Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž 2.třídy D
102. 10. 2021 17:00Sokol Čáslav BSokol Uhlířské Janovice A10:7
102. 10. 2021 17:00Sokol Močovice ATTC Říčany B9:9
102. 10. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Malín A7:10
127. 09. 2021 18:30Sokol Velké Popovice BST Benešov B10:6
102. 10. 2021 17:00SK Nová Ves I. ATTC Žehuň10:6
223. 10. 2021 17:00Sokol Čáslav BSK Nová Ves I. A10:8
223. 10. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ATTC Žehuň4:10
217. 10. 2021 10:00Sokol Močovice ASokol Velké Popovice B10:5
223. 10. 2021 13:30TTC Říčany BST Benešov B10:3
223. 10. 2021 17:00Sokol Malín ASokol Kostelec nad Černými lesy10:3
324. 10. 2021 10:00Sokol Čáslav BTTC Žehuň7:10
324. 10. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASK Nová Ves I. A10:5
324. 10. 2021 10:00Sokol Močovice AST Benešov B9:9
324. 10. 2021 13:00TTC Říčany BSokol Velké Popovice B10:3
324. 10. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Velký Osek1:10
426. 10. 2021 18:30SK Nová Ves I. ASokol Velký Osek0:10
430. 10. 2021 17:00
Herna SK Městec Králové
TTC ŽehuňSokol Malín A4:10
430. 10. 2021 13:30ST Benešov BSokol Kostelec nad Černými lesy10:8
430. 10. 2021 17:00Sokol Čáslav BSokol Močovice A10:8
430. 10. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ATTC Říčany B2:10
520. 10. 2021 18:30SK Nová Ves I. ASokol Malín A2:10
531. 10. 2021 10:00
Herna SK Městec Králové
TTC ŽehuňSokol Velký Osek4:10
531. 10. 2021 10:00Sokol Velké Popovice BSokol Kostelec nad Černými lesy10:5
531. 10. 2021 10:00Sokol Čáslav BTTC Říčany B10:7
531. 10. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Močovice A4:10
606. 11. 2021 17:00Sokol Močovice ASK Nová Ves I. A10:7
613. 11. 2021 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň10:3
613. 11. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Uhlířské Janovice A4:10
613. 11. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Velké Popovice B10:1
613. 11. 2021 17:00Sokol Malín AST Benešov B10:5
714. 11. 2021 10:00Sokol Močovice ATTC Žehuň4:10
714. 11. 2021 13:00TTC Říčany BSK Nová Ves I. A10:3
714. 11. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Čáslav B6:10
714. 11. 2021 10:00Sokol Velký OsekST Benešov B10:6
714. 11. 2021 10:00Sokol Malín ASokol Velké Popovice B10:3
827. 11. 2021 17:00SK Nová Ves I. ASokol Velké Popovice B5:10
827. 11. 2021 14:30TTC ŽehuňST Benešov B9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol Čáslav BSokol Velký Osek1:10
827. 11. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Malín A7:10
827. 11. 2021 13:30TTC Říčany BSokol Kostelec nad Černými lesy10:1
919. 11. 2021 18:00SK Nová Ves I. AST Benešov B0:10
928. 11. 2021 10:00TTC ŽehuňSokol Velké Popovice B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol Čáslav BSokol Malín A0:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Velký Osek3:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Močovice ASokol Kostelec nad Černými lesy10:2
1011. 12. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň1:10
1011. 12. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Močovice A10:4
1011. 12. 2021 17:00Sokol Malín ATTC Říčany B10:3
1011. 12. 2021 17:00Sokol Velké Popovice BSokol Čáslav B9:9
1011. 12. 2021 13:30ST Benešov BSokol Uhlířské Janovice A10:1
1112. 12. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySK Nová Ves I. A10:6
1112. 12. 2021 10:00Sokol Velký OsekTTC Říčany B10:6
1112. 12. 2021 10:00Sokol Malín ASokol Močovice A10:3
1112. 12. 2021 10:00Sokol Velké Popovice BSokol Uhlířské Janovice A10:4
1112. 12. 2021 10:00ST Benešov BSokol Čáslav B10:2
1215. 01. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Čáslav B7:10
1215. 01. 2022 13:30TTC Říčany BSokol Močovice A10:2
1215. 01. 2022 17:00Sokol Malín ASokol Velký Osek5:10
1215. 01. 2022 13:30ST Benešov BSokol Velké Popovice B10:4
1215. 01. 2022 17:00TTC ŽehuňSK Nová Ves I. A10:6
1329. 01. 2022 17:00SK Nová Ves I. ASokol Čáslav B7:10
1329. 01. 2022 17:00TTC ŽehuňSokol Uhlířské Janovice A10:4
1329. 01. 2022 17:00Sokol Velké Popovice BSokol Močovice A10:8
1329. 01. 2022 13:30ST Benešov BTTC Říčany B8:10
1329. 01. 2022 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Malín A1:10
1430. 01. 2022 10:00TTC ŽehuňSokol Čáslav B9:9
1430. 01. 2022 10:00SK Nová Ves I. ASokol Uhlířské Janovice A7:10
1430. 01. 2022 10:00ST Benešov BSokol Močovice A5:10
1430. 01. 2022 10:00Sokol Velké Popovice BTTC Říčany B3:10
1430. 01. 2022 10:00Sokol Velký OsekSokol Kostelec nad Černými lesy10:1
1512. 02. 2022 17:00Sokol Velký OsekSK Nová Ves I. A10:1
1516. 01. 2022 10:00Sokol Malín ATTC Žehuň10:4
1512. 02. 2022 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesyST Benešov B3:10
1512. 02. 2022 17:00Sokol Močovice ASokol Čáslav B7:10
1512. 02. 2022 13:30TTC Říčany BSokol Uhlířské Janovice A10:4
1611. 01. 2022 18:30Sokol Malín ASK Nová Ves I. A10:2
1613. 02. 2022 10:00Sokol Velký OsekTTC Žehuň10:2
1613. 02. 2022 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Velké Popovice B3:10
1613. 02. 2022 13:00TTC Říčany BSokol Čáslav B10:6
1613. 02. 2022 10:00Sokol Močovice ASokol Uhlířské Janovice A10:6
1726. 02. 2022 17:00SK Nová Ves I. ASokol Močovice A2:10
1726. 02. 2022 17:00TTC ŽehuňTTC Říčany B10:4
1726. 02. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Kostelec nad Černými lesy9:9
1726. 02. 2022 17:00Sokol Velké Popovice BSokol Velký Osek3:10
1726. 02. 2022 13:30ST Benešov BSokol Malín A6:10
1827. 02. 2022 10:00TTC ŽehuňSokol Močovice A7:10
1827. 02. 2022 10:00SK Nová Ves I. ATTC Říčany B3:10
1827. 02. 2022 10:00Sokol Čáslav BSokol Kostelec nad Černými lesy10:6
1827. 02. 2022 10:00ST Benešov BSokol Velký Osek2:10
1827. 02. 2022 10:00Sokol Velké Popovice BSokol Malín A10:5
1911. 03. 2022 18:30Sokol Velké Popovice BSK Nová Ves I. A10:2
1912. 03. 2022 13:30ST Benešov BTTC Žehuň10:7
1912. 03. 2022 17:00Sokol Velký OsekSokol Čáslav B10:4
1912. 03. 2022 13:00
Herna S.Uhl.Janovice
Sokol Malín ASokol Uhlířské Janovice A10:2
1912. 03. 2022 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B4:10
2013. 03. 2022 10:00ST Benešov BSK Nová Ves I. A10:3
2013. 03. 2022 10:00Sokol Velké Popovice BTTC Žehuň10:5
2013. 03. 2022 10:00
Herna S.Čáslav
Sokol Malín ASokol Čáslav B10:6
2013. 03. 2022 10:00Sokol Velký OsekSokol Uhlířské Janovice A10:1
2013. 03. 2022 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Močovice A10:8
2127. 03. 2022 10:00TTC ŽehuňSokol Kostelec nad Černými lesy10:0wo
2102. 04. 2022 17:00
Herna SKP Olympia K.Hora
Sokol Močovice ASokol Velký Osek4:10
2102. 04. 2022 13:30TTC Říčany BSokol Malín A6:10
2102. 04. 2022 17:00Sokol Čáslav BSokol Velké Popovice B3:10
2102. 04. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice AST Benešov B5:10
2203. 04. 2022 10:00SK Nová Ves I. ASokol Kostelec nad Černými lesy1:10
2203. 04. 2022 13:00TTC Říčany BSokol Velký Osek10:6
2203. 04. 2022 10:00
Herna SKP Kutná Hora
Sokol Močovice ASokol Malín A5:10
2229. 03. 2022 19:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Velké Popovice B10:6
2203. 04. 2022 10:00Sokol Čáslav BST Benešov B7:10
1/109. 04. 2022 17:00Sokol Velký OsekST Benešov B18:0wo
1/109. 04. 2022 10:00TTC Říčany BSokol Malín A6:12
1/210. 04. 2022 10:00ST Benešov BSokol Velký Osek0:18wo
1/210. 04. 2022 10:00Sokol Malín ATTC Říčany B18:0wo
2/123. 04. 2022 17:00Sokol Velký OsekSokol Malín A12:6
2/224. 04. 2022 10:00Sokol Malín ASokol Velký Osek10:8
11/109. 04. 2022 17:00SK Nová Ves I. ASokol Močovice A0:18wo
11/109. 04. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Kostelec nad Černými lesy18:0wo
11/210. 04. 2022 10:00
Herna SKP Olympia K.Hora
Sokol Močovice ASK Nová Ves I. A18:0wo
11/210. 04. 2022 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Uhlířské Janovice A0:18wo
12/123. 04. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Močovice A8:10
12/224. 04. 2022 10:00
Herna SKP Olympia K.Hora
Sokol Močovice ASokol Uhlířské Janovice A9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy