Výsledky
2.liga žen sk.B
102. 10. 2021 10:00AST Kamenický ŠenovTJ Sokol Chrudim4:6 V: Žid Jaromír
102. 10. 2021 10:00SKST Děčín BTTC Ústí nad Orlicí B1:9 V: Vašinová Karina
102. 10. 2021 10:00SK Dobré DTJ Sokol Stodůlky1:9 V: Rozínková Monika
102. 10. 2021 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ ABC Braník5:5 V: Bouček Stanislav
102. 10. 2021 10:00TTC Brandýs n.LTJ AŠ Mladá Boleslav7:3 V: Nekola Tomáš
202. 10. 2021 15:00AST Kamenický ŠenovTTC Ústí nad Orlicí B2:8 V: Žid Jaromír
202. 10. 2021 15:00SKST Děčín BTJ Sokol Chrudim0:10 V: Vašinová Karina
202. 10. 2021 14:00SK Dobré DTJ ABC Braník2:8 V: Rozínková Monika
202. 10. 2021 14:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ Sokol Stodůlky2:8 V: Bouček Stanislav
323. 10. 2021 10:00TJ Sokol StodůlkyAST Kamenický Šenov8:2 V: Stránský Zdeněk
323. 10. 2021 10:00TJ ABC BraníkSKST Děčín B8:2 V: Hanek Stanislav
323. 10. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavSK Dobré D9:1 V: Macela Václav
323. 10. 2021 10:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Česká Skalice6:4 V: Grill Josef
323. 10. 2021 10:00TJ Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí B5:5 V: Jílková Vanessa
423. 10. 2021 14:00TJ Sokol StodůlkySKST Děčín B7:3 V: Stránský Zdeněk
423. 10. 2021 14:00TJ ABC BraníkAST Kamenický Šenov2:8 V: Hanek Stanislav
423. 10. 2021 14:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Česká Skalice5:5 V: Macela Václav
423. 10. 2021 14:00TTC Brandýs n.LSK Dobré D5:5 V: Grill Josef
530. 10. 2021 10:00SK Dobré DTJ Sokol Chrudim4:6 V: Tomanec Jan
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTTC Ústí nad Orlicí B6:4 V: Hrubý Bohuslav
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol StodůlkyTJ AŠ Mladá Boleslav7:3 V: Stránský Zdeněk
530. 10. 2021 10:00TJ ABC BraníkTTC Brandýs n.L2:8 V: Hanek Stanislav
530. 10. 2021 10:00SKST Děčín BAST Kamenický Šenov1:9 V: Knebl Milan
630. 10. 2021 14:00SK Dobré DTTC Ústí nad Orlicí B6:4 V: Tomanec Jan
630. 10. 2021 14:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ Sokol Chrudim4:6 V: Hrubý Bohuslav
630. 10. 2021 14:00TJ Sokol StodůlkyTTC Brandýs n.L7:3 V: Stránský Zdeněk
630. 10. 2021 14:00TJ ABC BraníkTJ AŠ Mladá Boleslav6:4 V: Hanek Stanislav
713. 11. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavAST Kamenický Šenov5:5 V: Macela Václav
713. 11. 2021 10:00TTC Brandýs n.LSKST Děčín B10:0 V: Nekola Tomáš
713. 11. 2021 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Sokol Stodůlky7:3 V: Foltýn Michal
713. 11. 2021 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ ABC Braník3:7 V: Kodytek Pavel
713. 11. 2021 10:00SK Dobré DTJ Sokol Česká Skalice8:2 V: Rozínková Monika
813. 11. 2021 14:00TJ AŠ Mladá BoleslavSKST Děčín B9:1 V: Macela Václav
813. 11. 2021 14:00TTC Brandýs n.LAST Kamenický Šenov8:2 V: Nekola Tomáš
813. 11. 2021 14:30TJ Sokol ChrudimTJ ABC Braník8:2 V: Foltýn Michal
813. 11. 2021 14:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Stodůlky2:8 V: Kodytek Pavel
927. 11. 2021 10:00SK Dobré DAST Kamenický Šenov9:1 V: Sedláček Petr
927. 11. 2021 10:00TJ Sokol Česká SkaliceSKST Děčín B9:1 V: Tomancová Markéta
927. 11. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Chrudim7:3 V: Šťastný Vladislav
927. 11. 2021 10:00TTC Brandýs n.LTTC Ústí nad Orlicí B8:2 V: Nekola Tomáš
927. 11. 2021 10:00TJ Sokol StodůlkyTJ ABC Braník7:3 V: Stránský Zdeněk
1027. 11. 2021 14:00SK Dobré DSKST Děčín B7:3 V: Sedláček Petr
1027. 11. 2021 14:00TJ Sokol Česká SkaliceAST Kamenický Šenov8:2 V: Tomancová Markéta
1027. 11. 2021 14:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Ústí nad Orlicí B9:1 V: Šťastný Vladislav
1027. 11. 2021 14:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Chrudim4:6 V: Nekola Tomáš
1115. 01. 2022 10:00TJ Sokol ChrudimAST Kamenický Šenov8:2 V: Jílková Vanessa
1115. 01. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSKST Děčín B10:0 V: Kantorek Jiří
1115. 01. 2022 10:00TJ Sokol StodůlkySK Dobré D7:3 V: Stránský Zdeněk
1115. 01. 2022 10:00TJ ABC BraníkTJ Sokol Česká Skalice5:5 V: Blažek Jan
1115. 01. 2022 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Brandýs n.L6:4 V: Macela Václav
1215. 01. 2022 14:30TTC Ústí nad Orlicí BAST Kamenický Šenov10:0 V: Kantorek Jiří
1215. 01. 2022 14:30TJ Sokol ChrudimSKST Děčín B8:2 V: Foltýn Michal
1215. 01. 2022 14:00TJ ABC BraníkSK Dobré D6:4 V: Blažek Jan
1215. 01. 2022 14:00TJ Sokol StodůlkyTJ Sokol Česká Skalice5:5 V: Stránský Zdeněk
1329. 01. 2022 10:00AST Kamenický ŠenovTJ Sokol Stodůlky2:8 V: Žid Jaromír
1329. 01. 2022 10:00SKST Děčín BTJ ABC Braník4:6 V: Dyškant Zdeněk
1329. 01. 2022 10:00SK Dobré DTJ AŠ Mladá Boleslav9:1 V: Sedláček Petr
1329. 01. 2022 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTTC Brandýs n.L4:6 V: Hrubý Bohuslav
1329. 01. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim3:7 V: Neťuka Pavel
1429. 01. 2022 15:00SKST Děčín BTJ Sokol Stodůlky4:6 V: Dyškant Zdeněk
1429. 01. 2022 15:00AST Kamenický ŠenovTJ ABC Braník4:6 V: Žid Jaromír
1429. 01. 2022 14:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ AŠ Mladá Boleslav7:3 V: Hrubý Bohuslav
1429. 01. 2022 14:00SK Dobré DTTC Brandýs n.L2:8 V: Sedláček Petr
1512. 02. 2022 10:00TJ Sokol ChrudimSK Dobré D8:2 V: Foltýn Michal
1512. 02. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Skalice5:5 V: Kodytek Pavel
1512. 02. 2022 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Stodůlky4:6 V: Macela Václav
1512. 02. 2022 10:00TTC Brandýs n.LTJ ABC Braník7:3 V: Blažek Martin
1512. 02. 2022 10:00AST Kamenický ŠenovSKST Děčín B7:3 V: Žid Jaromír
1612. 02. 2022 14:30TTC Ústí nad Orlicí BSK Dobré D6:4 V: Kodytek Pavel
1612. 02. 2022 14:30TJ Sokol ChrudimTJ Sokol Česká Skalice6:4 V: Foltýn Michal
1612. 02. 2022 14:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Stodůlky4:6 V: Blažek Martin
1612. 02. 2022 14:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ ABC Braník6:4 V: Macela Václav
1726. 02. 2022 10:00AST Kamenický ŠenovTJ AŠ Mladá Boleslav2:8 V: Žid Jaromír
1726. 02. 2022 09:00SKST Děčín BTTC Brandýs n.L0:10 V: Vašinová Karina
1726. 02. 2022 10:00TJ Sokol StodůlkyTJ Sokol Chrudim8:2 V: Stránský Zdeněk
1726. 02. 2022 10:00TJ ABC BraníkTTC Ústí nad Orlicí B6:4 V: Hrdý Jiří
1726. 02. 2022 10:00TJ Sokol Česká SkaliceSK Dobré D3:7 V: Sedloň Josef
1826. 02. 2022 13:30SKST Děčín BTJ AŠ Mladá Boleslav0:10 V: Vašinová Karina
1826. 02. 2022 15:00AST Kamenický ŠenovTTC Brandýs n.L1:9 V: Žid Jaromír
1826. 02. 2022 14:00TJ ABC BraníkTJ Sokol Chrudim4:6 V: Hrdý Jiří
1826. 02. 2022 14:00TJ Sokol StodůlkyTTC Ústí nad Orlicí B9:1 V: Stránský Zdeněk
1912. 03. 2022 10:00AST Kamenický ŠenovSK Dobré D2:8 V: Macela Václav
1912. 03. 2022 10:00SKST Děčín BTJ Sokol Česká Skalice1:9 V: Chalupa Radek
1912. 03. 2022 10:00TJ Sokol ChrudimTJ AŠ Mladá Boleslav7:3 V: Foltýn Michal
1912. 03. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Brandýs n.L2:8 V: Kantorek Jiří
1912. 03. 2022 10:00TJ ABC BraníkTJ Sokol Stodůlky2:8 V: Hrdý Jiří
2012. 03. 2022 15:00SKST Děčín BSK Dobré D0:10 V: Chalupa Radek
2012. 03. 2022 15:00AST Kamenický ŠenovTJ Sokol Česká Skalice2:8 V: Macela Václav
2012. 03. 2022 14:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ AŠ Mladá Boleslav6:4 V: Kantorek Jiří
2012. 03. 2022 14:30TJ Sokol ChrudimTTC Brandýs n.L6:4 V: Foltýn Michal

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy