Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy B
101. 10. 2021 18:30Sokol Hudlice BSokol Stochov-Honice A8:10
102. 10. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Dříň A10:8
102. 10. 2021 17:00Sokol UnhošťSokol Králův Dvůr B10:0
108. 10. 2021 18:00Sokol Lány BLokomotiva Zdice B10:6
řeší STK
129. 09. 2021 19:30Sokol BuštěhradÚholičky10:8
223. 10. 2021 13:30Sokol Hudlice BSokol Buštěhrad10:8
223. 10. 2021 17:00Sokol Stochov-Honice AÚholičky10:5
223. 10. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Rakovník9:9
223. 10. 2021 17:00Sokol UnhošťSokol Lány B4:10
223. 10. 2021 13:30Sokol Králův Dvůr BLokomotiva Zdice B8:10
324. 10. 2021 13:00Sokol Hudlice BÚholičky9:9
305. 10. 2021 18:45Sokol Stochov-Honice ASokol Buštěhrad10:5
324. 10. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Rakovník10:7
322. 10. 2021 19:00Sokol UnhošťLokomotiva Zdice B10:6
324. 10. 2021 13:00Sokol Králův Dvůr BSokol Lány B6:10
430. 10. 2021 17:00Sokol BuštěhradSokol Lány B3:10
430. 10. 2021 17:00ÚholičkyLokomotiva Zdice B10:5
430. 10. 2021 13:30Sokol RakovníkSokol Králův Dvůr B9:9
430. 10. 2021 13:30Sokol Hudlice BTTC Kladno C10:3
426. 10. 2021 18:30Sokol Stochov-Honice ASokol Dříň A10:4
531. 10. 2021 10:00Sokol BuštěhradLokomotiva Zdice B10:3
515. 10. 2021 19:30ÚholičkySokol Lány B7:10
531. 10. 2021 13:00Sokol RakovníkSokol Unhošť9:9
531. 10. 2021 13:00Sokol Hudlice BSokol Dříň A10:4
531. 10. 2021 10:00Sokol Stochov-Honice ATTC Kladno C10:1
613. 11. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Buštěhrad2:10
613. 11. 2021 17:00Sokol Dříň AÚholičky5:10
613. 11. 2021 17:00Sokol UnhošťSokol Hudlice B10:4
613. 11. 2021 13:30Sokol Králův Dvůr BSokol Stochov-Honice A2:10
609. 11. 2021 18:30Lokomotiva Zdice BSokol Rakovník10:6
714. 11. 2021 10:00TTC Kladno CÚholičky10:8
714. 11. 2021 10:00Sokol Dříň ASokol Buštěhrad10:5
714. 11. 2021 10:00Sokol UnhošťSokol Stochov-Honice A8:10
714. 11. 2021 13:00Sokol Králův Dvůr BSokol Hudlice B10:4
714. 11. 2021 10:00Sokol Lány BSokol Rakovník10:8
807. 11. 2021 17:00ÚholičkySokol Rakovník10:4
827. 11. 2021 13:30Sokol Hudlice BSokol Lány B10:5
827. 11. 2021 17:00Sokol Stochov-Honice ALokomotiva Zdice B10:5
827. 11. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Unhošť9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Králův Dvůr B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol BuštěhradSokol Rakovník10:8
928. 11. 2021 13:00Sokol Hudlice BLokomotiva Zdice B10:4
928. 11. 2021 10:00Sokol Stochov-Honice ASokol Lány B10:0
928. 11. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Králův Dvůr B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol Dříň ASokol Unhošť10:3
1008. 12. 2021 19:00Sokol UnhošťSokol Buštěhrad5:10
1011. 12. 2021 13:30Sokol Králův Dvůr BÚholičky10:6
1011. 12. 2021 17:00Sokol Lány BTTC Kladno C10:1
1011. 12. 2021 17:00Lokomotiva Zdice BSokol Dříň A6:10
1011. 12. 2021 13:30Sokol RakovníkSokol Stochov-Honice A10:2
1112. 12. 2021 10:00Sokol UnhošťÚholičky5:10
1112. 12. 2021 13:00Sokol Králův Dvůr BSokol Buštěhrad7:10
1112. 12. 2021 10:00Sokol Lány BSokol Dříň A10:6
1112. 12. 2021 10:00Lokomotiva Zdice BTTC Kladno C7:10
1112. 12. 2021 13:00Sokol RakovníkSokol Hudlice B10:7
1215. 01. 2022 17:00Sokol Stochov-Honice ASokol Hudlice B7:10
1215. 01. 2022 17:00Sokol Dříň ATTC Kladno C10:4
1215. 01. 2022 13:30Sokol Králův Dvůr BSokol Unhošť10:8
1213. 01. 2022 18:00Lokomotiva Zdice BSokol Lány B4:10
1211. 01. 2022 19:30ÚholičkySokol Buštěhrad10:8
1329. 01. 2022 17:00Sokol BuštěhradSokol Hudlice B 
1329. 01. 2022 17:00ÚholičkySokol Stochov-Honice A 
1329. 01. 2022 13:30Sokol RakovníkSokol Dříň A 
1329. 01. 2022 17:00Sokol Lány BSokol Unhošť 
1327. 01. 2022 18:30Lokomotiva Zdice BSokol Králův Dvůr B4:10
1430. 01. 2022 10:00ÚholičkySokol Hudlice B 
1430. 01. 2022 10:00Sokol BuštěhradSokol Stochov-Honice A 
1430. 01. 2022 13:00Sokol RakovníkTTC Kladno C 
1430. 01. 2022 10:00Lokomotiva Zdice BSokol Unhošť 
1428. 01. 2022 18:30Sokol Lány BSokol Králův Dvůr B10:1
1512. 02. 2022 17:00Sokol Lány BSokol Buštěhrad
1512. 02. 2022 17:00Lokomotiva Zdice BÚholičky
1512. 02. 2022 13:30Sokol Králův Dvůr BSokol Rakovník
1512. 02. 2022 17:00TTC Kladno CSokol Hudlice B
1505. 02. 2022 13:00Sokol Dříň ASokol Stochov-Honice A
1613. 02. 2022 10:00Lokomotiva Zdice BSokol Buštěhrad
1613. 02. 2022 10:00Sokol Lány BÚholičky
1613. 02. 2022 10:00Sokol UnhošťSokol Rakovník
1606. 02. 2022 10:00Sokol Dříň ASokol Hudlice B
1613. 02. 2022 10:00TTC Kladno CSokol Stochov-Honice A
1719. 01. 2022 19:30Sokol BuštěhradTTC Kladno C10:5
1726. 02. 2022 17:00ÚholičkySokol Dříň A
1726. 02. 2022 13:30Sokol Hudlice BSokol Unhošť
1726. 02. 2022 17:00Sokol Stochov-Honice ASokol Králův Dvůr B
1726. 02. 2022 13:30Sokol RakovníkLokomotiva Zdice B
1827. 02. 2022 10:00ÚholičkyTTC Kladno C
1827. 02. 2022 10:00Sokol BuštěhradSokol Dříň A
1827. 02. 2022 10:00Sokol Stochov-Honice ASokol Unhošť
1827. 02. 2022 13:00Sokol Hudlice BSokol Králův Dvůr B
1827. 02. 2022 13:00Sokol RakovníkSokol Lány B
1912. 03. 2022 13:30Sokol RakovníkÚholičky
1912. 03. 2022 17:00Sokol Lány BSokol Hudlice B
1912. 03. 2022 17:00Lokomotiva Zdice BSokol Stochov-Honice A
1912. 03. 2022 17:00Sokol UnhošťTTC Kladno C
1912. 03. 2022 13:30Sokol Králův Dvůr BSokol Dříň A
2013. 03. 2022 13:00Sokol RakovníkSokol Buštěhrad
2013. 03. 2022 10:00Lokomotiva Zdice BSokol Hudlice B
2013. 03. 2022 10:00Sokol Lány BSokol Stochov-Honice A
2013. 03. 2022 13:00Sokol Králův Dvůr BTTC Kladno C
2013. 03. 2022 10:00Sokol UnhošťSokol Dříň A
2102. 04. 2022 17:00Sokol BuštěhradSokol Unhošť
2102. 04. 2022 17:00ÚholičkySokol Králův Dvůr B
2102. 04. 2022 17:00TTC Kladno CSokol Lány B
2102. 04. 2022 17:00Sokol Dříň ALokomotiva Zdice B
2102. 04. 2022 17:00Sokol Stochov-Honice ASokol Rakovník
2203. 04. 2022 10:00ÚholičkySokol Unhošť
2203. 04. 2022 10:00Sokol BuštěhradSokol Králův Dvůr B
2203. 04. 2022 10:00Sokol Dříň ASokol Lány B
2203. 04. 2022 10:00TTC Kladno CLokomotiva Zdice B
2203. 04. 2022 13:00Sokol Hudlice BSokol Rakovník

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy