Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
109. 10. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Jaroměř-Josefov 2 C10:0
109. 10. 2021 09:00TJ Slovan Broumov BLokomotiva Meziměstí9:9
110. 10. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 ESokol Stěžery D10:3
109. 10. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BSparta Úpice B10:4
105. 10. 2021 18:15TTC Kostelec nad Orlicí BTTC Lhoty u Potštejna10:6
226. 09. 2021 09:00Jiskra Jaroměř BTTC Kostelec nad Orlicí B10:6
225. 09. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B5:10
225. 09. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Sparta Úpice B10:0
324. 09. 2021 17:00Jiskra Jaroměř BTTC Lhoty u Potštejna10:5
325. 09. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CSparta Úpice B10:6
325. 09. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B10:2
402. 10. 2021 09:00TTC Kostelec nad Orlicí BSokol PP Hradec Králové 2 E4:10
402. 10. 2021 09:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Stěžery D10:3
402. 10. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BTJ Slovan Broumov B9:9
402. 10. 2021 09:00Sparta Úpice BLokomotiva Meziměstí2:10
403. 10. 2021 09:00Jiskra Jaroměř BSokol Jaroměř-Josefov 2 C10:3
502. 10. 2021 14:00TTC Kostelec nad Orlicí BSokol Stěžery D10:8
502. 10. 2021 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol PP Hradec Králové 2 E10:2
502. 10. 2021 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BLokomotiva Meziměstí10:7
502. 10. 2021 14:00Sparta Úpice BTJ Slovan Broumov B6:10
503. 10. 2021 14:00Jiskra Jaroměř BTTC Nové Město n.M.8:10
616. 10. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTTC Kostelec nad Orlicí B10:0
616. 10. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.TTC Lhoty u Potštejna10:5
616. 10. 2021 09:00TJ Slovan Broumov BJiskra Jaroměř B0:10
716. 10. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTTC Lhoty u Potštejna1:10
716. 10. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.TTC Kostelec nad Orlicí B10:2
714. 10. 2021 18:00Lokomotiva MeziměstíJiskra Jaroměř B9:9
804. 11. 2021 17:30TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BSokol PP Hradec Králové 2 E3:10
830. 10. 2021 09:00Sparta Úpice BSokol Stěžery D2:10
830. 10. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Slovan Broumov B9:9
830. 10. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Lokomotiva Meziměstí10:0
930. 10. 2021 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BSokol Stěžery D10:5
930. 10. 2021 14:00Sparta Úpice BSokol PP Hradec Králové 2 E10:0wo
930. 10. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CLokomotiva Meziměstí6:10
930. 10. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.TJ Slovan Broumov B10:4
1013. 11. 2021 09:00TJ Slovan Broumov BTTC Kostelec nad Orlicí B10:4
1013. 11. 2021 09:00Lokomotiva MeziměstíTTC Lhoty u Potštejna6:10
1014. 11. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 EJiskra Jaroměř B7:10
1113. 11. 2021 14:00TJ Slovan Broumov BTTC Lhoty u Potštejna7:10
1113. 11. 2021 14:00Lokomotiva MeziměstíTTC Kostelec nad Orlicí B10:8
1114. 11. 2021 14:00Sokol Stěžery DJiskra Jaroměř B4:10
1227. 11. 2021 09:00TTC Kostelec nad Orlicí BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B5:10
1227. 11. 2021 09:00TTC Lhoty u PotštejnaSparta Úpice B10:0
1227. 11. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CSokol PP Hradec Králové 2 E10:4
1227. 11. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Stěžery D10:2
1327. 11. 2021 14:00TTC Kostelec nad Orlicí BSparta Úpice B10:2
1327. 11. 2021 14:00TTC Lhoty u PotštejnaTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B10:3
1327. 11. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CSokol Stěžery D10:4
1327. 11. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol PP Hradec Králové 2 E10:6
1412. 12. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETJ Slovan Broumov B10:5
1412. 12. 2021 09:00Sokol Stěžery DLokomotiva Meziměstí10:8
1411. 12. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BJiskra Jaroměř B3:10
1512. 12. 2021 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ELokomotiva Meziměstí10:1
1512. 12. 2021 14:00Sokol Stěžery DTJ Slovan Broumov B10:6
1511. 12. 2021 14:00Sparta Úpice BJiskra Jaroměř B3:10
1626. 02. 2022 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTTC Nové Město n.M.1:10
1626. 02. 2022 09:00Lokomotiva MeziměstíTJ Slovan Broumov B9:9
1627. 02. 2022 09:00Sokol Stěžery DSokol PP Hradec Králové 2 E10:2
1622. 02. 2022 18:00Sparta Úpice BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B9:9
1626. 02. 2022 09:00TTC Lhoty u PotštejnaTTC Kostelec nad Orlicí B10:2
1718. 12. 2021 09:00TTC Kostelec nad Orlicí BJiskra Jaroměř B4:10
1718. 12. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BSokol Jaroměř-Josefov 2 C10:7
1718. 12. 2021 09:00Sparta Úpice BTTC Nové Město n.M.0:10
1818. 12. 2021 14:00TTC Lhoty u PotštejnaJiskra Jaroměř B10:4
1818. 12. 2021 14:00Sparta Úpice BSokol Jaroměř-Josefov 2 C5:10
1818. 12. 2021 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BTTC Nové Město n.M.4:10
1909. 01. 2022 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETTC Kostelec nad Orlicí B3:10
1909. 01. 2022 09:00Sokol Stěžery DTTC Lhoty u Potštejna5:10
1908. 01. 2022 09:00TJ Slovan Broumov BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B9:9
1908. 01. 2022 09:00Lokomotiva MeziměstíSparta Úpice B10:0
1908. 01. 2022 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CJiskra Jaroměř B4:10
2009. 01. 2022 14:00Sokol Stěžery DTTC Kostelec nad Orlicí B10:8
2009. 01. 2022 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETTC Lhoty u Potštejna2:10
2008. 01. 2022 14:00Lokomotiva MeziměstíTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B9:9
2008. 01. 2022 14:00TJ Slovan Broumov BSparta Úpice B10:4
2008. 01. 2022 14:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Jaroměř B10:5
2129. 01. 2022 09:00TTC Kostelec nad Orlicí BSokol Jaroměř-Josefov 2 C10:6
2129. 01. 2022 09:00TTC Lhoty u PotštejnaTTC Nové Město n.M.5:10
2118. 02. 2022 18:00Jiskra Jaroměř BTJ Slovan Broumov B5:10
2229. 01. 2022 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Jaroměř-Josefov 2 C9:9
2229. 01. 2022 14:00TTC Kostelec nad Orlicí BTTC Nové Město n.M.2:10
2230. 01. 2022 14:00Jiskra Jaroměř BLokomotiva Meziměstí10:8
2313. 02. 2022 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B10:3
2313. 02. 2022 09:00Sokol Stěžery DSparta Úpice B10:2
2312. 02. 2022 09:00TJ Slovan Broumov BSokol Jaroměř-Josefov 2 C10:8
2312. 02. 2022 09:00Lokomotiva MeziměstíTTC Nové Město n.M.8:10
2413. 02. 2022 14:00Sokol Stěžery DTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B10:8
2413. 02. 2022 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ESparta Úpice B10:1
2412. 02. 2022 14:00Lokomotiva MeziměstíSokol Jaroměř-Josefov 2 C10:8
2412. 02. 2022 14:00TJ Slovan Broumov BTTC Nové Město n.M.5:10
2505. 03. 2022 09:00TTC Kostelec nad Orlicí BTJ Slovan Broumov B7:10
2505. 03. 2022 09:00TTC Lhoty u PotštejnaLokomotiva Meziměstí10:4
2506. 03. 2022 09:00Jiskra Jaroměř BSokol PP Hradec Králové 2 E6:10
2605. 03. 2022 14:00TTC Lhoty u PotštejnaTJ Slovan Broumov B10:1
2605. 03. 2022 14:00TTC Kostelec nad Orlicí BLokomotiva Meziměstí10:5
2606. 03. 2022 14:00Jiskra Jaroměř BSokol Stěžery D10:6
2702. 04. 2022 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BTTC Kostelec nad Orlicí B10:6
2702. 04. 2022 09:00Sparta Úpice BTTC Lhoty u Potštejna1:10
2727. 03. 2022 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 ESokol Jaroměř-Josefov 2 C10:4
2727. 03. 2022 09:00Sokol Stěžery DTTC Nové Město n.M.6:10
2802. 04. 2022 14:00Sparta Úpice BTTC Kostelec nad Orlicí B2:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BTTC Lhoty u Potštejna9:9
2827. 03. 2022 14:00Sokol Stěžery DSokol Jaroměř-Josefov 2 C9:9
2827. 03. 2022 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 ETTC Nové Město n.M.10:5
2919. 03. 2022 09:00TJ Slovan Broumov BSokol PP Hradec Králové 2 E10:0
2919. 03. 2022 09:00Lokomotiva MeziměstíSokol Stěžery D4:10
2920. 03. 2022 09:00Jiskra Jaroměř BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B10:2
3019. 03. 2022 14:00Lokomotiva MeziměstíSokol PP Hradec Králové 2 E10:6
3019. 03. 2022 14:00TJ Slovan Broumov BSokol Stěžery D10:5
3020. 03. 2022 14:00Jiskra Jaroměř BSparta Úpice B10:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy