Výsledky
Krajská soutěž 2A
118. 09. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko12:6
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Čechovice C4:14
118. 09. 2021 10:00SK Přerov DT.J. Sokol Šternberk B17:1
118. 09. 2021 10:00SK Přerov ESportklub Štarnov9:9
116. 09. 2021 18:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Kojetín9:9
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol Tovačov BT.J. Sokol Olomouc Neředín C5:13
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice C14:4
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko5:13
218. 09. 2021 15:00SK Přerov DSportklub Štarnov12:6
218. 09. 2021 15:00SK Přerov ET.J. Sokol Šternberk B14:4
302. 10. 2021 10:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sigma Hranice6:12
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Kojetín5:13
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Ondratice B11:7
302. 10. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
317. 09. 2021 18:00SK Přerov DSK Přerov E13:5
302. 10. 2021 10:00T.J. Sokol Šternberk BSportklub Štarnov7:11
402. 10. 2021 15:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Kojetín4:14
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Hranice9:9
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
402. 10. 2021 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Ondratice B9:9
523. 10. 2021 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Tovačov B17:1
523. 10. 2021 10:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Olomouc Neředín C8:10
523. 10. 2021 10:00SK Přerov DObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko15:3
523. 10. 2021 10:00SK Přerov ETJ Sokol Čechovice C9:9
521. 10. 2021 19:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Němčice nad Hanou13:5
623. 10. 2021 15:00TJ Sigma HraniceT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:8
623. 10. 2021 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Tovačov B17:1
623. 10. 2021 15:00SK Přerov DTJ Sokol Čechovice C16:2
623. 10. 2021 15:00SK Přerov EObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko16:2
730. 10. 2021 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoT.J. Sokol Šternberk B13:5
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CSportklub Štarnov4:14
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Tovačov BSK Přerov D13:5
730. 10. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSK Přerov E14:4
730. 10. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Hranice12:6
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Kojetín8:10
830. 10. 2021 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoSportklub Štarnov9:9
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Šternberk B12:6
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Tovačov BSK Přerov E16:2
830. 10. 2021 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSK Přerov D16:2
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Kojetín7:11
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Hranice1:17
913. 11. 2021 10:00SK Přerov DTJ Sokol Ondratice B7:11
913. 11. 2021 10:00SK Přerov ETJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
913. 11. 2021 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Tovačov B14:4
913. 11. 2021 09:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:8
912. 11. 2021 18:30Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Čechovice C14:4
1013. 11. 2021 15:00SK Přerov DTJ Sokol Němčice nad Hanou18:0
1013. 11. 2021 15:00SK Přerov ETJ Sokol Ondratice B6:12
1013. 11. 2021 14:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Olomouc Neředín C4:14
1013. 11. 2021 14:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Tovačov B11:7
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Šternberk B18:0
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouSportklub Štarnov4:14
1127. 11. 2021 10:00TJ Sigma HraniceSK Přerov D7:11
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol KojetínSK Přerov E15:3
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BSportklub Štarnov6:12
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Šternberk B12:6
1227. 11. 2021 15:00TJ Sigma HraniceSK Přerov E15:3
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol KojetínSK Přerov D13:5
1311. 12. 2021 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Hranice10:8
1311. 12. 2021 09:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Kojetín7:11
1311. 12. 2021 10:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Tovačov B14:4
1311. 12. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Olomouc Neředín C6:12
1411. 12. 2021 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín2:16
1411. 12. 2021 14:00Sportklub ŠtarnovTJ Sigma Hranice14:4
1411. 12. 2021 15:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoT.J. Sokol Olomouc Neředín C7:11
1411. 12. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Tovačov B14:4
1515. 01. 2022 10:00TJ Sigma HraniceObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko11:7
1515. 01. 2022 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice C15:3
1515. 01. 2022 09:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Tovačov B13:5
1515. 01. 2022 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Olomouc Neředín C5:13
1515. 01. 2022 10:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Šternberk B8:10
1515. 09. 2021 18:00SK Přerov ESK Přerov D6:12
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol KojetínObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko11:7
1605. 01. 2022 18:30TJ Sigma HraniceTJ Sokol Čechovice C6:12
1615. 01. 2022 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Tovačov B2:16
1615. 01. 2022 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Olomouc Neředín C7:11
1729. 01. 2022 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sigma Hranice10:8
1729. 01. 2022 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Kojetín7:11
1729. 01. 2022 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoSK Přerov D11:7
1729. 01. 2022 10:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov E13:5
1728. 01. 2022 19:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Ondratice B4:14
1829. 01. 2022 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sigma Hranice13:5
1829. 01. 2022 14:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Kojetín2:16
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov D12:6
1829. 01. 2022 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoSK Přerov E12:6
1912. 02. 2022 08:00T.J. Sokol Šternberk BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko8:10
1912. 02. 2022 09:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice C7:11
1912. 02. 2022 10:00SK Přerov DTJ Sokol Tovačov B14:4
1912. 02. 2022 10:00SK Přerov ET.J. Sokol Olomouc Neředín C5:13
1912. 02. 2022 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Ondratice B8:10
1912. 02. 2022 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Němčice nad Hanou18:0
2012. 02. 2022 14:00Sportklub ŠtarnovObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko8:10
2012. 02. 2022 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice C8:10
2012. 02. 2022 15:00SK Přerov ETJ Sokol Tovačov B8:10
2012. 02. 2022 15:00SK Přerov DT.J. Sokol Olomouc Neředín C17:1
2012. 02. 2022 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Ondratice B15:3
2012. 02. 2022 15:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Němčice nad Hanou14:4
2126. 02. 2022 08:00TJ Sokol Ondratice BSK Přerov D14:4
2126. 02. 2022 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouSK Přerov E8:10
2126. 02. 2022 09:00TJ Sokol Tovačov BT.J. Sokol Šternberk B9:9
2126. 02. 2022 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSportklub Štarnov7:11
2126. 02. 2022 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Hranice15:3
2125. 02. 2022 18:30TJ Sokol Čechovice CObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko9:9
2226. 02. 2022 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouSK Přerov D4:14
2226. 02. 2022 14:00TJ Sokol Ondratice BSK Přerov E10:8
2226. 02. 2022 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CT.J. Sokol Šternberk B10:8
2226. 02. 2022 14:00TJ Sokol Tovačov BSportklub Štarnov8:10
2312. 03. 2022 09:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Němčice nad Hanou17:1
2312. 03. 2022 10:00SK Přerov DTJ Sigma Hranice12:6
2312. 03. 2022 10:00SK Přerov ETJ Sokol Kojetín3:15
2312. 03. 2022 09:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Ondratice B15:3
2305. 03. 2022 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Tovačov B7:11
2412. 03. 2022 14:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Ondratice B8:10
2412. 03. 2022 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice nad Hanou14:4
2412. 03. 2022 15:00SK Přerov ETJ Sigma Hranice5:13
2412. 03. 2022 15:00SK Přerov DTJ Sokol Kojetín12:6
2502. 04. 2022 10:00TJ Sigma HraniceT.J. Sokol Šternberk B17:1
2502. 04. 2022 10:00TJ Sokol KojetínSportklub Štarnov11:7
2502. 04. 2022 09:00TJ Sokol Tovačov BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko8:10
2502. 04. 2022 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Čechovice C7:11
2602. 04. 2022 15:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Šternberk B16:2
2602. 04. 2022 15:00TJ Sigma HraniceSportklub Štarnov13:5
2602. 04. 2022 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko9:9
2602. 04. 2022 14:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Čechovice C13:5
2709. 04. 2022 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Ondratice B13:5
2701. 04. 2022 19:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
2709. 04. 2022 08:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov D8:10
2709. 04. 2022 09:00Sportklub ŠtarnovSK Přerov E13:5
2806. 04. 2022 18:30TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Ondratice B10:8
2809. 04. 2022 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Němčice nad Hanou16:2
2809. 04. 2022 14:00Sportklub ŠtarnovSK Přerov D10:8
2809. 04. 2022 14:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov E10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy