Výsledky
3.liga mužů sk.B
118. 09. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Brandýs n.L10:7 V: Grill Josef
118. 09. 2021 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyTTC Elizza Praha D2:10 V: Hrádek Antonín
118. 09. 2021 14:00KST Apollo Ústí nad LabemSKST Liberec C5:10 V: Konya Miroslav
119. 09. 2021 15:00SKST DěčínSKST Liberec D9:9 V: Štika Petr
118. 09. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSK Štětí10:1 V: Mareš Jan
118. 09. 2021 15:00Lokodepo LiberecTTC Litoměřice B10:1 V: Minář Jiří
118. 09. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DSTC Slaný3:10 V: Kulich Vladimír
219. 09. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Elizza Praha D9:9 V: Grill Josef
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahyTTC Brandýs n.L1:10 V: Hrádek Antonín
219. 09. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad LabemSKST Liberec D10:3 V: Vršovský Rudolf
219. 09. 2021 10:00SKST DěčínSKST Liberec C10:7 V: Štika Petr
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice B5:10 V: Mareš Jan
219. 09. 2021 10:00Lokodepo LiberecSK Štětí10:1 V: Minář Jiří
302. 10. 2021 14:00SK ŠtětíSTC Slaný9:9 V: Novák Vladislav
302. 10. 2021 15:00TTC Litoměřice BSF SKK El Niňo Praha D9:9 V: Nedbal Václav
302. 10. 2021 15:00SKST Liberec CTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5 V: Varcl Jan
302. 10. 2021 15:00SKST Liberec DLokodepo Liberec10:7 V: Varcl Jan
302. 10. 2021 14:00TTC Bělá pod BezdězemKST Apollo Ústí nad Labem10:2 V: Dvořák Karel
302. 10. 2021 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahySKST Děčín4:10 V: Hrádek Antonín
302. 10. 2021 09:30TTC Elizza Praha DTTC Brandýs n.L10:4 V: Votípka Emanuel
403. 10. 2021 10:00SK ŠtětíSF SKK El Niňo Praha D10:4 V: Novák Vladislav
403. 10. 2021 10:00TTC Litoměřice BSTC Slaný10:4 V: Nedbal Václav
403. 10. 2021 10:00SKST Liberec CLokodepo Liberec10:6 V: Varcl Jan
403. 10. 2021 10:00SKST Liberec DTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7 V: Varcl Jan
403. 10. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Děčín9:9 V: Grill Josef
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahyKST Apollo Ústí nad Labem2:10 V: Hrádek Antonín
523. 10. 2021 14:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Brandýs n.L10:3 V: Konya Miroslav
523. 10. 2021 14:00SKST DěčínTTC Elizza Praha D9:9 V: Dyškant Zdeněk
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Mareš Jan
523. 10. 2021 15:00Lokodepo LiberecTJ Sokol Roztoky u Prahy10:3 V: Minář Jiří
523. 10. 2021 14:00STC SlanýSKST Liberec C9:9 V: Kulichová Jana
523. 10. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DSKST Liberec D10:2 V: Votípka Emanuel
523. 10. 2021 14:00SK ŠtětíTTC Litoměřice B10:3 V: Novák Vladislav
624. 10. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Elizza Praha D10:6 V: Vršovský Rudolf
624. 10. 2021 10:00SKST DěčínTTC Brandýs n.L10:3 V: Dyškant Zdeněk
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Roztoky u Prahy10:2 V: Mareš Jan
624. 10. 2021 10:00Lokodepo LiberecTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Minář Jiří
624. 10. 2021 10:00STC SlanýSKST Liberec D10:4 V: Kulichová Jana
624. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha DSKST Liberec C4:10 V: Březáková Helena
730. 10. 2021 13:00TTC Brandýs n.LSK Štětí10:5 V: Blažek Jan
730. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha DTTC Litoměřice B10:7 V: Votípka Emanuel
730. 10. 2021 14:00TTC Bělá pod BezdězemSTC Slaný10:4 V: Grill Josef
730. 10. 2021 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahySF SKK El Niňo Praha D8:10 V: Kulich Vladimír
730. 10. 2021 14:00KST Apollo Ústí nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Nechyba Zdeněk
730. 10. 2021 15:00SKST DěčínLokodepo Liberec4:10 V: Knebl Milan
712. 09. 2021 12:00SKST Liberec CSKST Liberec D10:8 V: Kaněra Jan
831. 10. 2021 09:00TTC Brandýs n.LTTC Litoměřice B2:10 V: Zatřepálková Lenka
831. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha DSK Štětí10:7 V: Rosa Vladimír
831. 10. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK El Niňo Praha D10:2 V: Grill Josef
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahySTC Slaný3:10 V: Kulich Vladimír
831. 10. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad LabemLokodepo Liberec9:9 V: Konya Miroslav
831. 10. 2021 10:00SKST DěčínTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10 V: Knebl Milan
913. 11. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Brandýs n.L10:5 V: Mareš Jan
913. 11. 2021 14:30Lokodepo LiberecTTC Elizza Praha D10:6 V: Minář Jiří
913. 11. 2021 14:00STC SlanýKST Apollo Ústí nad Labem10:7 V: Kulich Vladimír
913. 11. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DSKST Děčín5:10 V: Kulichová Jana
913. 11. 2021 14:00SK ŠtětíSKST Liberec C3:10 V: Novák Vladislav
913. 11. 2021 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec D4:10 V: Drbohlav Michal
913. 11. 2021 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Roztoky u Prahy10:6 V: Kaňka Luděk
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Elizza Praha D10:7 V: Mareš Jan
1014. 11. 2021 10:00Lokodepo LiberecTTC Brandýs n.L10:1 V: Minář Jiří
1014. 11. 2021 10:00STC SlanýSKST Děčín7:10 V: Kulich Vladimír
1014. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha DKST Apollo Ústí nad Labem8:10 V: Březáková Helena
1014. 11. 2021 10:00SK ŠtětíSKST Liberec D10:7 V: Novák Vladislav
1014. 11. 2021 10:00TTC Litoměřice BSKST Liberec C10:7 V: Drbohlav Michal
1127. 11. 2021 13:00TTC Brandýs n.LSKST Liberec C2:10 V: Nekola Tomáš
1127. 11. 2021 16:30TTC Elizza Praha DSKST Liberec D10:7 V: Kotlorz Lukáš
1127. 11. 2021 14:00TTC Bělá pod BezdězemSK Štětí10:8 V: Grill Josef
1127. 11. 2021 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyTTC Litoměřice B4:10 V: Hrádek Antonín
1127. 11. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSTC Slaný10:8 V: Mareš Jan
1127. 11. 2021 15:00Lokodepo LiberecSF SKK El Niňo Praha D4:10 V: Minář Jiří
1127. 11. 2021 14:00KST Apollo Ústí nad LabemSKST Děčín9:9 V: Konya Miroslav
1228. 11. 2021 09:00TTC Brandýs n.LSKST Liberec D10:8 V: Nekola Tomáš
1228. 11. 2021 10:00TTC Elizza Praha DSKST Liberec C10:5 V: Kotlorz Lukáš
1228. 11. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice B10:3 V: Grill Josef
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahySK Štětí1:10 V: Hrádek Antonín
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK El Niňo Praha D4:10 V: Mareš Jan
1228. 11. 2021 10:00Lokodepo LiberecSTC Slaný7:10 V: Minář Jiří
1311. 12. 2021 14:00STC SlanýTTC Brandýs n.L10:2 V: Kulich Vladimír
1311. 12. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Elizza Praha D10:3 V: Houdková Helena
1311. 12. 2021 14:00SK ŠtětíKST Apollo Ústí nad Labem10:4 V: Novák Vladislav
1311. 12. 2021 15:00TTC Litoměřice BSKST Děčín10:4 V: Nedbal Václav
1311. 12. 2021 15:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem10:6 V: Varcl Jan
1311. 12. 2021 15:00SKST Liberec DTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0 V: Varcl Jan
1311. 12. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěLokodepo Liberec9:9 V: Mareš Jan
1412. 12. 2021 10:00STC SlanýTTC Elizza Praha D10:7 V: Kulich Vladimír
1412. 12. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Brandýs n.L10:4 V: Houdková Helena
1412. 12. 2021 10:00SK ŠtětíSKST Děčín10:4 V: Novák Vladislav
1402. 12. 2021 17:30TTC Litoměřice BKST Apollo Ústí nad Labem8:10 V: Nedbal Václav
1412. 12. 2021 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0wo V:
1411. 12. 2021 10:00SKST Liberec DTTC Bělá pod Bezdězem8:10 V: Sudek Petr
1515. 01. 2022 14:00STC SlanýSK Štětí10:6 V: Kulich Vladimír
1515. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Litoměřice B10:8 V: Březáková Helena
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C6:10 V: Mareš Jan
1515. 01. 2022 15:00Lokodepo LiberecSKST Liberec D10:4 V: Minář Jiří
1515. 01. 2022 14:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Konya Miroslav
1515. 01. 2022 15:00SKST DěčínTJ Sokol Roztoky u Prahy10:1 V: Dyškant Zdeněk
1515. 01. 2022 13:00TTC Brandýs n.LTTC Elizza Praha D10:4 V: Nekola Tomáš
1616. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha DSK Štětí7:10 V: Březáková Helena
1616. 01. 2022 10:00STC SlanýTTC Litoměřice B10:3 V: Kulich Vladimír
1616. 01. 2022 10:00Lokodepo LiberecSKST Liberec C8:10 V: Minář Jiří
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec D10:5 V: Mareš Jan
1616. 01. 2022 10:00SKST DěčínTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Dyškant Zdeněk
1616. 01. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad LabemTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0 V: Vršovský Rudolf
1730. 03. 2022 17:30TTC Brandýs n.LKST Apollo Ústí nad Labem7:10 V: Nekola Tomáš
1729. 01. 2022 15:00TTC Elizza Praha DSKST Děčín9:9 V: Haralík Stanislav
1729. 01. 2022 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:6 V: Grill Josef
1729. 01. 2022 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyLokodepo Liberec3:10 V: Kozel Bohumil
1729. 01. 2022 15:00SKST Liberec CSTC Slaný6:10 V: Varcl Jan
1729. 01. 2022 15:00SKST Liberec DSF SKK El Niňo Praha D10:8 V: Varcl Jan
1729. 01. 2022 15:00TTC Litoměřice BSK Štětí10:6 V: Drbohlav Michal
1803. 03. 2022 18:00TTC Elizza Praha DKST Apollo Ústí nad Labem2:10 V: Fausek Jiří
1830. 01. 2022 09:00TTC Brandýs n.LSKST Děčín10:8 V: Nekola Tomáš
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahyTJ Sokol Mnichovo Hradiště1:10 V: Kozel Bohumil
1830. 01. 2022 10:00TTC Bělá pod BezdězemLokodepo Liberec10:8 V: Grill Josef
1830. 01. 2022 10:00SKST Liberec DSTC Slaný10:8 V: Varcl Jan
1830. 01. 2022 10:00SKST Liberec CSF SKK El Niňo Praha D6:10 V: Varcl Jan
1919. 03. 2022 14:00SK ŠtětíTTC Brandýs n.L10:7 V: Novák Vladislav
1912. 02. 2022 15:00TTC Litoměřice BTTC Elizza Praha D10:7 V: Drbohlav Michal
1912. 02. 2022 14:00STC SlanýTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Kulich Vladimír
1912. 02. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha DTJ Sokol Roztoky u Prahy10:2 V: Houdková Helena
1912. 02. 2022 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěKST Apollo Ústí nad Labem3:10 V: Mareš Jan
1912. 02. 2022 15:00Lokodepo LiberecSKST Děčín9:9 V: Minář Jiří
1917. 09. 2021 18:00SKST Liberec DSKST Liberec C3:10 V: Kaněra Jan
2020. 03. 2022 10:00TTC Litoměřice BTTC Brandýs n.L10:2 V: Drbohlav Michal
2013. 02. 2022 10:00SK ŠtětíTTC Elizza Praha D5:10 V: Novák Vladislav
2013. 02. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Bělá pod Bezdězem7:10 V: Březáková Helena
2013. 02. 2022 10:00STC SlanýTJ Sokol Roztoky u Prahy10:3 V: Kulich Vladimír
2013. 02. 2022 10:00Lokodepo LiberecKST Apollo Ústí nad Labem6:10 V: Minář Jiří
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Děčín10:7 V: Mareš Jan
2126. 02. 2022 13:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:2 V: Nekola Tomáš
2126. 02. 2022 15:00TTC Elizza Praha DLokodepo Liberec10:5 V: Hanek Stanislav
2126. 02. 2022 14:00KST Apollo Ústí nad LabemSTC Slaný8:10 V: Konya Miroslav
2126. 02. 2022 16:30SKST DěčínSF SKK El Niňo Praha D10:3 V: Dyškant Zdeněk
2126. 02. 2022 15:00SKST Liberec CSK Štětí10:3 V: Varcl Jan
2126. 02. 2022 15:00SKST Liberec DTTC Litoměřice B10:5 V: Varcl Jan
2126. 02. 2022 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyTTC Bělá pod Bezdězem1:10 V: Hrádek Antonín
2227. 02. 2022 10:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:0 V: Haralík Stanislav
2227. 02. 2022 09:00TTC Brandýs n.LLokodepo Liberec7:10 V: Nekola Tomáš
2227. 02. 2022 10:00SKST DěčínSTC Slaný10:8 V: Dyškant Zdeněk
2227. 02. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad LabemSF SKK El Niňo Praha D10:0 V: Vršovský Rudolf
2227. 02. 2022 10:00SKST Liberec DSK Štětí10:3 V: Varcl Jan
2227. 02. 2022 10:00SKST Liberec CTTC Litoměřice B10:5 V: Varcl Jan
2312. 03. 2022 15:00SKST Liberec CTTC Brandýs n.L7:10 V: Varcl Jan
2312. 03. 2022 15:00SKST Liberec DTTC Elizza Praha D8:10 V: Varcl Jan
2312. 03. 2022 14:00SK ŠtětíTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Novák Vladislav
2312. 03. 2022 15:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0 V: Drbohlav Michal
2312. 03. 2022 14:00STC SlanýTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Kulich Vladimír
2312. 03. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha DLokodepo Liberec7:10 V: Březáková Helena
2312. 03. 2022 10:00SKST DěčínKST Apollo Ústí nad Labem8:10 V: Dyškant Zdeněk
2413. 03. 2022 10:00SKST Liberec DTTC Brandýs n.L9:9 V: Varcl Jan
2413. 03. 2022 10:00SKST Liberec CTTC Elizza Praha D10:6 V: Varcl Jan
2413. 03. 2022 10:00TTC Litoměřice BTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Drbohlav Michal
2413. 03. 2022 10:00SK ŠtětíTJ Sokol Roztoky u Prahy10:2 V: Novák Vladislav
2413. 03. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha DTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:8 V: Březáková Helena
2413. 03. 2022 10:00STC SlanýLokodepo Liberec8:10 V: Kulich Vladimír
2502. 04. 2022 13:00TTC Brandýs n.LSTC Slaný10:8 V: Nekola Tomáš
2502. 04. 2022 15:00TTC Elizza Praha DSF SKK El Niňo Praha D3:10 V: Fuček Miloslav
2502. 04. 2022 14:00KST Apollo Ústí nad LabemSK Štětí10:4 V: Vršovský Rudolf
2502. 04. 2022 15:00SKST DěčínTTC Litoměřice B6:10 V: Knebl Milan
2502. 04. 2022 14:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C10:7 V: Grill Josef
2502. 04. 2022 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahySKST Liberec D1:10 V: Kozel Bohumil
2502. 04. 2022 15:00Lokodepo LiberecTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9 V: Minář Jiří
2603. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha DSTC Slaný10:8 V: Fuček Miloslav
2603. 04. 2022 09:00TTC Brandýs n.LSF SKK El Niňo Praha D2:10 V: Nekola Tomáš
2603. 04. 2022 10:00SKST DěčínSK Štětí10:3 V: Knebl Milan
2603. 04. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Litoměřice B10:3 V: Konya Miroslav
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahySKST Liberec C2:10 V: Hrádek Antonín
2603. 04. 2022 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec D10:3 V: Grill Josef
2709. 04. 2022 09:00TTC Brandýs n.LTTC Bělá pod Bezdězem8:10 V: Nekola Tomáš
2709. 04. 2022 15:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Roztoky u Prahy10:1 V: Blažek Jan
2709. 04. 2022 15:00SKST Liberec CKST Apollo Ústí nad Labem6:10 V: Varcl Jan
2709. 04. 2022 15:00SKST Liberec DSKST Děčín5:10 V: Varcl Jan
2709. 04. 2022 14:00SK ŠtětíTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10 V: Novák Vladislav
2709. 04. 2022 15:00TTC Litoměřice BLokodepo Liberec9:9 V: Drbohlav Michal
2709. 04. 2022 14:00STC SlanýSF SKK El Niňo Praha D10:8 V: Kulich Vladimír
2810. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha DTTC Bělá pod Bezdězem10:5 V: Blažek Jan
2810. 04. 2022 09:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Roztoky u Prahy10:4 V: Nekola Tomáš
2810. 04. 2022 10:00SKST Liberec DKST Apollo Ústí nad Labem10:8 V: Varcl Jan
2810. 04. 2022 10:00SKST Liberec CSKST Děčín10:4 V: Varcl Jan
2810. 04. 2022 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Drbohlav Michal
2810. 04. 2022 10:00SK ŠtětíLokodepo Liberec10:5 V: Novák Vladislav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy