:4 V: Kratochvíl Roman
430. 09. 2021 18:00KST BlanskoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A6:10 V: Harna Tomáš
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Holásky7:10 V: Vítek Josef
403. 10. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSKST PLUS Hodonín B4:10 V: Drahotský Tomáš
403. 10. 2021 10:00SKST Havířov CHB Ostrov H. Brod C7:10 V: Skulina Bohumil
403. 10. 2021 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Studená I.10:7 V: Vícha Radomír
523. 10. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.SK Přerov A10:4 V: Maňhal Jan
521. 10. 2021 18:00
Herna KST Nový Jičín
HB Ostrov H. Brod CKST NOVÝ JIČÍN B10:3 V: Kratochvíl Roman
523. 10. 2021 17:30SKST PLUS Hodonín BSKST Havířov C9:9 V: Juřík Miroslav
523. 10. 2021 14:00TJ HoláskyKST Slezan Opava1:10 V: Rampula Miroslav
523. 10. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Ondrovčák Ladislav
523. 10. 2021 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CTTC MS Brno B10:3 V: Sedloň Josef
523. 10. 2021 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Blansko8:10 V: Jirout Jan
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.KST NOVÝ JIČÍN B10:2 V: Maňhal Jan
624. 10. 2021 10:00
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod
HB Ostrov H. Brod CSK Přerov A10:6 V: Švec Petr
624. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BKST Slezan Opava10:8 V: Juřík Miroslav
624. 10. 2021 10:00TJ HoláskySKST Havířov C5:10 V: Rampula Miroslav
624. 10. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Ondrovčák Ladislav
624. 10. 2021 09:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST Blansko10:3 V: Sedloň Josef
624. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC MS Brno B2:10 V: Černík Jaromír
730. 10. 2021 14:00SK Přerov ATTC MS Brno B2:10 V: Kadlčáková Alena
730. 10. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN BKST Blansko10:8 V: Kratochvíl Roman
730. 10. 2021 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Sokol PP Hradec Králové C2:10 V: Vítek Josef
726. 10. 2021 18:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:2 V: Drahotský Tomáš
730. 10. 2021 17:00SKST Havířov CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:6 V: Manda Zdeněk
730. 10. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.SKST PLUS Hodonín B7:10 V: Maňhal Jan
730. 10. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod CTJ Holásky10:2 V: Švec Petr
831. 10. 2021 10:00SK Přerov AKST Blansko10:1 V: Beneš Jan
831. 10. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTTC MS Brno B10:6 V: Kratochvíl Roman
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Jiskra Heřmanův Městec10:3 V: Pelikus Bronislav
831. 10. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol PP Hradec Králové C2:10 V: Drahotský Tomáš
831. 10. 2021 10:00KST Slezan OpavaKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:4 V: Vícha Radomír
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.TJ Holásky10:3 V: Maňhal Jan
831. 10. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod CSKST PLUS Hodonín B10:6 V: Štrobl Marek
913. 11. 2021 14:30SKST PLUS Hodonín BSK Přerov A10:3 V: Šural Václav
913. 11. 2021 14:00TJ HoláskyKST NOVÝ JIČÍN B8:10 V: Pazdera Miroslav
913. 11. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Studená I.10:8 V: Ondrovčák Ladislav
913. 11. 2021 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CSKST Havířov C3:10 V: Tomanec Jan
913. 11. 2021 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Slezan Opava0:10 V: Černík Jaromír
913. 11. 2021 17:00TTC MS Brno BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:3 V: Halas Pavel
913. 11. 2021 17:00KST BlanskoTJ Tatran KRPA Hostinné B9:9 V: Vaculík Ladislav
1014. 11. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BKST NOVÝ JIČÍN B10:4 V: Šural Václav
1014. 11. 2021 10:00TJ HoláskySK Přerov A5:10 V: Pazdera Miroslav
1014. 11. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AHB Ostrov H. Brod C10:3 V: Ondrovčák Ladislav
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST Slezan Opava10:5 V: Tomanec Jan
1014. 11. 2021 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecSKST Havířov C0:10 V: Jirout Jan
1014. 11. 2021 10:00TTC MS Brno BTJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Halas Pavel
1014. 11. 2021 10:00KST BlanskoTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:4 V: Vaculík Ladislav
1127. 11. 2021 14:00SK Přerov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Beneš Jan
1127. 11. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Tatran KRPA Hostinné B10:3 V: Kratochvíl Roman
1127. 11. 2021 15:00SKST Havířov CTTC MS Brno B10:6 V: Olbricht Jiří
1127. 11. 2021 14:00KST Slezan OpavaKST Blansko10:0 V: Vícha Radomír
1127. 11. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.TJ Sokol PP Hradec Králové C10:3 V: Mastný Tomáš
1127. 11. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod CTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Vondrová Iva
1127. 11. 2021 14:30SKST PLUS Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:5 V: Mikulecký František
1228. 11. 2021 10:00SK Přerov ATJ Tatran KRPA Hostinné B10:4 V: Beneš Jan
1228. 11. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:2 V: Kratochvíl Roman
1228. 11. 2021 10:00SKST Havířov CKST Blansko10:1 V: Olbricht Jiří
1228. 11. 2021 10:00KST Slezan OpavaTTC MS Brno B10:8 V: Vícha Radomír
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.TJ Jiskra Heřmanův Městec10:0 V: Mastný Tomáš
1228. 11. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod CTJ Sokol PP Hradec Králové C10:4 V: Vondrová Iva
1228. 11. 2021 10:00TJ HoláskyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A3:10 V: Harna Tomáš
1311. 12. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASK Přerov A10:5 V: Ondrovčák Ladislav
1311. 12. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové CSKST PLUS Hodonín B4:10 V: Tomanec Jan
1311. 12. 2021 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Holásky4:10 V: Jirout Jan
1311. 12. 2021 14:00TTC MS Brno BTJ Sokol Studená I.8:10 V: Janda Roman
1311. 12. 2021 17:00KST BlanskoHB Ostrov H. Brod C3:10 V: Harna Tomáš
1311. 12. 2021 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SKST Havířov C3:10 V: Vítek Josef
1311. 12. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Slezan Opava4:10 V: Drahotský Tomáš
1412. 12. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST NOVÝ JIČÍN B10:2 V: Ondrovčák Ladislav
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Holásky10:5 V: Tomanec Jan
1412. 12. 2021 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecSKST PLUS Hodonín B1:10 V: Jirout Jan
1412. 12. 2021 10:00TTC MS Brno BHB Ostrov H. Brod C6:10 V: Janda Roman
1412. 12. 2021 10:00KST BlanskoTJ Sokol Studená I.4:10 V: Harna Tomáš
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST Slezan Opava4:10 V: Vítek Josef
1412. 12. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSKST Havířov C3:10 V: Drahotský Tomáš
1518. 12. 2021 14:00SKST Havířov CKST Slezan Opava10:6 V: Manda Zdeněk
1518. 12. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.HB Ostrov H. Brod C6:10 V: Mastný Tomáš
1515. 12. 2021 18:30SKST PLUS Hodonín BTJ Holásky10:4 V: Juřík Miroslav
1518. 12. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Tomancová Markéta
1518. 12. 2021 15:00TTC MS Brno BKST Blansko10:1 V: Janda Roman
1518. 12. 2021 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Tatran KRPA Hostinné B8:10 V: Vítek Josef
1518. 12. 2021 14:00SK Přerov AKST NOVÝ JIČÍN B10:4 V: Kadlčáková Alena
1615. 01. 2022 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CSK Přerov A6:10 V: Tomanec Jan
1615. 01. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST NOVÝ JIČÍN B5:10 V: Jirout Jan
1615. 01. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATTC MS Brno B6:10 V: Ondrovčák Ladislav
1615. 01. 2022 14:30SKST PLUS Hodonín BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:2 V: Jamný Pavel
1615. 01. 2022 14:00TJ HoláskyTJ Tatran KRPA Hostinné B10:8 V: Zimola Ondřej
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol Studená I.SKST Havířov C9:9 V: Maňhal Jan
1615. 01. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod CKST Slezan Opava9:9 V: Švec Petr
1716. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecSK Přerov A3:10 V: Jirout Jan
1716. 01. 2022 09:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST NOVÝ JIČÍN B5:10 V: Tomanec Jan
1714. 01. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Blansko10:0 V: Ondrovčák Ladislav
1716. 01. 2022 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:6 V: Páleník Jarmil
1716. 01. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BTJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Jamný Pavel
1716. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod CSKST Havířov C10:8 V: Švec Petr
1716. 01. 2022 10:00TJ Sokol Studená I.KST Slezan Opava10:6 V: Maňhal Jan
1829. 01. 2022 14:00SK Přerov ATJ Sokol Studená I.10:7 V: Horák Mojmír
1824. 02. 2022 17:30KST NOVÝ JIČÍN BHB Ostrov H. Brod C5:10 V: Kratochvíl Roman
1829. 01. 2022 17:00SKST Havířov CSKST PLUS Hodonín B3:10 V: Petr Radim
1829. 01. 2022 14:00KST Slezan OpavaTJ Holásky10:2 V: Vícha Radomír
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A6:10 V: Vítek Josef
1829. 01. 2022 17:00TTC MS Brno BTJ Sokol PP Hradec Králové C3:10 V: Pazdera Miroslav
1806. 03. 2022 10:00KST BlanskoTJ Jiskra Heřmanův Městec10:0 V: Dospíšil Jiří
1930. 01. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Sokol Studená I.5:10 V: Kratochvíl Roman
1906. 03. 2022 13:00SK Přerov AHB Ostrov H. Brod C8:10 V: Beneš Jan
1930. 01. 2022 10:00KST Slezan OpavaSKST PLUS Hodonín B2:10 V: Vícha Radomír
1930. 01. 2022 10:00SKST Havířov CTJ Holásky10:0 V: Petr Radim
1930. 01. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A7:10 V: Drahotský Tomáš
1930. 01. 2022 10:00KST BlanskoTJ Sokol PP Hradec Králové C2:10 V: Dospíšil Jiří
1906. 03. 2022 15:00TTC MS Brno BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Pazdera Miroslav
2012. 02. 2022 17:00TTC MS Brno BSK Přerov A10:8 V: Baslík Jan
2012. 02. 2022 17:00KST BlanskoKST NOVÝ JIČÍN B8:10 V: Harna Tomáš
2012. 02. 2022 15:30TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:5 V: Šlechta Roman
2012. 02. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tatran KRPA Hostinné B6:10 V: Jirout Jan
2012. 02. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASKST Havířov C10:6 V: Ondrovčák Ladislav
2012. 02. 2022 14:30SKST PLUS Hodonín BTJ Sokol Studená I.10:6 V: Karasová Lenka
2012. 02. 2022 14:00TJ HoláskyHB Ostrov H. Brod C3:10 V: Rampula Miroslav
2113. 02. 2022 10:00KST BlanskoSK Přerov A6:10 V: Harna Tomáš
2113. 02. 2022 10:00TTC MS Brno BKST NOVÝ JIČÍN B10:8 V: Janda Roman
2113. 02. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Jaroměř-Josefov 25:10 V: Černík Jaromír
2113. 02. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Tatran KRPA Hostinné B10:4 V: Šlechta Roman
2113. 02. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Slezan Opava10:7 V: Ondrovčák Ladislav
2113. 02. 2022 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Studená I.2:10 V: Rampula Miroslav
2113. 02. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BHB Ostrov H. Brod C10:2 V: Karasová Lenka
2226. 02. 2022 14:00SK Přerov ASKST PLUS Hodonín B6:10 V: Janík Michal
2226. 02. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Holásky10:0 V: Vincek Jindřich
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Studená I.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:3 V: Maňhal Jan
2226. 02. 2022 17:00SKST Havířov CTJ Sokol PP Hradec Králové C10:5 V: Olbricht Jiří
2226. 02. 2022 14:00KST Slezan OpavaTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Vícha Radomír
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TTC MS Brno B7:10 V: Vítek Josef
2226. 02. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Blansko10:5 V: Drahotský Tomáš
2327. 02. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BSKST PLUS Hodonín B2:10 V: Vincek Jindřich
2327. 02. 2022 10:00SK Přerov ATJ Holásky10:2 V: Janík Michal
2327. 02. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:1 V: Švec Petr
2327. 02. 2022 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol PP Hradec Králové C10:2 V: Vícha Radomír
2327. 02. 2022 10:00SKST Havířov CTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Olbricht Jiří
2327. 02. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTTC MS Brno B5:10 V: Drahotský Tomáš
2327. 02. 2022 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST Blansko10:2 V: Vítek Josef
2405. 03. 2022 14:00KST Slezan OpavaSKST Havířov C10:7 V: Vícha Radomír
2405. 03. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod CTJ Sokol Studená I.10:6 V: Kotil Miloslav
2424. 02. 2022 18:00TJ HoláskySKST PLUS Hodonín B1:10 V: Páleník Jarmil
2405. 03. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol PP Hradec Králové C1:10 V: Jirout Jan
2405. 03. 2022 17:00KST BlanskoTTC MS Brno B8:10 V: Dospíšil Jiří
2410. 04. 2022 16:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:5 V: Drahotský Tomáš
2405. 03. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN BSK Přerov A10:5 V: Kratochvíl Roman
2512. 03. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SK Přerov A2:10 V: Vítek Josef
2512. 03. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST NOVÝ JIČÍN B6:10 V: Drahotský Tomáš
2512. 03. 2022 17:00TTC MS Brno BSKST Havířov C9:9 V: Páleník Jarmil
2512. 03. 2022 15:00KST BlanskoKST Slezan Opava0:10 V: Harna Tomáš
2512. 03. 2022 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Sokol Studená I.10:3 V: Tomanec Jan
2512. 03. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecHB Ostrov H. Brod C4:10 V: Jirout Jan
2512. 03. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASKST PLUS Hodonín B3:10 V: Ondrovčák Ladislav
2613. 03. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSK Přerov A5:10 V: Drahotský Tomáš
2613. 03. 2022 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST NOVÝ JIČÍN B6:10 V: Vítek Josef
2613. 03. 2022 10:00KST BlanskoSKST Havířov C9:9 V: Harna Tomáš
2613. 03. 2022 10:00TTC MS Brno BKST Slezan Opava4:10 V: Páleník Jarmil
2613. 03. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Studená I.3:10 V: Jirout Jan
2613. 03. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CHB Ostrov H. Brod C10:4 V: Tomancová Markéta
2613. 03. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Holásky6:10 V: Ondrovčák Ladislav
2727. 03. 2022 10:00SK Přerov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:3 V: Kadlčáková Alena
2702. 04. 2022 14:30SKST PLUS Hodonín BTJ Sokol PP Hradec Králové C10:0 V: Mikulecký František
2702. 04. 2022 14:00TJ HoláskyTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Rampula Miroslav
2702. 04. 2022 15:00TJ Sokol Studená I.TTC MS Brno B10:4 V: Maňhal Jan
2702. 04. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod CKST Blansko10:0 V: Štrobl Marek
2702. 04. 2022 17:00SKST Havířov CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Manda Zdeněk
2702. 04. 2022 14:00KST Slezan OpavaTJ Tatran KRPA Hostinné B10:2 V: Vícha Radomír
2803. 04. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:4 V: Kratochvíl Roman
2803. 04. 2022 10:00TJ HoláskyTJ Sokol PP Hradec Králové C7:10 V: Rampula Miroslav
2803. 04. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:2 V: Mikulecký František
2803. 04. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod CTTC MS Brno B10:3 V: Štrobl Marek
2803. 04. 2022 10:00TJ Sokol Studená I.KST Blansko10:3 V: Maňhal Jan
2803. 04. 2022 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:3 V: Vícha Radomír
2803. 04. 2022 10:00SKST Havířov CTJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Manda Zdeněk
2909. 04. 2022 14:00SK Přerov ASKST Havířov C7:10 V: Horák Mojmír
2909. 04. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN BKST Slezan Opava3:10 V: Vincek Jindřich
2909. 04. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Sokol Studená I.1:10 V: Vítek Josef
2909. 04. 2022 17:00TJ Tatran KRPA Hostinné BHB Ostrov H. Brod C8:10 V: Drahotský Tomáš
2909. 04. 2022 15:00TTC MS Brno BSKST PLUS Hodonín B8:10 V: Pazdera Miroslav
2909. 04. 2022 17:00KST BlanskoTJ Holásky9:9 V: Harna Tomáš
2909. 04. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A9:9 V: Sedloň Josef
3010. 04. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BSKST Havířov C9:9 V: Vincek Jindřich
3010. 04. 2022 10:00SK Přerov AKST Slezan Opava4:10 V: Beneš Jan
3010. 04. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol Studená I.3:10 V: Drahotský Tomáš
3010. 04. 2022 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2HB Ostrov H. Brod C9:9 V: Vítek Josef
3007. 04. 2022 17:00KST BlanskoSKST PLUS Hodonín B9:9 V: Harna Tomáš
3010. 04. 2022 10:00TTC MS Brno BTJ Holásky10:6 V: Pazdera Miroslav
3009. 04. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A7:10 V: Jirout Jan

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy