Výsledky
3.liga mužů sk.A
118. 09. 2021 14:00Slovan KST BohniceSKUŘ Plzeň10:4 V: Cankař Radek
118. 09. 2021 16:30AC Sparta Praha BUnion Plzeň B3:10 V: Hrdý Jiří
118. 09. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSKST Chodov10:2 V: Janoušková Petra
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Šanov3:10 V: Jirouch Tomáš
118. 09. 2021 14:00KST KlatovyTJ Sokol České Budějovice10:8 V: Kopřiva Pavel
118. 09. 2021 15:00ČZ Strakonice ElektrostavDDM Soběslav-Studená10:2 V: Krejčí Miroslav
118. 09. 2021 14:00TTC Elizza Praha CSF SKK El Niňo Praha E10:8 V: Rosa Vladimír
219. 09. 2021 10:00Slovan KST BohniceUnion Plzeň B9:9 V: Cankař Radek
219. 09. 2021 10:00AC Sparta Praha BSKUŘ Plzeň8:10 V: Hrdý Jiří
219. 09. 2021 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Šanov4:10 V: Janoušková Petra
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceSKST Chodov10:1 V: Jirouch Tomáš
219. 09. 2021 10:00KST KlatovyDDM Soběslav-Studená4:10 V: Belfín Karel
219. 09. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Sokol České Budějovice10:0 V: Krejčí Miroslav
302. 10. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceTTC Elizza Praha C4:10 V:
302. 10. 2021 14:00DDM Soběslav-StudenáSF SKK El Niňo Praha E10:4 V: Lachout Jaroslav
302. 10. 2021 14:00SKST ChodovKST Klatovy6:10 V: Tonhauser Martin
302. 10. 2021 14:00TJ ŠanovČZ Strakonice Elektrostav5:10 V: Jirásko Robert
302. 10. 2021 16:30Slovan KST BohniceSportSpin TJ Slovan Lochovice10:2 V: Cankař Radek
302. 10. 2021 16:30AC Sparta Praha BTJ Sokol Hořovice10:3 V: Haralík Stanislav
302. 10. 2021 14:00SKUŘ PlzeňUnion Plzeň B9:9 V: Smutná Daniela
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceSF SKK El Niňo Praha E2:10 V:
403. 10. 2021 10:00DDM Soběslav-StudenáTTC Elizza Praha C7:10 V: Lachout Jaroslav
403. 10. 2021 10:00SKST ChodovČZ Strakonice Elektrostav1:10 V: Tonhauser Martin
403. 10. 2021 10:00TJ ŠanovKST Klatovy10:2 V: Jirásko Robert
403. 10. 2021 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Hořovice10:3 V: Cankař Radek
403. 10. 2021 10:00AC Sparta Praha BSportSpin TJ Slovan Lochovice10:4 V: Haralík Stanislav
523. 10. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSKUŘ Plzeň10:7 V: Janoušková Petra
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol HořoviceUnion Plzeň B6:10 V:
523. 10. 2021 14:00KST KlatovySlovan KST Bohnice6:10 V: Belfín Karel
523. 10. 2021 15:00
Jezerní 1280, Strakonice
ČZ Strakonice ElektrostavAC Sparta Praha B10:3 V: Krejčí Miroslav
523. 10. 2021 16:30TTC Elizza Praha CSKST Chodov10:0 V: Haralík Stanislav
523. 10. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha ETJ Šanov9:9 V: Votípka Emanuel
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceDDM Soběslav-Studená0:10 V: Tenglová Jaroslava
624. 10. 2021 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceUnion Plzeň B3:10 V: Janoušková Petra
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceSKUŘ Plzeň6:10 V: Jirouch Tomáš
624. 10. 2021 10:00KST KlatovyAC Sparta Praha B7:10 V: Belfín Karel
624. 10. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSlovan KST Bohnice10:3 V: Krejčí Miroslav
624. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha CTJ Šanov10:5 V: Haralík Stanislav
624. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha ESKST Chodov10:3 V: Březáková Helena
730. 10. 2021 17:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol České Budějovice10:4 V: Vlček Jaroslav
730. 10. 2021 14:00Union Plzeň BDDM Soběslav-Studená5:10 V: Kůs Pavel
730. 10. 2021 14:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha C10:6 V: Cankař Radek
730. 10. 2021 16:30AC Sparta Praha BSF SKK El Niňo Praha E10:5 V: Vondrová Iva
730. 10. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceKST Klatovy6:10 V: Janoušková Petra
730. 10. 2021 14:00TJ Sokol HořoviceČZ Strakonice Elektrostav3:10 V:
730. 10. 2021 14:00SKST ChodovTJ Šanov3:10 V: Tonhauser Martin
831. 10. 2021 10:00SKUŘ PlzeňDDM Soběslav-Studená10:8 V: Vlček Jaroslav
831. 10. 2021 10:00Union Plzeň BTJ Sokol České Budějovice10:2 V: Kůs Pavel
831. 10. 2021 10:00Slovan KST BohniceSF SKK El Niňo Praha E10:6 V: Cankař Radek
831. 10. 2021 10:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha C8:10 V: Vondrová Iva
831. 10. 2021 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceČZ Strakonice Elektrostav4:10 V: Janoušková Petra
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceKST Klatovy8:10 V: Jirouch Tomáš
913. 11. 2021 14:00KST KlatovySKUŘ Plzeň6:10 V: Belfín Karel
913. 11. 2021 15:00ČZ Strakonice ElektrostavUnion Plzeň B10:6 V: Krejčí Miroslav
913. 11. 2021 16:30TTC Elizza Praha CSportSpin TJ Slovan Lochovice10:4 V: Fausek Jiří
913. 11. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha ETJ Sokol Hořovice10:6 V: Kulichová Jana
913. 11. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceSKST Chodov10:3 V:
913. 11. 2021 13:00DDM Soběslav-StudenáTJ Šanov5:10 V: Lachout Jaroslav
1014. 11. 2021 10:00KST KlatovyUnion Plzeň B6:10 V: Jehlík Miroslav
1014. 11. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSKUŘ Plzeň10:1 V: Krejčí Miroslav
1014. 11. 2021 10:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Hořovice10:6 V: Fausek Jiří
1014. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha ESportSpin TJ Slovan Lochovice10:3 V: Březáková Helena
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Šanov2:10 V:
1014. 11. 2021 10:00DDM Soběslav-StudenáSKST Chodov10:2 V: Lachout Jaroslav
1014. 11. 2021 10:00Slovan KST BohniceAC Sparta Praha B10:6 V: Slavata Josef
1127. 11. 2021 17:00SKUŘ PlzeňSKST Chodov10:0 V: Vlček Jaroslav
1127. 11. 2021 10:00Union Plzeň BTJ Šanov6:10 V: Vlček Jaroslav
1108. 01. 2022 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Slavata Josef
1127. 11. 2021 16:30AC Sparta Praha BDDM Soběslav-Studená2:10 V: Hanek Stanislav
1127. 11. 2021 14:00KST KlatovyTTC Elizza Praha C10:7 V:
1127. 11. 2021 15:00ČZ Strakonice ElektrostavSF SKK El Niňo Praha E10:4 V: Krejčí Miroslav
1127. 11. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Sokol Hořovice10:6 V: Janoušková Petra
1228. 11. 2021 10:00SKUŘ PlzeňTJ Šanov5:10 V: Vlček Jaroslav
1228. 11. 2021 10:00Union Plzeň BSKST Chodov10:0 V: Panský Miroslav
1228. 11. 2021 10:00Slovan KST BohniceDDM Soběslav-Studená7:10 V: Slavata Josef
1209. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Hanek Stanislav
1228. 11. 2021 10:00KST KlatovySF SKK El Niňo Praha E10:6 V: Belfín Karel
1228. 11. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTTC Elizza Praha C10:2 V: Krejčí Miroslav
1311. 12. 2021 15:00TTC Elizza Praha CSKUŘ Plzeň10:4 V: Haralík Stanislav
1311. 12. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha EUnion Plzeň B10:8 V: Houdková Helena
1311. 12. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceSportSpin TJ Slovan Lochovice3:10 V: Řežáb Miroslav
1311. 12. 2021 14:00DDM Soběslav-StudenáTJ Sokol Hořovice10:0 V: Lachout Jaroslav
1311. 12. 2021 14:00SKST ChodovSlovan KST Bohnice6:10 V: Kořínek Jan
1311. 12. 2021 14:00TJ ŠanovAC Sparta Praha B10:2 V: Jirásko Robert
1311. 12. 2021 14:00KST KlatovyČZ Strakonice Elektrostav1:10 V: Belfín Karel
1412. 12. 2021 10:00TTC Elizza Praha CUnion Plzeň B5:10 V: Haralík Stanislav
1412. 12. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha ESKUŘ Plzeň10:5 V: Houdková Helena
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Sokol Hořovice4:10 V: Řežáb Miroslav
1412. 12. 2021 10:00DDM Soběslav-StudenáSportSpin TJ Slovan Lochovice10:7 V: Lachout Jaroslav
1412. 12. 2021 10:00SKST ChodovAC Sparta Praha B0:10 V: Kořínek Jan
1412. 12. 2021 10:00TJ ŠanovSlovan KST Bohnice10:2 V: Jirásko Robert
1515. 01. 2022 16:30TTC Elizza Praha CTJ Sokol České Budějovice10:5 V: Kotlorz Lukáš
1515. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha EDDM Soběslav-Studená9:9 V: Březáková Helena
1515. 01. 2022 14:00KST KlatovySKST Chodov10:2 V: Jehlík Miroslav
1515. 01. 2022 15:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Šanov10:4 V: Krejčí Miroslav
1515. 01. 2022 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSlovan KST Bohnice8:10 V: Janoušková Petra
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol HořoviceAC Sparta Praha B10:8 V: Jirouch Tomáš
1515. 01. 2022 13:00Union Plzeň BSKUŘ Plzeň10:0 V: Závora Adam
1616. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha ETJ Sokol České Budějovice10:1 V: Březáková Helena
1616. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha CDDM Soběslav-Studená4:10 V: Kotlorz Lukáš
1616. 01. 2022 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSKST Chodov10:0 V: Krejčí Miroslav
1616. 01. 2022 10:00KST KlatovyTJ Šanov7:10 V: Belfín Karel
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol HořoviceSlovan KST Bohnice5:10 V: Jirouch Tomáš
1616. 01. 2022 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceAC Sparta Praha B7:10 V: Janoušková Petra
1729. 01. 2022 17:00SKUŘ PlzeňSportSpin TJ Slovan Lochovice6:10 V: Vlček Jaroslav
1729. 01. 2022 14:00Union Plzeň BTJ Sokol Hořovice10:5 V: Kůs Pavel
1729. 01. 2022 16:30Slovan KST BohniceKST Klatovy10:1 V: Cankař Radek
1729. 01. 2022 16:30AC Sparta Praha BČZ Strakonice Elektrostav3:10 V: Hanek Stanislav
1729. 01. 2022 17:00SKST ChodovTTC Elizza Praha C0:10 V: Tonhauser Martin
1729. 01. 2022 14:00TJ ŠanovSF SKK El Niňo Praha E10:2 V: Jirásko Robert
1729. 01. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáTJ Sokol České Budějovice10:2 V:
1830. 01. 2022 10:00Union Plzeň BSportSpin TJ Slovan Lochovice10:5 V: Kůs Pavel
1830. 01. 2022 10:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol Hořovice10:7 V: Vlček Jaroslav
1830. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha BKST Klatovy10:7 V: Hanek Stanislav
1830. 01. 2022 10:00Slovan KST BohniceČZ Strakonice Elektrostav10:7 V: Slavata Josef
1830. 01. 2022 10:00TJ ŠanovTTC Elizza Praha C10:4 V: Jirásko Robert
1830. 01. 2022 10:00SKST ChodovSF SKK El Niňo Praha E1:10 V: Tonhauser Martin
1912. 02. 2022 14:00TJ Sokol České BudějoviceSKUŘ Plzeň7:10 V: Řežáb Miroslav
1912. 02. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáUnion Plzeň B10:4 V: Barda Miroslav
1905. 03. 2022 16:30TTC Elizza Praha CSlovan KST Bohnice10:8 V: Haralík Stanislav
1912. 02. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha EAC Sparta Praha B4:10 V: Houdková Helena
1912. 02. 2022 14:00KST KlatovySportSpin TJ Slovan Lochovice4:10 V: Belfín Karel
1912. 02. 2022 15:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Sokol Hořovice10:2 V: Krejčí Miroslav
1912. 02. 2022 14:00TJ ŠanovSKST Chodov10:1 V: Jirásko Robert
2013. 02. 2022 10:00DDM Soběslav-StudenáSKUŘ Plzeň10:2 V: Lachout Jaroslav
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol České BudějoviceUnion Plzeň B5:10 V: Řežáb Miroslav
2020. 03. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha ESlovan KST Bohnice8:10 V: Březáková Helena
2013. 02. 2022 10:00TTC Elizza Praha CAC Sparta Praha B4:10 V: Fausek Jiří
2013. 02. 2022 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSportSpin TJ Slovan Lochovice10:5 V: Krejčí Miroslav
2013. 02. 2022 10:00KST KlatovyTJ Sokol Hořovice8:10 V: Nedoma Lukáš
2126. 02. 2022 17:00SKUŘ PlzeňKST Klatovy10:6 V: Vlček Jaroslav
2126. 02. 2022 14:00Union Plzeň BČZ Strakonice Elektrostav10:5 V: Panský Miroslav
2126. 02. 2022 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTTC Elizza Praha C10:4 V: Janoušková Petra
2126. 02. 2022 14:00TJ Sokol HořoviceSF SKK El Niňo Praha E10:3 V:
2126. 02. 2022 17:00SKST ChodovTJ Sokol České Budějovice6:10 V: Kořínek Jan
2126. 02. 2022 14:00TJ ŠanovDDM Soběslav-Studená10:8 V: Jirásko Robert
2126. 02. 2022 16:30AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice9:9 V: Drahota Jiří
2227. 02. 2022 10:00Union Plzeň BKST Klatovy10:1 V: Panský Miroslav
2227. 02. 2022 10:00SKUŘ PlzeňČZ Strakonice Elektrostav5:10 V: Vlček Jaroslav
2227. 02. 2022 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Elizza Praha C8:10 V:
2227. 02. 2022 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSF SKK El Niňo Praha E10:2 V: Janoušková Petra
2227. 02. 2022 10:00TJ ŠanovTJ Sokol České Budějovice10:8 V: Jirásko Robert
2227. 02. 2022 10:00SKST ChodovDDM Soběslav-Studená0:10 V: Kořínek Jan
2312. 03. 2022 14:00SKST ChodovSKUŘ Plzeň2:10 V: Tonhauser Martin
2312. 03. 2022 12:00TJ ŠanovUnion Plzeň B10:4 V: Jirásko Robert
2312. 03. 2022 14:00TJ Sokol České BudějoviceSlovan KST Bohnice4:10 V:
2312. 03. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáAC Sparta Praha B9:9 V: Lachout Jaroslav
2312. 03. 2022 15:00TTC Elizza Praha CKST Klatovy10:4 V: Kotlorz Lukáš
2312. 03. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha EČZ Strakonice Elektrostav4:10 V: Březáková Helena
2311. 03. 2022 19:00TJ Sokol HořoviceSportSpin TJ Slovan Lochovice3:10 V:
2413. 03. 2022 10:00TJ ŠanovSKUŘ Plzeň10:5 V: Jirásko Robert
2413. 03. 2022 10:00SKST ChodovUnion Plzeň B5:10 V: Tonhauser Martin
2413. 03. 2022 10:00DDM Soběslav-StudenáSlovan KST Bohnice10:5 V: Lachout Jaroslav
2413. 03. 2022 10:00TJ Sokol České BudějoviceAC Sparta Praha B7:10 V: Tenglová Jaroslava
2413. 03. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha EKST Klatovy10:2 V: Březáková Helena
2413. 03. 2022 10:00TTC Elizza Praha CČZ Strakonice Elektrostav2:10 V: Kotlorz Lukáš
2502. 04. 2022 17:00SKUŘ PlzeňTTC Elizza Praha C10:7 V: Vlček Jaroslav
2502. 04. 2022 14:00Union Plzeň BSF SKK El Niňo Praha E9:8 V: Panský Miroslav
2502. 04. 2022 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Janoušková Petra
2502. 04. 2022 14:00TJ Sokol HořoviceDDM Soběslav-Studená2:10 V: Jirouch Tomáš
2502. 04. 2022 14:00Slovan KST BohniceSKST Chodov10:1 V: Slavata Josef
2502. 04. 2022 16:30AC Sparta Praha BTJ Šanov5:10 V: Březáková Helena
2502. 04. 2022 15:00ČZ Strakonice ElektrostavKST Klatovy10:2 V: Krejčí Miroslav
2603. 04. 2022 10:00Union Plzeň BTTC Elizza Praha C10:8 V: Panský Miroslav
2603. 04. 2022 10:00SKUŘ PlzeňSF SKK El Niňo Praha E10:8 V: Vlček Jaroslav
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol České Budějovice10:5 V: Jirouch Tomáš
2603. 04. 2022 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceDDM Soběslav-Studená4:10 V: Janoušková Petra
2603. 04. 2022 10:00AC Sparta Praha BSKST Chodov10:0 V: Blažek Jan
2603. 04. 2022 10:00Slovan KST BohniceTJ Šanov5:10 V: Cankař Radek
2709. 04. 2022 17:00SKUŘ PlzeňSlovan KST Bohnice4:10 V: Vlček Jaroslav
2709. 04. 2022 14:00Union Plzeň BAC Sparta Praha B10:5 V: Kůs Pavel
2709. 04. 2022 14:00SKST ChodovSportSpin TJ Slovan Lochovice9:9 V: Tonhauser Martin
2709. 04. 2022 12:00TJ ŠanovTJ Sokol Hořovice10:2 V: Jirásko Robert
2709. 04. 2022 14:00TJ Sokol České BudějoviceKST Klatovy3:10 V: Řežáb Miroslav
2709. 04. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáČZ Strakonice Elektrostav9:9 V: Lachout Jaroslav
2709. 04. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha ETTC Elizza Praha C10:8 V: Březáková Helena
2810. 04. 2022 10:00Union Plzeň BSlovan KST Bohnice1:10 V: Kůs Pavel
2810. 04. 2022 10:00SKUŘ PlzeňAC Sparta Praha B10:5 V: Vlček Jaroslav
2810. 04. 2022 10:00TJ ŠanovSportSpin TJ Slovan Lochovice10:0 V: Jirásko Robert
2810. 04. 2022 10:00SKST ChodovTJ Sokol Hořovice6:10 V: Tonhauser Martin
2810. 04. 2022 10:00DDM Soběslav-StudenáKST Klatovy10:1 V: Lachout Jaroslav
2810. 04. 2022 10:00TJ Sokol České BudějoviceČZ Strakonice Elektrostav2:10 V: Řežáb Miroslav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy