Výsledky
2. třída B
120. 09. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Střížkov B10:8
123. 09. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Stodůlky C7:10
123. 09. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Pankrác B5:10
122. 09. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Běchovice II B10:4
122. 09. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha D10:3
123. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Klánovice B4:10
225. 10. 2021 19:15
ZŠ,Slavětínská 200
TJ Střížkov BTTC Klánovice B7:10
227. 09. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice E10:2
229. 09. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSF SKK El Niňo Praha H1:10
230. 09. 2021 19:15TJ Pankrác BTTC Rebel A1:10
229. 09. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Žižkov B9:9
201. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A10:5
307. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Střížkov B10:5
307. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy A7:10
306. 10. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Stodůlky C5:10
306. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Pankrác B10:4
307. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Běchovice II B9:9
306. 10. 2021 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha D10:3
411. 10. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha D10:8
413. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Klánovice B4:10
414. 10. 2021 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice E10:5
413. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CSF SKK El Niňo Praha H8:10
411. 10. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Rebel A10:7
411. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B10:2
521. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Střížkov B1:10
520. 10. 2021 18:00TTC Rebel ASK OAZA Praha B10:4
519. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HSK Dolní Měcholupy A10:4
521. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Stodůlky C10:2
520. 10. 2021 19:00TTC Klánovice BTJ Pankrác B10:6
518. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Běchovice II B8:10
601. 11. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Běchovice II B8:10
604. 11. 2021 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha D10:3
603. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Klánovice B10:6
601. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice E10:4
604. 11. 2021 19:15SK OAZA Praha BSF SKK El Niňo Praha H9:9
604. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Rebel A6:10
710. 11. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Střížkov B10:8
708. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Žižkov B10:2
711. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ESK OAZA Praha B2:10
713. 12. 2021 19:00TTC Klánovice BSK Dolní Měcholupy A10:3
708. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Stodůlky C10:7
710. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Pankrác B9:9
815. 11. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác B10:5
817. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II B6:10
815. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha D10:3
815. 11. 2021 19:15SK OAZA Praha BTTC Klánovice B4:10
818. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice E7:10
817. 11. 2021 18:00TTC Rebel ASF SKK El Niňo Praha H10:4
926. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Střížkov B10:3
925. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Rebel A6:10
924. 11. 2021 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Žižkov B10:2
922. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK OAZA Praha B9:9
924. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Dolní Měcholupy A5:10
925. 11. 2021 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Stodůlky C10:3
1016. 12. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Stodůlky C10:6
1029. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác B10:6
1002. 12. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Běchovice II B10:3
1002. 12. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nusle Praha D6:10
1001. 12. 2021 18:00TTC Rebel ATTC Klánovice B6:10
1029. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HSlovan KST Bohnice E10:5
1109. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Střížkov B10:5
1108. 12. 2021 19:00TTC Klánovice BSF SKK El Niňo Praha H7:10
1106. 12. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Rebel A10:4
1108. 12. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov B10:2
1109. 12. 2021 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha B9:9
1108. 12. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CSK Dolní Měcholupy A10:1
1210. 01. 2022 19:15TJ Střížkov BSK Dolní Měcholupy A8:10
1212. 01. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CSK OAZA Praha B9:9
1213. 01. 2022 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov B10:2
1212. 01. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Rebel A10:3
1210. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSF SKK El Niňo Praha H10:7
1212. 01. 2022 19:00TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice E10:4
1319. 01. 2022 19:00TTC Klánovice BTJ Střížkov B
Odloženo
1320. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha D10:3
1321. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Běchovice II B10:2
1319. 01. 2022 18:00TTC Rebel ATJ Pankrác B
Odklad C19
1320. 01. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Stodůlky C
Odklad C19
1317. 01. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha B10:4
1424. 01. 2022 19:15TJ Střížkov BSK OAZA Praha B 
1424. 01. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Žižkov B 
1426. 01. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Rebel A 
1427. 01. 2022 19:15TJ Pankrác BSF SKK El Niňo Praha H 
1426. 01. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BSlovan KST Bohnice E 
1424. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice B 
1531. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Střížkov B 
1502. 02. 2022 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II B 
1503. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B 
1531. 01. 2022 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Stodůlky C 
1502. 02. 2022 18:00TTC Rebel ASK Dolní Měcholupy A 
1503. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B 
1607. 02. 2022 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Žižkov B 
1607. 02. 2022 00:00SK OAZA Praha BTTC Rebel A 
1607. 02. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK El Niňo Praha H 
1609. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CSlovan KST Bohnice E 
1610. 02. 2022 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice B 
1609. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Nusle Praha D 
1716. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Střížkov B 
1714. 02. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác B 
1716. 02. 2022 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Stodůlky C 
1717. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ESK Dolní Měcholupy A 
1714. 02. 2022 00:00SF SKK El Niňo Praha HSK OAZA Praha B 
1716. 02. 2022 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Žižkov B 
1821. 02. 2022 19:15TJ Střížkov BTTC Rebel A 
1824. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BSF SKK El Niňo Praha H 
1821. 02. 2022 00:00SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice E 
1821. 02. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Klánovice B 
1823. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha D 
1824. 02. 2022 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Běchovice II B 
1903. 03. 2022 19:15TJ Pankrác BTJ Střížkov B 
1902. 03. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Stodůlky C 
1928. 02. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Dolní Měcholupy A 
1902. 03. 2022 19:00TTC Klánovice BSK OAZA Praha B 
1903. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov B 
1928. 02. 2022 00:00SF SKK El Niňo Praha HTTC Rebel A 
2021. 03. 2022 19:15TJ Střížkov BSF SKK El Niňo Praha H 
2023. 03. 2022 18:00TTC Rebel ASlovan KST Bohnice E 
2024. 03. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice B 
2021. 03. 2022 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Nusle Praha D 
2021. 03. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Běchovice II B 
2023. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Pankrác B 
2130. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Střížkov B 
2131. 03. 2022 19:15TJ Pankrác BSK Dolní Měcholupy A 
2130. 03. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK OAZA Praha B 
2128. 03. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Žižkov B 
2130. 03. 2022 19:00TTC Klánovice BTTC Rebel A 
2131. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ESF SKK El Niňo Praha H 
2204. 04. 2022 19:15TJ Střížkov BSlovan KST Bohnice E 
2204. 04. 2022 00:00SF SKK El Niňo Praha HTTC Klánovice B 
2206. 04. 2022 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Nusle Praha D 
2207. 04. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Běchovice II B 
2204. 04. 2022 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác B 
2204. 04. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Stodůlky C 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy