Výsledky
Divize, muži
102. 10. 2021 17:00Orel ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B10:2
102. 10. 2021 17:00ST AMON KunoviceKST Zlín B10:1
102. 10. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Nivnice9:9
102. 10. 2021 17:00TJ Bystřice pod HostýnemSK Slavičín9:9
102. 10. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovKST Dolní Němčí B10:7
102. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Jiskra Otrokovice B10:1
230. 09. 2021 18:00Orel ZlínKST Zlín B10:4
203. 10. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
203. 10. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice ASK Slavičín10:2
203. 10. 2021 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Nivnice9:9
203. 10. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Jiskra Otrokovice B10:0
203. 10. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínKST Dolní Němčí B10:3
323. 10. 2021 17:30KST Dolní Němčí BOrel Zlín9:9
323. 10. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BST AMON Kunovice2:10
323. 10. 2021 17:00TJ NivniceTJ Sokol Újezdec-Těšov7:10
323. 10. 2021 17:00SK SlavičínTJ Sokol Kostelec-Zlín2:10
316. 10. 2021 16:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice A10:5
323. 10. 2021 17:30KST Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem10:5
423. 10. 2021 10:00KST Dolní Němčí BST AMON Kunovice8:10
420. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Otrokovice BOrel Zlín0:10
419. 10. 2021 17:30TJ NivniceTJ Sokol Kostelec-Zlín3:10
424. 10. 2021 10:00SK SlavičínTJ Sokol Újezdec-Těšov3:10
424. 10. 2021 09:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem10:0
423. 10. 2021 10:00KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice A3:10
530. 10. 2021 17:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice A10:2
530. 10. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Bystřice pod Hostýnem10:4
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ DDM Valašské Meziříčí B10:6
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínKST Zlín B10:2
530. 10. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Nivnice10:5
530. 10. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Slavičín9:9
631. 10. 2021 11:00Orel ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem10:1
631. 10. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice A10:3
631. 10. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovKST Zlín B10:3
631. 10. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
630. 10. 2021 10:00KST Dolní Němčí BSK Slavičín10:1
631. 10. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Nivnice1:10
713. 11. 2021 17:00TJ NivniceOrel Zlín10:8
713. 11. 2021 17:00SK SlavičínST AMON Kunovice3:10
713. 11. 2021 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí B10:8
713. 11. 2021 17:30KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice B10:6
713. 11. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Sokol Újezdec-Těšov3:10
713. 11. 2021 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Kostelec-Zlín9:9
814. 11. 2021 11:00TJ NivniceST AMON Kunovice4:10
811. 11. 2021 18:00Orel ZlínSK Slavičín9:9
805. 11. 2021 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice B10:0
813. 11. 2021 10:00KST Zlín BKST Dolní Němčí B7:10
814. 11. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Sokol Kostelec-Zlín10:8
814. 11. 2021 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Újezdec-Těšov8:10
927. 11. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovOrel Zlín9:9
927. 11. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínST AMON Kunovice10:5
927. 11. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice A9:9
927. 11. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice pod Hostýnem8:10
927. 11. 2021 17:00TJ NivniceTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
927. 11. 2021 17:30KST Zlín BSK Slavičín10:7
1028. 11. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovST AMON Kunovice10:6
1028. 11. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínOrel Zlín10:7
1027. 11. 2021 10:00KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem10:1
1025. 09. 2021 09:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Jiskra Otrokovice A6:10
1028. 11. 2021 11:00TJ NivniceKST Zlín B10:2
1028. 11. 2021 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Slavičín10:4
1111. 12. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Sokol Kostelec-Zlín8:10
1111. 12. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice B10:6
1111. 12. 2021 17:00TJ NivniceSK Slavičín10:8
1111. 12. 2021 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Zlín B10:2
1111. 12. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Bystřice pod Hostýnem10:2
1111. 12. 2021 17:00Orel ZlínST AMON Kunovice10:3
1215. 01. 2022 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BOrel Zlín10:3
1215. 01. 2022 17:30KST Zlín BST AMON Kunovice10:6
1212. 01. 2022 17:30TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice A10:3
1215. 01. 2022 17:00SK SlavičínTJ Bystřice pod Hostýnem5:10
1215. 01. 2022 17:30KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec-Těšov9:9
1215. 01. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec-Zlín3:10
1311. 01. 2022 18:00KST Zlín BOrel Zlín10:2
1316. 01. 2022 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice8:10
1316. 01. 2022 10:00SK SlavičínTJ Jiskra Otrokovice A6:10
1316. 01. 2022 11:00TJ NivniceTJ Bystřice pod Hostýnem8:10
1316. 01. 2022 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Újezdec-Těšov0:10
1315. 01. 2022 10:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec-Zlín6:10
1429. 01. 2022 17:00Orel ZlínKST Dolní Němčí B10:0
1429. 01. 2022 17:00ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice B10:3
1419. 02. 2022 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Nivnice10:5
1429. 01. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínSK Slavičín10:3
1429. 01. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ DDM Valašské Meziříčí B10:4
1429. 01. 2022 17:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Zlín B0:10
1530. 01. 2022 10:30ST AMON KunoviceKST Dolní Němčí B10:0
1527. 01. 2022 17:30Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice B10:1
1516. 02. 2022 17:30TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Nivnice10:5
1520. 02. 2022 10:30TJ Sokol Újezdec-TěšovSK Slavičín10:1
1530. 01. 2022 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ DDM Valašské Meziříčí B3:10
1526. 01. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice AKST Zlín B1:10
1609. 02. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice AOrel Zlín5:10
1612. 02. 2022 17:00TJ Bystřice pod HostýnemST AMON Kunovice1:10
1612. 02. 2022 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Újezdec-Těšov0:10
1610. 02. 2022 18:00KST Zlín BTJ Sokol Kostelec-Zlín2:10
1612. 02. 2022 17:00TJ NivniceKST Dolní Němčí B10:5
1612. 02. 2022 17:00SK SlavičínTJ Jiskra Otrokovice B4:10
1713. 02. 2022 11:00TJ Bystřice pod HostýnemOrel Zlín4:10
1713. 02. 2022 11:00TJ Jiskra Otrokovice AST AMON Kunovice2:10
1712. 02. 2022 09:00KST Zlín BTJ Sokol Újezdec-Těšov10:8
1713. 02. 2022 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Kostelec-Zlín1:10
1713. 02. 2022 10:00SK SlavičínKST Dolní Němčí B3:10
1713. 02. 2022 11:00TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice B10:0
1826. 02. 2022 17:00Orel ZlínTJ Nivnice10:0
1826. 02. 2022 17:00ST AMON KunoviceSK Slavičín10:0
1826. 02. 2022 17:30KST Dolní Němčí BTJ DDM Valašské Meziříčí B8:8
1826. 02. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Zlín B4:10
1826. 02. 2022 16:30TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Jiskra Otrokovice A10:2
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem10:5
1927. 02. 2022 10:30ST AMON KunoviceTJ Nivnice10:3
1927. 02. 2022 11:00SK SlavičínOrel Zlín3:10
1919. 02. 2022 13:15TJ Jiskra Otrokovice BTJ DDM Valašské Meziříčí B4:10
1927. 02. 2022 10:30KST Dolní Němčí BKST Zlín B10:5
1922. 02. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Jiskra Otrokovice A10:4
1927. 02. 2022 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Bystřice pod Hostýnem10:2
2005. 03. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Sokol Újezdec-Těšov10:7
2005. 03. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí B10:2
2005. 03. 2022 17:00SK SlavičínTJ Nivnice2:10
2005. 03. 2022 17:00KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí B10:4
2005. 03. 2022 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Jiskra Otrokovice A10:4
2005. 03. 2022 17:00ST AMON KunoviceOrel Zlín9:9
2112. 03. 2022 17:00Orel ZlínTJ Sokol Újezdec-Těšov10:5
2112. 03. 2022 17:00ST AMON KunoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín10:2
2112. 03. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice AKST Dolní Němčí B10:5
2112. 03. 2022 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Jiskra Otrokovice B10:8
2112. 03. 2022 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice4:10
2112. 03. 2022 17:00SK SlavičínKST Zlín B10:3
2213. 03. 2022 10:30ST AMON KunoviceTJ Sokol Újezdec-Těšov10:3
2210. 03. 2022 17:30Orel ZlínTJ Sokol Kostelec-Zlín10:4
2213. 03. 2022 11:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Dolní Němčí B9:9
2225. 09. 2021 12:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Jiskra Otrokovice B10:1
2213. 03. 2022 10:00KST Zlín BTJ Nivnice7:10
2213. 03. 2022 10:00SK SlavičínTJ DDM Valašské Meziříčí B5:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy