Výsledky
Krajská soutěž I. třídy A
118. 09. 2021 17:00Kunštát ATJ Brno-Bystrc B9:9
121. 09. 2021 18:30TJ Šošůvka AKST Blansko C10:3
115. 09. 2021 18:30MK Řeznovice BTJ Mokrá-Horákov A9:9
118. 09. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Hlubočany B10:5
118. 09. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Kuřim A10:2
118. 09. 2021 13:00TJ Sokol Brno I BOrel jednota Silůvky B10:2
219. 09. 2021 10:00Kunštát AKST Blansko C3:10
220. 09. 2021 18:45TJ Šošůvka ATJ Brno-Bystrc B10:2
224. 09. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Hlubočany B10:5
219. 09. 2021 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Mokrá-Horákov A9:9
217. 09. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel jednota Silůvky B10:7
217. 09. 2021 18:00TJ Sokol Brno I BSK Kuřim A10:5
302. 10. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BSK Kuřim A10:7
302. 10. 2021 17:00KST Blansko COrel jednota Silůvky B1:10
302. 10. 2021 10:30TJ Mokrá-Horákov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C9:9
302. 10. 2021 13:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Brno I B2:10
301. 10. 2021 18:00Kunštát AMK Řeznovice B3:10
302. 10. 2021 12:00TJ Šošůvka ATTC Moravská Slavia Brno E10:5
403. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BOrel jednota Silůvky B6:10
401. 10. 2021 18:30KST Blansko CSK Kuřim A8:10
430. 09. 2021 18:30TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Brno I B4:10
401. 10. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C2:10
403. 10. 2021 10:00Kunštát ATTC Moravská Slavia Brno E2:10
430. 09. 2021 18:45TJ Šošůvka AMK Řeznovice B10:2
523. 10. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Brno-Bystrc B10:5
523. 10. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Blansko C10:7
523. 10. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKunštát A10:2
518. 10. 2021 18:30TJ Sokol Brno I BTJ Šošůvka A9:9
523. 10. 2021 17:30SK Kuřim ATJ Mokrá-Horákov A7:10
523. 10. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Hlubočany B10:5
622. 10. 2021 18:00MK Řeznovice BKST Blansko C10:8
624. 10. 2021 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Brno-Bystrc B10:2
622. 10. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Šošůvka A7:10
622. 10. 2021 18:00TJ Sokol Brno I BKunštát A10:0
624. 10. 2021 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany B10:4
624. 10. 2021 10:00Orel jednota Silůvky BTJ Mokrá-Horákov A10:2
730. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Mokrá-Horákov A6:10
730. 10. 2021 12:00KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany B10:2
730. 10. 2021 17:00Kunštát ASK Kuřim A6:10
730. 10. 2021 17:30TJ Šošůvka AOrel jednota Silůvky B10:0
730. 10. 2021 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:1
730. 10. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I B10:3
831. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Hlubočany B10:7
829. 10. 2021 18:30KST Blansko CTJ Mokrá-Horákov A10:3
831. 10. 2021 10:00Kunštát AOrel jednota Silůvky B6:10
831. 10. 2021 10:00TJ Šošůvka ASK Kuřim A10:3
829. 10. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I B10:8
829. 10. 2021 18:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
913. 11. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Brno-Bystrc B10:8
913. 11. 2021 13:00TJ Sokol Brno I BKST Blansko C10:1
913. 11. 2021 17:30SK Kuřim AMK Řeznovice B1:10
913. 11. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTTC Moravská Slavia Brno E10:5
913. 11. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AKunštát A10:0
924. 11. 2021 18:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Šošůvka A1:10
1012. 11. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Blansko C10:5
1012. 11. 2021 18:00TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc B10:6
1014. 11. 2021 10:00SK Kuřim ATTC Moravská Slavia Brno E5:10
1014. 11. 2021 10:00Orel jednota Silůvky BMK Řeznovice B9:9
1001. 12. 2021 19:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Šošůvka A6:10
1014. 11. 2021 10:00Kunštát ATJ Sokol Hlubočany B4:10
1127. 11. 2021 17:00Kunštát ATJ Šošůvka A1:10
1127. 11. 2021 18:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno E10:4
1124. 11. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno I B10:7
1127. 11. 2021 17:30SK Kuřim AOrel jednota Silůvky B5:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Hlubočany B10:2
1127. 11. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BKST Blansko C10:7
1215. 01. 2022 17:30SK Kuřim ATJ Brno-Bystrc B10:5
1215. 01. 2022 17:00Orel jednota Silůvky BKST Blansko C10:2
1215. 01. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Mokrá-Horákov A2:10
1215. 01. 2022 13:00TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany B10:0
1215. 01. 2022 18:00MK Řeznovice BKunštát A10:1
1215. 01. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Šošůvka A10:8
1316. 01. 2022 10:00Orel jednota Silůvky BTJ Brno-Bystrc B10:3
1316. 01. 2022 10:00SK Kuřim AKST Blansko C9:9
1314. 01. 2022 18:00TJ Sokol Brno I BTJ Mokrá-Horákov A7:10
1314. 01. 2022 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Hlubočany B8:10
1316. 01. 2022 10:30TTC Moravská Slavia Brno EKunštát A10:0
1308. 01. 2022 18:00MK Řeznovice BTJ Šošůvka A10:8
1429. 01. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc BMK Řeznovice B
1429. 01. 2022 10:00KST Blansko CTTC Moravská Slavia Brno E
1429. 01. 2022 17:00Kunštát AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1429. 01. 2022 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Brno I B
1429. 01. 2022 17:00TJ Mokrá-Horákov ASK Kuřim A
1429. 01. 2022 13:00TJ Sokol Hlubočany BOrel jednota Silůvky B
1528. 01. 2022 18:30KST Blansko CMK Řeznovice B
1530. 01. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc BTTC Moravská Slavia Brno E
1528. 01. 2022 18:30TJ Šošůvka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1530. 01. 2022 10:00Kunštát ATJ Sokol Brno I B
1528. 01. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany BSK Kuřim A
1530. 01. 2022 09:00TJ Mokrá-Horákov AOrel jednota Silůvky B
1612. 02. 2022 17:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Brno-Bystrc B
1612. 02. 2022 13:00TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C
1612. 02. 2022 17:30SK Kuřim AKunštát A
1612. 02. 2022 17:00Orel jednota Silůvky BTJ Šošůvka A
1612. 02. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CMK Řeznovice B
1612. 02. 2022 13:00TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno E
1711. 02. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Brno-Bystrc B
1713. 02. 2022 09:00TJ Mokrá-Horákov AKST Blansko C
1713. 02. 2022 10:00Orel jednota Silůvky BKunštát A
1713. 02. 2022 10:00SK Kuřim ATJ Šošůvka A
1711. 02. 2022 18:00TJ Sokol Brno I BMK Řeznovice B
1711. 02. 2022 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTTC Moravská Slavia Brno E
1826. 02. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1826. 02. 2022 10:00KST Blansko CTJ Sokol Brno I B
1826. 02. 2022 18:00MK Řeznovice BSK Kuřim A
1826. 02. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno EOrel jednota Silůvky B
1826. 02. 2022 17:00Kunštát ATJ Mokrá-Horákov A
1826. 02. 2022 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany B
1925. 02. 2022 18:30KST Blansko CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1927. 02. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Brno I B
1927. 02. 2022 10:30TTC Moravská Slavia Brno ESK Kuřim A
1925. 02. 2022 18:00MK Řeznovice BOrel jednota Silůvky B
1927. 02. 2022 10:00TJ Šošůvka ATJ Mokrá-Horákov A
1925. 02. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany BKunštát A
2005. 03. 2022 17:30TJ Šošůvka AKunštát A
2005. 03. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno EMK Řeznovice B
2005. 03. 2022 13:00TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2005. 03. 2022 17:00Orel jednota Silůvky BSK Kuřim A
2005. 03. 2022 13:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Mokrá-Horákov A
2005. 03. 2022 10:00KST Blansko CTJ Brno-Bystrc B
2112. 03. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc BKunštát A
2112. 03. 2022 10:00KST Blansko CTJ Šošůvka A
2112. 03. 2022 17:00TJ Mokrá-Horákov AMK Řeznovice B
2112. 03. 2022 13:00TJ Sokol Hlubočany BTTC Moravská Slavia Brno E
2112. 03. 2022 17:30SK Kuřim AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2112. 03. 2022 17:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Brno I B
2211. 03. 2022 18:30KST Blansko CKunštát A
2213. 03. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Šošůvka A
2211. 03. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany BMK Řeznovice B
2213. 03. 2022 09:00TJ Mokrá-Horákov ATTC Moravská Slavia Brno E
2213. 03. 2022 10:00Orel jednota Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2213. 03. 2022 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Brno I B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy