Výsledky
119. 09. 2020 15:00TJ ČZ Strakonice ElektrostavSKUŘ Plzeň10:2 V: Krejčí Miroslav
220. 09. 2020 10:00TJ ČZ Strakonice ElektrostavTJ Sokol Hořovice10:4 V: Krejčí Miroslav
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ ČZ Strakonice Elektrostav1:10 V:
1927. 02. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha ETJ ČZ Strakonice Elektrostav
Ukončeno
V:
2028. 02. 2021 10:00TTC Elizza Praha DTJ ČZ Strakonice Elektrostav
Ukončeno
V:
2113. 03. 2021 15:00TJ ČZ Strakonice ElektrostavUnion Plzeň B
Ukončeno
V:
2214. 03. 2021 10:00TJ ČZ Strakonice ElektrostavKST Klatovy
Ukončeno
V:
2327. 03. 2021 14:00DDM Soběslav-StudenáTJ ČZ Strakonice Elektrostav
Ukončeno
V:
2510. 04. 2021 14:00TJ OstrovTJ ČZ Strakonice Elektrostav
Ukončeno
V:
2611. 04. 2021 10:00SKST ChodovTJ ČZ Strakonice Elektrostav
Ukončeno
V:
2724. 04. 2021 15:00TJ ČZ Strakonice ElektrostavTJ Šanov
Ukončeno
V:
2825. 04. 2021 10:00TJ ČZ Strakonice ElektrostavSportSpin TJ Slovan Lochovice
Ukončeno
V:
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice AČZ Strakonice Elektrostav B
zrušeno
V:
203. 10. 2020 16:30Sokol Kardašova Řečice AČZ Strakonice Elektrostav B9:9 V:
304. 10. 2020 10:30TTC Libín Prachatice AČZ Strakonice Elektrostav B8:10 V: Buchlovský Petr
416. 10. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BSK ZD Pojbuky A
zrušeno
V:
518. 10. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BRUFA Bechyně A
zrušeno
V:
631. 10. 2020 15:00KST Orel ČB AČZ Strakonice Elektrostav B
zrušeno
V:
701. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AČZ Strakonice Elektrostav B
zrušeno
V:
813. 11. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BVelešín - Přídolí A
zrušeno
V:
915. 11. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Spartak Kaplice A
zrušeno
V:
1027. 11. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BStaving Studená B
zrušeno
V:
1129. 11. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Vodňany B
zrušeno
V:
1205. 02. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Mirotice A V:
1305. 02. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BSokol Kardašova Řečice A
zrušeno
V:
1407. 02. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTTC Libín Prachatice A
zrušeno
V:
1527. 02. 2021 15:00SK ZD Pojbuky AČZ Strakonice Elektrostav B V:
1628. 02. 2021 10:30RUFA Bechyně AČZ Strakonice Elektrostav B V:
1712. 03. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BKST Orel ČB A V:
1814. 03. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A V:
1926. 03. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BVelešín - Přídolí A V:
2028. 03. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Spartak Kaplice A V:
2123. 01. 2021 18:30Staving Studená BČZ Strakonice Elektrostav B V:
2222. 01. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BČZ Strakonice Elektrostav B V:
112. 12. 2020 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Strakonice A
zrušeno
V:
203. 10. 2020 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Vodňany C10:5 V:
304. 10. 2020 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Blatná A10:5 V: Krejčí Miroslav
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
V:
518. 10. 2020 10:30TJ Sokol Písek AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
V:
631. 10. 2020 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CST Svatá Maří A
zrušeno
V:
701. 11. 2020 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
V:
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
V:
915. 11. 2020 10:30TJ Osek AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
V:
1028. 11. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín BČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
V:
1127. 11. 2020 18:00TJ Třebohostice AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
V:
1205. 02. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice AČZ Strakonice Elektrostav C V:
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
V:
1407. 02. 2021 10:30TJ Blatná AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
V:
1527. 02. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Milevsko A V:
1628. 02. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Písek A V:
1713. 03. 2021 15:00ST Svatá Maří AČZ Strakonice Elektrostav C V:
1814. 03. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub BČZ Strakonice Elektrostav C V:
1926. 03. 2021 18:00TJ Sokol Mirotice BČZ Strakonice Elektrostav C V:
2028. 03. 2021 10:30TJ Osek AČZ Strakonice Elektrostav C V:
2123. 01. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Slavoj Protivín B V:
2224. 01. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Třebohostice A V:
114. 10. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"Sportovní klub Řepice V:
221. 10. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice CČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
328. 10. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Třebohostice B V:
404. 11. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Sokol Lnáře B-Kasejovice V:
511. 11. 2020 18:00TTC Sokol Volyně BČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
618. 11. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Sokol Strakonice D V:
725. 11. 2020 18:00Spolek stolních tenistů MačkovČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
802. 12. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Sokol Vodňany F V:
909. 12. 2020 18:00Cehnice BČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
1013. 01. 2021 18:00Sportovní klub ŘepiceČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
1120. 01. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Sokol Strakonice C V:
1227. 01. 2021 18:00TJ Třebohostice BČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
1303. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
1410. 02. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TTC Sokol Volyně B V:
1517. 02. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice DČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
1624. 02. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"Spolek stolních tenistů Mačkov V:
1703. 03. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany FČZ Strakonice Elektrostav "D" V:
1810. 03. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"Cehnice B V:

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy