Výsledky
Divize muži
118. 09. 2021 17:00Orel jednota Silůvky ATJ Brno-Bystrc A9:9
118. 09. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice AKST LVA A6:10
118. 09. 2021 17:00TJ Sokol Klobouky u Brna AOrel jednota Ivančice A8:10
118. 09. 2021 10:30SKST PLUS Hodonín CTJ Sokol Hlubočany A10:3
118. 09. 2021 09:30TJ Holásky BMK Řeznovice A5:10
118. 09. 2021 18:30KST Blansko BKST DRAGON Vyškov A10:5
118. 09. 2021 17:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A10:6
219. 09. 2021 10:00Orel jednota Silůvky AKST LVA A10:4
219. 09. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Brno-Bystrc A6:10
219. 09. 2021 10:00STK Zbraslavec AOrel jednota Ivančice A10:3
219. 09. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CMK Řeznovice A10:0
217. 09. 2021 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Hlubočany A10:6
217. 09. 2021 18:30KST Blansko BTJ Sokol Rebešovice A7:10
219. 09. 2021 10:30TJ Sokol Brno I AKST DRAGON Vyškov A10:4
302. 10. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc AKST DRAGON Vyškov A10:1
302. 10. 2021 18:30KST LVA ATJ Sokol Rebešovice A7:10
302. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko B4:10
302. 10. 2021 10:00MK Řeznovice ATJ Sokol Brno I A10:4
302. 10. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ASKST PLUS Hodonín C3:10
302. 10. 2021 17:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
302. 10. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ASTK Zbraslavec A9:9
403. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Rebešovice A5:10
401. 10. 2021 19:00KST LVA AKST DRAGON Vyškov A10:0
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I A3:10
403. 10. 2021 10:00MK Řeznovice AKST Blansko B6:10
402. 10. 2021 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Holásky B10:6
403. 10. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ASTK Zbraslavec A10:7
403. 10. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A5:10
523. 10. 2021 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Brno-Bystrc A4:10
523. 10. 2021 17:30STK Zbraslavec AKST LVA A7:10
523. 10. 2021 13:30SKST PLUS Hodonín COrel jednota Silůvky A10:6
523. 10. 2021 18:30TJ Holásky BSK Baník Ratíškovice A10:3
519. 10. 2021 18:00KST Blansko BOrel jednota Ivančice A10:1
523. 10. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Hlubočany A1:10
522. 10. 2021 19:00TJ Sokol Rebešovice AMK Řeznovice A7:10
622. 10. 2021 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST LVA A3:10
624. 10. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A7:10
624. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CSK Baník Ratíškovice A10:0
622. 10. 2021 18:30TJ Holásky BOrel jednota Silůvky A8:10
624. 10. 2021 10:30TJ Sokol Brno I AOrel jednota Ivančice A9:9
621. 10. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AMK Řeznovice A3:10
623. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Hlubočany A10:2
730. 10. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Hlubočany A10:3
730. 10. 2021 18:30KST LVA AMK Řeznovice A10:6
728. 10. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AOrel jednota Ivančice A10:8
730. 10. 2021 17:00Orel jednota Silůvky AKST Blansko B10:8
730. 10. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Brno I A6:10
730. 10. 2021 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST PLUS Hodonín C2:10
730. 10. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Holásky B10:5
831. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc AMK Řeznovice A1:10
829. 10. 2021 19:00KST LVA ATJ Sokol Hlubočany A10:4
830. 10. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Rebešovice A8:10
831. 10. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Brno I A10:3
831. 10. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice AKST Blansko B5:10
829. 10. 2021 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Holásky B8:10
831. 10. 2021 10:00STK Zbraslavec ASKST PLUS Hodonín C3:10
913. 11. 2021 17:00SKST PLUS Hodonín CTJ Brno-Bystrc A10:2
913. 11. 2021 18:30TJ Holásky BKST LVA A7:10
912. 11. 2021 18:30KST Blansko BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
913. 11. 2021 17:30TJ Sokol Brno I ASTK Zbraslavec A10:3
913. 11. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AOrel jednota Silůvky A3:10
913. 11. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ASK Baník Ratíškovice A10:4
909. 11. 2021 18:30
Chřestová 262/22, 66491 Ivančice
TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Ivančice A10:7
1014. 11. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CKST LVA A10:8
1012. 11. 2021 18:30TJ Holásky BTJ Brno-Bystrc A8:10
1010. 11. 2021 18:30KST Blansko BSTK Zbraslavec A10:2
1014. 11. 2021 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:3
1012. 11. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASK Baník Ratíškovice A1:10
1013. 11. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Silůvky A7:10
1012. 11. 2021 18:00MK Řeznovice AOrel jednota Ivančice A10:8
1127. 11. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Ivančice A9:9
1127. 11. 2021 17:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Hlubočany A10:1
1127. 11. 2021 18:00SK Baník Ratíškovice AMK Řeznovice A9:9
1117. 12. 2021 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna AKST DRAGON Vyškov A9:9
1127. 11. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Rebešovice A3:10
1127. 11. 2021 17:00SKST PLUS Hodonín CKST Blansko B10:2
1127. 11. 2021 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Brno I A6:10
1217. 12. 2021 19:00KST LVA AOrel jednota Ivančice A10:7
1228. 11. 2021 09:00Orel jednota Silůvky AMK Řeznovice A10:3
1228. 11. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Hlubočany A10:4
1226. 11. 2021 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rebešovice A4:10
1213. 12. 2021 18:30STK Zbraslavec AKST DRAGON Vyškov A10:2
1228. 11. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CTJ Sokol Brno I A10:7
1226. 11. 2021 18:30TJ Holásky BKST Blansko B10:4
1311. 12. 2021 12:30KST Blansko BTJ Brno-Bystrc A7:10
1311. 12. 2021 17:30TJ Sokol Brno I AKST LVA A10:6
1311. 12. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASKST PLUS Hodonín C0:10
1311. 12. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky B10:1
1311. 12. 2021 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Hlubočany A10:5
1311. 12. 2021 10:00MK Řeznovice ASTK Zbraslavec A10:5
1311. 12. 2021 17:00Orel jednota Ivančice AOrel jednota Silůvky A7:10
1409. 12. 2021 19:00KST Blansko BKST LVA A7:10
1409. 12. 2021 18:30TJ Sokol Brno I ATJ Brno-Bystrc A9:9
1409. 12. 2021 18:30KST DRAGON Vyškov ATJ Holásky B1:10
1411. 12. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ASKST PLUS Hodonín C8:10
1412. 12. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A10:2
1412. 12. 2021 10:00MK Řeznovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
1411. 12. 2021 10:00Orel jednota Ivančice ASK Baník Ratíškovice A10:7
1513. 12. 2021 18:30Orel jednota Silůvky ASK Baník Ratíškovice A10:1
1518. 12. 2021 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASTK Zbraslavec A9:9
1514. 12. 2021 18:30SKST PLUS Hodonín CTJ Holásky B10:8
1518. 12. 2021 18:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I A4:10
1516. 12. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Rebešovice A4:10
1518. 12. 2021 17:30TJ Sokol Hlubočany AMK Řeznovice A9:9
1518. 12. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc AKST LVA A10:2
1615. 01. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Brno-Bystrc A4:10
1615. 01. 2022 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST LVA A10:5
1615. 01. 2022 18:30KST Blansko BTJ Sokol Hlubočany A6:10
1615. 01. 2022 17:30TJ Sokol Brno I AMK Řeznovice A10:3
1615. 01. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín COrel jednota Ivančice A10:1
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna AOrel jednota Silůvky A7:10
1615. 01. 2022 17:30STK Zbraslavec ASK Baník Ratíškovice A10:7
1715. 01. 2022 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Brno-Bystrc A10:6
1714. 01. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov AKST LVA A4:10
1716. 01. 2022 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Hlubočany A10:3
1714. 01. 2022 18:30KST Blansko BMK Řeznovice A2:10
1714. 01. 2022 18:30TJ Holásky BOrel jednota Ivančice A10:5
1716. 01. 2022 10:00STK Zbraslavec AOrel jednota Silůvky A5:10
1714. 01. 2022 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Baník Ratíškovice A10:8
1829. 01. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:4
1815. 02. 2022 19:00KST LVA ASTK Zbraslavec A10:2
1829. 01. 2022 17:00Orel jednota Silůvky ASKST PLUS Hodonín C6:10
1829. 01. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Holásky B6:10
1829. 01. 2022 17:00Orel jednota Ivančice AKST Blansko B10:8
1825. 01. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany AKST DRAGON Vyškov A10:4
1825. 01. 2022 18:30MK Řeznovice ATJ Sokol Rebešovice A6:10
1928. 01. 2022 19:00KST LVA ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
1930. 01. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A10:4
1930. 01. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST PLUS Hodonín C1:10
1928. 01. 2022 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Holásky B10:5
1929. 01. 2022 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Brno I A6:10
1930. 01. 2022 10:00MK Řeznovice AKST DRAGON Vyškov A10:3
1926. 01. 2022 18:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Rebešovice A2:10
2012. 02. 2022 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Brno-Bystrc A7:10
2012. 02. 2022 10:00MK Řeznovice AKST LVA A10:8
2012. 02. 2022 18:00Orel jednota Ivančice AKST DRAGON Vyškov A10:7
2012. 02. 2022 13:00
Anenská 54, Silůvky
KST Blansko BOrel jednota Silůvky A0:10
2012. 02. 2022 17:30TJ Sokol Brno I ASK Baník Ratíškovice A10:8
2012. 02. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín CTJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
2004. 03. 2022 18:00TJ Holásky BSTK Zbraslavec A4:10
2113. 02. 2022 10:00MK Řeznovice ATJ Brno-Bystrc A10:8
2113. 02. 2022 10:00TJ Sokol Hlubočany AKST LVA A6:10
2112. 02. 2022 10:00TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Ivančice A10:6
2113. 02. 2022 10:30TJ Sokol Brno I AOrel jednota Silůvky A6:10
2111. 02. 2022 18:30KST Blansko BSK Baník Ratíškovice A9:9
2118. 02. 2022 18:00TJ Holásky BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:3
2111. 02. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín CSTK Zbraslavec A10:2
2226. 02. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc ASKST PLUS Hodonín C2:10
2226. 02. 2022 18:30KST LVA ATJ Holásky B10:5
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna AKST Blansko B10:5
2226. 02. 2022 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I A10:8
2226. 02. 2022 17:00Orel jednota Silůvky AKST DRAGON Vyškov A10:0
2226. 02. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Rebešovice A2:10
2222. 02. 2022 19:00
kulturní dům Hlubočany 22
Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A4:10
2325. 02. 2022 19:00KST LVA ASKST PLUS Hodonín C1:10
2326. 02. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Holásky B7:10
2327. 02. 2022 10:00STK Zbraslavec AKST Blansko B10:0
2325. 02. 2022 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Brno I A3:10
2327. 02. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice AKST DRAGON Vyškov A10:4
2327. 02. 2022 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Rebešovice A10:4
2326. 02. 2022 10:00Orel jednota Ivančice AMK Řeznovice A8:10
2405. 03. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice AOrel jednota Silůvky A4:10
2405. 03. 2022 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
2405. 03. 2022 16:00TJ Holásky BSKST PLUS Hodonín C2:10
2404. 03. 2022 18:00TJ Sokol Brno I AKST Blansko B10:3
2405. 03. 2022 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST DRAGON Vyškov A10:4
2405. 03. 2022 10:00MK Řeznovice ATJ Sokol Hlubočany A10:2
2405. 03. 2022 18:30KST LVA ATJ Brno-Bystrc A9:9
2512. 03. 2022 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Brno-Bystrc A0:10
2512. 03. 2022 17:30TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Silůvky A3:10
2512. 03. 2022 10:00MK Řeznovice ASK Baník Ratíškovice A6:10
2512. 03. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:6
2512. 03. 2022 17:30TJ Sokol Rebešovice ASTK Zbraslavec A6:10
2512. 03. 2022 12:30KST Blansko BSKST PLUS Hodonín C10:8
2512. 03. 2022 17:30TJ Sokol Brno I ATJ Holásky B10:2
2612. 03. 2022 10:00Orel jednota Ivančice AKST LVA A8:10
2613. 03. 2022 10:00MK Řeznovice AOrel jednota Silůvky A10:4
2613. 03. 2022 10:00TJ Sokol Hlubočany ASK Baník Ratíškovice A9:9
2611. 03. 2022 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:0wo
2611. 03. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov ASTK Zbraslavec A1:10
2613. 03. 2022 10:30TJ Sokol Brno I ASKST PLUS Hodonín C5:10
2611. 03. 2022 18:30KST Blansko BTJ Holásky B10:8
2702. 04. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc AKST Blansko B10:2
2724. 03. 2022 19:00KST LVA ATJ Sokol Brno I A9:9
2702. 04. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín CKST DRAGON Vyškov A10:0
2702. 04. 2022 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Rebešovice A6:10
2702. 04. 2022 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:7
2702. 04. 2022 17:30STK Zbraslavec AMK Řeznovice A7:10
2702. 04. 2022 17:00Orel jednota Silůvky AOrel jednota Ivančice A10:1
2801. 04. 2022 19:00KST LVA AKST Blansko B10:3
2831. 03. 2022 18:45TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I A6:10
2801. 04. 2022 18:30TJ Holásky BKST DRAGON Vyškov A10:1
2802. 04. 2022 10:30SKST PLUS Hodonín CTJ Sokol Rebešovice A10:2
2803. 04. 2022 10:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A10:7
2801. 04. 2022 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMK Řeznovice A7:10
2803. 04. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice AOrel jednota Ivančice A10:6
2909. 04. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Silůvky A10:5
2909. 04. 2022 18:30KST LVA ASK Baník Ratíškovice A5:10
2909. 04. 2022 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
2906. 04. 2022 18:00TJ Sokol Hlubočany ASKST PLUS Hodonín C5:10
2909. 04. 2022 10:00MK Řeznovice ATJ Holásky B9:9
2909. 04. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov AKST Blansko B8:10
2909. 04. 2022 14:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I A10:2
3008. 04. 2022 19:00KST LVA AOrel jednota Silůvky A10:5
3010. 04. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc ASK Baník Ratíškovice A10:2
3009. 04. 2022 10:00Orel jednota Ivančice ASTK Zbraslavec A10:4
3005. 04. 2022 18:00MK Řeznovice ASKST PLUS Hodonín C7:10
3010. 04. 2022 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Holásky B5:10
3009. 04. 2022 10:00TJ Sokol Rebešovice AKST Blansko B10:1
3008. 04. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Brno I A3:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy