Výsledky
Extraliga žen
101. 09. 2021 18:30SKST PLUS Hodonín CSKST PLUS Hodonín A0:6 V: Mikulecký František
120. 09. 2021 19:30MSK Břeclav ASKST PLUS Hodonín B4:6 V: Karasová Lenka
103. 09. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSK Dobré A2:6 V: Svobodová Vlasta
105. 09. 2021 10:30MH stolní tenis OstravaSVS Hradec Králové A6:4 V: Lesník Vladimír
103. 09. 2021 18:00SKST Vlašim ASF SKK El Niňo Praha4:6 V: Jirásek Zdeněk
103. 09. 2021 18:00TT Moravský Krumlov ASKP Sever Ústí nad Labem6:0 V: Makovický Michal
104. 09. 2021 10:00SKST Charvát HavířovSK Dobré A6:4 V: Henžel Michal
229. 08. 2021 17:30SKST PLUS Hodonín CSKST PLUS Hodonín B1:6 V: Mikulecký František
221. 09. 2021 18:00MSK Břeclav ASKST PLUS Hodonín A1:6 V: Karasová Lenka
204. 09. 2021 10:00TJ Ostrava KSTSVS Hradec Králové A4:6 V: Svobodová Vlasta
204. 09. 2021 17:00MH stolní tenis OstravaSK Dobré A2:6 V: Lesník Vladimír
204. 09. 2021 13:30SKST Vlašim ASKP Sever Ústí nad Labem6:2 V: Jirásek Zdeněk
216. 09. 2021 18:30TT Moravský Krumlov ASF SKK El Niňo Praha6:0 V: Makovický Michal
204. 09. 2021 17:00SKST Charvát HavířovSVS Hradec Králové A6:3 V: Henžel Michal
317. 09. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST PLUS Hodonín A0:6 V: Kulich Vladimír
319. 09. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST PLUS Hodonín B0:6 V: Chalupa Radek
317. 09. 2021 18:00SK Dobré ASKST Vlašim A5:5 V: Sedláček Petr
319. 09. 2021 15:00SVS Hradec Králové ATT Moravský Krumlov A5:5 V: Šlechta Roman
317. 09. 2021 18:00SKST PLUS Hodonín CTJ Ostrava KST0:6 V: Karasová Lenka
317. 09. 2021 18:00MSK Břeclav ASKST Charvát Havířov4:6 V: Mikulecký František
318. 09. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CSKST Charvát Havířov1:6 V: Karasová Lenka
418. 09. 2021 10:30SF SKK El Niňo PrahaSKST PLUS Hodonín B6:4 V: Kulich Vladimír
418. 09. 2021 15:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST PLUS Hodonín A0:6 V: Chalupa Radek
415. 10. 2021 18:00SK Dobré ATT Moravský Krumlov A4:6 V: Sedláček Petr
419. 09. 2021 10:00SVS Hradec Králové ASKST Vlašim A6:1 V: Šlechta Roman
418. 09. 2021 15:30SKST PLUS Hodonín CMH stolní tenis Ostrava1:6 V: Karasová Lenka
418. 09. 2021 17:00MSK Břeclav ATJ Ostrava KST6:3 V: Mikulecký František
418. 09. 2021 10:00MSK Břeclav AMH stolní tenis Ostrava6:2 V: Mikulecký František
517. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín ATJ Ostrava KST6:1 V: Klecker Roman
517. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BMH stolní tenis Ostrava6:1 V: Klecker Roman
501. 10. 2021 18:00SKST Vlašim ASKST PLUS Hodonín C6:0 V: Fantová Olga
501. 10. 2021 18:00TT Moravský Krumlov AMSK Břeclav A6:0 V: Záviška Josef
524. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo PrahaSK Dobré A  V: Fausek Jiří
N: Fuček Miloslav
503. 10. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad LabemSVS Hradec Králové A0:6 V: Štika Petr
502. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BSKST Charvát Havířov1:6 V: Mikulecký František
616. 10. 2021 17:00SKST PLUS Hodonín AMH stolní tenis Ostrava6:1 V: Klecker Roman
617. 10. 2021 16:00SKST PLUS Hodonín BTJ Ostrava KST2:6 V: Klecker Roman
602. 10. 2021 10:30SKST Vlašim AMSK Břeclav A1:6 V: Fantová Olga
602. 10. 2021 18:00TT Moravský Krumlov ASKST PLUS Hodonín C6:1 V: Záviška Josef
601. 10. 2021 19:00SF SKK El Niňo PrahaSVS Hradec Králové A4:6 V: Fausek Jiří
616. 10. 2021 11:00SKP Sever Ústí nad LabemSK Dobré A0:6 V: Štika Petr
617. 10. 2021 16:00SKST PLUS Hodonín ASKST Charvát Havířov6:0 V: Klecker Roman
722. 10. 2021 18:00SK Dobré ASKST PLUS Hodonín A  V: Šlechta Roman
N: Bouček Stanislav
724. 10. 2021 09:00SVS Hradec Králové ASKST PLUS Hodonín B  V: Tomancová Markéta
723. 10. 2021 10:30SKST PLUS Hodonín CSF SKK El Niňo Praha  V: Juřík Miroslav
N: Mikulecký František
722. 10. 2021 18:00MSK Břeclav ASKP Sever Ústí nad Labem  V: Jamný Pavel
N: Halas Pavel
722. 10. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST Vlašim A  V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
724. 10. 2021 10:30MH stolní tenis OstravaTT Moravský Krumlov A  V: Svobodová Vlasta
723. 10. 2021 10:00SKST Charvát HavířovSKST Vlašim A  V: Skulina Bohumil
823. 10. 2021 12:00SK Dobré ASKST PLUS Hodonín B  V: Šlechta Roman
N: Bouček Stanislav
823. 10. 2021 12:00SVS Hradec Králové ASKST PLUS Hodonín A  V: Tomancová Markéta
823. 10. 2021 14:30SKST PLUS Hodonín CSKP Sever Ústí nad Labem  V: Juřík Miroslav
N: Mikulecký František
823. 10. 2021 17:00MSK Břeclav ASF SKK El Niňo Praha  V: Jamný Pavel
N: Halas Pavel
823. 10. 2021 10:00TJ Ostrava KSTTT Moravský Krumlov A  V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
823. 10. 2021 17:00MH stolní tenis OstravaSKST Vlašim A  V: Svobodová Vlasta
823. 10. 2021 17:00SKST Charvát HavířovTT Moravský Krumlov A  V: Skulina Bohumil
929. 10. 2021 18:00SKST PLUS Hodonín ASKST Vlašim A  V: Šural Václav
929. 10. 2021 18:00SKST PLUS Hodonín BTT Moravský Krumlov A  V: Šural Václav
929. 10. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Ostrava KST  V: Kulichová Jana
931. 10. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad LabemMH stolní tenis Ostrava  V: Chalupa Radek
N: Štika Petr
929. 10. 2021 18:00SK Dobré ASKST PLUS Hodonín C  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
931. 10. 2021 10:00SVS Hradec Králové AMSK Břeclav A  V: Šlechta Roman
930. 10. 2021 09:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Charvát Havířov  V: Kulichová Jana
1030. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín ATT Moravský Krumlov A  V: Šural Václav
1030. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BSKST Vlašim A  V: Šural Václav
1030. 10. 2021 17:00SF SKK El Niňo PrahaMH stolní tenis Ostrava  V: Kulichová Jana
1030. 10. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad LabemTJ Ostrava KST  V: Chalupa Radek
N: Štika Petr
1030. 10. 2021 12:00SK Dobré AMSK Břeclav A  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1030. 10. 2021 12:00SVS Hradec Králové ASKST PLUS Hodonín C  V: Šlechta Roman
1030. 10. 2021 17:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST Charvát Havířov  V: Chalupa Radek
N: Štika Petr
1112. 11. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKP Sever Ústí nad Labem  V: Fuček Miloslav
1112. 11. 2021 18:00SK Dobré ASVS Hradec Králové A
TBU ME21
V: Bouček Stanislav
N: Sedláček Petr
1124. 10. 2021 11:30MSK Břeclav ASKST PLUS Hodonín C  V: Karasová Lenka
1112. 11. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST Charvát Havířov  V: Svobodová Vlasta
N: Harvánková Dana
1112. 11. 2021 18:00SKST Vlašim ATT Moravský Krumlov A  V: Pavelek Ladislav
N: Polák Michal
1130. 08. 2021 18:30SKST PLUS Hodonín ASKST PLUS Hodonín B6:0 V: Mikulecký František
1113. 11. 2021 13:00TJ Ostrava KSTMH stolní tenis Ostrava  V: Svobodová Vlasta
N: Harvánková Dana
1114. 11. 2021 10:30MH stolní tenis OstravaSKST Charvát Havířov  V: Jašek Milan
1215. 01. 2022 10:00TJ Ostrava KSTSKST PLUS Hodonín A  V: Lysek Tomáš
N: Harvánková Dana
1216. 01. 2022 10:30MH stolní tenis OstravaSKST PLUS Hodonín B  V: Lesník Vladimír
1214. 01. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín CSKST Vlašim A  V: Jamný Pavel
N: Juřík Miroslav
1214. 01. 2022 18:00MSK Břeclav ATT Moravský Krumlov A  V: Karasová Lenka
N: Šural Václav
1214. 01. 2022 18:00SK Dobré ASF SKK El Niňo Praha  V: Sedláček Petr
N: Malík Tomáš
1216. 01. 2022 09:00SVS Hradec Králové ASKP Sever Ústí nad Labem  V: Vítek Josef
1215. 01. 2022 10:00SKST Charvát HavířovSKST PLUS Hodonín B  V: Henžel Michal
1315. 01. 2022 17:00MH stolní tenis OstravaSKST PLUS Hodonín A  V: Lesník Vladimír
1315. 01. 2022 17:00TJ Ostrava KSTSKST PLUS Hodonín B  V: Lysek Tomáš
N: Harvánková Dana
1315. 01. 2022 15:00MSK Břeclav ASKST Vlašim A  V: Karasová Lenka
N: Šural Václav
1315. 01. 2022 09:30SKST PLUS Hodonín CTT Moravský Krumlov A  V: Jamný Pavel
N: Juřík Miroslav
1315. 01. 2022 12:00SVS Hradec Králové ASF SKK El Niňo Praha  V: Vítek Josef
1315. 01. 2022 12:00SK Dobré ASKP Sever Ústí nad Labem  V: Sedláček Petr
N: Malík Tomáš
1316. 01. 2022 10:00SKST Charvát HavířovSKST PLUS Hodonín A  V: Henžel Michal
1428. 01. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín ASK Dobré A  V: Juřík Miroslav
1428. 01. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín BSVS Hradec Králové A  V: Juřík Miroslav
N: Šural Václav
1428. 01. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST PLUS Hodonín C  V: Fausek Jiří
1430. 01. 2022 10:00SKP Sever Ústí nad LabemMSK Břeclav A  V: Štika Petr
N: Chalupa Radek
1428. 01. 2022 18:00SKST Vlašim ASKST Charvát Havířov  V: Jirásek Zdeněk
N: Pavelek Ladislav
1428. 01. 2022 18:00TT Moravský Krumlov ATJ Ostrava KST  V: Klecker Roman
N: Makovický Michal
1429. 01. 2022 17:00SKST Vlašim AMH stolní tenis Ostrava  V: Jirásek Zdeněk
N: Pavelek Ladislav
1529. 01. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BSK Dobré A  V: Juřík Miroslav
1529. 01. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín ASVS Hradec Králové A  V: Juřík Miroslav
1529. 01. 2022 15:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST PLUS Hodonín C  V: Štika Petr
N: Chalupa Radek
1529. 01. 2022 09:00SF SKK El Niňo PrahaMSK Břeclav A  V: Fausek Jiří
1529. 01. 2022 10:00TT Moravský Krumlov AMH stolní tenis Ostrava  V: Klecker Roman
N: Makovický Michal
1529. 01. 2022 10:00SKST Vlašim ATJ Ostrava KST  V: Jirásek Zdeněk
N: Pavelek Ladislav
1529. 01. 2022 17:00TT Moravský Krumlov ASKST Charvát Havířov  V: Klecker Roman
N: Makovický Michal
1611. 02. 2022 18:00SKST Vlašim ASKST PLUS Hodonín A  V: Polák Michal
N: Pavelek Ladislav
1611. 02. 2022 18:00TT Moravský Krumlov ASKST PLUS Hodonín B  V: Makovický Michal
N: Záviška Josef
1611. 02. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK El Niňo Praha  V: Harvánková Dana
N: Svobodová Vlasta
1612. 02. 2022 17:00MH stolní tenis OstravaSKP Sever Ústí nad Labem  V: Lysek Tomáš
1611. 02. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín CSK Dobré A  V: Karasová Lenka
N: Juřík Miroslav
1611. 02. 2022 18:00MSK Břeclav ASVS Hradec Králové A  V: Jamný Pavel
N: Mikulecký František
1612. 02. 2022 17:00SKST Charvát HavířovSF SKK El Niňo Praha  V: Manda Zdeněk
1712. 02. 2022 18:00TT Moravský Krumlov ASKST PLUS Hodonín A  V: Makovický Michal
N: Záviška Josef
1712. 02. 2022 13:30SKST Vlašim ASKST PLUS Hodonín B  V: Polák Michal
N: Pavelek Ladislav
1712. 02. 2022 10:00MH stolní tenis OstravaSF SKK El Niňo Praha  V: Lysek Tomáš
1712. 02. 2022 10:00TJ Ostrava KSTSKP Sever Ústí nad Labem  V: Harvánková Dana
N: Svobodová Vlasta
1712. 02. 2022 15:00MSK Břeclav ASK Dobré A  V: Jamný Pavel
N: Mikulecký František
1712. 02. 2022 09:30SKST PLUS Hodonín CSVS Hradec Králové A  V: Karasová Lenka
N: Jamný Pavel
1713. 02. 2022 10:00SKST Charvát HavířovSKP Sever Ústí nad Labem  V: Manda Zdeněk
1802. 09. 2021 18:30SKST PLUS Hodonín ASKST PLUS Hodonín C6:0 V: Mikulecký František
1825. 02. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín BMSK Břeclav A  V: Klecker Roman
1825. 02. 2022 18:00SK Dobré ATJ Ostrava KST  V: Šlechta Roman
N: Sedláček Petr
1827. 02. 2022 10:00SVS Hradec Králové AMH stolní tenis Ostrava  V: Jirásek Zdeněk
1825. 02. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Vlašim A  V: Haralík Stanislav
1827. 02. 2022 10:00SKP Sever Ústí nad LabemTT Moravský Krumlov A  V: Houdková Helena
N: Chalupa Radek
1826. 02. 2022 10:00SK Dobré ASKST Charvát Havířov  V: Šlechta Roman
N: Sedláček Petr
1929. 08. 2021 19:00SKST PLUS Hodonín BSKST PLUS Hodonín C6:2 V: Mikulecký František
1926. 02. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín AMSK Břeclav A  V: Klecker Roman
1926. 02. 2022 10:00SVS Hradec Králové ATJ Ostrava KST  V: Jirásek Zdeněk
1926. 02. 2022 17:00SK Dobré AMH stolní tenis Ostrava  V: Šlechta Roman
N: Sedláček Petr
1926. 02. 2022 15:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST Vlašim A  V: Houdková Helena
N: Chalupa Radek
1926. 02. 2022 09:00SF SKK El Niňo PrahaTT Moravský Krumlov A  V: Haralík Stanislav
1926. 02. 2022 17:00SVS Hradec Králové ASKST Charvát Havířov  V: Jirásek Zdeněk
2005. 03. 2022 15:00SKP Sever Ústí nad LabemSF SKK El Niňo Praha  V: Chalupa Radek
N: Štika Petr
2005. 03. 2022 12:00SVS Hradec Králové ASK Dobré A  V: Tomancová Markéta
2004. 03. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín CMSK Břeclav A  V: Karasová Lenka
N: Šural Václav
2005. 03. 2022 17:00MH stolní tenis OstravaTJ Ostrava KST  V: Harvánková Dana
2005. 03. 2022 18:00TT Moravský Krumlov ASKST Vlašim A  V: Záviška Josef
N: Makovický Michal
2031. 08. 2021 18:30SKST PLUS Hodonín BSKST PLUS Hodonín A0:6 V: Karasová Lenka
2005. 03. 2022 10:00SKST Charvát HavířovTJ Ostrava KST  V: Skulina Bohumil
2006. 03. 2022 10:00SKST Charvát HavířovMH stolní tenis Ostrava  V: Skulina Bohumil
2111. 03. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín ASF SKK El Niňo Praha  V: Šural Václav
2111. 03. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín BSKP Sever Ústí nad Labem  V: Šural Václav
2111. 03. 2022 18:00SKST Vlašim ASK Dobré A  V: Pavelek Ladislav
N: Polák Michal
2111. 03. 2022 18:00TT Moravský Krumlov ASVS Hradec Králové A  V: Klecker Roman
N: Záviška Josef
2112. 03. 2022 10:00TJ Ostrava KSTSKST PLUS Hodonín C  V: Lysek Tomáš
N: Svobodová Vlasta
2113. 03. 2022 10:30MH stolní tenis OstravaMSK Břeclav A  V: Lesník Vladimír
2212. 03. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BSF SKK El Niňo Praha  V: Šural Václav
2212. 03. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín ASKP Sever Ústí nad Labem  V: Šural Václav
2212. 03. 2022 18:00TT Moravský Krumlov ASK Dobré A  V: Klecker Roman
N: Záviška Josef
2212. 03. 2022 13:30SKST Vlašim ASVS Hradec Králové A  V: Pavelek Ladislav
N: Polák Michal
2212. 03. 2022 17:00MH stolní tenis OstravaSKST PLUS Hodonín C  V: Lesník Vladimír
2212. 03. 2022 17:00TJ Ostrava KSTMSK Břeclav A  V: Lysek Tomáš
N: Svobodová Vlasta
2213. 03. 2022 10:00SKST Charvát HavířovSKST PLUS Hodonín C  V: Manda Zdeněk
2212. 03. 2022 10:00SKST Charvát HavířovMSK Břeclav A  V: Manda Zdeněk

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy